رفتن به مطلب
Lycanthrope

بحث در مورد جلوه های ویژه لوتر

Recommended Posts

Lycanthrope

نظرتون در مورد جلوه های ویژه فیلم ها چیه؟ جاهایی هست که به نظرتون خوب از آب در نیومدن ؟

و مهم تر از همه آیا به سطحی رسیدند که با گذشت زمان باز هم واقعی به نظر برسند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بورومیر

در جلوه های ویژه،گالم از همه بهتر بود.واقعاً این شخصیتو فوق العاده در آورده بودند.در فیلم یاران حلقه قسمتی که یاران حلقه میخوان از دروازۀ آراگونات بگذرن اون دو مجسمه قول پیکر خیلی عالی از آب در اومده.منکه حیرت کردم.همیشه این صحنۀ فیلمو یادم نمیره.ولی در کل جلوه های ویژش استثنایی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

با نظر بورومير كه كاملا موافقم ولي يكي ديگه از جلوه هاي ويژه كه هميشه در ذهنم است ميدان جنگ پله نور وقتي سواران روهان مي آيند ويكي هم برج بارادور والبته ميناس تريت ميباشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

در مورد جلوه های ویژه که به نظر من عالی بود و من قبلا هیچ فیلمی ندیده بودم که چنین جلوه های ویژه ای داشته باشد..واقعا عالی بود...ولی در چند جا به نظر من یکمی غیر واقعی در اومد ...اون قسمتی که لگولاس وقتی داره به وارگ ها تیر اندازی می کنه , یکدفعه روی اسب در حال حرکت می پره و یکجای دیگر هم اون جا که لگولاس توی موریا روی سر ترول می پره...ولی در کل عالی بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

آقا کی دیده این اسکور بورد(ایراد نگیرید، معادل دقیقش همون تلویزیون گنده است!) رو تو میدون تجریش(دقیق تر بگم قدس)؟ دائماً داره صحنۀ حمله به میناس تیریت رو پخش می کنه. باور کنید تو این نمایشگر های عظیم الجثّه اصلاً داستان فیلم عوض میشه؛ آدم تازه پی به عظمت جلوه های ویژۀ فیلم می بره. تازه این که نهایتاً 300 - 200 اینچ بیشتر نبود، ببینید چی دیدن ملّت تو آمریکا و جاهای دیگه که سینماهای بزرگ دیجیتال دارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

ولی در چند جا به نظر من یکمی غیر واقعی در اومد ...اون قسمتی که لگولاس وقتی داره به وارگ ها تیر اندازی می کنه , یکدفعه روی اسب در حال حرکت می پره و یکجای دیگر هم اون جا که لگولاس توی موریا روی سر ترول می پره...ولی در کل عالی بود..

اونجا که لگولاس از موماکیل بالا میره .. اصلا همش تغصیر این لگولاسه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durin

قسمت جنگهای دشت پله نور از همه بهتره.مخصوصا نبرد روهیریم ها با جنگجویان و موماکیل های هارادریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Imrahil Prince of Dol Amroth

به نظر من خم صحنه آرگونات خیلی قشنگ بود با

جلوه های جنگ هلمس دیپ و حمله انتها به آیزنگارد!!

البته تو این فیلم شبیه سازی آسمونم خیلی قشنگ بود!!!!!!نمیدونم واقعا فیلم گرفته یودن یا ساخته بودن اما اگه فیلمم گرفته بودن از تکنیک خاصی استفاده شده بود،چون با نوری که برای فیلم برداری از موضوع اصلی لازم داشتیم،قاعدتا دیگه دوربین آسمون رو انقدر تاریک و واقعی نمی نداخت .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great strider

به نظر من یاران حلقه جلوه های ویزهی خیلی خوبی نداشت،یعنی میشد بهتر باشه.در دو برج هم انت ها رو خوب نساختن.ولی کلا خارق العاده بود،خداییش عالی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس
ولی در چند جا به نظر من یکمی غیر واقعی در اومد ...اون قسمتی که لگولاس وقتی داره به وارگ ها تیر اندازی می کنه , یکدفعه روی اسب در حال حرکت می پره و یکجای دیگر هم اون جا که لگولاس توی موریا روی سر ترول می پره...ولی در کل عالی بود..

