رفتن به مطلب
تور

لینک دانلود ارباب حلقه ها با کیفیت بلو ری

Recommended Posts

hugo92

بنظر من wiki رو دانلود کنین اگه میخواید حجم بالا بگیرین

بنده

http://forum.p30worl...l=1#post7565314

تو این پست هم 5 ریلیز رو با هم مقایسه کردم اگه خواستید میتونید ببینید

ولی چیزی که هست اینه که شما هیچ وقت توی مانیتور pc یا laptop نمیتونی بفهمی کدومشون کیفیت بهتری داره و براتون زیاد مشهود نیست که ریلیز ریماکس 176 گیگی بیینین یا ریلیز AdiT که فوقالع اده زده(اگه کسی خواست فول اچدی دانلود کنه حتما اینو مد نظر داشته باشه)

ولی باز هم از نظر برطرف کردن نویز و بیت ریت میتونم بگم

WIKI

D-Z0N3

CHD

HDCHINA

HIDt

Esir

CBGB

البته ریلیز های دیگه هم داریم که قالبا با کدک xvid و حجم های متفاوت ریلیز کردن

dead0-Highcode-Fasm-Nhanc3-FLAWL3S-Grond-WIny-Grym-Bluevo

و در بین ریماکس ها هم KRaLiMaRKo

البته CHDbits که دیگه جای خودش رو داره...بلوری untouched

ویرایش شده در توسط hugo92

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

مشکل ویکی اینه که فقط فیلم و صداشه!

ولی HiDt مثلا 5 تا کامنتری (مصاحبه با عوامل) و چاپتر بندی های منظم داره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

ما اول و اخرش نفهمیدیم بهترین کیفیت موجود در ارباب حلقه کدوم هست که دانلود کنیم ؟! من تا اونجا که میدونم بهترین نسخه که از ارباب حلقه ها تو بازار هست نسخه سوم تقریبا 72 گیگ حجمش هست ! مگه نسخه 60 حلقه بلوری از این کفیتش بلاتر هست ؟

البته یه چیزی را بگم که قرار نیست چون هر قسمت ارباب حلقه ها دوتا بلوری جا شده یعنی 100 گیگ هر قسمتش حجم داشت باشه ! چون بلوری های بازار یا از نوع 25 گیکگ هست ویا پنجاه گیگ که چون هر نسخه بالای 60 گیک حجم داره مجبور هستند تو دوتا بلوری دولایه 50 گیک جا بدند .

الان سول اینجاست اگه گسی خبر داره بگه ایا بهترین کیفیت این 72 گیگ نسخه سوم که دانلود کردم همین هست یا بلوری هایی که فوق ذکر کردند از این بالاتره ؟!

من نسخه ای که از تورنت گرفتم هر 3 سمت در مجموع 196 گیگ حجم داره . من فکر کنم هون کیفیت 6 تا بلوری باشه نیت ؟!

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

با سلام به شما دوست عزیز

پستتون رو به دلیل قرابت موضوعی به این تاپیک منتقل کردم

در صفحات قبلی همین تاپیک مفصل درباره انواع کیفیت های بلوری موجود در بازار و اینترنت بحث شده و حتی لینک هایی هم برای دانلود موجود هست.

در هرصورت باید خدمتتون عرض کنم که جدیدترین و البته کاملترین نسخه موجود دربازار نسخه 6 دیسکی هست. 6 دیسک بلوری. که میشه حجم تقریبی هر قسمت رو 65 تا 85 گیگ تخمین زد. ریپ شده همین نسخه با همین حجم با فرمت mkv هم در تونت موجوده. نسخه کم حجم تر با حجم تقریبی 30 گیگ برای هر قسمت هم هست. و خلاصه همینطور کیفیت های کم تر و کمتر وجود دارند.

