رفتن به مطلب
لگولاس

GOODY

Recommended Posts

لگولاس

سلام خدمت دوستان عزیز... می خواستم ببینم چند نفر از شما دوستان GOODY مخفی در SEE ارباب حلقه ها را پیدا کرده اید و اگر پیدا کرده اید توی هر DVD چند تا ...خوب به نظر من این بحث خیلی جالبی می تونه باشه...پس ناظر عزیز فعلا این جا را شپلخت نکنید... من خودم توی SEE یاران حلقه توی هر DVD یکدونه پیدا کردم یعنی سر جمع دوتا...که یکی توی DVD یک هیت که مربوط به شورای الروند هست که یک شبکه خیری با تغییراتی مسخره اش کرده... و یک دیگه توی DVD دومیش که تیزر دو برج هست....در SEE دوبرج هم من یک دونه بیشتر پیدا نکردم که توی DVD دومش هست که مراسم جایزه گرفتن گولوم توی یک جشنواره است که بعدش با اندی سرکیس یک مصاحبه کوچیک و خنده دار داره...و توی SEE بازگشت پادشاه هم یکی توی DVD یک هست که مصاحبه الیجا وود بازیگر نقش فرودو با بازیگر نقش مری هستش ( اسمش را یادم رفته ) که خیلی پایه خنده است و آخریش هم توی DVD دوم بازگشت پادشاه هیت که مصاحبه پیتر جکسون با دو تا مجری با حاله...البته قابل ذکر است که این ها به این دلیل مخفی هستند که یکمی موارد اخلاقی دارند...ولی خیلی سرگرم کننده و با خال هستند...نمی دونم اگه کسی نظری داره بگه و اگه کسی بیشتر پیدا کرده بگه تا ما هم فیض ببریم...اگه هیچ کس هم نمی ذونست که بعید می دونم محل دقیقش را همراه با تصویر توی همین تاپیک می ذارم تا همه مطلع بشند...دیگه خسته شدم...پس فعلا بای....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

این گودی ها توی آرشیو آردا هستن برای دانلدود! آره خیلی باحالن و اگه کسی انگلیسیش هم خوب باشه و پایه لوتر هم باشه و آی کیوش هم بالا باشه خیلی حال میکنه چون حرفاش آخر خنده هستن مخصوصا اونی که فرودو رو سورپریز میکنن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

خوب با اینکه این GOODY ها توی سایت هست ولی من بازم این جا می گم که بر و بچ مستقیما فیض ببرند..!!! هر فیلم SEE ارباب حلقه ها 4 تا DVD هستش که دو تا مال فیلم و دو تا مال پست صحنه...اون دو تای پشت صحنه که هیچی ( یا من چیزی پیدا نکردم ) ولی در هر DVD فیم ابتدا باید به در منوی اصلی که هستید... ( اون کتابه که باز میشه ) باید به قسمت Select a Scene برید و پس از آن به آخرین Scene می روید ( مثلا اگر فیلم یاران حلقه DVD اولش 27 تا صحنه یا قسمت دارد روی 27 یک بار کلیک می کنید که فقط در اون کادر کوچولو بالای صفحه بیاد ) و پس از این کار موس را به طرف پایین صفحه برده و بقل New Scene قرار می دهیم و می بینید که عکس یک حلقه کوچولوی طلایی ظاهر می شود و وقتی روش کلیک کنید خوب به اون GOODY می رسید.... در همه DVD های فیلم همین حالت وجود دارد ( به غیر از DVD دوم دو برج که GOODY ندارد که بازم میگم شاید من پیدا نکردم ) و یک اثتسناء دیگر اینکه در DVD دوم یاران حلقه حلقه طلایی نداریم به جاش دو برج سیاه کوچولو داریم که طرف راست پایین صفحه قرار دارد...و السلام...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اهریمن شکن

من یه ذیره ای کیوم پاینه میشه بیشتر توضیح بدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

خوب ببینید این Goody ها که می گن , یه جورایی سورپریز هایی هستن که توی نسخه اکستندد مخفی شدن , و اگه طرف خیلی عشق اکستندد داشته باشه و بگرده , می تونه پیداشون کنه و ازشون لذت ببره و الحق که ارزش این گشتن رو دارن !

همونطوری که لگولاس عزیز گفت , گودی های فیلم تو بخش Select Scene هر دی وی دی مخفی شدن (البته به غیر از دی وی دی دوم فیلم دوبرج) , که مجموعا میشن 5 تا گودی.

خوب بعد از این که به بخش Select Scene رفتید , بروید صفحه آخرشون (یعنی بخشی که آخرین صحنه هست) و روی آخرین صحنه یک بار کلیک می کنید (نقل قول از لگولاس: مثلا اگر فیلم یاران حلقه دی وی دی اولش 27 تا صحنه دارد روی صحنه بیست و هفتمی یک بار کلیک می کنید که فقط در اون کادر کوچولو بالای صفحه بیاد )

بعد که این کارو کردید , یه حلقه کوچولوی طلایی پایین صفحه می بینید , با موس روی اون حلقه کلیک کنید (یا اگه با دستگاه میبینید با دکمه بزنید پایین که اون حلقه انتخاب شه) و این طوری اون گودی میاد. البته تو دی وی دی دوم یاران حلقه به جای حلقه طلایی , دو تا برج سیاه کوچیک داریم که باید روی اون کلیک کنید.

