رفتن به مطلب

Recommended Posts

تور

من هستم ولي يكي به من بگه با ديال آپ هم ميشه يا نه؟

تازه اگه هم بشه من تو EA اكانت ندارم. ميگن با چند تا نرم افزار ميشه بدون ريجستر كردن

آنلاين بازي كرد كه من نرم افزاراشو ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Kingali
من هستم ولي يكي به من بگه با ديال آپ هم ميشه يا نه؟

تازه اگه هم بشه من تو EA اكانت ندارم. ميگن با چند تا نرم افزار ميشه بدون ريجستر كردن

آنلاين بازي كرد كه من نرم افزاراشو ندارم.

با دایل آپ فکر نمی کنم بشه، یعنی حتی اگر هم بشه توی بازی خیلی مشکل خواهی داشت... ولی من با ADSL ـه ۲۵۶ به خوبی تونستم بازی کنم.

لازم به اکانت داشتن توی EA نیست، در واقع ما آنلاین بازی نمی کنیم... با استفاده از نرم‌افزاری مثل Hamachi می‌شه از قسمت Network بصورت آنلاین بازی کرد و نیازی هم به اصل بودن بازی یا اکانت داشتن توی EA نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mo.Mirnoruzy

سلام به همگی آقا پارسال من هم مال دارینوس رو نصب کردم ولی وقتی اجرا می کردم یه پنجره ی سیاه می اومد و بعد می رفت.

خدا می دونه چه بلایی سرش آوردن :ymsmug:

خب این پست مال چند قرن پیشه ولی بهش جوابی داده نشده. ولی من جوابشو می دم انشاالله مورد قول حق واقع شود و بنده ای از این جواب نصیبی برده به ما نیز دعا کند :-o

خب عرض شود که بنده نیز چنین مشکلی داشتم. به دارینوس تلفن زدم گفتن کلا رو بعضی ویندوز ها مشکل داره. این فایلو گفتن از سایتشون دانلود کنم

http://www.darinoos.net/NPP/public_html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=13#cat

جواب داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

conquest و the rise of the witch-king براي اين كه بتونيد از حداكثر گرافيك آن استفاده كنيد حداقل سيستمي مطابق زير مي خوان.

conquest

رم 2 گيگ

گرافيك 512 مگ 8800 جي فورس(البته با گرافيك هاي ديگه هم ميشه مثل ATI 4950

the rise of the witch-king

رم 4 گيگ

گرافيك 1 گيگ 9800 جي فورس(البته با گرافيك هاي ديگه هم ميشه مثل ATI 5850

ولي واقعا عاليه

داستان the battle for middle-earth چرت و پرته.

1 مرحله سقوط اسماگه با گلور فيندل و گلوين!

1 مرحله اش باز گشت شتابزده ياران حلقه به ريوندله براي دفاع.

1 مرحله اش سقوط دول-گولدوره(كه بهد اون چشم نابود مي شه!)

كلا داغونه

اما rise of the witch-king داستانش كاملا واقعيه و مطابق اسناد تالكين.

حملات آنگمار در دوران دوم

شاه آرگلب

شاه آرولگ

و از آخر هم گلورفيندل و شاه ائارنور

گرافيك فيلماش خيلي بالايه

همش عكسه و با شكوه

همراه با تمام مكان هاي سرزمين ميانه

حتي رعايت آداب و رسوم آن منطقه

اربور قبل از نابودي

محشره.

توضيح ديگه در مورد بازي نمي خواين.

یعنی واقعا رم 4 می خواد

خدا داره گریم می گیره رم من 2 هستش یعنی واقعا جواب نمیده؟

به نظر شما در کل کدوم بازی عالیه و همراه با مشخصات سیستمی که لازم داره بی زحمت میشه بذارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

با رم 2 هم ميشه بازي كرد .

من 1.5 گيگ رم دارم بازي كردم ولي خوب يه جاهايي مشكل ايجاد ميشه كه زياد مهم نيس !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

با رم 2 هم ميشه بازي كرد .

من 1.5 گيگ رم دارم بازي كردم ولي خوب يه جاهايي مشكل ايجاد ميشه كه زياد مهم نيس !

گرافیک من یکه یا همون geforce 9500 به خاط اون 300 تا اختلاف مشکلی که پیش نمیاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

گرافیک من یکه یا همون geforce 9500 به خاط اون 300 تا اختلاف مشکلی که پیش نمیاد؟

نچ .من با گرافيك 512 بازي كردم . :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

سلام . من نسخه فارسی دارینوس این بازی رو نصب کردم.بعد نصب دو تا آیکون اپلیکیشن میاد روی صفحه که هر جفتشون نبرد برای میدل ارث هستن . منتها اولی رایز آو د ویچکینگ نیست ولی دومی هست . حالا من وقتی بازی رو اجرا میکنم ، یکم لفتش میده و بعد میگه که بازی رو ریسپوند نمیکنه ، برنامه ررو ببندم یا نه !

