رفتن به مطلب

Recommended Posts

Halfling

باز یخورده اون دو سه تا بازیهای استراتجی که چند سال پیش اومدن بد نبودن ولی خوب هم نبودن . دنیای اردا بیشتر بدرد بازی های نقش افرینی میخوره چون واقعا بزرگ و پر جزئیات و بکر هستش . شما دقت کنید بیشتر بازی های نقش افرینی اسطوره ای تو دنیایی بسیار شبیه دنیای اردا اتفاق می افتن و این به نظرم بد هستش این یعنی دزدی غیر مستقیم . البته این را بگم که دنیای اردا خودش خیلی شبیه دنیاهای اسطوره ای مردم شرق به ویجه ایرانیها و میان دو رودیهاست که یخورده تفاوت داره البته اطافه کنم که این مشکل و چیز بدی نیستا

کلا با بازیهای ساخته شده از روی اردا تا الان و هر بازیه دیگه ای که از روی فیلم ساخته شده مخالفم . همین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کلا بازیهایی که از آردا ساخته میشن در حد خود کتابها نیستن به هیچ وجه!

تو بازیهای قدیم، بازگشت شاه و تو بازیهای اخیر نبرد برای سرزمین میانه و نبرد در شمال از همه بهتر بودن. نبرد در شمال غیر از مبارزه و کومبوها یه سرو گردن از کانکوئست بالاتره. گرافیک اصلا قابل مقایسه نیست و داستان هم همینطور(کانکوئست که داستان نداشت! فقط میگفت این ماموریت رو باید انجام بدی و دقیقا با همون روش باید انجام میدادی).

بدی بازیها این بوده که میخواستن عین فیلم باشن و هیچ شرکتی تا حالا جرئت نکرده به داستانهای دیگه آردا بپردازه. گرچه سیلماریلیون جون میده برای ساخت بازی اما شرکتها به دلیل اینکه میترسن از نظر مالی شکست بخورن طرفش نمیرن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halfling

اره اقا درد زیاد از این بی وفایی ها به اردا اما چیکارش میشه کرد باید بسوزیمو بسازیم . اگر ساخت بازی دست ما بود اونوقت باید بفکرش میبودیم اما حالا که دست اونوریاستو ... ما نه ته پیازیم نه سر پیاز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

ما نیز به لطف دوست محبوبمون دستمان به بازی رسید. خب هنوز خیلی راهه.

فقط یه چند سوال: افزایش قدرت دَمیج رو درست نفهمیدم چه جوری بالا میشه برد. من که با ابزار فروشی این کار رو میکنم

تو قسمت مهارت های جنگ هم به مقدار پولت مهارت ها اضافه میشه یا..؟

الان من فقط چرخش رو تونستم بگیرم

ویرایش شده در توسط bagins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

بسیار بازی جذابیست کلا با این سبک بازی ها حال می کنیم

یه یارو هابیته تو بری هست که معما مطرح میکنه و معماهاشم خیلی آسونه خوب می تونید ازش پول بگیرید

(tab) به بگینز : گرچه فکر کنم تا الان خودت متوجه شده باشی اما پایین سمت چپ کنار خونت یه عدد نوشته که همون لولته وهرچی بیشتر دشمن بکشی زیادتر میشه اگه

هم برای هر لول میتونی یه مهارت بگیری skills رو بزنی روی نمودار ستونی ها کلیک کنی به ازای هر لولی که گرفتی میتونی به خون یا قدرت یا چیزای دیگه اضافه کنی تو بخش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بنا به برخی دلایل مجبور شدم تاپیک جدیدی برای این موضوع باز کنم.

