رفتن به مطلب
لگولاس

آنکانار

Recommended Posts

لگولاس

من که تا حالا اسمش را نشنیدم... اگه هر چیزی می دونید درباره اش توضیح بدهید...اسم کارگردان و نویسنده و بازیگران و سال اکران ( زمان ) ... خیلی ممنون...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

توضیحات این فیلم توی منوی فیلم های سرزمین میانه هستش میتونی بری بخونی. اما هنوز فیلمش نیومده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالکین

یه فیلم جدید هم به اسم اراگون قراره تو 2005 اکران بشه که بر اساس کتاب اراگون Eragon ساخته شده. فیلم قشنگی به نظر می اد و اساس داستانش بر دنیای فانتزی گذاشته شده ( اما نه در سرزمین میانه تالکین )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لرد سارون

اون اِراگون هستش! نه آراگورن یکی از best seller های موجود در زمینه فانتزی هستش و اتفاقا یکی از دوستان هفتمی مشغول ترجمش هم هستش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

اینکه توضیحات این فیلم توی سایت هست خیلی خوبه، اما فکر نمی کنید بحث و تبادل نظر در مورد فیلمی که هیچ کس ندیده هنوز! یه کم احمقانه باشه.

این تاپیک به نظر من کلا باید حذف بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
teoden

kasy az tareekhe ekranesh khabar dare?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Halbarad

سلام بئورن عزیز. اگر فارسی تایپ کنی فهم منظورت راحتتر میشه. منظورت آراگورنه؟ اگه اینطوره بگو تا در خدمتت باشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

نه هالباراد منظور بئورن دقیقا همون Eragon هستش و اسم فیلم جدیدیه که تالکین تو همین صفحه توضیحش رو داده ولی مشخصات دقیقتری نیاورده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lycanthrope

اراگون که ربطی به سرزمین میانه نداره آنکابار هم ساختش تموم شده ولی بعید میدونم چیز جالبی بشه. عکس هایش را که دیدم بیشتر یاد فیلم های کم بودجه و ضعیفی مثل مرلین( که سم نیل بازی

کرده بود) شاه آرتور یا از این دست افتادم. یک ویژگی ارباب حلقه ها این بود که باور می کردی در سرزمین میانه هستی که این هم کلی خرج داره. البته از روی عکس نمیشه فهمید باید صبر کرد تا فیلم بیاد این هم لینکش:

http://www.imdb.com/title/tt0315187

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

دستت در نکته آرنونا وال پیپر با حالی بود...امیدوارم زودتر اکران بشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

چند وقت پیش توی اخبار گفت که فیلمی از سرزمین میانه در حال ساخته (برنامه ریزی ) و بیل گیتس پولش رو داده اسم این فیلم چی است ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,این فیلم آنکانار که توی منوی اول سایت یه سری اطلاعات درباره اش نوشته شده.بلاخره چی شد ؟ساخته شد؟وکی اکران شد که ما نفهمیدم؟ویا قراره که کی اکران بشه؟

من که هر چه قدر توی سایت های مختلف انگلیسی گشتم نتونستم یه مطلب درست وحسابی راجعش پیدا کنم.یعنی اصلا اطلاعاتی ازش وجود نداره که بتونم پیداش کنم.توی سایت imdb که بزرگترین و معتبرترین سایت سینمایی جهان هست گشتم اما هیچی نتونستم در بارش پیدا کنم .یعنی اصلا در این سایت همچین نامی وجود نداره !!! وهی می رسی به page not found !!!!.

می خواستم از دوستان ومدیران انجمن بپرسم که اطلاعاتی راجع به این فیلم دارند یا نه؟اگه اطلاعی دارند ما رو هم در جریان قرار بدند.

با تشکر.

الندیل پسر آماندیل,فرمانروای برین آرنور وگاندور.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

تو صفحه قبل اگه میدیدی،این لینک داده شده بود

http://www.imdb.com/title/tt0315187

فیلم ساخته شده و گویا اکران نشده.به همین دلیل هم گویا آی ام دی بی،صفحه اش رو بسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

انکانار عنوان فیلمی هستش که توسط المنتال فیلم و لایت پیریتس به کارگردانی سام بالکومب ساخته شده است و توسط رایا کورسیگلیا تهیه شده است انکانار داستان اورجینالی است که توسط کارگردان فیلم از روی دنیای استاد تالکین نوشته شده است انکانار در باره مردی است که جانشنین دره راموث است و او باید شهر الف ها را برای خریدن ازادی خود و خانواده اش پیدا کند

لیست بازیگران

Ancanar - Gregory Lee Kenyon

Laliel - Raiya Corsiglia

Raugil - Gordon Capps

Curugon - Jamie Alexander

Aglanar - Kevin McGrath

Finlome - Ralph Lister

Maerim - Carolyn Palmer

Carandil - Serge Lartelier

Aredhil - A. Katt Masterson

Fingoldin - Erik Ekholm

Doril - M. Steven Felty

Ertho - Tom McCafferty

Reiglin - Brent Morley

Brandir - Fred Albert

Tazuk - Dan Francis

Turam - Mitch Toles

post-1527-0-57854000-1340886343_thumb.jp

post-1527-0-21730900-1340886650_thumb.jp

post-1527-0-99561500-1340886659_thumb.jp

post-1527-0-08954600-1340886667_thumb.jp

post-1527-0-62182000-1340886673_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ساخت این فیلم هرگز تموم نشد و به دلیل کمبود بودجه نیمه کاره رها شد. اینجا هم مطلب در موردش داریم:

https://arda.ir/ancanar/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...