حالا من چه خاکی تو سرم بریزم ؟ 4500 تومن پولش رو دادم ، پکش اورجینال بود و هولوگرامش هم باز نشده بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

سلام . من نسخه فارسی دارینوس این بازی رو نصب کردم.بعد نصب دو تا آیکون اپلیکیشن میاد روی صفحه که هر جفتشون نبرد برای میدل ارث هستن . منتها اولی رایز آو د ویچکینگ نیست ولی دومی هست . حالا من وقتی بازی رو اجرا میکنم ، یکم لفتش میده و بعد میگه که بازی رو ریسپوند نمیکنه ، برنامه ررو ببندم یا نه !

حالا من چه خاکی تو سرم بریزم ؟ 4500 تومن پولش رو دادم ، پکش اورجینال بود و هولوگرامش هم باز نشده بود .

يكيش به احتمال زياد BFME2 هست .چون براي بازي اون رو هم بايد داشته باشي .

متاسفانه يكي اين Rise of the Wich King رو برد خيلي رنگشو نديدم وگر نه بهتر كمكت ميكردم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

به نظرت بازی ای که فقط 4500 تومن براش پول دادی اورجیناله؟

احتمالا از همین شرکت های ایرانیه که میاد یه جعبه می سازه ، رو دیسک هم (احتمالا) عکس بازی رو میزنه بعد میگه این اورجیناله

هولوگرام هم که نشد دلیل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

منم همون پک رو دارم مشکلی نداشت و هنوزم رو لپتاپم نصبه و هر از گاهی یه سری بهش می زنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

ببینید دارینوس در سایتش یک فایل زیپ ترمیم کننده ارائه داده و گفته این مشکل برای بعضی ویندوزهها پیش میادبنده هم این پک ترمیم کننده رو دانلود و unzip کردم . بعدش هم مراحل منیوال رو انجام دادم منتها وقتی step1 رو انجام میدم و بعد از پوشه middle earth رو باز میکنم تا فایل autorun رو اجرا کنم از من درخواست قراردادن DVD1 رو میکنه . بعدش که DVD قرار میدم دویاره همون پیغام رو میده و انگار که DVD رو نمیشناسه . این همونفایلی هست که دوستمون Mo.Mirnoruzy آدرسش رو دادن .

ضمنا بگم . من بعد از uninstal کردن بازی متوجه شدم که فقط در صورتی فایل ترمیم کننده اون error رو میده که بازی نصب شده باشه و بعد از پاک شدنش هر موقع فایل رو اجرا میکردم ، جواب میداد . ویندوز من هم Windows 7 هستش .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

والا ویندوز منم سونه ولی به این مشکلاتی که شما می گی بر نخوردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

پس مشکل چیه ؟ چیکار کنم ؟

رم سیستمم 2 هستش گرافیکم nvidia geforce 210 و سی پی یو GHz 2.90 amd athlon II X2 245 processor مشکلی داره یا نه ؟

ویرایش شده در توسط سیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

اصولا نباید مشکلی باشه مگر اینکه دی وی دی که شما خریدی مشکل داشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

شاید . برم پسش بدم یه دونه سالمش رو بخرم. حالا ارزش این همه بدبختی رو داره ؟ واقعا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

والا نمی دونم چقدر قراره بد بخت بشی ؟ :دی

ولی جدا از شوخی بازی خوبیه به خصوص پچ ویچ کینگ کاملا بر داستان آنگمار منطبقه اطلاعات خوبی به آدم می ده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

شما اگه خونتون کرج بود مطمئنا این حرف رو نمیزدی . چنین بازی عتیقه ای فقط توی شاه عباسی گیر میومد که حالا بید کلی بدبختی بکشم امروز رم اونجا ! تازه شاید فروشنده ها بهشون بر بخوره منو شوت کنن بیرون !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

Rise of the Witch King ابروی هرچی بازی استراتژی و Expansion برده. به نظرم Battle یک و دو بدون Expansion خیلی قشنگتر بودند. همین شد که Warner Bros امتیازش رو از EA گرفته دیگه ! اینقدر که به اسم ارباب حلقه ها بازی های مسخره داد بیرون! اگه برخی بازی هایی که همزمان با بازی هایی مثل Conquest و... اومدن رو مقایسه کنیم تفاوت رو احساس میکنیم. این War in the North هم که اومد تعریفی نداشت.بازی جالبی بود ولی وقتی به بازی هایی که همزمان اومدن وموفق بودن مثل SkyrimوWitcherو...نگاه میکنی حسرت میخوری که چرا نام ارباب حلقه ها در صنعت بازی سازی باید اینقدر ریز باشه و چرا کسی از موضوع وسوژه به این خوبی یه بازی درست و حسابی نمیسازه.......

