رفتن به مطلب

Recommended Posts

The White Wizard

چه جوری بذارم توی لیست؟

چه آنتی ویروسی رو سیستم داری ? اگه نود داری تا راهنماییت کنم درمورد آنتی ویروسهای دیگه نمیدونم

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

چه آنتی ویروسی رو سیستم داری ? اگه نود داری تا راهنماییت کنم درمورد آنتی ویروسهای دیگه نمیدونم

آره نوده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

بچه ها من این بازی رو تازه نصب کردم ولی یه سری مشکلاتی باهاش دارم! کسی میتونه کمکم کنه؟!

اول این که ابعاد صفحه بازی با ابعاد pc من یکی نیست! یعنی مربعه، واید نیست! در حالی که یکی دیگه از دوستام که نصب کرده واسش درسته! حتی تو video settingش هم گزینه واید نداره! (2تا گزینه غیر واید داره)

جالب تر این که تو registery editor هم نمیتونم پیداش کنم! انگار اصلا همچین چیزی رو نصب نکردم!

دیگه این که خیلی cpu میگیره! با این که cpu من core i7 ه بازم تا 70-80 درصدشو میگیره (رمم 6 و گرافیک 1ه)

کسی نمیدونه مشکل از کجاست؟

نه عزیزم اونم درسته، فول اسکرینه، ولی گزینه های رزولوشنش فقط گزینه های 800×600 و 1024×768 رو داره! در حالی که واسه این که با ابعاد صفحه هماهنگ باشه باید 1366×768 باشه!

دوستان کسی در مورد مشکل من نظری نداره؟! رو لپ تاپ دوستم هم نصبش کردم، ولی واسه اون همچین مشکلی پیش نمیاد! تو گزینه های اسکرین رزولوشنش هم وایداسکرین داره (در حالی که واسه من نداره!) خیلی عجیبه!

ویرایش شده در توسط turambar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

روی آیکون نود در کنار ساعت دوبارکلیک کن تا صفحه اصلی نرم افزار باز بشه بعد دکمه F5 را بزن تا صفحه تنظیمات باز بشه:

4huyuawcph80g72z5fm1.jpg

روی گزینه Exclusions کلیک کن بعد روی دکمه Add کلیک کن و برو به جایی که بازی را نصب کردی و فایل اجرایی بازی را که با نام witn.exe هست انتخابش کن و صفحات را ok کن و ببند و کار تمام است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

خیر . بازی رو از توی قرنطینه ناد 32 درش میارم و بعد آنتی ویروسو غیر فعال میکنم . امروزم امتحان داشتیم و مادرم کنار کامپیوتر تله مکانیکی گذاشته ! نتونستم ببینم چه فایلیرو میخواد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

خیر . بازی رو از توی قرنطینه ناد 32 درش میارم و بعد آنتی ویروسو غیر فعال میکنم . امروزم امتحان داشتیم و مادرم کنار کامپیوتر تله مکانیکی گذاشته ! نتونستم ببینم چه فایلیرو میخواد !

بله اینجوری هم میشه ولی اون روشی که من گفتم همیشگی هستش و روش شما موقتی یعنی هر بار که خواستی بازی کنی باید این روش را انجام بدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

نه عزیزم اونم درسته، فول اسکرینه، ولی گزینه های رزولوشنش فقط گزینه های 800×600 و 1024×768 رو داره! در حالی که واسه این که با ابعاد صفحه هماهنگ باشه باید 1366×768 باشه!

فكر نمي كنم رزولوشن ربطي به ابعاد صفحه داشته باشه.

رزولوشن بيشتر به كيفيت مربوط ميشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

سلام. در بازی جنگ در شمال یه ترول هست که قدش سی متری میشه.(البته وقتی گندالف داشت بازی میکرد من کلاس بودم و اون این تروله رو برام توضیح داد.)می خواستم بدونم اسم خاصی داره و به جز بازی در جای دیگه ای بهش اشاره شده یا نه؟ ممنون

(راستی عکسش توی پروفایل من هست.عكس بازی رو ميگم.)

