رفتن به مطلب
Haldir of Lorien

The Battle for Middle-Earth II, The Rise of the Witch-King

Recommended Posts

نولوفینوه

به نوبل اعتماد کن

برای منو ایشون درست نمودن

نوبل خودت :)

ممنون !!!! :|

سلام نه شرمنده :)

خوب مشکلت الان چیه دقیقا!؟

چه اروری داری؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

دم 2تا تون جیز باشه

من bfma2 را نصب کردم خوب

بعدش ویچ کینگ را روی محل نصب قبلی نصب کردم خوب

بعدشم پوشه کرک را کپی کردم تو محل بازی

الن که اجراش میکنم بالا نمیاد!

چکار کنم

مرسی از توجه تون مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

دم 2تا تون جیز باشه

من bfma2 را نصب کردم خوب

بعدش ویچ کینگ را روی محل نصب قبلی نصب کردم خوب

بعدشم پوشه کرک را کپی کردم تو محل بازی

الن که اجراش میکنم بالا نمیاد!

چکار کنم

مرسی از توجه تون مرسی

کرک و کپی کردی

نوبل اِ نولوفینوه به من گفته بود اینکارو نکنم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

کم ککم داره اشکم در میاد

این اررور را میده چکار کنم

آقا میگه سی دی را داخل درایو بگذارید

کسی نیست که واقعا کمکم کنه

خوش اومدین.

توجه داشته باشید که نقشه ها رو باید در این مسیر کامل با پوشه شون کپی کنید فایل های درون پوشه نقشه ها رو هرگز خارج نکنید:

اگر نقشه ها برای BFME II هست:

C:Documents and SettingsUserApplication DataMy Battle for Middle-earth ™ II FilesMaps

و اگر برای نسخه Rise of the Witch-king هست در این قسمت:

C:Documents and SettingsUserApplication DataMy The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king FilesMaps

باید قرار بدید.

در مورد مود ها اول از همه بعضی هاشون پچ مخصوص میخوان و نصب مود ها هم سه حالت داره بعضی مود ها خودشون خودکار نصب میشن.برای بعضی ها هم باید آدرس محل نصب بازی رو بهشون بدی یا عموما آدرس رو خودشون میدونن مثلا:

C:Program FilesElectronic Arts

و بعضی ها هم که فایل نصبی نیستن باید همون قسمت خودتون کپی کنید.

و اگر پچی هم مورد نیاز مدتون هست باید پچ رو قبلش در محل نصب بازی نصب یا کپی کنید.

اگر ویندوز سون باشه چی؟؟

:| :| :|

;) :D :D @-) @-) @-) @-)

@-) :| :D ;) ;)

:-w

hc hdk ili........................

:) :) :|

یک مرد پیدانمیشه جواب منو بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

کم ککم داره اشکم در میاد

این اررور را میده چکار کنم

آقا میگه سی دی را داخل درایو بگذارید

کسی نیست که واقعا کمکم کنه

اگر ویندوز سون باشه چی؟؟

:| :| :|

;) :D :D @-) @-) @-) @-)

@-) :| :D ;) ;)

:-w

hc hdk ili........................

:) :) :|

یک مرد پیدانمیشه جواب منو بده

فکر کنم به سیدی مجازی نیاز داشته باشه

من مرد نیستم :P

فرقی بین سون و ایت نیست!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

شرمنده متوجه نشدم

ببینید من bfme2را نصب کردم بعدش

درایو مجازی نصب کردم

الان باید چکار کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

الان کار نمیکنه؟؟؟

چرا هیچکس نمیفهمه من دخترم!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

برای نصب این راه رو برید: https://arda.ir/forum...indpost&p=53098 دقیقا همین مسیرها رو برید و هیچ کار اضافه ای انجام ندید!

اگه به مشکلی برخوردید یا فایل نصبی بازیتون مشکل داره یا ویندوزتون که دیگه خارج از توان ما هست برای درست کردنش. من شخصا این بازی ها رو توی نسخه های 32 و 64 بیتی ویندوزهای XP - Vista - 7 - 8 - 8.1 نصب کردم با همین روش و بدون هیچ مشکلی...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو
برای نصب این راه رو برید: https://arda.ir/forum...indpost&p=53098 دقیقا همین مسیرها رو برید و هیچ کار اضافه ای انجام ندید! اگه به مشکلی برخوردید یا فایل نصبی بازیتون مشکل داره یا ویندوزتون که دیگه خارج از توان ما هست برای درست کردنش. من شخصا این بازی ها رو توی نسخه های 32 و 64 بیتی ویندوزهای XP - Vista - 7 - 8 - 8.1 نصب کردم با همین روش و بدون هیچ مشکلی...

سلام من طبق دستور شما اومدم جلو ولی ایمج سیدی را دانلود نمیکنه حاجی باید چکار کنم؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سلام من طبق دستور شما اومدم جلو ولی ایمج سیدی را دانلود نمیکنه حاجی باید چکار کنم؟؟

http://uploadboy.com/tocqk1cnysqe.html

https://arda.ir/forum/index.php?showtopic=1834&view=findpost&p=54006

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-daemon-tools-pro-advanced-5-5-0-0388.html

http://top2download.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-the-lord-of-the-rings-battle-for-middle-earth-2-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc.html

ویرایش شده در توسط الوه
قراردادن لینک در تگ کد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
resurrection

سلام بر دوستان آردایی

یه سوالی داشتم

هنگام نصب بازی rise of witch king روی ویندوز هشت متاسفانه بازی به صورت فول رزولوشن اجرا نمیشه