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

حالا کاری ندارم . زنگ زدم دارینوس گفتم ترمیم کنندتون هم افاقه نکرد گفت این بازی اصلا روی ویندوز 7 اونم از نوع غیر اورجینالش ابدا جواب نمیده ! باید کرک windows 7 رو روی بازی کپی کنم . اگه کسی از دوستان کرک سالم windows 7 این بازی رو داشت دریغ نفرماید . اجرکم عند الله !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

حالا کاری ندارم . زنگ زدم دارینوس گفتم ترمیم کنندتون هم افاقه نکرد گفت این بازی اصلا روی ویندوز 7 اونم از نوع غیر اورجینالش ابدا جواب نمیده ! باید کرک windows 7 رو روی بازی کپی کنم . اگه کسی از دوستان کرک سالم windows 7 این بازی رو داشت دریغ نفرماید . اجرکم عند الله !

از گزینه ی Run as Administrator استفاده کردی؟ Battle 2 رو سیستمت نصبه؟ درضمن ویندوزت جنیون شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

سلام دوباره . اتزیو جان ، باید بگم گرتسیه . حل شد . جنیون نیست ، نه . ولی من راه حل رو یافتم .

به این مسیر در مای کامپیوترتون برید : C:Users[your login name]AppDataRoaming(جای your login name نام کاربری خودتون در ویندوز رو بنویسید . ). بعد در اونجا پوشه ای با نام : My Battle for Middle-earth™ II باید باشه . توی این پوشه ، یک فایل با نام Options.ini در برنامه notepad ویندوز بسازید . حالا این عبارات رو در فایل متنی وارد کنید :

AudioLOD = High

HasSeenLogoMovies = yes

IdealStaticGameLOD = High

Resolution = 1024 768

StaticGameLOD = High

TimesInGame = 5

برای من این روشش جواب داد . یادتون باشه که فرمت فایل متنی حتما باید ini باشه . نوش جان !

اگه برای ظهور ویچکینگ هم همچین مشکلی بود ، توی همون آدرس در مای کامپیوتر پوشه رایز آو د ویچکینگ با نامی تقریبا مشابه نام پوشه My Battle for Middle-earth™ II هست که باید همون فایل رو در اون پوشه با عبارات بالا بسازید .

جوینده ، یابنده است !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

سلام دوباره . اتزیو جان ، باید بگم گرتسیه . حل شد . جنیون نیست ، نه . ولی من راه حل رو یافتم .

به این مسیر در مای کامپیوترتون برید : C:Users[your login name]AppDataRoaming(جای your login name نام کاربری خودتون در ویندوز رو بنویسید . ). بعد در اونجا پوشه ای با نام : My Battle for Middle-earth™ II باید باشه . توی این پوشه ، یک فایل با نام Options.ini در برنامه nodpad ویندوز بسازید . حالا این عبارات رو در فایل متنی وارد کنید :

AudioLOD = High

HasSeenLogoMovies = yes

IdealStaticGameLOD = High

Resolution = 1024 768

StaticGameLOD = High

TimesInGame = 5

برای من این روشش جواب داد . یادتون باشه که فرمت فایل متنی حتما باید ini باشه . نوش جان !

اگه برای ظهور ویچکینگ هم همچین مشکلی بود ، توی همون آدرس در مای کامپیوتر پوشه رایز آو د ویچکینگ با نامی تقریبا مشابه نام پوشه My Battle for Middle-earth™ II هست که باید همون فایل رو در اون پوشه با عبارات بالا بسازید .

جوینده ، یابنده است !

دوست عزيز چه ايروري ميداد اين كارو كردي ؟

من COD:Moder War Fire 2 رو نصب ميكردم .ولي بالا نميومد ! ايرور ميداد ! هر كاري هم كردم درست نشد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

سلام . ببینید این ارور رو میداد ولی من مطمئن نیستم که این کلک روی Modern warfare(به معنی : جنگاوری نوین) هم جوابگو باشه چون اصلا نوع گیم پلی و فرمان ها اصولا در این دو بازی متفاوته.

Runtime Error! Programs: ...game.dat

This application has requested the runtime to terminate it in an unusual way.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
AMIRHITLER

سلام بچه ها من سریال نصب دارینوسشو گم کردم کسی هست مرا یاری کند؟

ویرایش شده در توسط AMIRHITLER

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...