از Legulas که تاپیک قبلی رو زده بود تشکر میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

یه باگ بسیار جالب تو بازی پیدا کردم

یه سری جعبه تو بازی هست که اگه بشکنی ازتوی اونها پول و اسلحه وچیزای دیگه میتونی پیدا کنی حالا اگه وسط بازی بااین نور ها که خرید وفروش می کنید به یه شهر برید وبرگردید جعبه ها سالم می شوند ومی تونید کلی آیتمهای مختلف رو مجانی بدست بیارید

به مهدی : یعنی چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

از طرف گوگل ایمیلی به ما زده شد که بابت قرار دادن لینک دانلود بازی شکایتی شده و مجبور شدیم اون تاپیک و پستهای legulas که لینکها رو گذاشته بود حذف کنیم و پستها رو به تاپیک جدیدی منتقل کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

در مورد این بازی باید بگم خیلی قشنگه ، من 5 بار تا آخر رفتم ولی هر دفعه یه سلاح جدید با قدرتهای جدید پیدا می کنم. به نظر من این بازی از همهی بازی های ارباب حلقه به جز جنگ برای خطه میانی 2 قشنگ تره.

در ضمن یادتون نره با همه حرف بزنین. اگه با بیلبو حرف زدین ، قبل از رسیدن به اژدها برگردید ریوندل ، با بیلبو حرف بزنین ، بهتون یه نصیحت می کنه و بعد پیش اورگاست یه گزینه جدید براتون باز می شه ، اگه باهاش مهربون حرف بزنین و ازش تعریف کنین بهتون جائزه میده.

در مورد میتریل هم باید تو گنداباد قبل از رسیدن به اولین جایی که می تونید وسایلتون رو بفروشین. با دورف برید تو یه غار یه دیوار مخفی داره میتریل اونجاست ، البته قبل از غار دو تا ترال هست نباید بمیرید وگرنه می پره.اگه مردین بیاین بیرون و دوباره برید تو.

اینها رو گفتم چون خودم تو پیدا کردنشون مشکل داشتم.

در ضمن در مورد شهر های دیگه باید بگم که با رفتن اوزگلیات و لورین هم باز نمیشن. این بازی تو خارج پک گسترش یافته داره که متاسفانه آی پی ایران حتی نمی تونه به سایتش وارد بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

در ضمن در مورد شهر های دیگه باید بگم که با رفتن اوزگلیات و لورین هم باز نمیشن. این بازی تو خارج پک گسترش یافته داره که متاسفانه آی پی ایران حتی نمی تونه به سایتش وارد بشه.

اول در مورد بازی بگم :) البته نه به قدرت این دوستمون ولی خب یه بار تا آخرشو رفتم..خوب بود!

ولی در مورد جمله ی آخرت و آی پی ایران:اگر با رفتن به سایتش میشه اون آپدیت یا هر چی که هست رو دانلود کرد (منظورم مجانیه)کار خاصی نیست.

شما اگه یه وی/پی/ان یا سا/کس رو سیستمت داشته باشی راحت آی پیت عوض میشه و با آی پی غیر ایرانی میتونی به سایتش دسترسی پیدا کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

نه! منم وار آو ده نورت رو بازی کردم. خوشم نیومد اما بی نهایت از بازی The Lord of The Rings - Conquest™ خوشم می آید و هر روز بعد از دبیرستان بازی می کنم. تا به حال بازی کردینش؟ گرافیک خیلی عالی داره! و میتونی هم جادوگر بشی هم شمشیر زن یا کمان دار و یا چاقو دار که توانایی غیب شدن را هم دارد. در این بازی در حقیقت بیشتر صحنه های فیلم ارباب حلقه ها را بازی می کنی! مثلاً نبرد هلمزدیپ یا حمله درختان به آیزنگارد یا جنگ در گاندور و ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glorfindel Thalion

من با وی پی ان هم رفتم ، نشد. شاید وی پی ان من مشکل داره. ولی اول باید رفت تو سایت و اطلاعات کسب کرد که ببینیم پکش خریدنیه یا دانلود کردنی.من فقط اطلاع دارم که پک گسترش یافته داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

