رفتن به مطلب
3DMahdi

شجره نامه ها

Recommended Posts

الوه

برای آمون سول اون عکسی رو که گذاشتم سرسبزه که :دی

اونایی رو هم که گذاشتی دومیش ( نشان الندیل ) خوبه

پس زمینش سیاه مثل پرچم آرون بهتره فکر کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ميشه يه طرح خوب زد:فرضا سمت چپ آرنور باشه با پس زمينه آمون سول،وسط آرگوناث باشه،سمت راست هم پرچم گوندور.

آخه پرچم گاندور رو ميشه نشان خاندان النديل هم در نظر گرفت و اينطوري يكم قضيه بغرنج ميشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شرمنده بازم نظرم عوض شد(به خاطر مسائل تکنيکي) آرنور و گاندور رو جدا درست ميکنم. براي گاندور پرچمو ميذازم. براي آرنور چي؟

اون آمون سول سر سبزه ولي اثري از برج باقي نمونده من ميخوام شکوه آرنور رو نشون بدم نه خرابه ها رو

راستي شجره نامه نومه نور رو هم گذاشتم البته يه ايراد داره بايد درستش کنم يه نيگا بندازين اگه مشکل ديگه اي داره بگين تا درستش کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بقيه شجره نامه ها لنگ پس زمينه است. اينا پيشنهادات منه:

گاندور: پرچم

آرنور: آرگونات

خاندان هادور(يا خاندان ماراخ) کدوم اسم بهتره؟: کلاه خود اژدها نشان يا عکس روي جلد فرزندان هورين انگليسي

خاندان بئور: حلقه باراهير

خاندان هالداد(يا مردم هارت) کدوم اسم بهتره؟: ؟

کارگزاران گاندور: ؟

شاهان دول آمروت: پرچم (اگه با کيفيت خوب پيدا کنم)

خاندان فينوه: ؟

خاندان الوه: ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

اینا به فکرم میرسه

خاندان هالداد(يا مردم هارت) کدوم اسم بهتره؟: ؟ ؟؟؟

کارگزاران گاندور: سفیر عین پرچمشون

شاهان دول آمروت: همونی که انتخاب کردی عالیه

خاندان فينوه: عکسی از نبرد فین گولفین با مورگوت اگه اشتباه نکنم

خاندان الوه: ازش عکسی پیدا نکردم ولی نقشه ی قلمروی اونو بگذاری بهتره هیچیه ( سیلماریل هم میشه گذاشت اگه عکسش باشه ( نائوگلامیر منظورمه ))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

مردم هارت اسم شناخته شده تري هست.

بين هادور و ماراخ هم كه مشخصه كدوم اسم بايد انتخاب بشه! :D كلاه خود براي اين ها خيلي خوبه

براي خاندان باراهير هم كه نميشه چيز ديگري رو در نظر گرفت،مگه اينكه عكس يه آدم يه دست رو بخواي بندازي با عينك ديور :D

براي كارگزان گوندور هم از پرچم خودشون استفاده كن:يه شبه مثلث سفيده.

براي خاندان فينوه بهترين عكس ،سيل ماريل هاست!كه التبه خيلي عكس هاي خوبي نداريم!بعدش هم پيشنهاد الوه فكر خوبيه،هر چند كه رنگ اون عكس زيادي بالاست.

براي الوه:براي بلرياند پرچمي طراحي نشده.شايد عكس لوتين در يك گوشه به عنوان نماد كل خاندان!!! بد نباشه يا عكسي از دورياث

براي آرنور،من همچنان با آرگوناث مخالفم!

پرچم امير دول آمروت هم با كيفيت خوب مطمئنا پيدا ميكني،چون يك كاربري داشتيم كه آواتارش اون بود! :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

شجره نامه ها با پيشنهاداتي که تولکاس داد يکم تغيير کرده و توضيح کوتاهي درباره هر شخص و تصاوير مربوط به هر خاندان اضافه شده

اين شجره نامه ها اضافه شد:

خاندان هادور

خاندان بئور

مردم هالت

خاندان فينوه

شاهان نومه‌نور و روهان هم ويرايش شد

نظرتون رو در باره اينا و سبک جديد بگين

https://arda.ir/multimedia/downloads/cat ... ogies.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کسی نظر خاصی نداره؟ اینجوری بهتره یا به سبک قبلی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

من كه نظرم رو پيشاپيش اعلام كردم.

دستت درد نكنه.زحمت كشيدي براش.(يكم توضيحات فين گولفينش كم بود و فينرودش زياد! :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
من كه نظرم رو پيشاپيش اعلام كردم.

دستت درد نكنه.زحمت كشيدي براش.(يكم توضيحات فين گولفينش كم بود و فينرودش زياد! :D )

خب یکم پارتی بازی شده :D

آره نظرت رو قبلش گفته بودی ولی میخواستم ببینم که همون چیزی که میخواستی شده یا نه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چون من از کار نصفه کاره بدم میاد با هزار تلاش دوباره رفتم دنبال شجره نامه ها تا تمومشون کنم یه سوال داشتم فقط قول بدین نو نزنین. عکس پس زمینه برای کارگزاران چی بذارم؟ پرچمشون خیلی ضایعه. من نظرم یه عکس از میناس تریته شما چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

به نظر من عکس چهار پایه ای که پایین تر تخت شاه بود

یا عصای کارگذاری

یا شاخ برومیر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

خب بلاخره شجره نامه ها تموم شد اينم آخري هاش:

خاندان الوه

شاهان گوندور

شجره نامه کامل انسانها و الفها

اين آخري خيلي گنده شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

ممنون از تمام زحماتت :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در پايان هم بايد منابع رو ذکر کنم:

کتاب سيلماريليون و ضميمه بازگشت شاه با ترجمه رضا عليزاده نقش اساسي در تهيه اين شجره نامه ها داشتند.

