رفتن به مطلب

Recommended Posts

dirman

اون که ویچ کینگ سوارش بود اسمش فلابیست بود ولی اژدها نبود

نه خیر اژدها بود که ویچ کینگ در کوهستان ها رامش کرد سپس ویچ کینگ برای جنگ با میناس تیریت ازش استفاده کرد

از والار : ازشون خوشم نمیاد نمیدونم چرا

از مایار:سائرون

از الف ها:لگولاس

از انسان ها:اراگورن و بورمیر

از دورف ها: بومبور

از اژدهایان :اسماگ

از هابیت ها:فرودو

ویرایش شده در توسط dirman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نه خیر اژدها بود که ویچ کینگ در کوهستان ها رامش کرد سپس ویچ کینگ برای جنگ با میناس تیریت ازش استفاده کرد

خیر fellbeast یا همون حیوان مهیب با اژدها تفاوت داره. این مقاله و تاپیک مربوطه رو بخونید:

https://arda.ir/winged-creatures-2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir

دلم می خواس جای سم وایز گمجی بودم .

نمیدونم اما فکر می کنم همه ی کار ها رو اون کرد . همیشه یه دوست خوب نعمته

ویرایش شده در توسط تضاد
سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

من دوست داشتم جای برن باشم.اونقدا تو زندگیس جنگولک بازی نداشت دی: یعنی داشت ولی تو جوونیاش بعدش رفت تشکیل خونواده داد و با خوبی و خوشبختی زندگی کرد دی:

و درمورد تورامبار اصلا دلم نمیخواد جاش باشم دی:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

من دوست داشتم جای برن باشم.اونقدا تو زندگیس جنگولک بازی نداشت دی: یعنی داشت ولی تو جوونیاش بعدش رفت تشکیل خونواده داد و با خوبی و خوشبختی زندگی کرد دی:

و درمورد تورامبار اصلا دلم نمیخواد جاش باشم دی:

فکر کنم همه دوست دارن برن باشن به خاطر همون تشکیل خونوادش!! :دی . خب البته عشق برن واقعا برای هر مردی رشک برانگیزه! :(

و در مورد تورامبار هم هیچ کس دوست نداره جاش باشه چون بدبختی از سر و روش می باره.

اما به نظر من تورین بود که با سرنوشت جنگید.

او بود که وارث خاندان هادور بود. او بود که آقای خودش بود. آزاده بود و هیچ زوری را تحمل نمیکرد.

و در آخر هم مورگوت را خواهد کشت....

(البته به تور که نمیرسه!! :دی)

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

فکر کنم همه دوست دارن برن باشن به خاطر همون تشکیل خونوادش!! :دی . خب البته عشق برن واقعا برای هر مردی رشک برانگیزه! :(

و در مورد تورامبار هم هیچ کس دوست نداره جاش باشه چون بدبختی از سر و روش می باره.

اما به نظر من تورین بود که با سرنوشت جنگید.

او بود که وارث خاندان هادور بود. او بود که آقای خودش بود. آزاده بود و هیچ زوری را تحمل نمیکرد.

و در آخر هم مورگوت را خواهد کشت....

(البته به تور که نمیرسه!! :دی)

خواستن داریم تا خواستن.یکی خواستنش سطحیه یکی مثل من خواستش از ته قلبه دی:

آزاده باشه وارث خاندانش باشه ولی بدشانسترین موجودی که در تاریخ بوده باشه چه فایده دی:

البته بودن جای گندالف هم حال و هوای خاص خودشو داره تازه مثل تورینم اونهمه بدبیاری نیاورد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

باسلام

خوب من از میان والار مانوه چون با ملکور درگیر شد

از میان مایار خوب این که معلومه گندالف به خاطر کارهایی که که برای کمک به موجودات سرزمین میانه مثل دورفها و انسان ها و........ انجام داد

از الفها خیلی سخته انتخاب ولی فیانور و لیگولاس

از انسانهای شمال آراگورن

از انسانها فارامیر

از دورفها زیاد خوشم نمیاد ولی گیملی و تورین سپر بلوط

از هابیتها بیلبو و فرودو

ویرایش شده در توسط amir18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

خوب من دوست داشتم جای سم باشم چون که نفس خیلی قویی داشت و کلا با اراده بود و خوش قول.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baradil soldier of dale

والار:اصلا دلم نمی خواد جاشون باشم چون قدرت مطلق داشتن واقعا حوصله ی آدمو سر میبره. مزه زندگی اینه که باشن کسایی که بتونن آدمو به چالش بکشونن و طعم شکستو هر از چندگاهی به آدم بچشونن.