نمی دونم حرفت درباره ی حرف من بود یا اصلا با من بودی یا نه؟! اما اگر منظورت بازی

The Lord of The Rings - Conquest™

باید سی دی بازیش رو بخری به همین شکل نوشته می شه و عکس سی دی آن این گونه است

post-1790-0-74520600-1335202218_thumb.jp

این هم تصاویری از مراحل آن:

post-1790-0-02388400-1335202299_thumb.jp

post-1790-0-41676200-1335202314_thumb.jp

ویرایش شده در توسط مونت آو سائرون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نه! منم وار آو ده نورت رو بازی کردم. خوشم نیومد اما بی نهایت از بازی The Lord of The Rings - Conquest™ خوشم می آید و هر روز بعد از دبیرستان بازی می کنم. تا به حال بازی کردینش؟ گرافیک خیلی عالی داره! و میتونی هم جادوگر بشی هم شمشیر زن یا کمان دار و یا چاقو دار که توانایی غیب شدن را هم دارد. در این بازی در حقیقت بیشتر صحنه های فیلم ارباب حلقه ها را بازی می کنی! مثلاً نبرد هلمزدیپ یا حمله درختان به آیزنگارد یا جنگ در گاندور و ....

چه عجب غير از من و ائرنديل هم كسی پيدا شد كه از conquest خوشش بياد! به نظر منم اين بازی حرف نداره. من تمومش كردم؛ اگه مشكلی داشتی، می‌تونی ازم بپرسی.

ویرایش شده در توسط گند‌الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مونت آو سائرون

واقعا عالیه! اصلا نه در حیطه ارباب حلقه ها بلکه جز بهترین های بازیهای روز دنیاست. خیلی ممنون ولی من حتی تمام مرحله هاشو با سخت legendary رفتم. و از جیک و پوکش خبر دارم! تو اگه سوالی داری ازم بپرس! :) :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

واقعا عالیه! اصلا نه در حیطه ارباب حلقه ها بلکه جز بهترین های بازیهای روز دنیاست. خیلی ممنون ولی من حتی تمام مرحله هاشو با سخت legendary رفتم. و از جیک و پوکش خبر دارم! تو اگه سوالی داری ازم بپرس! :) :)

اوّل يه يادآوری كوچولو بكنم كه اگه تو اين تاپیک از اين بازی حرفی بزنيم، اسپمه و شايد اخطار بگيريم. اگه خيلی به اين بازی علاقه داری، می‌تونی به تاپیک زير بری و درباره‌اش بحث كنی:

arda.ir/forum/index.php?showtopic=552

درباره‌ی سؤالم كه بايد بگم سؤالی ندارم... . راستی؛ تريلر جديد بازی رو ديدی؟ تو لینک زير ببينش:

www.aparat.com/v/358a850b8be04fecfc97778fe1fc1b8e172275

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

خوب من گرفتمش و یه 2، 3 ساعتی بازی کردم.

خوب همون طور که میدونین 3 تا شخصیت داره. یه جادوگر الف. یه جنگجوی دونه داین و یه دورف که شما می تونین هر کودوم رو که عشقتون کشید بردارید که من انسان رو برداشتم. داستان از بری شروع میشه تو میهمان خانه (اسمشو یادم رفت. بزار فک کنم ............... اه :ymapplause: یادم نمیاد. همون که فرودو و دوستان میرن اونجا) چند روز قبل از رسیدن فرودو . اونجا با آراگورن(قیافش یه نمه فرق کرده) ملاقات میکنین. بعد میفرستتون فورنوست. بعد یه چیز هایی در مورد Agandaûr میفهمین. بعد میرین به فرونوست بکشینش که من هنوز اونجام. تو اون جا دو تا پسر الروند رو می بینین و با کمک همدیگه به قلعه اصلی میرسین. این وسط هم با یه عقاب (BELERAM) رفیق میشین و بعد این که نجاتش میدین بهتون چند تا پرشو میده تا در مواقع ضروری ازش کمک بخواین(کپی از سیمرغ خودمون).