اگر شما به دنبال دانلود نسخه اوریجینال هستید در تورنت به گمانم نسخه اورجینال 6 دیسک بلو ری موجود باشه. به حجم حدود 260 گیگ. با پسوند های m2ts. مناسبن تا رایت بشن رو بلو ری و از دستگاه پخش بشن. اما از لحاظ راحتی کار فکر میکنم نسخه های ریپ شده mkv بهتر باشن. با مطالعه صفحات قبلی تاپیک اطلاعات بیشتری خواهید یافت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

ممنون . ولی سوال من اینجاست این چیزی که من دان کردم بایستی اخرین کیفیت باشه . چیزی که تو نسخه های 6 تا بلوری هست فکر کنم پست صحنه هم دارند که 260 گیگ حجم دارند شاید ماله من این صحنه ها کات شدند ؟

من از اینجا گرفتم :

http://yourbittorrent.com/torrent/5026051/the-lord-of-the-rings-the-motion-picture-trilogy-2001-2003-extended-edition.html

این مشخصاتش همونطور که گفتید پسوند اخرش هم m2ts هست :

The.Fellowship.of.the.Ring.2001.Extended.Editions.Part.1.Blu-ray.Remux.1080p.AVC.DTS-HD.MA.6.1-HDRemuX.m2ts

خودتون دقت کنید هر قسمت و 2 پارت دانلود داره که دقیقا میشه 6 پارت که به نظر همون بلوری 6 تایی را تشکل مید با پشت صحنه های حذف شده میخوام بدونم اشتباه میکنم یا نه ؟

ویرایش ناظر:

لطفا لینک های مسدود را در تگ کد قرار دهید. با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب اگر این هم m2ts هست این نسخه یک دیسکیش هست. نه اون 6 دیسک بلوری فیلم هست و در ضمیمه ـش هم دی وی دی های پشت صحنه اومده.

http://www.amazon.com/Lord-Rings-Fellowship-Extended-Editions/dp/B007ZQAKHU/ref=sr_tr_sr_1?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1390224042&sr=1-1&keywords=lord+of+the+rings

6 دیسک بلوری 50 گیگی. این بالاترین کیفیتا موجوده. حجم های کم تر مطمئنن نسخه های کم کیفیت تر هستند...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

اخه نمیتونه نسخه یک دیسکیش باشه ! تا اونجا که میدونم دو نوع بلوری موجود هست یکی تک لایه که میشه 25 گیگ و یکی دولایه که میشه 50 گیگ از این بابت مطمئن هستم خب تا ایجا اگر درست گفته باشم با حساب اینکه چیزی که من دان کردم هر قسمت حجمشون بالاتر از 60 گیگ هست و نمیتونه تو نسخه های یک دیسکی جا بگیره باید هر قسمت را تو دوتا دیسک 50 گیگ جا بدند !

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

اخه نمیتونه نسخه یک دیسکیش باشه ! تا اونجا که میدونم دو نوع بلوری موجود هست یکی تک لایه که میشه 25 گیگ و یکی دولایه که میشه 50 گیگ از این بابت مطمئن هستم خب تا ایجا اگر درست گفته باشم با حساب اینکه چیزی که من دان کردم هر قسمت حجمشون بالاتر از 60 گیگ هست و نمیتونه تو نسخه های یک دیسکی جا بگیره باید هر قسمت را تو دوتا دیسک 50 گیگ جا بدند !

درسته اینا نسخه یک دیسک نیستند و همون دیسکهای بلوری 6 تایی هستند هر فیلم در دو بخش روی 2 تا بلوری 50 گیگ رایت شده . این نسخه که شما مشخصاتش را گذاشتید نسخه با کیفیتی بسیار بالا هست اما نسخه های با کیفیت بالاتر و در نتیجه حجم بالاتر هم هست . بالاترین کیفیت و حجمی (البته خود فیلمها را میگم بدون پشت صحنه ها و موارد دیگه) که من تا حالا دیدم نسخه Limited Extended Editionهستش که حجم اون فایلهایی را که بالا نوشتید در این نسخه به این ترتیب هستش

دیسک 1 فیلم اول :32.3 گیگ

دیسک 2 فیلم اول :35.3 گیگ

دیسک 1 فیلم دوم : 32.1 گیگ

دیسک 2 فیلم دوم : 38.9 گیگ

دیسک 1 فیلم سوم :38.5 گیگ

دیسک 2 فیلم سوم : 41.9 گیگ

البته من فقط حجم فایل اصلی را که فیلم هست نوشتم وگرنه حجم پوشه بلوری حاوی فیلم که فایلهای زیادی داخلش هست بیشتر از اینا هست . این نسخه 6 تا دی وی دی پشت صحنه ها هم داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