از سايتهاي زيادي در اين رابطه استفاده کردم که اساميشون الان يادم نيست اما اين سايت خيلي بهم کمک کرد:

The Thain's Book at www.tuckborough.net

تصاوير هم عمدتا از آثار Ted Nasmith بود اما از آثار John Howe و Alan Lee و ... هم گه گاه استفاده شده.

و در نهايت شما دوستان عزيز که با راهنمايي هاتون به غناي اين کار افزوديد.

با تشکر از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

بحثه شجره نامه ها خیلی جذابه.

منم وقتی کتابهارو میخوندم دم دستم کاغذ میذاشتم و شجره نامه ها رو مینوشتم.یه 5-6 تا هم شجره نامه نوشتم که بیشتر مربوط به الفها و دوران اول بودن.

ولی این شجره نامه ها مثل اینکه خیلی کامل هستن و یه مرجع به شمار میان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

1-فارسی

2-لقب‌ها، معانی اسامی، تاریخ تولّد و مرگ (یا سنّ خالی) و موقعیّت (مثلاً موقعیّت گندالف: جادوگر)

3-عکس تالکین

4-کلّی

5-فارسی بهتره. (با رعایت اِعراب و علائمی مثل -َ و -ِ و -ُ یا انواع تنوین‌ها)

امیدوارم هرچی زودتر این شجره‌نامه رو در سایت ببینم؛ موفّق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

چن تا سوال در مورد شجره نامه ها داشتم:

الندیل از طرف مادری به الروس میرسه.توی شجره نامه اش میخونیم که سیلمارین (مادر نخستین فرمانروای آندونیه) با الاتان ازدواج میکنه و فرزند اونا والاندیل میشه(نخستین فرمانروای آندونیه).الندیل نسبش به والاندیل برمیگرده.اما سوال من اینه که الاتان چه کسی بوده؟اگه کسی اطلاعی داره دریغ نکنه.

سوال دوم:باراهیر پدر برن ارخامیون جزو کدام یک از سه خاندان بئور،هالث یا هادور میشه؟البته نسبش به بالادین میرسه که کنیه اش بئور پیره.

سوم:توی ضمایم لوتر میخونیم که گیلراین مادر آراگورن از اعقاب آرانارثه.میخواستم بدونم که این کدوم آرانارث میشه؟همون نخستین سرکردۀ دونه داین؟

وآخر اینکه ایوورون مادر گیلراین فرزند کیه و اعقابش به کجا میرسه؟

ممنون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

چن تا سوال در مورد شجره نامه ها داشتم:

الندیل از طرف مادری به الروس میرسه.توی شجره نامه اش میخونیم که سیلمارین (مادر نخستین فرمانروای آندونیه) با الاتان ازدواج میکنه و فرزند اونا والاندیل میشه(نخستین فرمانروای آندونیه).الندیل نسبش به والاندیل برمیگرده.اما سوال من اینه که الاتان چه کسی بوده؟اگه کسی اطلاعی داره دریغ نکنه.

سوال دوم:باراهیر پدر برن ارخامیون جزو کدام یک از سه خاندان بئور،هالث یا هادور میشه؟البته نسبش به بالادین میرسه که کنیه اش بئور پیره.

سوم:توی ضمایم لوتر میخونیم که گیلراین مادر آراگورن از اعقاب آرانارثه.میخواستم بدونم که این کدوم آرانارث میشه؟همون نخستین سرکردۀ دونه داین؟

وآخر اینکه ایوورون مادر گیلراین فرزند کیه و اعقابش به کجا میرسه؟

ممنون

1- الاتان از نجیبزادگان آندونیه بود. اطلاعات خاص دیگه ای ازش نداریم

2- باراهیر از خاندان بئور بود. به شجره نامه خاندان بئور یه نگاه بنداز:

https://arda.ir/gallery/?album=1&gallery=113

3- آره همون آرانارث میشه. پسر آرودویی که آخری شاه آنور بود و بعد از اون آرنور از بین رفت و آرانارت شاه نشد.

4- از اینم چیز زیادی نمیدونیم. تو نوشته های قدیمی تالکین اسم پدرش "گیل باراد" بود اما این قسمت از نسخه نهایی ضمیمه ارباب حلقه ها حذف شد و تنها چیزی که میدونیم اینه که از دونه داین شمال بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

البته من الآن که به جملاتم فکر میکنم میبینم که یه مطلب رو اشتباه رسوندم و اون هم اینه که الندیل از طرف مادری به الروس نمیرسه بلکه والاندیل از طرف مادری به الروس منسوب میشه و الندیل از طرف پدرانش به والاندیل میرسه.

مرسی مهدی جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...