رفتن به مطلب
pirooz

نظرات در مورد تالکین

Recommended Posts

Aslan

اوه اوه اوه داداش ناريچ من اين سايت رو بهت دادم كه خودت بري توش نگفتم كه بزاري اين جا در موردش نظر بديم بابا ميان در سايتمون رو تخته مي كنن ها :D

در ضمن در اين رابطه ساينت جالبيه ولي با عقيده ي خودشون بعضي مطالب رو پيش مي برن و اصلا هم ادم هاي ناسوناليستي نيستن در ضمن به كساني كه اولين بار تو سايت مي رن مي گم خواهشن تو قسمت فيلم ها جوش نياريد :-?

مطالب رو هم اگر چه با عقايد خودشون مي نويسن اما در بعضي از موارد كاملا حق با اون هاست مخصوص در مورد اسمش رو نبر :D

پ.ن

1- الاني كه تولكاس خر من رو بگير چون من اول اين سايت رو معرفي كردم

2- ناريچ جون مگه شما امتحان نداري اون همه گفتي من در طول امتحانات نيستم چي شد پس هستي كه مي خواي چت رومت رو هم حاضر كن فردا بريم بچتيم :D

3- اسمش رو نبر كه مي دوني چه قضيه همون فر.... اره ديگه

4- در رابطه با سايت بالا و مطالبش يه كم زود قضاوت نكنيد مخصوصا در رابطه با اسمش رو نبر چندتا كتاب بخونيد اوكي مي شيد

5- به نظر من تو سايت بالا اصلا تو قسمت هاليوود نرييد چون به شدت مخالفت فيلم هايي كه دوست داريد حرف مي زنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
اوه اوه اوه داداش ناريچ من اين سايت رو بهت دادم كه خودت بري توش نگفتم كه بزاري اين جا در موردش نظر بديم بابا ميان در سايتمون رو تخته مي كنن ها :D

2- ناريچ جون مگه شما امتحان نداري اون همه گفتي من در طول امتحانات نيستم چي شد پس هستي كه مي خواي چت رومت رو هم حاضر كن فردا بريم بچتيم :D

3

یعنی انقدر خطرناکه :-? :-

2. آقا من نتونستم دوری آردا رو تحمل کنم. نه دیگه چت روم برای بعد کنکور. ناسلامتی امتحان دارم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

نه بابا خطرناك نیست ولي درباره ي اسمشو نبر صحبت مي كنن و تحولات منطقه اي خوب واسه يه سايت مثل ما يه ذره مشكل پيش مياد كه در بارش صحبت كنيم :D

راستي شما فكر كنم تا 23 خرداد امتحان داري نه :D :D :D :- تا اون موقع زنداني هستي نه :D :D

خطاب به narich وgladril مگه شما امتحان نداريد از اين داداش الوه ياد بگيريد از دو ماه پيش به خاطر امتحانات سايت نمي ياد بعد معدلتون كم مي شه گير ميدین به سايت :D)

راستي كسي از داداش الی خبر نداره ;)

نكنه دنبال كتاب مي گرده حداقل بنده خدا تا وقتي مياد دو تا كتاب خوب معرفي مي كنه داداش الي كجايي :-w

اين وابلامورم كه يه ذره داستان مي نويسه فوري جيم مي شه :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
نه بابا خطرناك نست ولي در باري اسمشو نبر صحبت مي ككن و تحولات منطقه اي خوب واسه يه سايت مثل ما يه ذره مشكل پيش مياد كه در بارش صحبت كنيم :D

راستي شما فكر كنم تا 23 خرداد امتحان داري نه :D :D :D :- تا اون موقع زنداني هستي نه :D :D

خطاب به narich وgaladri مگه شما امتحان نداريد از اين داداش الوه ياد بگيريد از دو ماه پيش به خاطر امتحانات سايت نمي ياد بعد معدلتون كم مي شه گير مي به سايت :D)

راستي كسي از داداش ال خبر نداره ;)

نكنه دنبال كتاب مي گرده حداقل بنده خدا تا وقتي مياد دو ت كتاب خوب معرفي مي كنه داداش الي كجايي :-w

اين وابلامورم كه يه ذره داستان مي نويسه فوري جيم مي شه :-?

1- هرچی این پست رو میخونم ربطش رو با تاپیک متوجه نمیشم(به جز خط اولش که قبلا توسط چند نفر گفته شده و تکراریه)

اسپم نزنید!

2- خواهشا موقع دادن پست یکم دقت کنید که غلط املایی نداشته باشین. 7 مورد غلط املایی در پست قبلی رو درست کردم.(غلطهای نگارشی و علامت گذاری بماند)

3- خواهشا در جواب این پست یه اسپم دیگه نزنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast

دوستان به نظر شما ارباب حلقه ها در دنیای واقعی چه کسی بوده.اصلا نمی خوتم قضاوت کنید.فقط یه نظر یه اسم بنویسید.اصلا قدرتمند ترین حلقه جهان رو کی داشته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
دوستان به نظر شما ارباب حلقه ها در دنیای واقعی چه کسی بوده.اصلا نمی خوتم قضاوت کنید.فقط یه نظر یه اسم بنویسید.اصلا قدرتمند ترین حلقه جهان رو کی داشته.

