رفتن به مطلب

Recommended Posts

The Nazgul
در 8 ساعت قبل، Booganash گفته است :

سلام دوستان عزیزم، age of the ring رو نصب و بازی کردم و نظرم در مورد این مود اینه که: تنها حسنی که نصبت به edain mod داره طراحی های بهتر کارکتر هاش و سربازاشه؛ ساختمانهاشم در بعضی از موارد طراحی های بهتری داره و در بعضی از موارد طراحی ضعیفتر، ولی در کل نظرم اینه که در edain mod نو آوری بیشتری به چشم میخورد و تا اینجا در خیلی از موارد سرتر و کاملتر از age of the ring هست.

به صورتی که از نظر من اگه طراحی های کارکتر و سربازهای age رو وارد مود edain کنیم از این ترکیب یه مود خفن به دست میاد.:h14052:

درود ممنون بابت نظری که دادید و البته امیدوارم در اینده با ورژن های بعدی(احتمالا و خصوصا با پچ ریوندل ) از این ماد بیشتر لذت ببرید و درک کنید چرا من انقدر هایپ هستم دربارش.

درباره طراحی ها که البته این بیشتر سلیقه هست تا چیز دیگه اما نیروها رو که ذکر کردید از نظر طراحی قطعا بهتر هستند در مورد ساختمانها کاملا مخالفم حتی یک مورد در اداین نیست که طراحی بهتری به نسبت aotr داشته باشه شاید جز برجهای دیده بانی لورین!:دی

ولی گاندور رو در نظر بگیرید اداین برای گاندورش هنوز از طراحی های 5 سال پیشش استفاده میکنه اصلا تکسچرهاشون هم بهبودی نداشته در مقابل از archery range تا barracks داخل age of the ring و حتی برج ها طراحی کاملا جدید و نو اورانه دارن بقیه چیزهایی که طراحی جدید ندارند هم کاملا با تکسچرها و بافت های بهبود یافته ای طرفیم.

اما راجع به گیمپلی و نو اوری والا اداین 10-8 سال تمام کار کردن اخرش یه گابلینها رو تکمیل شده ندادن تحویل ما هیچ تو اسپلبوک هاشون موندن!

Age of The Ring قراره دو کمپین کامل داشته باشه ،تنوع یونیتها در age of the ring همین الان و در فکشنهایی که هستن هم خیلی بیشتره !

aotr برای خودشون سرور اختصاصی تعیین کردن تا در اینده انلاینش بشه یه تجربه واقعی اما edain هنوز از gameranger لعنتی و تمام مشکلاتش استفاده میکنه .

یکی دیگه از مشکلات اداین داشتن نقش برای هر قهرمانه که شما میتونید با پیپین ویچ کینگو بکشید چرا؟ چون ویچ کینگ یه هیروی رهبره نه جنگجو:|

edain mod با برگشت به گیمپلی bfme 1 و تغییرات کمی که از نظر طراحی ها داشت و الانم با متوقف شدن تقریبا فعالیت هاشون رسما مرده هست و کمتر کسی بازیش میکنه.

و هیچوقت از بازی اصلی محبوبتر نبوده.

در سمت مقابل age of the ring با طراحی های جدید و نو اورانه و استفاده نکردن از نقش برای قهرمانا، استفاده از واژه ها و نیروهای ذکر شده در کتاب و اثار تالکین، داشتن برنامه مشخص برای ادد کردن فکشن های مشخص، داشتن 2 کمپین کامل در اینده و داشتن سرور اختصاصی کاملا تضمین شده هست ایندش.

تو یه بخش قبول دارم حرفتون رو اونم بالانس کلی و حس تغییر در اداینه خب اداین 10 سال تمام در حال کار بر روی بازی بودن و دائم تغییرات ریز و درشتی ایجاد میکردن

ضمن اینکه از نظر بالانس کلی و فرح بخش بودن گیمپلی به فرمول مناسب رسیدن چیزی که خب مشخصا حداقل تا اومدن کامل فکشنها در aotr نباید انتظارش رو داشت.

ولی واقعیت اینه خود bfme 2 محبوب تر و جذاب باقی موند بعد این همه سال...سازنده های aotr ازین مساله درس گرفتن و با یه برنامه زمانی و ساخت کامل مادشون نهایتا تو 2-3 سال دارن یه ماد فوق العاده و قابل بازی برای طرفداران بازی اصلی هم ایجاد میکنن.

