رفتن به مطلب
Matin032

سریال تلویزیونی ارباب حلقه ها

Recommended Posts

Matin032

خب ساخت سریال ارباب حلقه ها هم رسما تایید شد و به نقل از هالیوود ریپورتر این سریال وقایع پیش از یاران حلقه را بازگو می کند.بنیاد تالکین،انتشارات هارپرکالینز و نیولاین سینماهم به آمازون در ساخت این سریال کمک می کنند. سریال ارباب حلقه ها همانند GOTدر چندین فصل ساخته می شود و به نظر میرسد می تواند به رقیبی جدی برای آن تبدیل شود-------البته امیدوارم:(------

ویرایش شده در توسط Matin032

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THORIN OKENSHIELD

با سلام مگه داستان چقدر توانایی کشش داره که میخوان ازش سریال بسازن؟:-\ بعدش اگر رو قسمت داستان گور پشته ها خوب مانور بدن من به شخصه از سریال حمایت میکنم;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melian

والا من زیاد خوشبین نیستم نسبت به این داستان =| بعد از اون کاری که با هابیت کردن واقعا از خراب شدن داستان می ترسم =|

بعدم به نظرم نتونیم با بازیگرای جدید تصور کنیم داستان رو =| من خودم هیچ کدوم از شخصیت ها رو مخصوصا آراگورن، لگولاس، گندالف، الروند، سارومان، مری و پیپین رو نمی تونم با هنر پیشه ی دیگه ای تصور کنم =|

ولی خب صبر می کنیم ببینیم چیکار می کنن...

شایدم سریال شدن داستان به وفاداری بیشتر به کتاب کمک کنه =)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

من GOT رو ندیدم و بخاطر بعضی تعریف هایی که ازش شنیدم هم دوست ندارم ببینمش. ولی برید دعا کنید ارباب حلقه ها رو مثل اون نسازن.

چون:

1- گات اونطوری که شنیدم به روابط سیاسی و بعضی روابط دیگه می پردازه و هر شخصیت ممکنه توش آدم بدی باشه { در واقع شخصیت های توش خاکسترین } که این دقیقا خلاف بنیان های ارباب حلقه هاست که دقیقا بدی از خوبی جدا شده. سارون که نماد بدی است و مثلا گندالف که تماما نماد خوبی هست و هیچ شخصیتی خاکستری نیست که هر وقت هر کاری دلش می خواد بکنه.

2- اونطور که شنیدم توی GOT هر شخصیتی ممکنه هر لحظه بیافته زمین بمیره که این دقیقا خلاف دنیای تالکین هست چون توی داستان های تالکین اگه شهاب سنگ هم بباره. یه لشگر با یه ترفندی جون سالم به در می برن.

3- آردا دنیایی با تخیل و بنیان های بسیار فراتر از GOT است با زبان ها، نژادها، تاریخچه، اشیاء، پادشاهان، سرزمین ها و ... که حتی خال روی دست آراگورن 3 صفحه تاریخچه داره واسه خودش :))

4- به نظر من نباید با نیت GOT چیزی رو ساخت که از بنیان با GOT متضاده.

5- به نظر من باید به مایاها، زبان ها، شوخی های زیبای دنیای تالکین، روابط نژادهای مختلف { آراگورن و آرون یا کیلی و تاریل } و .... پرداخت.

اگه این سریال مثل GOT ساخته بشه مطمئنم که طرفدارها پشیمون می شن چون با اینکه من GOT رو ندیدم ولی از حرف دیگران می تونم کامل نتیجه بگیرم که GOT امید رو نابود می کنه یا ازش به عنوان یه ماده ی مخدر استفاده می کنه در حالی که داستان تالکین روشنایی کامله و امیدبخش.