راداگاست جون سوالت رو متوجه نمي شم :-? :D

اگه منظورت اينه كه حلقه از روي چي ساخته شده و بعد بخواي اون رو به حلقه ي سليمان ربط بدي كه من مخالف

حلقه قدرت از روي داستان هاي نورسي و بر اساس حلقه اي كه اودين به زيگفريد مي ده ساخته شده البتنظر شخصي خودم چون خصوصيات حلقه زيگفريد تا حدودي شبيه حلقه ي قدرت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اين لا طاعلات چيه به هم ميبافيد اينجا؟خيلي جدي ديگه خسته شدم از اين كاراتون.اين تاپيك چه ربطي به سوال تو داره جناب راداگاست؟

جناب اصلان شما چرا به يه چيز نامربوط جواب ميدي؟تازه كار كه نيستيد اينجا.قوانين رو هم خوب ميدونيد.

خيلي جدي از امروز هر كي حرف بيربط در جاي بيربط بزنه،بن ميكنمش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Radagast
اين لا طاعلات چيه به هم ميبافيد اينجا؟خيلي جدي ديگه خسته شدم از اين كاراتون.اين تاپيك چه ربطي به سوال تو داره جناب راداگاست؟

جناب اصلان شما چرا به يه چيز نامربوط جواب ميدي؟تازه كار كه نيستيد اينجا.قوانين رو هم خوب ميدونيد.

خيلي جدي از امروز هر كي حرف بيربط در جاي بيربط بزنه،بن ميكنمش

من گفتم نظر بدید.این مربوط میشه به اینکه یه داستانی بدون الهام گرفتن از چیزی نوشته نمیشه.پس تالکین از یه چیزی الهام گرفته که بعید هم نیست از حلقه زیگفرید باشه.ناراحت نشی ولی اینجا نظرات در مورد تالکینه.حالا من نمیدونم از دید تو نظر چیه.یه نظر دارم تالکین پیپ می کشید.(این که اشکالی نداشت)

ناراحت نشی ولی هدف من این بود.اون بحث قدیمی هم تموم شد و چون بقیه دوست ندارن در موردش حرف بزنیم من دیگه چیزی نگفتم. :-? :D (آقا فشار آدمو بالا نبرید دیگه.)اون دوستمون هم اشتباه متوجه شد و حلقه سلیمانو گفت.من اصلا او نو در نظر نداشتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این تاپیک مربوط به نظرات مختلف درباره شخص تالکینه. موضوع "ارباب حلقه ها در دنیای واقعی" میتونه عنوان یه بحث جدید باشه که باید براش یه تاپیک جداگانه ساخت. اینکه یه بحث تموم شده دلیل خوبی برای عوض کردن موضوع تاپیک نیست. وقتی بحث تموم میشه دیگه نباید تو اون تاپیک مطالب دیگه رو بحث کرد تا کسی که بعدا میاد و تاپیک رو میخونه دچار مشکل نشه و نظرش رو درباره بحث اصلی بتونه بگه و تاپیک رو دوباره به جریان بندازه.

یه نکته مهم هم باید به همه دوستان بگم، اخیرا با موارد زیادی روبرو شدم که شخص میاد و کلی مطالب نامربوط با تاپیک میگه و در آخر از یک جمله به عنوان محلل استفاده میکنه تا پستش رو مرتبط نشون بده. از این کار جدا خودداری کنید چون از این به بعد پستهای نامربوط رو بدون توجه به تک جمله های مرتبط حذف میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

توضیح: در مورد ارتباط این دنیا با دنیا واقعی تاپیک

Arda=real world تو شورای خردمندان هست که به نظرم وزین ترین تاپیک سایته.

جناب راداگاست:مهدی توضیحات کامل داد.بعید میدونم منظورم از جملات بیربط رو متوجه نشده باشی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

فکر میکنم هنوز تالکین رو نشناختیم

البته مثلا شاید بیلبو نمود تالکین باشه که هم پیر هستش و هم ماجرا جو من تالکین و بیلبو رو یکی میدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
poia

تالکین فردی که قوه تخیل بالایی داره وبه نحو خوبی از اون استفاده می کنه ارباب حلقه ها وسایر اثار تالکین هم خیلی خوبه چون که میتونه رویا ها وافکار انسان رو نشون بده مثلا شهر هابیت ها که یه جاییبه دور از شلوقی ازدحام جمعیت و سایر نشانه های شهر وآدم میتونه به راحتی در اون زندگی کنه دقیقا مثل رویاهای بیشتر شهر نشینان :-? :- :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...