رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 59: به نظر شما میزان فروش هابیت 3 در آمریکای شمالی و همچنین در سراسر جهان چه مقدار خواهد بود ؟

نظر سنجی 59:به نظر شما میزان فروش هابیت 3 در آمریکای شمالی و همچنین در سراسر جهان چه مقدار خواهد بود ؟  

112 رای

1. 1. فروش در آمریکای شمالی

• کمتر از 258 میلیون دلار
    • بین 258 تا 300 میلیون دلار
    • بین 300 تا 377 میلیون دلار
    • بیشتر از 377 میلیون دلار
  2. 2. فروش جهانی

• کمتر از 870 میلیون دلار
    • بین 870 تا 1000 میلیون دلار
    • بین 1000 تا 1119 میلیون دلار
    • بیش از 1119 میلیون دلار

Recommended Posts

gildor

دلارشو از کجا حدس بزنیم مثلا ! ؟ زیادی جزیی شده ...

اما گمونم بیشتراز هابیت 2 فروش کنه .

ویرایش شده در توسط gildor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

اعدادی که برای گزینه ها انتخاب شدن نماینده فروش قسمت های مختلف ارباب حلقه ها و هابیت هستند . اگه میزان نسبی فروش هر قسمت هابیت و ارباب حلقه ها رو به خاطر داشته باشید به راحتی میتونید اون ها رو بین گزینه ها پیدا کنید . مثلا شما احتمال میدید فروش نبرد پنج سپاه بیشتر از برهوت اسماگ میشه ، که دراین صورت گزینه 2 در فروش آمریکای شمالی احتمال شما رو شامل میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

من هم فکر می کنم که فیلم فروش بالا یک میلیارد رو می کنه ، اونهم به کمک فروش خارجیش !

هر چی باشه ، آخرین قسمت فیلم هابیت و همین طور آخرین فیلم سرزمین - میانه هستش ! و همینطور نوع پایان بندی که در قسمت دوم داشت و صدالبته وقتی که جکسون میگه بهترین فیلم از این سه گانه همین قسمت آخرشه ، مردم رو مجاب می کنه که برن فیلمه رو ببینند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

بعد یه سوال: چقدر زمان باید بگذره که فروشش رو اعلـام کنند و نتیجه گیری کنند و عدد مشخصی بیرون بدن؟؟

یعنی مثلـا بگن تا دو ماه دیگه هر چی فروخت همون تهشه دیگه...

پایان اکران و وسعت اکران (این که چه تعداد سالن سینما فیلم رو اکران کنن) به آهنگ فروش بستگی داره و هرچقدر فروش طی هفته های متمادی کمتر بشه، سینماهای بیشتری کم میکنن . به عبارتی مرز اتمام اکران و امتداد در اختیارداشتن تعداد سینمای زیاد (که برای فروش قابل توجه ضروریه) به عملکرد فیلم بستگی داره و به عبارتی واسه هر فیلم متفاوته. با این حال اگه آهنگ فروش نبرد 5 سپاه هم مثل دو قسمت قبل هابیت باشه تا آخر هفته چهارم اکرانش حدود 90 درصد کل فروشش رو کسب میکنه . بعد از 4-5 هفته مقدار زیادی از سینماها رو کم میکنن (البته به تناسب افت فروش و ترافیک فیلم هایی که تازه میخوان اکران بشن ) . اما اکران حداکثر حدود 4-5 ماه دیگه ادامه پیدا میکنه. مگه این که فیلم تو باکس آفیس شگفتی ایجاد کنه، مثلا مثل تایتانیک که حدود 35-40 هفته اکرانش طول کشید یا E.T اسپیلبرگ که به قدری تداوم فروشش خوب بود که حدود 50 هفته تو اکران باقی موند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Eradan

به نظر من فروش این فیلم با توجه به پایان کار جکسون در سرزمین میانه و همچنین تبلیغات وسیعی که انجام دادن خیلی زیاد خواهد بود اما اینکه بخواهیم دقیق بگیم سخته.

باید به فیلم های که بعد از هابیت اکران میشن هم توجه کرد.البته فیلم شاخی تا چند هفته آینده قرار نیست بیاد که همین باعث فروش بیشتر هابیت میشه.

ویرایش شده در توسط Eradan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

خوب من رقم هایی رو که پیش بینی میکردم نزدم رقم هایی رو زدم که امیدوارم! منظورم گزینه های آخره...!

خوب البته باید بگم این ارقام هم غیرممکن نیستن واسه فیلم وداع با سرزمین میانه...! فقط سخته...!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lonely Ring

با توجه به اینکه قسمت فاینال هست و دیگه عمرا کسی بتونه داستان تالکین رو به این زیبایی روی پرده سینما ها بیاره به نظرم بیش از 1119 میلیون دلار فروش میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

تو مورد اول گزینه ی آخر و تو مورد دوم گزینه ی سوم رو انتخاب کردم

مسلمن طرفدارای این سری تو آمریکا خیلی زیادن و خیلی بیشتر از اکثر نقاط دنیا پی گیر این فیلمن(حالا انگلیس رو فاکتور بگیریم مثلن) و خب چون پی گیرن و حتی رو بیلبوردها هم تبلیغ می زنن زیاد، و این قضیه که می دونن اخر کار جکسون و تالکینه، احتمالن خیلی فروش می کنه. و تریر هم بیشتر صحنه های جنگی داشت که مسلمن باعث جذب بیشتر می شه. همونطور که صحبت ها هم بود، جکسون خیلی خیلی بیشتر و بهتر از تالکین به نبردها پرداخت و انی خودش نقطه ی قوتیه

و خب تو مورد دوم هم همینجوری حسش اومد اونو بزنم ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

از نظر فنی بخوام بگم ، مجموعه ی هابیت در مقایسه با LOTR پسرفت ها و پیشرفت هایی داشت ولی در کل فکر نمیکنم به اندازه هیچ کدوم از نسخه های قبلی LOTR موفقیت کسب کنه .

مثلا مشخصا جلوه های ویژه و کامپیوتری پیشرفت زیادی داشته و کارگردانی بهتری رو نشون میداد ، موسیقی LOTR رو من خیلی برتر از هابیت میدونم ، داستان و فیلمنامه LOTR خیلی بهتر و روان تر بود

ولی تا جایی که من متوجه شدم کسانی که کتاب رو خوندن (مثل خودم) کاملا راضی نبودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...