فراموش نکنید این نکته رو که edain همزمان با اضافه کردن فکشنها گیمپلی رو پیش میبردن و اخرش هم مشکل خوردن

اما aotr هدفشون اضافه کردن کامل فکشنها در اولین فرصت و بعد اضافه کردن کمپین و بهبود گیمپلی هست.

کمی زمان نیاز هست و فعلا ماد فقط جنبه فان و نشون دادن طراحی هاشون داره تا چیز دیگه 1-2 سال دیگه با یک ماد شاهکار جهانی طرفیم ببینید حالا:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash

یکی از نوآوری های مهم و به جا از نظر من در edain این بود که هیروهای دیگه هم میتونستند حلقه رو تصاحب کنن اما در age اینجوری نیست اصلا منطقی ایزنگارد رینگ هیروش سائرون باشه در صورتی که اگه حلقه به دست ایزنگارد میفتاد عمرا سارومان اون رو به سائرون میداد. و در edain هیرو ها کاملتر بودن به عنوان مثال تیم mordor هر 9 تا نازگول رو کامل داشت و همینطور روح ضعیف شده خوده سائرون رو که با حلقه حیات فیزیکیش رو دوباره به دست می آورد، حتی اون دوتا اورکی هم که در کنام شیلاب فرودو رو گروگان میگیرن هم تو هیروهای مردور بودن که الان اسمشون یادم نیست، حتی میتونستیم سائرون رو به شکل الفی هم داشته باشیم. در age چرا باید بولگ هیروی به اون مهمی تو قدرت های آزوک باشه!!!

چرا اینها که تا این حد از پیتر تاثیر گرفتن منجنیق های گابلین هارو رو ترولها نساختن؟!

چرا خرسینه ها تو بازی نیستن آیا قرار نیست کلا به بازی اضافه بشن؟

بخش مای هیرو در edain نوآوری خیلی بیشتری داشت چه در شخصیتهای جدید چه در قدرت ها متفاوت و جدید؛ بخش مای هیرو در age رسما عین همون rise هستش فقط لباس های هیروی گاندور جدید شده با یه نژاد gundabad اضافه شده بقیه طراحی ها همونه هیچ تغییر و بهبودی تا اینجا پیدا نکرده و لیست قدرت ها هم همون لیست قدیمیه

در مورد طراحی مپ های بازی هم باید بگم مپی که edain برای اورتانگ و اربور طراحی کرده بود خیلی بهتر بود البته مپ های age خیلی بیشتره و خوب توش زیاده ...

راجب تکسچرها و طراحی هم اعتراف میکنم age سرتره، تازه الاوه بر این دو age انیمیت هاش بهتره??که این مسئله خیلی مهمیه✋

و جدای از اینها لیست نهایی تیمهای بازی رو هم باید در نظر گرفت. در edain تقریبا تمام نژادها از هم تفکیک شده بودند، البته به جز تیم لورین که دوتا فرمانروایی الف رو باهم قاطی کرده بودن. به طور مثال آریرون هیلز از اربور جدا بود همینطور ما جوانی داین پا آهنی و پیریش رو که فرمانروای اربور شده بود به صورت جداگانه داشتیم، گابیلن ها قرار بود در سه تیم جداگانه misty mountains و moria و gundabad داده بشن؛ age هم میتونست این ظرافت رو به خرج بده.

من مود  age of the ring رو خیلی دوست دارم چون طراحی هاش و تکسچر و انیمیت هاش خیلی بهتره و برای همین حرص میخورم با این همه پیشرفت میتونست توی اون مواردی که بالا گفتم یک مقدار ظرافت بیشتری به خرج بده و اون وقت خیلی بهتر از این میشد. مخصوصا مورد اول که هیرو های دیگه هم مثل edain میتونستن حلقه رو بگیرن اخه لامصب خیلی خوب بود=((

ویرایش شده در توسط Booganash

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul
در 14 ساعت قبل، Booganash گفته است :

یکی از نوآوری های مهم و به جا از نظر من در edain این بود که هیروهای دیگه هم میتونستند حلقه رو تصاحب کنن اما در age اینجوری نیست اصلا منطقی ایزنگارد رینگ هیروش سائرون باشه در صورتی که اگه حلقه به دست ایزنگارد میفتاد عمرا سارومان اون رو به سائرون میداد. و در edain هیرو ها کاملتر بودن به عنوان مثال تیم mordor هر 9 تا نازگول رو کامل داشت و همینطور روح ضعیف شده خوده سائرون رو که با حلقه حیات فیزیکیش رو دوباره به دست می آورد، حتی اون دوتا اورکی هم که در کنام شیلاب فرودو رو گروگان میگیرن هم تو هیروهای مردور بودن که الان اسمشون یادم نیست، حتی میتونستیم سائرون رو به شکل الفی هم داشته باشیم. در age چرا باید بولگ هیروی به اون مهمی تو قدرت های آزوک باشه!!!

