رفتن به مطلب

Recommended Posts

amin.d

از لینک های بالا میتونید هم مد هارو دانلود کنید و هم اطلا عاتی در موردشون به دست بیارید.به هر حال در مود علاوه بر تغییرات جزئی گروه های قبلی دورف های اربور هم اضافه شدند.

تو مد دوم هم تغییرات زیادی انجام نشده.فقط شکل ساختمان ها تغییرکرده چند تایی هیرو اضافه شده.

و مد سوم که این گروه هارو با سربازان،هیرو ها و نیرو های جدید اضافه میکنه:Mirkwood،Arnor،Harad،Rhun،Morgul،Dale،The Deep،Erebor،Dol Guldur،Lorien،Rivendell

این هم لینک دانلود مود ها از بالا به پایین:

1.http://uk2.strategyinformer.com/v2/download/025d5d41/thelordoftheringsthebattleformiddleearth/TDHInstaller0_75.exe

2.http://uk2.strategyinformer.com/v2/download/025d5d41/thelordoftheringsthebattleformiddleearth/The_Armies_of_Middle-earth_Mod.zip

3.http://uk2.strategyinformer.com/v2/download/025d5d41/thelordoftheringsthebattleformiddleearth/20102F082F202Flwbeta037installer.exe

مرسی دوست عزیز...خیلی زحمت کشیدی فکر میکنم مود گرگ تنها بهتر از همه باشه...نظرشما چیه؟؟؟؟ بعد این ادرسهایی رو که دادی باز نمیشه...مرورگرم کرومه!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مادروس

مرسی دوست عزیز...خیلی زحمت کشیدی فکر میکنم مود گرگ تنها بهتر از همه باشه...نظرشما چیه؟؟؟؟ بعد این ادرسهایی رو که دادی باز نمیشه...مرورگرم کرومه!!!!

من با فایرفاکس تونستم همه رو باز کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amin.d

سلام دوستان...من مودShadow and Flameرو نصب کردم اما وقتی میخواد وارد بازی بشه ارور زیر رو میده

microsoft visual c++ runtime library

runtime error!

program:...files/ea games/the battle for middle -earth/game.dat

.this application has requested the runtime to terminate it in an unusual way

.please contact the application's support team for more informaiton

چون نتونستم ارور رو کپی کنم نوشتمش دیگه!

،پچ 1.03 و 1.05 و 1.06 رو دارم... قبلا هم مودThe Elven Alliance Community Edition 1.2داشتم که گفتم شاید اشکال از اون باشه پاکش کردم اما بازم ارور میده...چکارکنم؟وینوزم 7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مادروس

فکر کنم مشکل از پچ ۱.۶ باشه.برای منم یه ارور میداد یادم نیست چی بود ولی پچ رو که پاک کردم درست شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

ریپلی بازی 2v2

BFME 1

ورژن 1.06

Rohan & Rohan VS Gondor & Isengard

2v2.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

من این بازی رو روی ویندوز سون ریختم، ولی کناره هاش نوار سیاه هستش. راهی برای حل این موضوع هست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

من این بازی رو روی ویندوز سون ریختم، ولی کناره هاش نوار سیاه هستش. راهی برای حل این موضوع هست؟

احتمالا رزولوشن بازیتون تنظیم نیست !

به این مسیر برید (با فرض نصب ویندوز در درایو C):

C:UsersYOUR USERNAMEAppDataRoamingMy Battle for Middle-earth Files

و اینجا فایلی هست به اسم Options (یا دقیق تر Options.ini) که اون رو با Notepad باز کنید در قسمتی که نوشته شده Resolution = 1920 1080 (اون دو عدد هرچیزی میتونه باشه + یادتون نره یک فاصه بین دو عدد وجود داره که پاک نشه) میتونید تغییر ایجاد کرده و دقیقا مطابق رزولوشن سیستم خودتون درش بیارید و بعد فایل رو سیو کنید. برای دیدن رزولوشن سیستم خودتون هم روی دسکتاپ کلیک راست کرده و گزینه Screen Resolution رو بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

کارهایی که گفتید رو انجام دادم الوه عزیز، ممنون، نوارهای سیاه از بین رفتن.

من ویندوزم قبلا 32 بیت بود که 64 رش کردم. وقتی 64 رش کردم کیفیتش هم اومد پایین! توی 32 فقط نوارهای سیاه بودش اما در 64 هم اونا بود و هم پایین اومدن روزولوشن. الان هم که این کارها رو کردم، نوارهای سیاه رفتن ولی رزولوشن هنوز باقی مونده. برای این راهی نیست؟ اینقدر این بازی رو دوست دارم و باهاش خاطره دارم که می خواستم 32 بیت رو دوباره نصب کنم. لطفا راهنمایی کن. مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

کارهایی که گفتید رو انجام دادم الوه عزیز، ممنون، نوارهای سیاه از بین رفتن.