درسته اینا نسخه یک دیسک نیستند و همون دیسکهای بلوری 6 تایی هستند هر فیلم در دو بخش روی 2 تا بلوری 50 گیگ رایت شده . این نسخه که شما مشخصاتش را گذاشتید نسخه با کیفیتی بسیار بالا هست اما نسخه های با کیفیت بالاتر و در نتیجه حجم بالاتر هم هست . بالاترین کیفیت و حجمی (البته خود فیلمها را میگم بدون پشت صحنه ها و موارد دیگه) که من تا حالا دیدم نسخه Limited Extended Editionهستش که حجم اون فایلهایی را که بالا نوشتید در این نسخه به این ترتیب هستش

دیسک 1 فیلم اول :32.3 گیگ

دیسک 2 فیلم اول :35.3 گیگ

دیسک 1 فیلم دوم : 32.1 گیگ

دیسک 2 فیلم دوم : 38.9 گیگ

دیسک 1 فیلم سوم :38.5 گیگ

دیسک 2 فیلم سوم : 41.9 گیگ

البته من فقط حجم فایل اصلی را که فیلم هست نوشتم وگرنه حجم پوشه بلوری حاوی فیلم که فایلهای زیادی داخلش هست بیشتر از اینا هست . این نسخه 6 تا دی وی دی پشت صحنه ها هم داره.

اینی که شما نوشتید حجمهاشون را دقیقا ماله نسخه ماله من هست اون حجم های اضافه مربوط به محتویات اضافه داخل خود بلوری هست که ممکنه به دوبله های اضافه و با پوشه های اضافه و......... مربوط بشه .

نسه ای که من دان کردم هر فسمتش تو دوتا بلوری هست یعنی بدون هیچ محتوای اضافه . دیگه من فکر نکنم تو بازار دو نوع فیم ارباب حلقه های باشه که 6 تا بلوری باشه ؟!

من مشخصاتی صوتی تصویی که تو فیلم دانلودی خودم دیدم با اطلاعاتی که بلوری های 6 تایی ازار یکی هست و فرقی نداره .

البته خودم سوال کردم که شاید اشتباه میکنم ولی خودم که تحقیق کردم دیدم این نسخه ای که دانلود کردم همون هست.

ویرایش شده در توسط ovis

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

اینی که شما نوشتید حجمهاشون را دقیقا ماله نسخه ماله من هست اون حجم های اضافه مربوط به محتویات اضافه داخل خود بلوری هست که ممکنه به دوبله های اضافه و با پوشه های اضافه و......... مربوط بشه .

نسه ای که من دان کردم هر فسمتش تو دوتا بلوری هست یعنی بدون هیچ محتوای اضافه . دیگه من فکر نکنم تو بازار دو نوع فیم ارباب حلقه های باشه که 6 تا بلوری باشه ؟!

من مشخصاتی صوتی تصویی که تو فیلم دانلودی خودم دیدم با اطلاعاتی که بلوری های 6 تایی ازار یکی هست و فرقی نداره .

البته خودم سوال کردم که شاید اشتباه میکنم ولی خودم که تحقیق کردم دیدم این نسخه ای که دانلود کردم همون هست.

نه دوست گرامی گفتم که این حجم هایی که نوشتم فقط همون فایل مخصوص خود فیلم هست که پسوندش m2ts هستش مانند همون فایلهایی که خودت در بالا نوشتی اگه حجم پوشه را میخواستم بنویسم حدودا یک گیگ بیشتر ازاین میشد

بلوری کامل این سه تا فیلم همگی 6 دیسکه هستند یعنی هر فیلم روی 2 تا دیسک هست و از این نسخه 6 دیسکه چندین ورژن متفاوت هم وجود داره . من خودم سه تا نسخه ش را دارم که هر کدام مشخصاتشون با هم فرق داره البته فرق که میگم اونقدر زیاد نیست مثلا یکی بیت ریتش 40 مگ هست و یکی دیگه 43 مگ یا اون یکی 38 مگ ولی اون نسخه ای که در بالا گفتم یعنی نسخه Limited مشخصاتش را که نگاه کردم از همه کیفیتش بالاتره اگه خواستی میتونم فایل info هر کدام را بذارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

اگه تونستی مشخصات یا info نسخه های متفاوت را بزار ممنون میشم .

