رفتن به مطلب
pirooz

سائرون واقعی یا خیالی مستند ارباب حلقه ها

Recommended Posts

R-FAARAZON

میدونم ولی فکر نکنم به اردا ضرری بزنه ولی ممکنه تکرار مکررات باشه

ولی در بحث کسی که مدلل صحبت نکنه جا مجبوره حرف طرف مقابل رو بپذیره یا منزوی میشه یا سعی میکنه مطالعه بیشتری داشته باشه

فکر کنم سنگ بنای نقش اجتماعی ما همین بحثای فروم هست ،یعنی هدمفمند صحبت کنیم و برای فرضمون دلیلی بیاریم و لزوما بحثمون کل کل نباشه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

میدونم ولی فکر نکنم به اردا ضرری بزنه ولی ممکنه تکرار مکررات باشه

ولی در بحث کسی که مدلل صحبت نکنه جا مجبوره حرف طرف مقابل رو بپذیره یا منزوی میشه یا سعی میکنه مطالعه بیشتری داشته باشه

فکر کنم سنگ بنای نقش اجتماعی ما همین بحثای فروم هست ،یعنی هدمفمند صحبت کنیم و برای فرضمون دلیلی بیاریم و لزوما بحثمون کل کل نباشه

باید کل جوانب رو در نظر بگیری امین

این جا یه فروم فانتزی که فقط در مورد دنیای تالکین و نهایتا چند دنیای فانتزی دیگه صحبت می کنه اما فروم های دیگه نه

اگه ما به صورت گروهی بریم اونجا و در این مورد بحث کنیم اون ها هم به طبع میان تو فروم ما و چون فروم ما هدفش اصلا بحث در این چنین زمینه هایی نیست به مشکل بر می خوره

ما فقط در مورد دنیای تالکین بحث می کنیم اما اون ها نه

بحث ما چیزه دیگه هست اما اون ها نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

باید کل جوانب رو در نظر بگیری امین

این جا یه فروم فانتزی که فقط در مورد دنیای تالکین و نهایتا چند دنیای فانتزی دیگه صحبت می کنه اما فروم های دیگه نه

اگه ما به صورت گروهی بریم اونجا و در این مورد بحث کنیم اون ها هم به طبع میان تو فروم ما و چون فروم ما هدفش اصلا بحث در این چنین زمینه هایی نیست به مشکل بر می خوره

ما فقط در مورد دنیای تالکین بحث می کنیم اما اون ها نه

بحث ما چیزه دیگه هست اما اون ها نه

حالا صحبت و بحث خوبه ولی اون حرفتو در مورد لشکر کشی به فروم ها قبول دارم

محدودیت ها و تابوهارو هم درک میکنم و صد البته این بحث تا اونجایی مفیده که در محدوده دنیای تالکین باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

ببینید . الان مدرکی ارائه نمیدم . بعضی ها که با من آشنا هستن ، مثل خود الوه میدونن که چطور سر امثال بیداری اندیشه ای ها و اون پسره که اسم پدر حضرت یونس رو روی خودش گذاشته بود ، به طاق کوبیدم . حداقل آبروی تالکین رو خریدم . ونجا جای این بحثا نیست . حتی برای پاسخ به انتقادات به تالکین اجازه راه اندازی یه تاپیک رو نمیدن . میگن اینجا جای بحث اختصاصی راجع به تالکین نیست . خدا شاهده چند نفر به من پیام شخصی دادن که خود نتانیاهو شخصا منو استخدام کرده از تالکین و لوییس دفاع کنم !

مشکل بیشتر از نصف کسایی که توی این فروم هستن اینه که وقتی از تالکین صحبت میکنیم حس میکنن انگار با یه قدیس طرف هستیم . اولا اگه تالکین آدم ناجوری باشه هیچوقت نمیاد روش های شناسایی خودشو تایید کنه . من هم جز داستانای تالکین ، به هیچیک از حرفای دیگه ش مطمئن نیستم . برای شخصیت شناسی یه نفر ، نمیان اونطور که توصیه کرده شخصیت شناسی بکننش که . اگه این طوری بود ، همه ملت افراد درستکاری بودن . هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه که !

