رفتن به مطلب

Recommended Posts

آرون

آره من خوندم همونجا هم نظر دادم ! محشر بود !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

شعر خیلی توپی بود... بسیار زیباو وپر محتوا... ولی من آخر نفهمیدم که کی سروده اش ؟ ؟؟...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

خب اسم شاعر همون فرستنده شعر بوده دیگه یعنی آقای شه فر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس
خب اسم شاعر همون فرستنده شعر بوده دیگه یعنی آقای شه فر.

ببخشید آرون جان ولی من زیاد توی زیرآیوس نمی گردم...این > انیک نیمشه...( یا اسم مستعار )...کسی از نام واقعیش خبر نداره ؟...به هر حال که به نظر من استعداد خیلی خوبی در این باره داره...در ضمن درباره اون مساله ای که پیشنهاد کردم با حفظ کپی رایت روی آردا بذارید , چی شد ؟...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرداویراف

راستش من تو زیرآیوس زیاد گشتم ولی هیچوقت این شعر رو نخونده بودم جالب است و بسیار قابل تآمل چه از نظر خود شعر و معناش و چه خود شاعرش !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف

خیلی قشنگه ولی برای بانو گالادریل خیلی کمه به نظر من یکی از افراد این سایت شعر رو نوشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ققنوس آبی

خیلی شعر خوبی بود.... ولی چرا تو آردا نمیذاریدش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

تورو خدا لینک جدیدش رو بذارید اینجوری تو خماری نمونیم

لینکش خرابه ، اخطار به ژاپنی میاره.

.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به احتمال زیاد مشکل از سروره.

میدونی ویکتور عزیز این پست ها و حتی کاربران مربوط به سال های ابتدایی آردا یعنی حدود 7-8 سال پیش هستند. از اون زمان تا حالا خیلی اتفاقات افتاده، مثلا این که این عزیزان دیگه به فروم سر نمیزنن چون خیلی وقته گذشته (خیلی بعید بنظر میرسه اگر هم آنلاین بشن بیان و جواب پست ما رو تو این تاپیک ها بدن)، و این که خیلی از لینک ها یا بسته شدن یا ارور سرور میدن، خیلی از تاپیک ها تکراری یا حتی (نسبت به تاپیک های جدید تر) بی محتوا هستند. بنابراین تنها کاری که ما میتونیم برای این تاپیک ها بکنیم اینه که بذاریم آروم اون پایین تالار بخوابن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
VICTOR

به احتمال زیاد مشکل از سروره.

میدونی ویکتور عزیز این پست ها و حتی کاربران مربوط به سال های ابتدایی آردا یعنی حدود 7-8 سال پیش هستند. از اون زمان تا حالا خیلی اتفاقات افتاده، مثلا این که این عزیزان دیگه به فروم سر نمیزنن چون خیلی وقته گذشته (خیلی بعید بنظر میرسه اگر هم آنلاین بشن بیان و جواب پست ما رو تو این تاپیک ها بدن)، و این که خیلی از لینک ها یا بسته شدن یا ارور سرور میدن، خیلی از تاپیک ها تکراری یا حتی (نسبت به تاپیک های جدید تر) بی محتوا هستند. بنابراین تنها کاری که ما میتونیم برای این تاپیک ها بکنیم اینه که بذاریم آروم اون پایین تالار بخوابن!

ممنون به خاطر اطلاع رسانی شما

بعضیاشون حیفه خاک بخورند چون موضوع های جالبی دارند.راستی از توصیف زیبایی استفاده کردید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...