چرا اینها که تا این حد از پیتر تاثیر گرفتن منجنیق های گابلین هارو رو ترولها نساختن؟!

چرا خرسینه ها تو بازی نیستن آیا قرار نیست کلا به بازی اضافه بشن؟

بخش مای هیرو در edain نوآوری خیلی بیشتری داشت چه در شخصیتهای جدید چه در قدرت ها متفاوت و جدید؛ بخش مای هیرو در age رسما عین همون rise هستش فقط لباس های هیروی گاندور جدید شده با یه نژاد gundabad اضافه شده بقیه طراحی ها همونه هیچ تغییر و بهبودی تا اینجا پیدا نکرده و لیست قدرت ها هم همون لیست قدیمیه

در مورد طراحی مپ های بازی هم باید بگم مپی که edain برای اورتانگ و اربور طراحی کرده بود خیلی بهتر بود البته مپ های age خیلی بیشتره و خوب توش زیاده ...

راجب تکسچرها و طراحی هم اعتراف میکنم age سرتره، تازه الاوه بر این دو age انیمیت هاش بهتره??که این مسئله خیلی مهمیه✋

و جدای از اینها لیست نهایی تیمهای بازی رو هم باید در نظر گرفت. در edain تقریبا تمام نژادها از هم تفکیک شده بودند، البته به جز تیم لورین که دوتا فرمانروایی الف رو باهم قاطی کرده بودن. به طور مثال آریرون هیلز از اربور جدا بود همینطور ما جوانی داین پا آهنی و پیریش رو که فرمانروای اربور شده بود به صورت جداگانه داشتیم، گابیلن ها قرار بود در سه تیم جداگانه misty mountains و moria و gundabad داده بشن؛ age هم میتونست این ظرافت رو به خرج بده.

من مود  age of the ring رو خیلی دوست دارم چون طراحی هاش و تکسچر و انیمیت هاش خیلی بهتره و برای همین حرص میخورم با این همه پیشرفت میتونست توی اون مواردی که بالا گفتم یک مقدار ظرافت بیشتری به خرج بده و اون وقت خیلی بهتر از این میشد. مخصوصا مورد اول که هیرو های دیگه هم مثل edain میتونستن حلقه رو بگیرن اخه لامصب خیلی خوب بود=((

خب دیگه عرض کردم هرچیزی به مرور

سارومان در نهایت رینگ هیروی ایزنگارد خواهد بود چجوریش رو نمیدونم فعلا هم نه ولی در نهایت میشه

برای فکشنهای دیگه هم میشه احتمال داد در اینده این اتفاق بیفته 

منجنیق های ترولها کار بی نهایت دشواریه که از اول میخواستن انجام بدن و در نهایت هم گفتن انجامش میدن

راجع به بولگ کاملا موافقم اما خودشون میگن ازوگ نقش بولگ کتابو داره و صرفا بخاطر طراحی بهتر و  همینطور در کتاب هم ازوگ قبل از مرگش از بولگ پر ابهت تر بود حفظش کردن.

راجع به تفکیک فکشنها در مورد دورفها موافقم ولی در age of the ring هم در نهایت اره بور دو حالت داره یکی دوران نبرد حلقه یکی دوران هابیت

همونطور که ملاحظه میکنید بنده زیاد در ارتباطم باهاشون و میدونم خیلی از چیزهایی که گفتید رو یا قصدش رو دارن یا همین الان دارن انجامش میدن پس ازین جهات نگران نباشید:D

یه سری چیزها مثل بادیگاردهای گونداباد رو ما در اداین نداریم و نخواهیم داشت چیزی که مستقیما از کتاب گرفته شده یاسربازای لمدان و بلک روت و...که در نبرد پله نور شرکت داشتن پس این تیم هم داره تمام سعیش رو میکنه که کارش رو انجام بده.