اونجا که لگولاس از موماکیل بالا میره .. اصلا همش تغصیر این لگولاسه...

کلا مثل اینکه همه تقصیر ها گردن من افتاد ....:unde: ولی اشکال نداره بازم از این مشکل ها بگید حالا تقصیر منم بود مشکلی نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

واقعی چی عزیز من! وقتی توی فانتزی داری چرخ میزنی واقعیتو باید با یه مشت بیهوشش کنی! حتی اونقدر نباید بیار باشه که از حد مسخرگی بگذره!

ولی لگولاس جان... یه جای دیگه هم تقصیر تو بود : تو اصلا با فرود خوش و بش نمیکردی... فکر کنم افکار سیاه از همونجا توی ذهنش جا گرفت!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

به نظر من جلوه های ویژش شاهکار بود

اونجایی که یاران حلقه وارد ریوندیل شدن خیلی عالی بود

ولی در کل محشر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
frodo

تا حالا جلوه هاي ويژه به اين فوق العاده اي نديدم. اون قسمت دروازه ي آراگونات و مجسمه ها رو خيلي دوست دارم. روشن شدن آتشكده ها هم خيلي خيلي خوشگلن. البت نبايد فيلم برداري فوق العاده و شاهكار فيلم رو ناديده گرفت!

گالوم هم كه بكس درست گفتن واقعا عاليه.

اتفاقا اون يه تيكه اي رو كه بچه ها گفتن غير واقعيه كه لگولاس مي پره روي اسب من خيلي دوست دارم. اتفاقا قشنگه. گيملي كه با اسب مياد و لگولاس دستشو حلقه مي كنه دور گردن اسب و مياد بالا خيلي قشنگه.. اصلا من كلا عاشق اون تيكه م! لگولاس وايساده و داراي تيراندازي مي كنه. نماي دور و بعد و اسبا پشت سرش ميان و اين مي پره بالا. خدايي قشنگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

البته از حق گذریم، ارباب حلقه ها رو باید بزرگترین جهش جلوه های ویژه تاریخ دونست.

اون تیکه ای که ذکر شد و لگولاس یکه و تنها روی تپه ایستاده و تیر اندازی میکنه از شگفت انگیز ترین جاهای فیلمه. انگار این لگولاس هیچ ترسی تو دلش را نداره ، اگه بقیه الف ها جرات اون رو داشتن ، سارون که سهله ، مورگوت هم نمیتونست هیچ ..... کنه.

این فیلم بهترین فیلم زندگی من مخصوصا تو جلوه های ویژست.

البته از دو جاش خوشم نیود،1 وقتی آراگون و فرودو دوتایی روی سخره ای هستن که شکسته و اونهابا حرکت صخره ((منظورم پله های موریاست)) به سمت دوربین میان. 2 وقتی هابیت ها رو دست چوب ریش اند و با حرکت چوب ریش فیلم برداری ، و بگراند تکون میخوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
البته از حق گذریم، ارباب حلقه ها رو باید بزرگترین جهش جلوه های ویژه تاریخ دونست.

اون تیکه ای که ذکر شد و لگولاس یکه و تنها روی تپه ایستاده و تیر اندازی میکنه از شگفت انگیز ترین جاهای فیلمه. انگار این لگولاس هیچ ترسی تو دلش را نداره ، اگه بقیه الف ها جرات اون رو داشتن ، سارون که سهله ، مورگوت هم نمیتونست هیچ ..... کنه.

این فیلم بهترین فیلم زندگی من مخصوصا تو جلوه های ویژست.

البته از دو جاش خوشم نیود،1 وقتی آراگون و فرودو دوتایی روی سخره ای هستن که شکسته و اونهابا حرکت سخره ((منظورم پله های موریاست)) به سمت دوربین میان. 2 وقتی هابیت ها رو دست چوب ریش اند و با حرکت چوب ریش فیلم برداری ، و بگراند تکون میخوره.