حالا کسی عکس مقایسه داره تا ببینیم مثلا کیفیت تصویری تو این فیلمها 6 تا بلوری چقدر با نسخه های دانلودی mkw که تو سایتهایی مثل ایران نت با حجم تقریبا 25 گیگ برای هر قسمت گذاشتند چقدر فرق داره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

ممنون . فقط یه سوال این نسخه ها که اینهمه حجمشون زیاده واقعا اون تفاوت محسوس را با نسخه ای که mkv با حجم هر قسمت تفریبا 25 گیک داره یا نه ؟ یعنی ارزش اون دانلود را داره یا این تفاوت ها فقط روی tv های با سایز خیلی بزرگ مشخص میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

ممنون . فقط یه سوال این نسخه ها که اینهمه حجمشون زیاده واقعا اون تفاوت محسوس را با نسخه ای که mkv با حجم هر قسمت تفریبا 25 گیک داره یا نه ؟ یعنی ارزش اون دانلود را داره یا این تفاوت ها فقط روی tv های با سایز خیلی بزرگ مشخص میشه .

اینی که شما گفتی درسته . فقط روی تلویزیونهای با سایز بالا تفاوت مشخص میشه . مثلا روی یه تلویزیون 40 اینچ یه نسخه 20 گیگ با یه نسخه 40 گیگ میشه گفت هیچ تقاوتی احساس نمیکنی اما هر چه سایز تلویزیون بزرگتر بشه مثلا از 50 به بالا تفاوتها کم کم خودشون را نشون میدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

یعنی تفاوتش تو همینه ؟ نسخه های بلوری اورجینال به اصطلاح از لحاظ روشنایی یا کنتراست فرقی با نسخه های mkv ندارند ؟

بعد سوال من اینجاس که فیلم ارباب حلقه ها یه نوع فی*** تو فیلمش هست که باعث میشه محیط زیاد شفاف به نظ نیاد مخصوصا تو محیطهای روز اگه به فیس و صورت شخصیت ها نگاه کنید جزئیات یکم حالت ژولیده داره . من بیشر خودم حدس میزنم این کار را کردند که محیط فیلم یه حال آرت مانند مثل تابلو نقاشی بمونه ؟ این مشکل بر میگرده به سطح کیفیت ادیت شده فیلمها تو دانلود بازار ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

یه سوال دیگه دارم اگه زحمت بکشید جواب بدید الان ای نسخه ای که دانلود کردم لینکش را دادم با پسوند m2ts وقتی اجرا میکنم فیلم گیر میکنه و دوباره اجرا میکنه یعنی مثل اینه که دیسک گذاشتید و روش خش افتاده الان مشکل چیه ؟ یا نرم فزار مخصوص برای اجرا این فایل وجود داره ( که من خوم اکثر player ها مشهور که موجود هست امتحان کردم و مشکل حل نشد ) یا اینکه ن فایل ها باید رو دیسک بلوری ضبط بشه و بعد اجرا بشه ؟ یا ین که فایلی که دان کردم اشکل داره و خرابه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

یه سوال دیگه دارم اگه زحمت بکشید جواب بدید الان ای نسخه ای که دانلود کردم لینکش را دادم با پسوند m2ts وقتی اجرا میکنم فیلم گیر میکنه و دوباره اجرا میکنه یعنی مثل اینه که دیسک گذاشتید و روش خش افتاده الان مشکل چیه ؟ یا نرم فزار مخصوص برای اجرا این فایل وجود داره ( که من خوم اکثر player ها مشهور که موجود هست امتحان کردم و مشکل حل نشد ) یا اینکه ن فایل ها باید رو دیسک بلوری ضبط بشه و بعد اجرا بشه ؟ یا ین که فایلی که دان کردم اشکل داره و خرابه ؟

نه نیازی به رایت کردن روی دیسک نیست و باید بدون مشکل و گیر کردن اجرا بشه من با Pot Player راحت این فایلهای m2ts را اجرا میکنم حتی فایلهایی که با این حجم بالا هستند

مگه اینکه مشکل از سیستم باشه به دلیل پایین بودن گرافیک یا رم که اینم میتونید روی یه سیستم دیگه تست کنید ( البته احتمالش کمه به این دلیل باشه) . اگه با پلیر های مختلف تست کردید من احتمال میدم که از خود فایل باشه.