البته که اداین تا ابد نکات مثبت خودش رو خواهد داشت حالا age of the ring هرکاری هم بکنه جای اون رو کاملا نمیگیره خصوصا که اداین تقریبا با محوریت تغییر همه چیز داره کار میکنه اما aotr صرفا با تغییرات کمتر و بهتر کردن بازی اصلی/

امیدوارم روزی دو تا ماد رو درکنار هم و تکمیل شده ببینیم و اون موقعه که واقعا میشه با ارامش از جفتشون لذت برد(و اون روز خیلی دیر نباشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Booganash
در 11 ساعت قبل، The Nazgul گفته است :

خب دیگه عرض کردم هرچیزی به مرور

سارومان در نهایت رینگ هیروی ایزنگارد خواهد بود چجوریش رو نمیدونم فعلا هم نه ولی در نهایت میشه

برای فکشنهای دیگه هم میشه احتمال داد در اینده این اتفاق بیفته 

منجنیق های ترولها کار بی نهایت دشواریه که از اول میخواستن انجام بدن و در نهایت هم گفتن انجامش میدن

راجع به بولگ کاملا موافقم اما خودشون میگن ازوگ نقش بولگ کتابو داره و صرفا بخاطر طراحی بهتر و  همینطور در کتاب هم ازوگ قبل از مرگش از بولگ پر ابهت تر بود حفظش کردن.

راجع به تفکیک فکشنها در مورد دورفها موافقم ولی در age of the ring هم در نهایت اره بور دو حالت داره یکی دوران نبرد حلقه یکی دوران هابیت

همونطور که ملاحظه میکنید بنده زیاد در ارتباطم باهاشون و میدونم خیلی از چیزهایی که گفتید رو یا قصدش رو دارن یا همین الان دارن انجامش میدن پس ازین جهات نگران نباشید:D

یه سری چیزها مثل بادیگاردهای گونداباد رو ما در اداین نداریم و نخواهیم داشت چیزی که مستقیما از کتاب گرفته شده یاسربازای لمدان و بلک روت و...که در نبرد پله نور شرکت داشتن پس این تیم هم داره تمام سعیش رو میکنه که کارش رو انجام بده.

البته که اداین تا ابد نکات مثبت خودش رو خواهد داشت حالا age of the ring هرکاری هم بکنه جای اون رو کاملا نمیگیره خصوصا که اداین تقریبا با محوریت تغییر همه چیز داره کار میکنه اما aotr صرفا با تغییرات کمتر و بهتر کردن بازی اصلی/

امیدوارم روزی دو تا ماد رو درکنار هم و تکمیل شده ببینیم و اون موقعه که واقعا میشه با ارامش از جفتشون لذت برد(و اون روز خیلی دیر نباشه)

من هم امیدوارم که این تغییراتو اعمال کنن و روز به روز شاهد بهتر شدنش باشیم:)

اما راجب بولگ:خب اگه خواستن به کتاب وفادار باشن که حسابی خلافشو انجام دادن، بولگ رو تو لیست هیروها نذاشتن و بردنش تو قدرت های آزوک یعنی رسما فقط از پیتر پیروی کردن، میتونستن هم آزوک و هم بولگ رو به صورت جداگانه تو لیست هیرو ها قرار بدن اینجوری هم به پیتر احترام گذاشتن و هم به کتاب وفادارتر بودن، در هر صورت این حرکتشون توجیه پذیر نیست:h14013:

در مورد ترول های منجنیقی هم باید بتونن ترول رو از حالت ایستاده به حالت پنجه رو در بیارن درست مثل گوریل در این مورد آناتومی بدن گوریل خیلی میتونه کمکشون کنه،?اصلا چرا راه دور بریم بازی قدیمی war of the ring تقریبا این کار رو کرده بود ترول های سنگ انداز هم به شکل ایستاده میتونستن بایستن و هم بر روی پنجه حرکت کنن یعنی پنجه رو بشن (یادش بخیر) ولی با آناتومی ترولهای قبلی نمیتونن این کارو بکنن احتمالا قصد دارن یا دارن یه آناتومی جدید برای ترول های منجنیقی میسازن که میتونن از این موارد کمک بگیرن. البته اینها نظر منه:h14008: البته امیدوارم انیمیتش رو هم خوب در بیارن:D

و چقدر خوب که یکی از ما باهاشون کانکته :h14053:

ویرایش شده در توسط Booganash

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 11/5/2017 at 8:18 AM، The Nazgul گفته است :

برای اجرای این ورژن از ماد لازمه پچ رایز اف د ویچ کینگ 2.02 رو حتما داشته باشید و حتما هم ورژن 7 که تازه اومده رو نصب کنید
ورژن های 5 یا 6 دیگه با ماد سازگار نیستن میتونید ورژن 7 این پچ رو از این لینک دانلود کنید:

لینک دانلود پچ 2.02 برای rotwk از گوگل درایو (باید با شیلتر شکن برید)

سلام من هر 4 تا فایلی که mod db برای aotr گذاشته بود رو دارم.....خواستم بدونم که با وجود اینها باز هم نیاز به پچ 2.02 هست یا اینکه این پچ درون یکی از 4 تا فایل aotr جا داده شده؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ranger of north
در در 12/8/2017 at 3:14 PM، mahdi_mb76 گفته است :

سلام من هر 4 تا فایلی که mod db برای aotr گذاشته بود رو دارم.....خواستم بدونم که با وجود اینها باز هم نیاز به پچ 2.02 هست یا اینکه این پچ درون یکی از 4 تا فایل aotr جا داده شده؟؟؟

چرا همچنان پچ رو باید دانلود کنید.