بنیان این دو چیز با هم در تضاده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arveldir

این خبر ساخت هم یه خبر خوشحال کننده است هم ناراحت کننده:-\

خوشحال کننده:

چون هم به سرزمین میانه برمیگردیم هم اینکه جزییات بیشتری رو نسبت به فیلم ممکنه ببینیم مثلا تام بامبادیل

ناراحت کننده:

چون اولا ما یه ۳ گانه خیلی خوب از این مجموعه دیدم 

دوما اینکه شبکه اش آمازونه :/

آمازون تو ساخت سریال های پرخرج مهارت نداره باید یا همون HBO یا نتفلیکس میساخت که متاسفانه اونا کنار کشیدن:(

ویرایش شده در توسط Arveldir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Matin032

دوستان توجه داشته باشین گفتن قبل از یاران حلقه یعنی خبری از گورپشته و تام بامبادیل و اینا نیست!!!!!البته این خیلی مبهمه قبل از یاران حلقه کلی چیز اتفاق افتاده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin

به نظر من نسازن بهتره ، چون داستان در حد یه سریال چند فصلی کشش نداره . فوقش چند سالو میخواد روایت کنه ؟ حد اکثر هشتاد سال . اگه قرار باشه سریالی ساخته بشه ، من فرزندان هورین رو ترجیح میدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

با سلام

وقتي ميگن قبل از ياران حلقه اين يعني اتفاقات بين هابيت و ارباب حلقه ها و اين اصلا جالب به نظر نمياد مخصوصا وقتي شبكه آمازون باشه! اگر HBO بود جاي اميد بيشتري بود!!

اما از طرفي هم بودن در دنياي تالكين هرچند تجربه بد مثل سه گانه هابيت نسبت به ارباب حلقه ها براي من لذت بخش خواهد بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
6lord majid6

دوستان یه چیزیو نفهمیدم

سریال ارباب حلقه ها میخواد ساخته بشه پس کل داستانه دیگه اما بعضی از دوستان گفتند قبل از یاران حلقه یعنی چی؟؟؟؟

یعنی فقط داستان های قبل از یاران حلقه میخواد ساخته شه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Matin032

یه سری از سایت ها حدس زدن که سریال از روی کتاب سیلماریلیون ساخته میشه!که ورود مستقیم خانواده تالکین به این قضیه و تایید کار آمازون این حدس رو تقویت می کنه(خدایا یعنی میشه:O)

حق امتیاز ساخت رو هم آمازون به مبلغ ۲۵۰ میلیون دلار خریداری کرده که این جدا از بودجه است که حداقل ۱۰۰ میلیونی در میاد!!!!

ویرایش شده در توسط Matin032

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

با توجه به استعفای کریستوفر تالکین مدت کوتاهی پس از رسمی شدن ساخت سریال، بنظرم دلیلش این میتونه باشه که دیگه اون کنترل اون کنترل لازم رو نداشته، با ساخت اثار اقتباسی به شدت مخالف بود! مخصوصا سیل! اگه استعفا کرده شاید بخاطر شکستش تو بنیاد تالکین بوده! شکستی که منجر به ساخت سریال سیل میشه?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

به نظر من هم باید ساخت سریال ارباب حلقه ها رو فراموش کنند و به جاش آثار دیگه ی تالکین رو فیلم کنند چون که سه گانه ی پیتر جکسون سه گانه ی قوی بود و اکثر طرفدارای ارباب حلقه ها نمی تونن بازیگرای دیگه ای رو جای باریگر های ارباب حلقه ها تجسم کنند پس خود این یه شکست بزرگه مگر این که دوباره  بازیگرا رو برگردونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Silmarilion

ساخت یه سریال بعد از شاهکار جکسون کلا کار غیر ممکنی میاد انجامش شجاعت و حماقت رو با هم یکجا می خواد.، اینکه یه عده نمی تونن ارباب حلقه های دیگه ای رو بدون بازیگران اصلی تصور کنن (بعد از اون تیم بازیگری رویایی) کاملا منطقی و قابل احترامه , اطمینان دارم که چنین پروژه ای با این حجم وسیع، یک پارچه و درخشان هرگز شکل نخواهد گرفت.

دید من به این پروژه ناامیدانه خواهد بود مطمعنأ شاهکار پیتر جکسون مثلی ابری بزرگ بر مسیر سازندگان خواهد بود و سایه وار سنگینی خواهد کرد.