خب حالا بی خیال داستان. بازیش رول پلینگه. یعنی می تونین تو شهر های مختلف چرخ بزنین، صلاح و زره بخرین، چیزیایی رو که از این ور اون ور پیدا کردین بفروشین و آپگرید های مختلف. در مورد شهر های مختلف وقتی من نقشه رو دیدم میشه گفت جای خاصی نمونده که تو نقشه نباشه. از میناس تریس بگیرین تا ناف موردور، دریای رون، اره بور، میرک وود و لورین و ریوندل و شایر و آیزنگارد و غیره. البته هنوز برام باز نشدن. یحتمل اگه جلو تر برم اونام باز میشن. ولی نمی دونم چرا تو سایت خود بازی تو بخش لوکیشن فقط اینا رو گزاشته. 7.gif

Barrow Downs

Bree

Nordinbad

Fornost

Mount Gundabad

Rivendell

Ettenmoors

Mirkwood

در مورد جنگش براتون بگم کلا با کانکوئست فرق داره. پس مقایسه نکنین. شما می تونین هم تیر اندازی کنین و هم تن به تن با دشمن بجنگین. ولی خوب تعداد تیر ها محدوده. البته با کشتن بعضی گابلین ها چند تا تیر بهتون میده. در اوایل تیرش تغریبا به درد نخوره. 5 ، 6 تا حروم یه گابلین! ولی خوب کمان بهتر می خرین، آپگرید داره خیلی خوبه ها! با آپگرید می تونین قدرت های جدید بگیرین. مثلا شمشیر رو بکوبین تو کله یارو یا تیر شارژی بزنین. دو تا ضربه اصلی داره. که یکیش برای تموم کردن کار طرفه. البته ضربه های دیگه ای هم یاد میگیرین. البته ممکنه که قضیه برای دوستان الف و دورف فرق کنه. اونا وضعیتشون فرق می کنه. بعد این که جون یکی تموم بشه باید بخزه پیش رفیقش تا اون بهش جون بده. با ذکر این نکته که موقع جون دادن نباید ضربه بخوره. تنها بدیش سخت شدن زدن ترول هاست که علنا آدمو ...

اهان تو سایتش نوشته بود یکی از رفقاتون راداگاسته.

حالا چند تا عکس.

elladan-elrohir02.jpg

radagast02.jpg

beleram02.jpg

agandaur_sm.jpg

ببخشید این بازی بهتره یا کانکوست؟

ببخشید در مورد middle earth II اطلاعی ندارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

كسي از كدهاي تقلب بازي خبري نداره؟ خيلي دنبالشونم. همين طور اگه نكات مخفي و اسرار و رموز بازي (مثل اين كه از تركيب فلان دكمه ها، فلان ضربه رو مي زنه يا اگه فلان چيز رو استفاده كنيم، فلان چيز اتفاق ميفته و...) رو كسي مي دونه، لطفاً بگه. ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

كسي از كدهاي تقلب بازي خبري نداره؟ خيلي دنبالشونم. همين طور اگه نكات مخفي و اسرار و رموز بازي (مثل اين كه از تركيب فلان دكمه ها، فلان ضربه رو مي زنه يا اگه فلان چيز رو استفاده كنيم، فلان چيز اتفاق ميفته و...) رو كسي مي دونه، لطفاً بگه. ممنون.

خب واسه کد تقلب که میتونی ترینر بازی رو دانلود کنی.در مورد اسرار هم که تا جایی که من میدونم اخر بازی میشه دوجور تموم کرد که توی صفحه 3 همین تاپیک توضیح دادم...

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خب؛ بلأخره شكر خدا بازی رو همين امروز بعد از ظهر تموم كردم و حالا می تونم با قاطعيت درباره اش نظر بدم.

اولين چيزی كه لازمه بگم، اينه كه با كمال تعجب، اين بازی رو بهتر از كانگوئست ديدم و حالا نظرم درمورد كانگوئست عوض شد و با بقيه موافقم كه كانگوئست قطريه دربرابر دريای بازی های كامپيوتری.

اگه بخوام به اين بازی از 1 تا 10 امتيازی بدم، بهش امتياز 9 رو می دم؛ و دليل هم دارم.