ویرایش شده در توسط َAragorn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

سلام. در بازی جنگ در شمال یه ترول هست که قدش سی متری میشه.(البته وقتی گندالف داشت بازی میکرد من کلاس بودم و اون این تروله رو برام توضیح داد.)می خواستم بدونم اسم خاصی داره و به جز بازی در جای دیگه ای بهش اشاره شده یا نه؟ ممنون

(راستی عکسش توی پروفایل من هست.عكس بازی رو ميگم.)

اگه منظورت اون Boss آخر مرحله Ettenmoors ه که اون

یه Stoned Giantه، از همونایی که تو فیلم هابیت هست، فقط یکم تو فیلم قیافه اش خیلی فرق داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

یه Stoned Giantه،

اينو می گی؟

post-1777-0-45085300-1358412154_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

اينو می گی؟

نه بابا اینو نمیگم که! این کجاش 30 متره؟! این منظورم بود:

post-1955-0-29386700-1358429010_thumb.pn

post-1955-0-07435800-1358429044_thumb.jp

که تو فیلم این طوری نشون داده شون:

post-1955-0-91543300-1358429363_thumb.jp

post-1955-0-96875700-1358429680_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
َAragorn

آره آره. همين بود.

یه Stoned Giantه، از همونایی که تو فیلم هابیت هست، فقط یکم تو فیلم قیافه اش خیلی فرق داره!

ممنون از توضيحت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

بازی رو پارسال خریدم , خیلی چسبید !

اینکه تو محیط آردا با یه داستان دیگه بازی کنی خیلی جالبه

گرافیک خیلی خوبش هم بازی رو قشنگ تر کرده

فقط هیرو تا لول 40 بالا میره ! بیشتر نمیره که فول بشه

البته همین لول 40 هم با دو سه تا تیر ترول میشه کشت :D

اول بازی خوبه که هیچی نداری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

عزیزان اون ترول گرامی بارگریسار نام داره که ارباب ترول های سنگی اتنمورز هستش . اون به فرمان آگاندائور در حال جمع کردن یک ارتش برای نابودی عقاب های کوهستان مه گرفته بود که به دست یاران دونه داین (همون ارادان ، آندریل و فارین) کشته میشه و البته به کمک بلرام همون عقابه که از یاران نزدیک گوایهیره و توی فورنوست نجاتش میدین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

آقا من دو دلم که این بازی رو واسه ایکس باکس بخرم یا نه.... آخه تاحالا داشتم assassin's creed III بازی می کردم می ترسم یهو از اون فضا و گرافیک توپ برم به فضای این بازی دل زده بشم بندازمش کنار فقط پولمو هدر داده باشم... به نظرتون واقعا ارزش وقت گذاشتنو داره یا فقط حال گیریه؟!

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

آقا من دو دلم که این بازی رو واسه ایکس باکس بخرم یا نه.... آخه تاحالا داشتم assassin's creed III بازی می کردم می ترسم یهو از اون فضا و گرافیک توپ برم به فضای این بازی دل زده بشم بندازمش کنار فقط پولمو هدر داده باشم... به نظرتون واقعا ارزش وقت گذاشتنو داره یا فقط حال گیریه؟!

این بازی اصلا با Assassin's Creed III قابل مقایسه نیست. دنیای بزرگ و گرافیک و گیم پلی AC3 کجا و این کجا. اما خب به عنوان یه عاشق آردا تجربش میتونه جالب باشه. بازی سطح متوسطی داره. گرافیک چندان توپی نداره گیم پلی زیاد حرفه ای نیست اما صداگذاری خوبی داره. کلا اگه شخصا بخوام از دید یه گیمر بهش نمره بدم 6.5/10 میدم اما اگه بخوام از دید یه عاشق آردا و تالکین نمره بدم 8/10 میدم. بازم میگم اگه طرفدار تالکین باشید تجربه ی این بازی خیلی هیجان انگیز خواهد بود اما در صورت دیگه زیاد جالب نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

من یه مشکل فنی توی بازی پیدا کردم!:)

الان دارم بار سوم، سطح Heroic (درست نوشتم؟) رو بازی میکنم؛ ولی وقتی آندریل میشم، وقتی بالای سر دشمنا از اون فلش های زرد میاد با حرکت سنگین هیچ کار خاصی نمیکنه! درحالی که مثلا باید پا یا سرشون رو قطع کنه.

