رفتن به مطلب
تولکاس آستالدو

چگونگی شروع «هابیت: نبرد پنج سپاه» ؟ [خطر لو رفتن داستان]

Recommended Posts

K I N G

من فک کنم این قسمت با سارومان شروع میکنه و از نقشه های شومش میگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the witch-king of angmar

به احتمال زیاد گذشته اسماگو نشون می ده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتاد

به نظرم با سائرون و چی شد که دو باره قدرت گرفت و سارومان باهاش متحد شد شروع میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
strayder

من فکر میکنم چگونگی دزدیده شدن حلقه دوارف ها توسط سایرون را نشان بده و چگونگی از قبر در آمدن 9 سوار سیاه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

من فکر می کنم از گندالف شروع می کنه و حالا اینکه چطوری می خواد فرار کنه هر چند اینو خیلی بعید می دونم! یه فکر دیگه هم دارم ،ممکنه از خاطرات تورین شروع بشه چرا که در قسمت سوم ممکنه یه مقدار تماشاگر ها کمی از شخصیت تورین متعجب بشند! اینکه چقدر اره بور براش مهمه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوالین

به نظرم با یه چیزی راجع به سایرون ویا اتفاقات دول کولدور شروع بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

يكي از احتمالاتي كه من ميدم اينه كه از شهر درياچه يا ديل قبل از حمله ي اسماگ شروع بشه چون قراره كه اسماگ به شهر درياچه حمله كنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
msa_dino

با اون جریان خواب دیدن بیلبو خیلی موافقم.چون چند دفعه توی کتاب هم چنین صحنه ای توصیف شده بود.اما بازم بستگی داره که پیتر چطور میخواد نکات ابهام آمیز فیلم های قبلی رو توی این قسمت روشن کنه و شاید بخواد با یه فلش بک و نریشِن (چیزی شبیه پیش درآمد فیلم های لوتر 1 و 3) قصه اش رو تعریف کنه. بخصوص ماجرای مرموز نزگول ها که واقعا مهمه برام بدونم اینهمه تاکید بر اونها درنهایت قراره چجوری به قصه ی هابیت ربط پیدا بکنه...

ویرایش شده در توسط msa_dino

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

شاید شروع فیلم با نشان دادن صحنه ای باشه که بیلبو آرکنستون رو برمیداره چون تو فیلم قبلی اینرو نشون نداد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

شروع فیلم به احتمال زیاد با حمله اسماگ به شهر دریاچه هستش و این برای بعضی بیننده ها یکم نامفهومه پس برای مقدمه باید چیزی نشون بدن که حمله اسماگ به شهر دریاچه بی دلیل جلوه نکنه ! مثلا یجور یادآوری که میتونه داستانش در مورد شهر دریاچه باشه..

ویرایش شده در توسط پیجک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

ولی ای کاش با سائرون شروع کنه و کلا داستانشو به طور خلاصه بیان کنه مثل شرح حال گالم که تو بازگشت شاه بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
عیار

نمی دونم شاید با صحنه ی حمله ی اسماگ به شهر دریاچه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...