نكات خوب زيادی در بازی وجود داشت. اوليش اين كه گرافيكش عالی بود. دومين نكته ی مثبت بازی، داستان متفاوتش بود كه با داستان ساير بازی های آردايی، خيلی فرق داشت. نكته بعدی، اين بود كه فقط سه تا كلاس داشتيم. يعنی فقط می تونستيم به جای فراين (Frian/ همون دورفه) و آندريل (Andriel/ جادوگر الف) و ارادان (Eradan/ جنگجوی دونه اداين) بازی كنيم. بعضی از بازی ها هستن كه ششصدتا انتخاب دارن و آدم گيج می شه كه كدوم رو برداره! به علاوه، همه كلاس هاشون هم عين هم هستن! مثلاً توی همين كانگوئست، جاسوس با جنگجو تفاوت چندانی نداره؛ فقط تفاوتشون سر يه غيب شدن و بمب پرت كردنشه كه می شد اونو به جنگجو هم اضافه كرد و كلاً كلاس جاسوس رو از سر راه برداشت! به علاوه، تعداد ياران كم هم خيلی خوب بود... بيست نفر به سه نفر! اين يكی از نكات مثبت بازی (شايد فقط برای من) بود كه جذابيت خاصی برام داشت.

خب؛ می گفتم. نكته ی بعدی، اين بود كه بعد از مردن، امكان زنده شدن دوباره توسط دوستان وجود داشت! البته شايد بعضی ها فكر كنن اينجوری كه هيچ وقت نبازيم، بازی اصلاً معنا نداره؛ ولی در جواب می تونم بگم كه تعداد زياد دشمنان و قدرت حمله ی زياد اونا، نمی ذاشت دوباره زنده شيم و در آخر می باختيم.

ديگه چی موند... آهان؛ مهم ترين چيز رو يادم رفت بگم! تغييرات شخصيت ها در بازی! ما می تونستيم در ابتدای بازی، قيافه مون رو عوض كنيم (رنگ مو، رنگ چشم، مدل مو، پهنای صورت و...) و در طی بازی هم با كسب لباس ها و كلاهخودها و سلاح های متفاوت، می تونستيم در ظواهر گوناگون به جنگ بپردازيم. دستيابی به قدرت های بيشتر (Items)، گنجينه های متعدد (مثل گوهرهای الفی و گنج و معجون خون و نيرو و پر عقاب و...)‌ هم كه به كنار. يعنی به طور كل، منوی Tab چيز خيلی خوبی بود!

محيط و انواع مختلف دشمنان (جادوگر، اورک ها -از شمشيرزن و كماندار تا پتک دار و چكش زن-، ترول ها، آدم های پليد، ارواح و...) هم از نكات مثبت بازی بود.

اما اين بازی بدی هايی هم داشت؛ مثلاً آدم (شايد هم فقط من يكی) رو اصلاً ياد تالكين و آردا و ارباب حلقه ها نمی انداخت؛ موسيقی ضعيفی هم داشت (نسبت به كانگوئست)، بعضی وقتا هم گرافيكش مشكل پيدا می كرد؛ مثلاً آدم از توی اين و اون رد می شد!!! مراحلش هم خيلی كم بود و زود تموم شد. غول های آخر بازی هم كم جون بودن. مثلاً من آگاندور (Agandaur/ دستيار سائورون در شمال كه در آخرين مرحله ی بازی، با اون رو در رو شديم) رو به آسونی شكست دادم و بازی تموم شد!!

خلاصه، اينا همه اش نظر شخصی من بود. به طور كل، اين بازی رو می شه بهترين بازی در زمينه ی آردا و تالكين دونست كه موضوع متفاوتی داشت؛ و اگه بخوايد از من بپرسيد كه از اين بازی راضی بوديد و فكر می كنيد ارزش خريدن و بازی كردن داره؛ جواب من «بله» هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

ببخشید با جادوگره چه جوری میشه سپر دفاعی سفید رنگ که جونمون هم درش زیاد میشه درست کرد؟

با آدمه چه جوری از پاورمون استفاده کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

ببخشید با جادوگره چه جوری میشه سپر دفاعی سفید رنگ که جونمون هم درش زیاد میشه درست کرد؟

با آدمه چه جوری از پاورمون استفاده کنیم؟

خب؛ برای هر دو اینا، باید بری توی منوی Tab و قسمت Items رو باز کنی. اون تو گزینه های مختلفی هست که با انتخاب هرکدوم، یه قدرت به تو میده (محدوده و هر چند وقت یه بار تجدید میشه). تو می تونی با فشاردادن اعداد مختلف (دکمه های 1 و 2 و 3 و... در بالای کیبورد) اونا رو استفاده بکنی. البته در ابتدای بازی، خیلی از این قدرت ها غیرقابل استفاده هستن؛ ولی با گذر زمان و طی کردن مراحل، قفل این پاورها هم باز میشه.