من ویندوزم قبلا 32 بیت بود که 64 رش کردم. وقتی 64 رش کردم کیفیتش هم اومد پایین! توی 32 فقط نوارهای سیاه بودش اما در 64 هم اونا بود و هم پایین اومدن روزولوشن. الان هم که این کارها رو کردم، نوارهای سیاه رفتن ولی رزولوشن هنوز باقی مونده. برای این راهی نیست؟ اینقدر این بازی رو دوست دارم و باهاش خاطره دارم که می خواستم 32 بیت رو دوباره نصب کنم. لطفا راهنمایی کن. مرسی

دقیق متوجه نمیشم نسخه ی ویندوز کجای قضیه وارد میشه، رزولوشن رو با هر اندازه ای که دلتون میخواد میتونید بزارید و کیفیت مناسبش رو بگیرید، اما اگه منظورتون تنظیمات گرافیکی و جزئیات هست، اگه در قسمت تنظیمات بازی نمیتونید دستکاریش کنید به هر دلیلی، با توجه به توان گرافیکیتون توی همون فایل Options.ini جلوی مدخل StaticGameLOD و IdealStaticGameLOD و FixedStaticGameLOD رو دستی برابر High یا UltraHigh قرار بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

دقیق متوجه نمیشم نسخه ی ویندوز کجای قضیه وارد میشه، رزولوشن رو با هر اندازه ای که دلتون میخواد میتونید بزارید و کیفیت مناسبش رو بگیرید، اما اگه منظورتون تنظیمات گرافیکی و جزئیات هست، اگه در قسمت تنظیمات بازی نمیتونید دستکاریش کنید به هر دلیلی، با توجه به توان گرافیکیتون توی همون فایل Options.ini جلوی مدخل StaticGameLOD و IdealStaticGameLOD و FixedStaticGameLOD رو دستی برابر High یا UltraHigh قرار بدید

مشکل اینجاست وقتی ویندوز به 64 بیت بردم، جزییات کم شد و تار شد درحالی که در 32 بیت اینگونه نبود و فقط نوارهای سیاه بودن. در آپشن بازی، هر چیزی که به کیفیت و جزییات مربوط میشد آخر بردم، اما هیچ. حتما راه حلی دارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

با این اوصاف درایور کارت گرافیکتون (درست) نصب نیست یا اگه لپ تاپتون دوتا گرافیک داره، با گرافیک ضعیف تر داره اجرا میشه بازی که خب دیگه مشکل از بازی نیست. من خودم روی سیستم 64 بیتی و سری 700 گرافیک ان ویدیا دارم بازی رو اجرا میکنم با وجود پشتیبانی نشدن این گرافیک توی بازی، مشکلی از هیچ لحاظ ندارم. البته یه قضیه دیگه هم هست گرافیک نسخه های مختلف رسمی و غیررسمی خیلی با هم فرق دارن توی حزئیات و تکسچرها که شاید نسخه هاتون متفاوت بوده و به چشمتون میاد + در تموم نسخه های رسمی بازی تصویر به صورت استاندارد واید در نمیاد و اندکی از افت کیفیت برای همین هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

دوستان کسی پچ های 1.03 و 1.05 و 1.06 رو میتونه برا من بزاره

البته لینک مستقیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

دوستان کسی پچ های 1.03 و 1.05 و 1.06 رو میتونه برا من بزاره

البته لینک مستقیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

کرک رو هم میتونی بزاری ؟

یه مدل کرک بود گیملی به من داده بود ایمیلج بود با دایمون تولز

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

کرک رو هم میتونی بزاری ؟

یه مدل کرک بود گیملی به من داده بود ایمیلج بود با دایمون تولز

پچ 1.05 و 1.06 که کرک نمیخواد فقط 1.03 نیاز داره:

http://uploadboy.com/234ratemdfpf.html

فقط آنتی ویروس ممکنه کرک رو ویروسی بشناسه که نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

پچ 1.05 و 1.06 که کرک نمیخواد فقط 1.03 نیاز داره:

http://uploadboy.com/234ratemdfpf.html

فقط آنتی ویروس ممکنه کرک رو ویروسی بشناسه که نیست.

کرک نسخه 1.00 رو میگم کرک من از کار افتاده یه کرک دیگه داشت که نیاز به دایمون تولز داشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

کرک نسخه 1.00 رو میگم کرک من از کار افتاده یه کرک دیگه داشت که نیاز به دایمون تولز داشت

اونی که شما میگی ایمیج سی دی بازی هست نه کرک و اینکه Bfme 1 بر عکس 2 و Rotwk نیازی به ایمیج گرفتن و دایمون نداره همون کرک 1.03 رو اگه بریزید حله و با اون کرک میتونید آنلاین هم بازی کنید.

