رفتن به مطلب
Aslan

جهان موازی در دنیا های فانتزی

Recommended Posts

رضائی.استل

من منتظرم که یکی پا پیش بذاره و تاپیک جدید رو بزنه.اما از همینجا بگم که اگه اعضا تو کاراشون جدی باشن نهایتا یه چیز خوب از آب در میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

بله خوب به نظرم گند زدم :دی

راستش این تاپیک اول خیلی خوب شروع شد با حضور تولکاس بحث قشنگ پیش می رفت و ادامه با حضور تام پر رنگ تر شد اما بعد از گذشت چند روز تولکاس رفت و من و تام این تاپیک رو اداره کردیم و بعد تاپیک ساکن شد !

راستش گفتم با زدن این تاپیک اشخاصی مثل تضاد - مهدی - آرون و تورامبار حضور پر رنگ تری ایفا می کنند اما نشد !!

در ادامه گفتم این رو رول پلیینگ کنم ( با این که خودم راضی نبودم و فقط برای پر رنگ تر شدن تاپیک گفتم ! ) که گویا تولکاس خان صلاح ندونستند !

من با انجام نشدن این کار مشکلی ندارم اما دوست دارم دوستان حضور پر رنگ تری داشته باشند !

ارادتمند شما

اصلان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خیلی دوست دارم تو این بحث شرکت کنم اما قبلش باید همه پستها رو بخونم و بعد وارد بحث بشم. این مدت خیلی سرم شلوغه. ولی مطمئن باش که تو این تاپیک میام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

منم دوس دارم این تاپیک ادامه پیدا کنه.

منم تا یکی دو هفته دیگه نارنیا خونیم تموم میشه.بعد بیشتر میتونم حرف واسه گفتن داشته باشم.

خلاصه منم هستم.

به اصلان:سوالا از من:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

من تاپیک رو خوندم و در جریان بحث بودم اما خب دروغ چرا...چیزی برای گفتن نداشتم و ندارم. :D از دید من، هر نویسنده ای که دنیای خیالی خودش رو می سازه چهارچوبی می سازه که به راحتی با چهارچوب یه نویسنده ی دیگه هماهنگ نمیشه. نمی تونم تصور کنم که دامبلدور بشینه و با گندالف چای بخوره. نمی تونم تصور کنم که لرد ولدمور با غرور فوق العاده اش بتونه با شاه جادوپیشه ی آنگمار متحد بشه. به قول معروف دو درویش در گلیمی بخسبند و دو سلطان در اقلیمی نگنجند. اینه که فکر کردم شما داستان رو شروع کنین بلکه من هم چیزکی برای گفتن پیدا کنم. :D

ویرایش شده در توسط تضاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ar-feiniel

سلام درمورد این تاپیک می تونم بگم دنیای فانتزی تخیل هرکسی میشه که به خودش مربوطه ماکتاب های فانتزی میخونیم تا تخیلمونو قوی کنیم وجایی توی دنیای فانتزی پیدا کنیم هرکس دنیایی دارد دنیایی که شخصیت هاش همه از کتابها یا داستان های فانتزی تخیلی هستن وخودش اونو هدایت میکنه درواقع هرکدام از مادنیایی جدا از دنیای واقعی داریم وزندگی میکنیم به سبک وروشی که دوست داریم پس میتونیم جهان موازی را توش قرار بدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

جدا از بحث دنیاهای موازی در فانتزی ها , این موضوع در بین خیلی از محققان و فیزیک دانان اثبات شدست و اگر یه کم برسی کنید میتونید منابع و مقاله های معتبری در ارتباط با دنیا های موازی پیدا کنید و هر چه از این مبحث بگیم باز کمه !!!

درواقع یکی از چیز هایی که جهان های فانتزی رو برای انسان قابل درک کرده همین دنیا های موازیه که به صورت دنیای موازی با دنیای ما تصویر میشن !

و مطمئنا یکی از عواملی که داستان های فانتزی رو جذاب تر میکنه , ورود به دنیا های فانتزی دیگه در ضمن معرفی یک دنیای موازی مجزاست !!! مثلا در کتاب های وارکرفت میتونید پرتال ها یی رو ببینید که موجودات کتاب رو از دنیایی به دنیایی کاملا متفاوت وارد میشن مثلا سارگراس که با ورود به دنیا هایی دیگه , اونا رو فتح میکنه و یا هورد اورک ها که وارد ازراث میشن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Heaven

حيف شد،چرا كسي ديگه اينجا پست نميده ؟

خب من الان يه مشكلي برام پيش اومده: اگه با توجه به پست هاي اول جناب اصلان بخوايم از راه اون بيشه ي باروني وارد اين دنياها بشيم ( مثلا مايار آردا از همين راه به لندن هري پاتر رفته باشن ) اين بيشه ي باروني نبايد ويژگي هاي خيلي خاصي داشته باشه ؟ مثلا قدرت مغناطيسي خيلي بالا؟ اون وقت سؤال من اينه كه أصلا چطوري ميشه وارد اين بيشه بشيم كه بعدش به آردا يا هر دنياي ديگه اي برسيم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

حيف شد،چرا كسي ديگه اينجا پست نميده ؟

خب من الان يه مشكلي برام پيش اومده: اگه با توجه به پست هاي اول جناب اصلان بخوايم از راه اون بيشه ي باروني وارد اين دنياها بشيم ( مثلا مايار آردا از همين راه به لندن هري پاتر رفته باشن ) اين بيشه ي باروني نبايد ويژگي هاي خيلي خاصي داشته باشه ؟ مثلا قدرت مغناطيسي خيلي بالا؟ اون وقت سؤال من اينه كه أصلا چطوري ميشه وارد اين بيشه بشيم كه بعدش به آردا يا هر دنياي ديگه اي برسيم ؟

خیلی تاپیک های جالب تو فروم هستن که به تاریخ پیوسته اند و تنها یه شخص می خواد که دوباره اون ها رو باز یابی کنه

نمونه ی بارز این تاپیک ها همین تاپیک { کل تاپیک های من خوب شروع می شه اما آخر ... :|) }

در مورد اون راه ورود

اون راه ورد رو از داستان های نارنیا لوئیس برداشتم اونجا بیشتر می تونی در موردش اطلاعات بگیری :دی

در مورد قدرت مغناطیسی منظورت رو نمی فهمم دقیقا یه ذره واضح تر صحبت کنی خیلی خوب می شه

در مورد راه وردش فعلا فکری نکردم :دی

والا تا جایی که من یادم تو نارنیا دیگوری و پالی توسط دایی شون که اون هم توسط چند تا سنگ اسرار امیز بود وارد اون محل شدن

البته الان دقیقا یادم نیست جزئیاتش چی بود :))

خیلی وقت نارنیا رو نخوندم :(((

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من خودم یه رمان فانتزی در مورد دنیای فانتزی نوشتم و فقط ویرایش نهاییش مونده ولی در مورد ارتباط دنیای مثلا نارنیا با هری پاتر گمون نمی کنم ایده ی جالبی ازش دربیاد .

خیلی خوشحال می شم رمانتون رو بخونم اما توجه به این موضوع داشته باش که ما نمی خواهیم اینجا یه رول یا یه داستان فانتزی اجرا کنیم

همون طور که اول تاپیک گفتم جهان های موازی یه واقعیت تو دنیای واقعی ما داره , جهان هایی موازی با جهان ما که ویژگی های خودش رو داره و ...

بر اساس همین موضوع می خوهیم ببینیم که ایا این جهان های موازی تو داستان های فانتزی هم وجود دارند اگه هستند چه جوری بهم متصل می شن و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...