در زمان خودش بهرتین جلوه هاشو داشت رو داشت

به جوایز فیلم نگاه کنی می فهمی چی میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

دوست عزیز نیازی به یاد آوری جوایز فیلم نیست ، چون بنده حقیر جیک وپوک این فیلم رو خبر دارم.

میگی نه : یاران حلقه 4 اسکار برد . دو برج 2 تا برد . بازگشت پادشاه 11 تا برد .

اگه باورت نمیشه رقم فروش اون ها رو هم تا آخرین دلار بگم .

من فقط گفتم از فلان جاش خوشم نمیاد نگفتم که اونجا بده. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

یه خبر خیلی مهم دارم ، اول میخواستم تو اخبار بزنم هیچ تایپیک مناسبی ندیدم . واسه همین اومدم اینجا.

توجه توجه ............

برای اولین بار از صدا و صیمای ما داشتن برای اولین بار از ارباب حلقه ها تعریف میکردن . یه کارشناس جلوه های ویژه تو برنامه دو قدم مانده به صبح شبکه چهار داشت در مورد ارباب حلقه ها حرف میزد ، یه مجسمه کوچیک هم از سائرون اونجا بود ، کلی از فیلم و پیتر جکسون تعریف کرد ، و گفت باید الهام بخش ما باشه ، بعدش گفت که تو برنامه بعدی حتما در مورد این فیلم مفصل صحبت میکنه ، احتمالا برنامشون هفته بعد نزدیک ساعت یازده شبکه چهار باشه ، کلی ذوق کردم ، شما هم اگه تونستید ببینید... ;)) ;)) ;)) ;)) .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

خب چه عجب! یکی از این فیلم خوشش اومد

اگه میشه تاریخ دقیقشو بده من نگاه کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خیلی مطمعن نیستم آخه گفت در برنامه بعد ، پس فکر کنم میشه چهار شنبه همین هفته که داره میاد ، من زیاد دوقدم مانده به صبح رو نگاه نمیکنم ، ولی از دوستام شنیده بودم برخی کارشناسای جلوه های ویژه رو میارن و جلوه های فیلم ها رو برسی میکنن . این هفته به طور اتفاقی دیدم . فکر کنم از ساعت 11 شروع میشه ، میرم از سایت صدا و سیما ته توش رو در میارم. ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
یه خبر خیلی مهم دارم ، اول میخواستم تو اخبار بزنم هیچ تایپیک مناسبی ندیدم . واسه همین اومدم اینجا.

توجه توجه ............

برای اولین بار از صدا و صیمای ما داشتن برای اولین بار از ارباب حلقه ها تعریف میکردن . یه کارشناس جلوه های ویژه تو برنامه دو قدم مانده به صبح شبکه چهار داشت در مورد ارباب حلقه ها حرف میزد ، یه مجسمه کوچیک هم از سائرون اونجا بود ، کلی از فیلم و پیتر جکسون تعریف کرد ، و گفت باید الهام بخش ما باشه ، بعدش گفت که تو برنامه بعدی حتما در مورد این فیلم مفصل صحبت میکنه ، احتمالا برنامشون هفته بعد نزدیک ساعت یازده شبکه چهار باشه ، کلی ذوق کردم ، شما هم اگه تونستید ببینید... ;)) ;)) :x ;)) .

خدا عاقبت ما را به خیر کند :دی

چه خبر خوبی

برای اولین بار چیز خوبی شنیدیم :x

خیلی مطمعن نیستم آخه گفت در برنامه بعد ، پس فکر کنم میشه چهار شنبه همین هفته که داره میاد ، من زیاد دوقدم مانده به صبح رو نگاه نمیکنم ، ولی از دوستام شنیده بودم برخی کارشناسای جلوه های ویژه رو میارن و جلوه های فیلم ها رو برسی میکنن . این هفته به طور اتفاقی دیدم . فکر کنم از ساعت 11 شروع میشه ، میرم از سایت صدا و سیما ته توش رو در میارم. :D

منتظریم .... :D ;))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

خب ، من خیلی سعی کردم تا ریز برنامه ها ی خود دوقدم مانده به صبح رو پیدا کنم ولی نشد .

