رفتن به مطلب
torambar

ماگلور گمشده

Recommended Posts

torambar

با سلام

من مي خواستم بپرسم به نظر شما ماگلور برادر مايدروس بعد از از دست دادن سيلماريليون چه بر سرش آمد؟

و آيا به نظر شما نسل فئانور از او ادامه پيدا مي كند؟

و اينكه در آردا چه مي كرد؟ و كجا بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

jتو بحث های قدیمی جوابتو پیدا میکنی.در این مورد بحث شده.

نسل فئانور هم طبق نفرین ماندوس قرار بوده که منقطع بشه دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

دقیق یادم نیست ولی یکیشون خودشو انداخت توی شکافی در زمین و دیگری در دریا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
luckystrider

نه ماگلور سیلماریلو انداخت تو دریا خودش به خنیا گری ادامه داد ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

چیمیگی

خودشم انداخت توش فکر کنم چون از درد اون هرگر رهایی نمی یافت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

طبق گفته سيلماريليون :

كارانتير و كله گورم و كوروفين در حمله به دوريات مردن ، آمرود و آمراس در حمله به بازماندگان دوريات و گوندولين در بندرگاه ها مردن ، و در نهايت مايدروس كه سيلماريل دستش رو سوزوند و فهميد كه تملكش رو بر ارثيه پدر از دست داده ، خودش رو در شكافي از آتش ،كه به دليل تاثيرات سقوط تانگورودريم در زمين به وجود اومده بود افكند ، و ماگلور ، كه سيلماريل دست اون رو هم سوزونده بود ، سر به بيابان گذاشت و ترانه نولدولانته ، شرح چگونگي سقوط و كشته شدن شهرياران نولدور و خاندان هاشون رو ،به واسطه مهارتش در خنياگري سرود . بعد سيلماريل رو از فرط تشويش به دريا انداخت ، و شروع كرد بر خلاف امواج آواز خوندن (فكر كنم اينقدر خوند سرطان حنجره گرفت مرد!).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

بر خلاف موج ها آواز خوندن یعنی چی؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

من خودم چهارتا احتمال ميدم : مثل زن اوديسئوس كه وقتي اوديسئوس برنگشت خونه خودش رو آروم آروم غرق كرد، احتمالا اينم همونطور كه داشت ميخوند ، خودش رو غرق كرد.

دومي اينكه مثل نت هاي ارو كه بر خلاف نت هاي ملكور بود، ماگلور با صدا ، بر خلاف صداي موجها شروع به خوندن كرد و سعي داشت صداي خودش رو بر صداي امواج غالب كنه.

سوم اينكه به قصد درد دل ( يا شايد مبارزه) با اولمو مثل فلاگوند و سائورون ترانه ميخوند چون صداي آب صداي اولموست.

چهارم اينكه شايد با قايق كوچكي ، كرجي ،چيزي ، سربه دريا گذاشت در حيني كه ترانه ميخوند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بر خلاف موج ها آواز خوندن یعنی چی؟؟؟؟

من خودم چهارتا احتمال ميدم : مثل زن اوديسئوس كه وقتي اوديسئوس برنگشت خونه خودش رو آروم آروم غرق كرد، احتمالا اينم همونطور كه داشت ميخوند ، خودش رو غرق كرد.

دومي اينكه مثل نت هاي ارو كه بر خلاف نت هاي ملكور بود، ماگلور با صدا ، بر خلاف صداي موجها شروع به خوندن كرد و سعي داشت صداي خودش رو بر صداي امواج غالب كنه.

سوم اينكه به قصد درد دل ( يا شايد مبارزه) با اولمو مثل فلاگوند و سائورون ترانه ميخوند چون صداي آب صداي اولموست.

چهارم اينكه شايد با قايق كوچكي ، كرجي ،چيزي ، سربه دريا گذاشت در حيني كه ترانه ميخوند.

به نظرم اشتباه ترجمه ای باشه. متن انگلیسی اینه:

singing in pain and regret beside the waves

یعنی با درد و اندوه در کنار موجها آواز خواند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...