برای سپر جادوگر هم فکر کنم باید بعد از انتخاب کردن آیکون سپرمانند در منوی Tab/ Items، باید دکمه 1 رو بزنی. قدرت های آدمه هم با 1 و 3 کار میکنن. با گرفتن گارد (Ctrl) یا پرتاب تیر و صاعقه (اسکرول موس) هم نوع این قدرت ها فرق میکنه. مثلاً جادوگر در مواقع عادی، با دکمه 1 سپر جادویی می گیره؛ ولی اگه اسکرول موس رو بچرخونی و برای پرتاب صاعقه نشونه گیری کنی، با زدن دکمه 1 صاعقه ات رو قوی تر میکنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

خب؛ برای هر دو اینا، باید بری توی منوی Tab و قسمت Items رو باز کنی. اون تو گزینه های مختلفی هست که با انتخاب هرکدوم، یه قدرت به تو میده (محدوده و هر چند وقت یه بار تجدید میشه). تو می تونی با فشاردادن اعداد مختلف (دکمه های 1 و 2 و 3 و... در بالای کیبورد) اونا رو استفاده بکنی. البته در ابتدای بازی، خیلی از این قدرت ها غیرقابل استفاده هستن؛ ولی با گذر زمان و طی کردن مراحل، قفل این پاورها هم باز میشه.

برای سپر جادوگر هم فکر کنم باید بعد از انتخاب کردن آیکون سپرمانند در منوی Tab/ Items، باید دکمه 1 رو بزنی. قدرت های آدمه هم با 1 و 3 کار میکنن. با گرفتن گارد (Ctrl) یا پرتاب تیر و صاعقه (اسکرول موس) هم نوع این قدرت ها فرق میکنه. مثلاً جادوگر در مواقع عادی، با دکمه 1 سپر جادویی می گیره؛ ولی اگه اسکرول موس رو بچرخونی و برای پرتاب صاعقه نشونه گیری کنی، با زدن دکمه 1 صاعقه ات رو قوی تر میکنی.

یعنی وقتی که اون قدرت ها خاکستری رنگن قفلن مال من همش خاکستریه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

نه؛ قدرت ها به این دلیل خاکستری اند که تو انتخابشون نکردی. این رو هم بگم که قدرت ها مثل ضریح حرم امام رضا نیستن که بخوای درش رو با امتیازگرفتن باز کنی و گلاب بپاشی توش! :دی بلکه تو با کسب امتیاز، می تونی یه تعداد محدود از قدرت ها رو انتخاب کنی. مثلاً وقتی تو تا مرحله 3 بری جلو، می تونی 6 تا قدرت انتخاب کنی (این سه تا می تونن به هم مربوط نباشن). بعضی از قدرت ها هم طوری اند که نمی تونی برشون داری؛ مگر این که قدرت های مخصوصی رو استفاده کنی تا اونا قابل مصرف بشن (مثلاً تو باید حتماًا اول بتونی سپر معمولی بگیری تا نوبت به سپر فوق العاده قوی برسه). هر قدرت هم شامل 3 درجه استحکامت است. هردرجه رو هم با مربع زرد نشون داده. با تیک زدن مربع اول، درجه اول استحکامت ها رو به دست میاری؛ مربع دوم، درجه دوم؛ مربع سوم، درجه سوم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dreamwalker

سلام من dream walkerبازی نبرد در شمال رو تموم کردم همچنین کانکوست اگر کسی سوالی بحثی داره من همیشه اینجام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...