گزینه ای هم برای رزولوشن بالاتر در تنظیمات موجود نیست

ممنون میشم پاسخ بدین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سلام بر دوستان آردایی

یه سوالی داشتم

هنگام نصب بازی rise of witch king روی ویندوز هشت متاسفانه بازی به صورت فول رزولوشن اجرا نمیشه

گزینه ای هم برای رزولوشن بالاتر در تنظیمات موجود نیست

ممنون میشم پاسخ بدین

هوم، متوجه نمیشم، توی ویندوز 8 بدون مشکل میشه رزولوشن رو تنظیم کرد و فقط میمونه قضیه ی مونیتور واید که دیگه ربطی به ویندوز 8 نداره و شخصا دستی تنظیمش کردم. به این مسیر برید (با فرض نصب ویندوز در درایو C):

C:UsersYOUR USERNAMEAppDataRoamingMy The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king Files

و اینجا فایلی هست به اسم Options (یا دقیق تر Options.ini) که اون رو با Notepad باز کنید در قسمتی که نوشته شده Resolution = 1920 1080 (اون دو عدد هرچیزی میتونه باشه + یادتون نره یک فاصه بین دو عدد وجود داره که پاک نشه) میتونید تغییر ایجاد کرده و دقیقا مطابق رزولوشن سیستم خودتون درش بیارید و بعد فایل رو سیو کنید. برای دیدن رزولوشن سیستم خودتون هم روی دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Screen Resolution رو بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

بنظرت کدوم تیم قوی تره؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
asgharmasl

سلام کسی سیو کامل بازی The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king را داره؟

سیو بازی توی این مسیره:

C:Users(computer name)AppDataRoamingMy The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king FilesSave

computer name توی رایانه ها مختلفه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

الف چه جوری قوی تر میشه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

سلام لینکای دانلود بازی که تو صفحه های قبله خرابه یکی یه لینک جدید بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
saman karami

سلام . من بازی The Battle for Middle-Earth II را دارم. ویندوز کامپیوترم را عوض کردم ، از آنجاییکه این بازی در فایل D نصب بود ، این بازی حذف نشد و می توانم بازی کنم، ولی وقتی شروع به بازی می کنم بعد از 5 دقیقه بصورت خودکار شکست میخورم و بازی تمام می شود!!!!!

من کرک های آن را دوباره نصب کردم ولی فایده ای نداشت! نمیدانم چیکار کنم ، لطفا کمک کنید.

ویرایش شده در توسط الوه
تصحیح شکل نوشتار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

سلام . من بازی The Battle for Middle-Earth II را دارم. ویندوز کامپیوترم را عوض کردم ، از آنجاییکه این بازی در فایل D نصب بود ، این بازی حذف نشد و می توانم بازی کنم، ولی وقتی شروع به بازی می کنم بعد از 5 دقیقه بصورت خودکار شکست میخورم و بازی تمام می شود!!!!!

من کرک های آن را دوباره نصب کردم ولی فایده ای نداشت! نمیدانم چیکار کنم ، لطفا کمک کنید.

فایل های بازی رو کاملا حذف کنید و یا از روش هایی که به حذف کامل برنامه ها از ویندوز می پردازن استفاده کنید (این بخشش به خودتون مربوطه که توی اینترنت پیدا کنید، یا میتونید بازی رو یکبار در جای قبلی نصب کرده و بعد از اون پاکش کنید) و بعد دوباره بازی رو از ایتدا نصب کرده که در صورت صحیح نصب شدن مشکلتون حل میشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

سلام...با مطرح کردن این مشکل یاد موقعی افتادم که تازه ارباب حلقه ها رو بازی میکردم،اونم با چه ذوق و شوقی... :|

من با این مشکل چندین سال پیش مواجه شدم و همون موقع ها یکی از دوستام راه حلشو بهم گفت،البته الوه ی عزیز توضیحات کاملی داد ولی راحتترین راه حلش اینه:

میری تو قسمت start بعد برو تو control panel بعدش اگه ویندوزت xp بود میری تو Add or Remove ولی اگه ویندورز 7 بود یه قسمتی هست به نام programs زیرش نوشته Uninstall a program میری تو این قسمت اگرم ویندوزت 8 بود(البته من با 8 زیاد کار نکردم و ازش خوشم نمیاد)فکر کنم شبیه روال ویندوز 7 باید پیش بری... بعد که رفتی تو این قسمت فهرستی از کلیه برنامه های نصب شده در سیستمت رو میبینی،تو همین فهرست battle for middle earth 2 رو پیدا کن بعد Uninstall کنش،پوشه ی بازیتم از تو درایو D حذف کن، یه ری استارت کنو بازیو دوباره نصب کن مشکلت حل میشه....(فکر کنم خیلی کامل توضیح دادم :دی)

ویرایش شده در توسط mccroft

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

بنظرت کدوم تیم قوی تره؟؟

همه قوی هستن فقط باید بدونی چجوری ازش استفاده کنی

مپلا ایزنگارد سری قوی میشه و برای حمله در اوایل بازی عالیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام عمو

برای ویچ کینگ مپ جدید دارید ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

به سایت زیر برید

http://www.moddb.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Night's Watch

سلام دوستان...لطف می کنید یکیتون تنها لینک دانلود افزونه ویچ کینگ رو یزاره...فقط افزونه ویچ کینگ چون BFME2 رو دارم...تو صفحات قبل یه لینک دیدم که ماله کل بازی بود و حجمش 4 گیگ در صورتی که میگن قیام ویچ کینگ 300 مگ هستش....بعد پچ خاصی لازمه برای نصب ویچ کینگ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...