این فروم جای بحث درباره این چیزا نیست . اصلا نیازی به فروم هم نیست . من گفتم ، به موقعش کتاب رو منتشر میکنم . وقتی که وقت باشه . الان کنکور دارم . نمیتونم وقتم رو سر مباحث کم ارزشی مثل این بذارم . اصلا گیرم که ایلومنات باشه . هیچ کس با حوندن داستان ها گرایش به این عقاید پیدا نکرده . گیرم شیعه باشه . مثل هزار شیعه دیگه و گیرم کاتولیک باشه . خب مثل این همه کاتولیک دیگه . چه اهمیتی داره که من بیام سرش وقت بذارم . اما به عنوان یه موضوع قابل تحقیق ، بهش علاقه مندم و سر فرصت بهش میپردازم . الانم به سبب این بحث اتهاماتی متوجه من هست و یه از خدا بی خبری واسه ما داستان درست کرده . فعلا کاری با این بحث ندارم ، و به سبب اون حرف جناب آرفارازون که فرمودن من خودم رو مطلع ترین فرد از دنیای تالکین میدونم ، تا حلقه یگانه مسابقات رو نگیرم هیچ حرفی نمیزنم . میخواستم جوابی ندم اما حالا میگم بله . من چیزایی میدونم که شما و حتی مدیران تالار هم شاید ندونن . با عرض معذرت از خیلی ها . یا علی .

ویرایش شده در توسط سیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

براساس منطق وقتی ادعایی میشه باید با دلیل و مدرک ثابت بشه

بحث ها هم این خاصیت رو دارن که باعث گردش اطلاعات میشن

اگر شما دلیلی نداری یا نیازی به ارائه اونا نمیبینی پس بهتره اون ادعاها رو که بخصوص تازه و شنیدنی هستن رو نداشته باشی(شیعه و اسلام) وگرنه چیزی رو که میگی براش خیلی ساده دلیل بیار

کاربرهای مطلع اردا مثل حمید استورم کرو ،مسعود،اصلان ،مهدی،آرون ،الوه،تضاد،هالباراد و ... یا صحبتی نمیکنند و یا اگه میکنند برای صحبتشون دلیل میارن

من با شما تا حالا بحثی نداشتم که ازتون ارزیابی ای داشته باشم .طریقه بحث و منطقی که پشت جملات هست نشون دهنده شخصیت و دید فرده و نه ادعای خالی

مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید پس ز تعارف کم کن و بر مبلغ افزای

شاید لازم باشه به پست ها و منش جناب تضاد دقت کنید که علیرغم اطلاعات و سن بالا چقدر فروتن هستند و اصلا هم ادعایی ندارند

آردا سه هزار عضو داره و مسابقه ای که جامعه آماری ای مثلا بین 5-10 نفر داره نمیتونه نشون دهنده کل آردا باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

منم موافقم که بحث همینجوری رو هوا به نتیجه نمی رسه . تمام دوستانی که اینجا هستند در حد خودشون دانش و اطلاعات دارند حالا ممکنه هر کس در یه بخش خاصی قوی تر باشه. من به عنوان عضو کوچیکی از تیم مدیریت سایت هیچ وقت ادعا نکردم دایرة المعارف ناطق تالکینم و مطمئنا سایر دوستان مدیر و ناظر هم چنین ادعایی ندارند . اصولا فلسفه فروم اینه که در کنار هم یاد بگیریم و گر نه به جای فروم می رفتیم یه کلاس اجاره می کردیم یه استاد مطلع هم استخدام می کردیم ایشون درس می داد ما هم جزوه می نوشتیم.

پ.ن به فارازون: آقا شما خودت تنبلی تو مسابقات شرکت نمی کنی چرا تو سر مال می زنی!؟ :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

پ.ن به فارازون: آقا شما خودت تنبلی تو مسابقات شرکت نمی کنی چرا تو سر مال می زنی!؟ :دی

عزیز یکبار اینرو از زبون خودت که برگزار کننده ای شنیدم وگرنه قصدم این نبود زحمتتو زیر سوال ببرم

بعد مسابقه مال جوونای پرانرژی و جاه طلبه نه ما که آفتاب لب بومیم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

منهمینیه پست رودر اینتاپیک میزنم وجوابی نمیدم .