فقط امیدوارم فضای وهم ناک و مسحور کننده و جادویی که تم راز آلوده ش مثل مه ایی تماشاگران در خود حل و سرگردان می کرد زنده نگه دارند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aran Dur

همونطور که از دوستان شنیدم وقایع سریال به قبل از ارباب حلقه ها بر می گرده. خب قبل از اون اتفاقات زیادی افتاد. مثل دیدار آراگورن و آرون. یا بزگ شدن آراگورن یا رفتن به دنبال گالوم. 

گم شدن آخرین پادشاه گاندور توسط نازگول ها. تسخیر میناس مورگول به دست نازگول ها. رفتن سارون به موردور بعد از شکست در دولگولدور وخیلی چیزهای دیگه.... 

ولی من از استعفای کریستوفر تالکین کمی نگرانم که می ترسم به همین سریال ربط داشته باشه

در 6 ساعت قبل، blackhole گفته است :

به نظر من هم باید ساخت سریال ارباب حلقه ها رو فراموش کنند و به جاش آثار دیگه ی تالکین رو فیلم کنند چون که سه گانه ی پیتر جکسون سه گانه ی قوی بود و اکثر طرفدارای ارباب حلقه ها نمی تونن بازیگرای دیگه ای رو جای باریگر های ارباب حلقه ها تجسم کنند پس خود این یه شکست بزرگه مگر این که دوباره  بازیگرا رو برگردونن

مرده رو نمیشه زنده کرد برادر

کریستوفر لی خدا بیامرز طوری سارومان رو بازی کرد که من فقط ارباب حلقه ها رو گه گداری به عشق اون و بالروگ و ویچ کینگ می بینم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

به نقل از هالیوود ریپورتر، آمازون تایید کرده که ۵ فصل از این مجموعه را با احتمال ساخت اسپین آف، تولید خواهد کرد. بودجه این مجموعه، یک میلیارد دلار است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Matin032

جان ریس-دیویس بازیگر نقش گیملی گفته خبر ساخت سریال ارباب حلقه ها " تن تالکین رو توی گور می لرزونه"!!!!!!

از طرفی شان آستین گفته بدش نمیاد که بازیگر دیگه ای رو در نقش سام وایز ببینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arveldir
در 7 ساعت قبل، strayder گفته است :

به نقل از هالیوود ریپورتر، آمازون تایید کرده که ۵ فصل از این مجموعه را با احتمال ساخت اسپین آف، تولید خواهد کرد. بودجه این مجموعه، یک میلیارد دلار است

اینجور که معلومه آمازون از لحاظ مالی داره سنگ تموم میزاره

گیم آف ترونز در فصل اول برای هر قسمت 6 میلیون دلار خرج کرد که فصلی 60 میلیون دلار میشد

این مبلغ همین طور بالا رفت تا فصل 7 که شد 7 قسمت 10 میلیونی

حالا قراره در فصل 8 برای هر قسمت 15 میلیون دلار خرج کنن که کل فصل میشه 90 میلیون دلار

حالا این همه حرف زدم تا به این نکته برسم که اگه قرار باشه 5 فصل بسازن و کل هزینه 1 میلیارد دلار باشه یعنی از همون اول بالای 100 میلیون دلار خرج میکنن حتی اگه 250 میلیون دلاری که خرج به دست آوردن حق این سریال کردن هم ازش کم کنیم (که قاعدتا نباید کم کنیم) بازم بیشتر از یه شبکه مثل HBO داره خرج میکنن 

در کل یه جورایی نباید از لحاظ مالی نگران این شبکه آمازون بود حتی بیشتر از شبکه های پرخرجی مثل HBO و نتفلیکس داره خرج این سریال میکنه فقط یه فیلمنامه خوب میخواد و یه تیم بازیگری عالی>:D<

در در 11/15/2017 at 10:53 PM، Matin032 گفته است :

یه سری از سایت ها حدس زدن که سریال از روی کتاب سیلماریلیون ساخته میشه!که ورود مستقیم خانواده تالکین به این قضیه و تایید کار آمازون این حدس رو تقویت می کنه