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

معمولا یا از پلیر هست یا از کارت گرافیک (سیستم پایین ) !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

سیستم هام به نسبت قوی هستند و مشکلی نیست با هر پلیری هم امتحان کردم حتی با Pot Player گیر میکنه . اگه از فایل باشه که بدبختیه این همه دانلود کردم خراب ! باید برم بمیرم :-) 1 ماه سیستم روشن بود تا دان بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

متاسفانه فایلهای تورنت یکی از بدی هاش همینه . فایلهایی که به صورت پارت های جداگانه آپلود میشه اگه خراب دانلود شده باشه بعضی مواقع میشه بازسازی کرد و درست میشن یا فایلهای ریکاوری همراشون هست برای چنین مواقعی یا اگه هیچکدام از اینا نشد میشه همون پارت (هایی) را که خراب هست دوباره دانلود کرد اما تورنت تا اونجایی که من میدونم ( چون زیاد از تورنت سر در نمیارم) چنین قابلیتی نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

معمولا دانلود آخرین کاریه که میشه برای فایل های حجیم انجام داد ! فرمت های ts کلا پخش کردنشون راحت نیست ! باید نرم افزار مربوطه رو داشت !

از این نرم افزار ها هم استفاده کن شاید بتونه پخش کنه :

http://soft98.ir/mul...ray-Player.html

http://soft98.ir/mul...ray-Player.html

دومی فکر کنم کار کنه :-)

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

یعنی تفاوتش تو همینه ؟ نسخه های بلوری اورجینال به اصطلاح از لحاظ روشنایی یا کنتراست فرقی با نسخه های mkv ندارند ؟

بعد سوال من اینجاس که فیلم ارباب حلقه ها یه نوع فی*** تو فیلمش هست که باعث میشه محیط زیاد شفاف به نظ نیاد مخصوصا تو محیطهای روز اگه به فیس و صورت شخصیت ها نگاه کنید جزئیات یکم حالت ژولیده داره . من بیشر خودم حدس میزنم این کار را کردند که محیط فیلم یه حال آرت مانند مثل تابلو نقاشی بمونه ؟ این مشکل بر میگرده به سطح کیفیت ادیت شده فیلمها تو دانلود بازار ؟!

روشنایی یا کنتراست را شما میتونی با همون پلیری که داری فیلم را اجرا میکنی یا از تلویزیون تغییر بدی شاید مثلا شما یه فایل mkv را ببینی که به نظر بهتر از نسخه بلوری میاد اما در اصل اینطور نیست چون از همون بلوری اصلی گرفته شده فقط تفاوتش اینه که کسی که بلوری را اینکد کرده تغییراتی تو روشنایی یا کنتراست یا شدت رنگها داده که به نظر بهتر میاد که این تغییرات را همون طور که گفتم شما خودتون هم میتونید به صورت دستی اعمال کنید.

در مورد دوم که گفتی به نظرم منظورت مشکل grading هست که در همه نسخه های اکستندد دیده میشه که در موردش کمی در اینجا بحث شده:

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=746&st=240

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

ولی من فکر نمیکنم به خاطر خرابی فایل باشه چون وقتی تو یه جا گیر میکنه و نشون نمیده دفعه بعد که دوباره فایل را اجرا میکنم همون قسمت را نشون میده و جای دیگه گیر میکنه . فقط مشکل اینجاست که میخوام ببینم این فیلمهای حجیم چقدر سیستم قوی نیاز داره ؟! cpu من از نوع i5 هست کار گرافیک هم ati 5450 هست سیستم نسبتا خوبه مگر اینکه کار گرافیک از همین هم قویتر بخواد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

از نظر سی پی یو که نباید مشکلی داشته باشه مگه اینکه از نظر کارت گرافیک مشکلی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ovis

کسی لینک دیگه برای دانلود تورنت داره با حجم بالا ما که رو گردمون افتاده سرعت اینترنتم خوبه کسی لینکی داره ممنون میشیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...