یه سوال. حجم 2.02 ورژن 7 حدودن یه گیگ هست و حجم ورژن 2 aotr هم حدودن 600 مگ هستش چجوری میشه که 2.02 که یه گیگه تو اون فایل 600 مگی باشه؟!

ویرایش شده در توسط ranger of north
علائم نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 12/14/2017 at 2:52 PM، ranger of north گفته است :

یه سوال. حجم 2.02 ورژن 7 حدودن یه گیگ هست و حجم ورژن 2 aotr هم حدودن 600 مگ هستش چجوری میشه که 2.02 که یه گیگه تو اون فایل 600 مگی باشه؟!

سلام....آخه روی یکی از 4 تا فایل aotr نوشته شده بود 2.02 v7 و فکر کردم که این فایل مربوط به version 2.02 هست ولی با توجه به همین سوال شما برداشتم اشتباه بوده.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

سلام دوستان......کسی از تاریخ عرضه ی ورژن اربور خبر نداره؟؟؟؟؟

من دیگه صبرم به سر رسید:h14013::-S

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76

دوستان چجوری باید EDAIN رو همزمان با AOTR بازی نصب و اجرا کرد؟؟؟؟؟چون من الان EDAIN رو دوباره نصب کردم ولی دیگه هیچ کدومشون نمیان و ارور میدن.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Nazgul

تا یادم نرفته بگم Age of the Ring مقام ششم رو کسب کرد بین مودهای سال که با توجه به نوپا بودنش عالیه هرچند لیاقتش تو 5 تا بود.

در در 12/18/2017 at 8:26 PM، mahdi_mb76 گفته است :

سلام دوستان......کسی از تاریخ عرضه ی ورژن اربور خبر نداره؟؟؟؟؟

من دیگه صبرم به سر رسید:h14013::-S

ا بعد ژانویه (حالا یا تو فوریه یا مارس) تا اسفند تقریبا مطمعنم میاد. دیگه دیر دیر قبل نوروز شما میتونید به عنوان عیدی بازیش کنید:D

ایملادریس هم که رفت بعد عید اواخر بهار احتمالا

با این اوصاف قبل تموم شدن سال بعدی احتمالا فقط یه فکشن یا نهایتا دو فکشن مونده باشه.

در در 1/4/2018 at 4:05 PM، mahdi_mb76 گفته است :

دوستان چجوری باید EDAIN رو همزمان با AOTR بازی نصب و اجرا کرد؟؟؟؟؟چون من الان EDAIN رو دوباره نصب کردم ولی دیگه هیچ کدومشون نمیان و ارور میدن.....

والا منم یه بار تست کردم نشد:D

ظاهرا باید موقع اجرای اداین 2.02 غیر فعال بشه(یا در صورت لزوم پاکش کنید اصلا نصبش سخت نیس دوباره

و موقع اجرای ایج اف د رینگ باید 2.02 فعال و اداین از لانچر کاملا غیر فعال شده باشه

اینطوری باید کار کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi_mb76
در در 1/11/2018 at 12:18 PM، The Nazgul گفته است :

تا یادم نرفته بگم Age of the Ring مقام ششم رو کسب کرد بین مودهای سال که با توجه به نوپا بودنش عالیه هرچند لیاقتش تو 5 تا بود.

خبر خیلی خوبیه اتفاقا خودم هم توی مود دیبی بهش رای دادم......(آی دی مودیبیم با آی دی اینجام یکیه)

در در 1/11/2018 at 12:18 PM، The Nazgul گفته است :

ا بعد ژانویه (حالا یا تو فوریه یا مارس) تا اسفند تقریبا مطمعنم میاد. دیگه دیر دیر قبل نوروز شما میتونید به عنوان عیدی بازیش کنید

تو کامنتها ازشون پرسیدم که ورژن بعدیش کی میاد و جوابشون این بود که تاریخ اومدنش رو اعلام نمیکنن......ولی اگه این جوری باشه که خیلی هم خوبه:).......

ویرایش شده در توسط mahdi_mb76

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...