مایار: گوتموگ(نائب مورگوت).می خوام ببینم که اگه پدر کسی مورگوت باشه چه حسی داره.(مورگوت پدرش نبود ولی همه به خاطر رابطه نزدیکشون به گوتموگ می گفتن پسر مورگوت)

الف ها: ماگلور(اگه اشتباه می کنم بم بگید منظورم همون پسر فئانوره که گم شد).چون بعد از جریان نبرد خشم به آزادی جسم و روح دست یافت که خیلی لذت بخشه.

انسان ها: کاستامیر.می خوام ببینم دزد دریایی بودن در سرزمین میانه چه حسی داره.در ضمن می خوام با دریای بله گائر و موحودات ناشناختش روبرو شم.

دورف ها: بومبور.چون من آدم لاغری هستم و بدم نمیاد محض تنوع چاق بشم.

اژدهایان: آنکالاگون سیاه. اگه بخوام روزی پرواز کنم می خوام در غالب یک اورولوکی بالدار باشم نه عقاب غول پیکر یا مرغ دریایی.

هابیت: تد سندی من! همه هابیتا تا حدی شبیه همن از این لحاظ که موجودات ساده دل و مهربانی هستن.ولی تد سندی من استثنا بود! یک هابیت به شدت چاپلوس و پلید.باید گاهی اوقات متفاوت بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

از انسان ها:جادوپيشه(البته تا قبل از زماني كه با حلقه ها فريب بخوره-وقتي كه انسان بوده)

از مايار:سارمان :? (جون من شكلك قشنگي داره :? )

از الف ها:هيچ كس :|

بيشتر از همه دوست داشتم جاي شاه داين باشم(يه زندگي راحت و پر ابهت در اره بور) :?

البته اگه قرار بود نزگول بشم باز هم جادو پيشه رو انتخاب ميكردم.

آخر يه نگاهي بهش بندازيد. :| با اينكه نزگول بود آردا رو دگرگون كرد.من موندم توش اگه انسان باقي ميموند چه كارهايي ميكرد... :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LYKAIOS

ترجیح میدم یا انسان باشم یا نزگول

انسان: تئودن

نزگول: ویچ کینگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من چرا این تاپیک رو الان می بینم ؟؟

خب با اجازه ی بزرگ تر ها یه چند تا گزینه هم ما انتخاب کنیم :?

از میان والار : به قولی ازشون خوشم نمیاد اما خب انگار مجبورم انتخاب کنم :دی

من با احتساب این که تام رو یه والار می دونم تام رو انتخاب می کنم :دی

از میان مایار: خب من ائون وه پرچمدار و چاووش مانوه رو انتخاب می کنم

از میان الف ها: خب خیلی سخته اما من گلوروفیندل یا فین گولفین رو انتخاب می کردم

از میان انسان ها: گزینه ی خیلی سخت من هورین رو انتخاب می کردم

از ما بقی موجودات اردا خوشم نمیاد :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به بارادیل:

کلا دوست داری بد بودن رو هم تجربه کنی ها... :?

من چرا این تاپیک رو الان می بینم ؟؟

واقعا چرا؟؟ :دی

ولی یادش بخیر...عجب خاطراتی در این تاپیک نهفته هست...

ز میان والار : به قولی ازشون خوشم نمیاد اما خب انگار مجبورم انتخاب کنم :دی

من با احتساب این که تام رو یه والار می دونم تام رو انتخاب می کنم :دی

فکرشم نکن که تام یه والاست!!

مجبوری از بین اون 15 تا انتخاب کنی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

باور می کنی تازه می بینمش :?

واقعا چرا؟؟ :دی

ولی یادش بخیر...عجب خاطراتی در این تاپیک نهفته هست...

فکرشم نکن که تام یه والاست!!

مجبوری از بین اون 15 تا انتخاب کنی...

1- جای جای ان تایپک ها خاطر هست

هر چند ما در اواخر اردا رسیدیم و از بحث ها جدا ماندیم :? اما همون خوندنشون هم خودش خاطر هست :? :)

2- فکرش رو هم می کنم که تام یه والاست !!

اما خب چون صاحب تاپیک هستی من منوه رو انتخاب می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rhossolasson

من دوست داشتم اگر توي آردا باشم خودم باشم.دوست ندارم جاي هيچ شخصيتي باشم ولي دوست داشتم به جاي يك انسان يك الف باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آخیلوس

زندگی الفها خیلی جالبه ولی من فکر نمیکنم بتونم جاودانگی رو تحمل کنم...ترجیح میدادم یه هابیت چاق و خوش حال باشم تو توکبروگ،راحت و بخیال...