ویرایش شده در توسط The Witch-King

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

من الان با کرک خودم این مشکل رو دارم

دفعه اول مشکل پیدا نکردما ولی وقتی اومدم بیرون یه خطا داد دیگه توی بازی نرف

الانم هی بازی رو پاک میکنم دوباره نصب میکنم ولی باز خطا میده

39837142540391141630_ssssssxxx.JPG

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

من الان با کرک خودم این مشکل رو دارم

دفعه اول مشکل پیدا نکردما ولی وقتی اومدم بیرون یه خطا داد دیگه توی بازی نرف

الانم هی بازی رو پاک میکنم دوباره نصب میکنم ولی باز خطا میده

اون مشکل نباید از کرک باشه.

فقط یه چیزی My Battle for Middle Earth files رو هم پاک کردی؟ یه بار اینو هم پاک کن بعد امتحان کن.

و اینکه با کرک خودت مشکل داری؟؟؟ خب این کرکی که من بهتون دادم رو یه امتحانی کن. فقط اول 1.03 رو نصب کن بعد اینو بریز.

ولی بازم فکر نمیکنم از کرک باشه. اگه ارور کرک یا کارت گرافیک بود میشد فهمید ولی این یکی عجیبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اون مشکل نباید از کرک باشه.

فقط یه چیزی My Battle for Middle Earth files رو هم پاک کردی؟ یه بار اینو هم پاک کن بعد امتحان کن.

و اینکه با کرک خودت مشکل داری؟؟؟ خب این کرکی که من بهتون دادم رو یه امتحانی کن. فقط اول 1.03 رو نصب کن بعد اینو بریز.

ولی بازم فکر نمیکنم از کرک باشه. اگه ارور کرک یا کارت گرافیک بود میشد فهمید ولی این یکی عجیبه.

کرکتون رو توی سایت mega.co.nz اپلود کنید فقط از این سایت میتونم دانلود کنم

هر کرکی میریزم اصلا کار نمیکنه

هزار بار هم از ته حذف کردم دوباره نصب کردم درست نشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

کرکتون رو توی سایت mega.co.nz اپلود کنید فقط از این سایت میتونم دانلود کنم

هر کرکی میریزم اصلا کار نمیکنه

هزار بار هم از ته حذف کردم دوباره نصب کردم درست نشد

بازم میگم آنتی ویروس ممکنه گیر بده به این.

https://mega.co.nz/#!M0ZhzaRR!bLwmzVXt-elk2R6OnNqQYFpDOFC-8Dtzyfi_y4u_DLA

اول بازی رو نصب کنید بعد پچ 1.03 بعد این کرک.

فقط قبلش حتما My Battle for middle-earth files رو که اینجاست C:Users<YOUR COMPUTER NAME>AppDataRoamingMy Battle for Middle Earth Files پاک کنید.

اینو که ریختید توی پوشه بازی اجراش کنید و بعد Patch رو بزنید و تموم که شد بازی رو اجرا کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

بازم میگم آنتی ویروس ممکنه گیر بده به این.

https://mega.co.nz/#!M0ZhzaRR!bLwmzVXt-elk2R6OnNqQYFpDOFC-8Dtzyfi_y4u_DLA

اول بازی رو نصب کنید بعد پچ 1.03 بعد این کرک.

فقط قبلش حتما My Battle for middle-earth files رو که اینجاست C:Users<YOUR COMPUTER NAME>AppDataRoamingMy Battle for Middle Earth Files پاک کنید.

اینو که ریختید توی پوشه بازی اجراش کنید و بعد Patch رو بزنید و تموم که شد بازی رو اجرا کنید.

یعنی اول بازی رو نصب کنم بعد پچ 1.03 رو روش نصب کنم بعد این فایل رو بریزم ؟

هیچ کرک دیگه ای لازم نیست ؟ حتی کرک نسخه 1.00 ؟

ویرایش شده در توسط bard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

یعنی اول بازی رو نصب کنم بعد پچ 1.03 رو روش نصب کنم بعد این فایل رو بریزم ؟

هیچ کرک دیگه ای لازم نیست ؟ حتی کرک نسخه 1.00 ؟

دقیقا.

کرک 1.00 و هیچ کرک دیگه ای هم لازم نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

بالاخر به کمک web و تلاش های فراوان بازی نصب شد

الان دوستان میتونن ریپلی های بازی 1.06 رو برای من بزارن ؟

البته فقط از سایت mega.co.nz میتونم دانلود کنم

متچاکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

بالاخر به کمک web و تلاش های فراوان بازی نصب شد

الان دوستان میتونن ریپلی های بازی 1.06 رو برای من بزارن ؟

البته فقط از سایت mega.co.nz میتونم دانلود کنم

متچاکر

17 تا ریپلی که به نظرم ارزش دیدن داره !

ورژن : 1.06

دانلود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...