رفتن به مطلب
ef@Robber

ارباب حلقه های فارسی

Recommended Posts

3DMahdi

سیاست سایت آردا همواره حمایت از مترجمان و ناشران ایرانی بوده و هست.

این تاپیک مال چندین سال پیشه، تاریخ پست سال 2008 رو نشون میده اما این تاپیک خیلی قدیمی تره(سال 2008 سال بازگشایی مجدد آردا بوده و تمام تاپیکهای سایت قبلی در این تاریخ به سایت جدید منتقل شده). مدیریت وقت(بانو آرون) هم با انجام این کار مخالفت کردن و میبینید که این کار هیچوقت انجام نشد.

پیشنهادتون خیلی خوبه، در مورد عملی بودنش باید تولکاس و اله سار که رابطه بهتری با روزنه دارن نظر بدن. مشکل کمیابی کتابها در شهرستانها خیلی جدیه. توی تهران هم پیدا کردن کتابها سخته ولی خونه آخرش میشه رفت و مستقیما از خود انتشارات گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

متاسفانه مشکل عمده الان در روزنه وجو داره.به دلیل یه سری مسائل فعالیت های روزنه تقریبا در خال تعلیقه. گرچه خودشون علاقه به بیزنس مجازی دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

رمان ارباب حلقه ها الان توی بیشتر سایت ها توی شش جلد پی دی اف امادس فارسی شده اش

من دیروز از میهن دانلود دانلودش کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

در اون مورد اطلاع داریم اما همونطور که توی پست قبلیم اشاره کردم برای حمایت از مترجمان و ناشران ایرانی با قرار دادن هرگونه PDF فارسی بدون اجازه مترجم و ناشر توی فروم برخورد میکنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

حالا تا الان کتابی از تالکین توی ایران ترجمه شده ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ارباب حلقه ها، هابیت، سیلماریلیون و فرزندان هورین توسط نشر روزنه با ترجمه رضا علیزاده منتشر شده.

کتاب های هابیت، سیلماریلیون، فرزندان هورین و درخت و برگ توسط سایر انتشارات با ترجمه های دیگه هم منتشر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

مهدی جون ببخشید ین بحث رو این جا می گم این کتاب درخت و برگ چیه؟

یعنی موضوش چیه؟ :-?

اگه جاش این جا نیست مکان بحث در این رابطه رو بده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

درباره کتاب درخت و برگ به صورت پراکنده در فروم صحبت شده اما تاپیک مخصوص به خودش نداره.

مجموعه ای از سه داستان کوتاه هست که ربطی به آردا و سرزمین میانه نداره.

اگه اطلاعات بیشتری میخوای یه تاپیک توی انجمن "کتابخانه های آردا" براش درست کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...