انت هارو هم خیلی دوست دارم چون همش با درختا سروکار دارن ولی اونا هم خیلی بیشتر از تحمل من عمر میکنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

یه زندگی به دور از هیاهو جنگ در یک نقطه دور افتاده آردا.واسه خودم اونجا زندگی میکردم و کاری ام به کار جنگ وسائرون وحلقه وکوفت ومرض نداشتم.(اسمایل آه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوستان قراره اینجا به طور مشخص از هر نژاد یکی نام ببرید.

از ابتدای تاپیک درخواست من از شما این بود که اگر دوست داشتید جای یک نفر در داستان ها باشید کی رو انتخاب می کردید.

حتی اگر اون شخص قهرمان و قهرمان زاده نیست نامشو بگین و از هر نژاد یکی انتخاب کنین...

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شوالیه سپید

آراگورن دوم

نژاد : انسان

زمان : روز ۱ عصرسوم ۲۹۳۱ الی ۱ مارس د.چ

فرزند آراتورن دوم و گیل رائن و همسر آرون آندومیل ستاره الفها.

اقامتگاه : ریوندل، بعدها در میناس تیریت و سپس آنومیناس

فزندان : ۱ پسر الداریون و دختران بسیار

شمشیر : آندوریل

اسب : روهه رین و هاسوفل

نشان : درخت سپید با هفت ستاره و تاج الندیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
deathwing

مربوط به هنر نبرد میشه

دلم میخواست

از فرماندهان لیچ کینگ میشدم

جوری که خیلی بهم باور داشته باشه

از بهترین فرماندهاش

یکی از قوی ترین شوالیه های مرگ ازرات

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

از والار منوه بخاطر قدرتش. شخصا دوست ندارم والا باشم چون چیزی كه زندگی رو جالب میکنه چالش قرار گرفتن درمقابل شخص قوی تره(به نظر من البته) اما چون جناب تور گفتن از هر نژاد یکی رو بگید دست به انتخاب زدم.

از الف ها: الروند. بخاطر همه ی امتیازات الف بودن و اینکه وقایع مهمی رو مشاهده کرده و در پایان هم به غرب نزد خویشانش برگشت.

انسان ها: فارامیر. از آغاز زندگی با تبعیض های پدر مواجه بوده و این یعنی چالش و سختی. همین سختی هاست كه شخص رو میسازه و به زندگی هیجان میده. فارامیر با همه ی بدشانسی ها خودش رو ثابت کرد.

از مایاها گندالف. هرچند كه از ریش بلند خوشم نمیاد ولی نقاط قوت زیادی داره @};-

هابیت ها: دوستشون دارم ولی اصلا نمیخوام یه هابیت باشم چون سبک زندگی بی سر و صداشون رو نمیتونم تحمل کنم. اگه هابیت به دنیا میاومدم احتمالا مثل اسمیگل طردم میکردن! (اه اه حالم بد شد! اصلا از تشبیهم خوشم نیومد). با وجود اینا استثنائا بیلبو. بخاطر طنز و شجاعت خاصش!

دورف ها هم @};- زیادی زمخت و کوتاهتن. ولی تورین رو دوست دارم. به نظرم روحش خیلی بزرگتر از قد و بالاش بود. حیف تورین كه دورف به دنیا اومد!

ویرایش شده در توسط Elentári

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

یا الله!

بدون هیچ گونه حرف پیش و پس، صد بارم به دنیا بیام وبمیرم، کوچکترین خللی در مورد اینکه دوست دارم جای "به لگ" باشم به وجود نمیاد.

از یه موجود (کلا الف،انسان،دورف،مایا...) دیگه چه انتظاری دارین که به لگ نداشت؟!! چه انتظاری دارین؟!! ها؟!! :(( :| :)) (یکی منو بگیره...)

قدرتمند نبود؟ که بود؛

باهوش نبود؟که بود؛

دلیر و ماهر نبود؟که بود؛

با معرفت و با مرام نبود؟که بود؛

وفادار به پیمان نبود؟که بود؛

با محبت و مهربون نبود؟که بود؛

جایگاه کمی داشت؟که نداشت؛

تو ترانه ها ماندگار نشد؟که شد؛

دیگه چی میخواین خدا وکیلی...