این گودی ها , هر کدوم یه چیز خنده دارن. مثلا مال دی وی دی یک یاران حلقه , صحنه ای از شورای الرونده که صحنه های خود فیلم رو به همراه بازی جک بلک و سارا میشل گلار درهم آمیختن و یه صحنه جدید خنده دار ساختن. یا اینکه تو دی وی دی یک بازگشت شاه , الیجاه وود (فرودو) رو سر کار میزارن و به عنوان یه خبرنگار باهاش یه مصاحبه سرکاری می کنن و ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

جناب لگولاس و بانو ارون میشه آدرس همه ی این گودی ها رو بدین؟ چون من سکانس 27 رو هم دیدم وی هیچی نشد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

حجمشون چقدر است ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

نه نه سائورون اشتباه نکن. نگفتیم که سکانس بیست و هفت رو ببین. دقت کن, اگه بخوای هر سکانس رو ببینی, دوبار باید روش کلیک کنی نه؟ یه بار که انتخاب و تصویر این سکانس اون بالا میاد تو منو, و یه بار هم که میزنی تا ببینی. خب حالا فقط انتخابش کن. بعد , یه حلقه طلایی پایین لیست سکانس ها میبینی. اگه با کامپیوتری, با ماوس برو روش کلیک کن. اگه هم با دی وی دی پلایری , دکمه پایین رو بزن که بیاد پایین بره رو حلقه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

متاسفانه میدونم چی میگین ولی وقتی یه بار روش کلیک میکنم میره توش! :CRY: به یکی دو نفرم زنگ زدم همه گفتند که طبیعیش همینه! و نمیشه کارش کرد! البته شایان ذکرهکه من با دیویدی پلیر میبینم فیلمو! من اینو به عشق همین گودی ها گرفتم! حالا وقتی میبینم نمیتون اجرا کنم بد جوری ناراحتم!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

راستی از راهنمایی لیدی آرونم ممنونم . هر چی هم گشتم نتونستم پیداشو نکنم! (حلقه هه نبود!9 حتی با کامپیوتر!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

خوب با اینکه آرون عزیز بسیار توضیح داد...من هم بازم توضیح می دم...همون توضیحات بالایی است البته با تصویر...امیدوارم ایندفعه دیگر پیداش کنید...:grin:

آرون نوشته : ...

همونطوری که لگولاس عزیز گفت , گودی های فیلم تو بخش Select Scene هر دی وی دی مخفی شدن (البته به غیر از دی وی دی دوم فیلم دوبرج) , که مجموعا میشن 5 تا گودی.

خوب بعد از این که به بخش Select Scene رفتید , بروید صفحه آخرشون (یعنی بخشی که آخرین صحنه هست) و روی آخرین صحنه یک بار کلیک می کنید (نقل قول از لگولاس: مثلا اگر فیلم یاران حلقه دی وی دی اولش 27 تا صحنه دارد روی صحنه بیست و هفتمی یک بار کلیک می کنید که فقط در اون کادر کوچولو بالای صفحه بیاد )

بعد که این کارو کردید , یه حلقه کوچولوی طلایی پایین صفحه می بینید , با موس روی اون حلقه کلیک کنید (یا اگه با دستگاه میبینید با دکمه بزنید پایین که اون حلقه انتخاب شه) و این طوری اون گودی میاد. البته تو دی وی دی دوم یاران حلقه به جای حلقه طلایی , دو تا برج سیاه کوچیک داریم که باید روی اون کلیک کنید.

....

همون طوری هم که از آرون در بالا نوشته و در عکس هم مشخص هست...توی Select Scence روی 25-27 کلیک می کنید و بعد روی سکانس آخر می ذارید ( داخلش نمی شید یا پلیش نمی کنید ) و اون حلقه طلایی که در تصویر می بیندید را کلیک می کنید...به همین راحتی ...این همش مثال بود در بقیه فیلم ها هم به همین منوال است..موفق باشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

خوب عکس قبلی که مال Disk 3 ( See( ارباب حلقه ها بود و این هم مال Disk 4 است ...مثل همون قبلی این رو هم باید اجرا کنید...بقیه فیلم ها به همین صورت اگه بعدیها رو هم نتونستید پیدا کنید بگید تصویرشو بذارم...روی دو برج تاریک که کلیک کنید میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

ناظر عزیز شرمنده ... نتونستم کوچیکشون کنم...دوستان به همون آدرسی که توی گالری سایت هست برید و تصویر گودی See رو ببینید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

کسی این ها رو داره که بتونه آپلود کنه ؟

در ضمن اگه کسی میدونه توی دی وی دی های دو برج و بازگشت شاه باید چه طوری این ها رو دید لطفا راهنمایی کنه. من فقط goody یاران حلقه رو تونستم ببینم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من دوتاش رو داشتم. باید بگردم ببینم کجاست. اولیش مال شورای الروند بود که نمیشه اینجا آپلود کرد! :دی دومی هم واسه جایزه گرفتن گولوم بود.

مال یاران حلقه کدومه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

مال یاران حلقه ( دی وی دی اول ) همون شورای الروند بود که دیدمش :دی تو بقیه دی وی دی ها چیزی نتونستم پیدا کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...