به نظرم اگه آمازون حق سیلماریلیون رو به دست میاورد اینقدر روش تبلیغات میکرد که همه (حتی غیرطرفدار) رو به سمت خودش بکشونه;)

ولی در همه سایت ها نوشته شده حق ارباب حلقه ها رو بدست آورده برای ساخت سریال:(

باید ببینیم در آینده چی میشه؛شاید بخواد سوپرایز کنه :-\

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
6lord majid6

وااااااای اگه به ترتیب آفرینش سریال رو میساختند چی میشششششششد:x

اما اینا میخواند خودشونو با ارباب حلقه ها معروف کنند:(

کاشکی یه ایمیلی چیزی براشون میفرستادیم که همه طرفدارای تالکین با وجود استعفای کریستوفر تالکین مشتاق هستند سیل رو سریال کنید و برید حق سریال شدن سیل رو دریافت کنید. شاید اتفاقی بیوفته#:-S

زیرش هم نوشته میشد امضا: طرفداران تالکین در ایرانB-)

نظر خوبی نیست؟:-\:>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of gondolin

نه . ایده ساختن سیل زیاد جالب نیست . چون هرکیاز سیل یه تصور و ذنیتی داره ، که با یه اشتباه کوچیک تو سریالش ممکنه کلا به باد فنا بره . بعدش نمیتونن تصاویر زیبا و یا مهیبی که تو سیل هستش رو نمایش  بدن ، مگه اینکه بخوان عین هابیت زیادی کامپیوتریش کنن که اصلا جالب در نمیاد . کریستوفر تالکین بیچاره  یه چیزی از من و شما بیشتر میدونسته که با این کارا مخالف بوده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

با اجازه من نظر کلیم رو در مورد سریال بگم اول:))

بعضی داشتان ها باید کتاب بمونن و هیچ اقتباس سینمایی و تلوزیونی ازشون ساخته نشه.اما ارباب حلقه ها پتانسیلش رو داشت و در سینما موفقیت آمیز بود ولی سریال بحثی جداست...به نظرم طرفداراری قانتزی باید از سریال ارباب حلقه ها خوش حال باشن چون معمولا سریال خیلی بیشتر از  اقتباس سینمایی میتونه به اصل کتاب نزدیک باشه.البته اگه یه سریال قوی ساخته بشه(جدای از داستان)مثل اقتباس نغمه که خیلی عالی میشه.

در مورد سیلماریلیون که فعلا امکانش نیست و امیدوارم که بعدهاهم نباشه.سیلماریلیون از اون دسته از داستان هایه که کتاب بمونن بهتره.ولی اگر یه زمانی قرار باشه که ساخته بشهامیدوارم سریال باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Matin032

با توجه به این که دوست عزیزمون فین رود فلاگوند تاپیک دیگه ای برای سریال ایجاد کرده از دوستان میخوام در این تاپیک فقط اخباری که در مورد سریال به چشم شون میخوره رو قرار بدن و بحث و گفتگو به اون تاپیک منتقل بشه

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel
در 3 ساعت قبل، Matin032 گفته است :

با توجه به این که دوست عزیزمون فین رود فلاگوند تاپیک دیگه ای برای سریال ایجاد کرده از دوستان میخوام در این تاپیک فقط اخباری که در مورد سریال به چشم شون میخوره رو قرار بدن و بحث و گفتگو به اون تاپیک منتقل بشه

ممنون

لازم به ذکره که اون تاپیک همون طور که در توضیحاتش اومده برای گمانه زنی هاییه که خود طرفداران در مورد سریال دارند. این که چطور "ممکنه" پیش بره و از نظر اون ها تا چه حد موفق خواهد بود. با شروع شدن رسمی فیلمبرداری و روند ساخت سریال دوستان می تونند گفتگوهای مربوط به سریال و نقدها و اخبارشون رو در این تاپیک بذارند.

باتشکر:53:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

ساخت سریال متاسفانه یا خوشبختانه طبق گفته آمازون سال ۲۰۱۹ شروع میشه. 

http://middleearthnews.com/2017/11/24/date-for-the-start-of-filming-of-amazons-lotr-tv-series-revealed/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...