;) همه اینا یه طرف، با یکی از محبوبترین شخصیت های آردا دمخور بود، تورامبار. :| دوس داشتم جای به لگ بودم شاید کار بیشتری ازم بر میومد.

ویرایش شده در توسط اله ماکیل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
توروندور

خوب نوبت منه :

والار : اورومه. چون از اوش مرد جنگ بود و یکه تازی. منم اهل همین کارام :دی

ایستاری : گندالف : چون لایق و قابل اعتماده و همیشه به موقع کمک میکنه.

الف : سخته . گیردان یا تورگون یا فینگولفین. همه از دم جنگجو بودن و با افتخار هر سه تاشون وقتی اسمشون میاد با گوش نمیشنوم اسمشون رو با روحم میشنوم.

انسان : هورین بارها جاهای مختلف گفتم. فداکاری و رشادت یه انسان رو با دنبال کردن زندگی هورین میشه دید.

دروف : تورین سپر بلوط ه خاطر مبارزه اش تو نبرد 5 سپاه.

موجودات سرزمین میانه : توروندور . چون من عاشق دوران اولم.

خیلیای دیگه هم هستم اما خوب تور گفته یکی .:((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

چند روزه هی دلم میگه یه پست اینجا بده...

از میون والـار:

ماندوس: خوفناک و جدی و در عین حال آروم. حرف نمیزنه، نمیزنه ولی وقتی ام میزنه دهن همه رو میبنده. یعنی یه چیزی میگه که دیگه نمیشه مخالفتی کرد یا جسارت کرد بهش.{فئانور رو فاکتور بگیرید;)} از تلفظ اسمشم خوشم میاد! با اینکه در بین والـار برترین نیست اما خیلی خیلی نقش بزرگی داره توی آردا.

از میون مایار:

ملیان: بر همگان روشن است!:((

خیلی شبیه به خودمه. سنت شکنیش...بی پروا بودنش...دل رو به دریا زدنش...گیراییش...قدرت افسونش و خلـاصه همه چیز دیگه اش...صبوری کردنش وقتی اوضاع سخت میشد. نوع نگاهش به زندگی و روشی که بکار بسته بود.متانتی که توی زندگی با الوه داشت و خلـاصه هر چی که ملیان داره منم دارم. قالب خودمه اصلـا... تنها تفاوتش با من اینه که من به یه بچه راضی نمیشم:|

البته از سائرون هم بشدت خوشم میاد. خیلی از زیرکی و هوش و استعدادش خوشم میاد. از تلفظ اسمش. از قدرتش.و از سرگذشتش! از حیله هاش هم خوشم میاد خیلی!

از میون انسانها:

آراگورن: اسم زیبایی داره. از نسل لوتینه.زندگیش گرچه زندگیش خیلی جاها غم انگیزه اما در آخر سعادتمند میشه.عاشق بودنش و اینکه چقدر مرد توانا و بزرگوار و قابل اعتمادی بود.خیلی کارهاشو تایید میکنم. بنظرم واقعا انسان شایسته و بدردبخوریه. خیلی آقا و نجیب و همه چی تموم بود. نوع مردنش رو هم خیلی خوشم میاد. توی جوونی خیلی چست و چابک و زرنگ بود. از هیچی نمی ترسید. میشد بهش تکیه کرد.

هورین و تورین تورامبار رو هم خیلی دوس دارم. سرنوشت واقعن جذاب و قابل تاملی دارند این پدر و پسر! دم مورگوت گرم:))

از میون الفها:

آرون: زیبا... عاشق پیشه...کسی که برای عمل به قانون عشق از همه چیز و از خودش گذشت. دخترلرد الروند! کسی که هم توی لورین-سرزمین بانو گالـادریل- زندگی کرده هم توی ریوندل که پناهگاه امن و باشکوهی بود. و هم دراخر به عشقش رسید و با خوشبختی در کنارش زندگی کرد. اخر کار هم اندوه عشق اونو در یکی از رویایی ترین مکانهای سرزمین میانه روانه ی تالـارهای ماندوس کرد. فقط حیف که مادر مرده بود:|

به لگ رو هم خیلی خیلی دوست دارم. که نیازی به توضیحش نیست...

از دورف ها هم اصلـا خوشم نمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

الف: فین رود چون بسیار وفادار و مهربان است.

انسان:نمی دانم سخت است آراگورن.

مایار:گندالف و سارومان چون سارومان بیشتر در خفا کار انجام می داد.

هابیت:بیلبو چون هم آرام است و هم پر جنب وجوش.

دورف:هیچ کدام از دورف ها به مذاقم خوش نمی آیند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...