با فراین و ارادان که بازی میکنم این مشکل وجود نداره. فقط برای آندریله. (منم 75% بازی رو با آندریل میرم:)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من یه مشکل فنی توی بازی پیدا کردم! :)

الان دارم بار سوم، سطح Heroic (درست نوشتم؟) رو بازی میکنم؛ ولی وقتی آندریل میشم، وقتی بالای سر دشمنا از اون فلش های زرد میاد با حرکت سنگین هیچ کار خاصی نمیکنه! درحالی که مثلا باید پا یا سرشون رو قطع کنه.

با فراین و ارادان که بازی میکنم این مشکل وجود نداره. فقط برای آندریله. (منم 75% بازی رو با آندریل میرم :)

دقیق بگو ببینم چی شده ؟؟

شاید سلاح های جدید رو واسش باز نکردی ؟؟

آخه بعد از یه مدتی یه سری سلاح باز می شن که می تونی بگیریشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

دقیق تر از این؟!

ببین یه وقت هایی میشه (معمولا بعد از اینکه با چپ کلیک چندتا ضربه سبک به دشمن زدی) بالای سرشون یه چیز زرد میاد که اگه همون موقع راست کلیک یا ضربه سنگین رو بزنی، سر یا پا یا دست طرف رو قطع میکنی. یا مثلا اگه طرف ترول باشه، می پری بالای سرش و سلاحتو میکنی تو سرش. امتیازای زرد رنگ هم با همین حرکتا پر میشن (همون امتیازایی که پایین قدرت هستن و وقتی پر شدن میتونی یه کار جدید کنی).

ولی از وقتی مرحله Normal رو تموم کردم، با آندریل که میام، وقتی زرد رنگه میاد بالا سر طرف و کلیک راست میکنم مثل قبل ضربه سنگین میزنه نه اینکه یه حرکت ویژه بکنه.

بهترین سلاح ها، بهترین لباس ها، 120 تا معجون جون و بالای 50 تا معجون قدرت دارم و همه کارهای ویژه (مثلا اینکه 2 رو بزنیم، عصاش رو میزنه به زمین) هم برام بازه. یعنی با همین آندریل یه عصا گرفتم که توش گوهر آتیش و آب رو گذاشتم و یه گوهر دیگه و یه پتک هم می گیرم دست دیگه ام که اونم جادوییه.

یه ده بیست باری هم بازی رو تموم کردم و دوباره بازی میکنم. (خو بازی دیگه ای ندارم دیگه، چرا اونجوری نگاه می کنید!! :دی) این اولین باره که اینطوری شده.

میگم نکنه به خاطر اینه که قیافه اش رو عوض کردم؟ البته قبل این هم قیافه اش رو عوض کرده بودم، ولی وقتی بازی از اول اومد دوباره قیافه اش رو عوض کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

احتمالا بازيت باگ پيدا كرده.

اين چيزا عاديه. زياد پيش مياد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

ببخشید ولی من زیاد توی مسائل فنی وارد نیستم. یعنی چی باگ پیدا کرده؟ و باید چیکار کنم؟ یعنی دیگه با آندریل بازی نکنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden
ارسال شده در (ویرایش شده)

ببخشید ولی من زیاد توی مسائل فنی وارد نیستم. یعنی چی باگ پیدا کرده؟ و باید چیکار کنم؟ یعنی دیگه با آندریل بازی نکنم؟

يعني مشكل فني پيدا كرده. فكر هم نميكنم بتوني درستش كني. حالا با يكي ديگه برو ببين چي ميشه !!!

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

بازی قشنگیه ولی من کانکوست ونبرد برای میدل ارث 2 رو بیشتر پسند میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

يعني مشكل فني پيدا كرده. فكر هم نميكنم بتوني درستش كني. حالا با يكي ديگه برو ببين چي ميشه !!!

با بقیه رفتم، ولی مشکلی نداشتن. اگه باگ باشه مگه نباید تمام کاراکترها این مشکلو داشته باشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

دوست عزیز گندالف سفید بازی رو یک بار پاک کن ولی سیو ها رو نگه دار بعد دوباره بازی رو نصب کن درست میشه

اگ هم میشه از گزینه ی ریپیر استفاده کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...