اللحساب اینو بگم که فهمیدم این برنامه از شنبه تا چهار شنبه راس ساعت 23:15 پخش میشه .....

فکر کنم تو برنامه چهار شنبه باشه.

سعی میکنم شمار تماسی از برنامه پیدا کنم . ;))\ ;))\ ;))\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

ببخشید که تعلل کردم .

خوب من دو تا آدرس پیدا کردم .

و الان یقین دارم که برنامه ای که منتظرشیم چهارشنبه این هفته از ساعت 23.15 شروع میشه . البته چون برسی جلوه های ویژه جزئی از برنامست ممکنه که یکم طول بکشه که اون قسمت شروع بشه .

مبحث جلوه های ویژه از تاریخ 8-7-1388 شروع شده و هر چهارشنبه پخش میشه .

تو لینک های زیر میتونید متن برخی از جلسات این برنامه رو ببینید.

http://irananimators.ir/relational/?sit ... stprograms

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

خوب دوستان امروز ( البته بهتره بگم دیروز چون الان ساعت 1 هست :دی

برنامه رو دیدم

اول نشتن دارن کلی مبحث تخصصی می کنن راجع به گرافیکش بعدش میان میگن چرا در گنجه بازه ... :دی شوخیدم

میگن همین مجسمه ی سائورون 150 دلار قیمتشه و ...

بعدش اومدن 5 دقیقه از فیلم رو جدا کردن تا درباره ی گولوم، انت ها و ساختمون سازی توضیح بدن که من وحشت کردم

مجریش که می گفت درختا خیلی زشتن !!!

در ضمن سه تا کتاب ارباب حلقه ها که روی میز چیده شده بود که من حاظرم قسم بخورم لاشم باز نکرده. چون وقتی داشت از موجودات می گفت گفتش: اینا مثل فیلم جنگ ستارگان که کارگردان گفته برین موجود بسازیم رفتن موجود ساختن و گفت خیلی ضعف داره این داستان چون معلوم نیست منشا اینا کجاست !!!

به نظرم اگه سیل رو میدیدن زبونشون بند می اومد :دی

تازه مهمان برنامه وقتی داشت درباره ی هوش مصنوعی توی فیلم که برای ارتش گذاشته بودن حرف می زد گفت مثل بازی Assassin's Creed که وقتی شما از دیوار بالا میرین مردم عادی میان به شما سنگ میزنن و پای شما رو می کشن که بندازن !!! من شخصا بیش از 50 ساعت این بازی رو کردم اما همچین چیزی رو ندیدم ;)) ;)) ;))

در کل برنامه ی دلچسبی نبود

هی می گفت ما میتوانیم :دی که به اینجا برسیم و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

وای بچه ها !!!!

به خدا هفته پیش خیلی تعریف کرده بود و میگفت کار پیتر جکسون محشره !!!!

من چون تو خوابگاهم و هم خوابگاهی هام ، دژخیمن و نمیذارن من برنامه مورد علاقم رو ببینم و هی مسخرم میکنن که چرا فوتبال نمیبینم ، نذاشتن برنامه رو ببینم !! :- :- :x ;)) :D :x :D :D :x

تو برنامه پیش میگفت رییس صدا و سیما رفته یه فیلم رو که تازگی ها خیلی سرو صدا کرده دیده ( فکر کنم آواتار) و خواسته که تو ایران هم چنین فیلمی ساخته شه!! :- ;) ;) ;) :D

اگه بابت پیشنهاد دیدن برنامه ناراحت شدی معذرت میخوام :D :D ;)) ;)) ;)) :D :x :-? ;)) ;)) :-

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
اگه بابت پیشنهاد دیدن برنامه ناراحت شدی معذرت میخوام

چرا ناراحتی ؟؟

اصولا باید سخن دشمنتو بفهمی تا بتونی دفاع کنی

بازم ممنون به خاطر خبر دادنت

همین که محیط ارباب حلقه هایی باشه خودش خیلیه :wink:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...