رفتن به مطلب
Mou

بحث های عمومی پیرامون وستروس

Recommended Posts

R-FAARAZON

من جدی نگرفته بودم

تو میگفتی نمیشه منم میگفتم چرا نشه؟:دی

میگم که صفات عمومی اقوام مختلف در هر فانتزی رو گاها میشه به قومیت های مختلفی ربط داد حالا اینو تا نویسنده صریحا نگه نه میشه تایید کرد و نه رد

اینجاهم بحث چند تا ویژگی عمومیه نه اقتباس از اقوام مختلف

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

بازهم مخالفم ...

آخه لنیستری که با خواهر خودشه و پادشاهشون هم حاص اوناست و چه به عرب ؟! اگه به لنیسترها یهودی بگیم یه چیزی، چونکه لنیسترها هم همانند یهودیان هم نفوذشون بسیار بالاست و هم بسیارپولدارند ... و اگه به دورن عرب بگیم اونهم یه چیزی ... چونکه شبیه همند ..

اگه به قسمت سوم فصل نخست هم توجه کنیم جایی که دنریس تو محل دوتراکی هاست صداهای "سلام علیکم" شنیده میشه . اینو چی میگید؟!

نگهبانان شب هم که تا اونجایی که من میدونم از همه جا آمده اند ... پس چه ربطی کردها دارند ؟!

کلا از نظر من این مقایسه هایی که گفته اون از اینجا و اونجاست غلطه و کلا هیچ ربطی ندارند ...

ایوب جان مثل اینکه شما متوجه اصل مطلب نشدی. اون مقاله نگفته که مارتین لنیستر ها رو از روی عربستان ساخته! یا اینکه بیاد نظیر بیاره که تایوین و جیمی کدوم یکی از اعضای خاندان سلطنتی هستن. صرفا به بیان یک شباهت پرداخته. اسمش هم روشه، شباهت! قرار نیست دقیقا مثل هم باشن و مو نزنن! گفته لنیسترها و عربستانی ها هر دو پولدارترین هستن و یکی طلای معادنش رو میفروشه و یکی نفت زیر زمینش رو. والسلام! هیچ ادعای دیگه ای نمیکنه که شباهت دیگه ای دارن.

برای هر کدوم از خاندان ها یک شباهت پیدا کرده و رد شده. انقدر کش دادن نداره. بحث داره زیادی منحرف میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alioxin

توی سایت مطالب رو مرور می کردم . هر جا از جورج آر آر مارتین خبری گذاشته میشه اعضای سایت نسبت بهش جبهه میگیرن و به راحتی نویسندگیش رو زیر سوال میبرن . واقعا واسم جای تعجب داره . 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

دوستان علاقه مند به آثار مارتین می تونن کتاب شوالیه هفت پادشاهی رو از اینجا دانلود کنن.

این کتاب مربوط به داستانی 90 سال پیش از ماجرای بازی تاج و تخته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

دوستان علاقه مند به آثار مارتین می تونن کتاب شوالیه هفت پادشاهی رو از اینجا دانلود کنن.

این کتاب مربوط به داستانی 90 سال پیش از ماجرای بازی تاج و تخته.

این انگلیسیه. نسخه فارسیشو ندارید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

این انگلیسیه. نسخه فارسیشو ندارید؟

این کتاب تو همین ماه اکتبر منتشر شده.هنوز ترجمه اش نیومده

ویرایش شده در توسط LORD LOSS

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...