بعضی از دوستان هدف اولیه منو برای عضویت در این فروم میدونند .من هنوز هم در پی همون هدفم . اما بعد یه داستانی قسم خوردم در مورد چیزی نقدی ارائه ندم مگر راجع به نتیجه قطعی رسیده باشم . آرفارازون عزیز هم گمان کردن من میخوام بحث کنم .هیچ بحثی ندارم چون میگم هنوز به نتیجه خاصی نرسیدم . هیچ پژوهشگری نمیاد فرضیه های خام رو منتشر کنه . من هر موقع به نتیجه قطعی رسیدمبا سند مدرک حرف میزنم . حضرات هم مرحمت کنن هی دنبال این نباشن از زیر زبون منحرف بکشن چون کسی چیزی گیرش نمیاد .شما هم لطف کن به سوال های مسابقه توجه کن نه جامعه آماری . بنده هم لزومی نمیینم فروتنی بی جا و بی مورد کنم . چون در آینده نه چندان دور مجبورم این ادعا رو کاملا علنی کنم . و السلام .

ویرایش شده در توسط سیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

سابقه ی صحبت من با کاربر سیه تیغ خب کم نبوده و جسارت میکنم و پیشنهاد میدم به همه ی دوستان و اعضای آردا که از زدن حتی 1 پست دیگه در جواب به ایشون خودداری کنید تا زمانی که مدرکی ارائه بدن، پایان این مدل بحث هارو به تازگی هممون تجربه کردیم و چیز خوشایندی نبود متاسفانه...

واقعا در پایان این چند پست دونستم بیخود منتظر دلایل سیه تیغ موندیم و کاملا باید به الوه بابت اون راهنمایی حق داد

درست گفتن که :گفتی باور کردم،اصرار کردی شک کردم،قسم خوردی ...

شاید ما اولین نکته بدیهی پست دادن رو یادمون رفته اینکه هدف یه بحث انتشار اطلاعاته و وقتی قصد نداریم حرفی بزنیم و دلیلی برای حرفامون بیاریم اصلا احتیاجی به پست دادن نیست

وگرنه در پروفایل هرشخص به اندازه کافی جا هست و میتونه در اونجا به اندازه کافی از خودش بگه

از بحث خیلی دور شدیم ،آخرین بار من در مورد عدم گرایش تالکین به اون نحله ها نظر دادم پس امیدوارم پست بعدی در مورد بحث باشه

منتظر نظرات دوستان میمونیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

با سلام خدمت دوستداران ارباب حلقه ها

احتمالا همه می دونید که سائرون به هیچ وجه یک موجود خیالی نیست و با تمام اوصافی که دارد بسیار در اسناد و کتب گوناگون با اسامی مختلف اسمش آمده(آنتی کراست و دجال و ...)

یک مستند جنجالی اخیرا ساخته شده که به خیلی از ابعاد واقعی و ریشه های این موجود می پردازد.

واقعا مستند تکان دهنده ای هست

اتفاقا در این مستند صحنه هایی از این 3 گانه بزرگ آمده . مخصوصا در شروع قسمت مقدمه مستند که با این جمله هست :

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air

دوست داشتید می تونید از اینجا با لینک مستقیم دانلود کنید:

وقتی کمی در این مستند جلو برید می فهمید که 3 گانه ارباب حلقه ها اصلا برای سرگرمی و موضوعات پیش پا افتاده ساخته نشده.بلکه همزمان یک پیشگویی و هشدار است

این نوشته یک دوست در فروم p30world هست .نظر شما چیه ؟

smile.png) اول نظر خودم .خیلی خنده داره smile.png) چون اینا هر چیزی رو میچسبونن به غرب .ول کنید بابا این چیزا رو . smile.png)

هر کی مستندو دانلود کرد یه اطلاعاتی ازش بده .

راستی یه چیز جالب دیگه .یکی ارتش استرلینگ رو گفته ارتش ایرانه . biggrin.png

میشه خواهش کنم بگی که از کجا میشه این مستند رو دانلود کرد ؟؟ با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

میتونید این مستند رو از فروم بیداری اندیشه یا وبسایت وعده صادق دریافت کنید .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...