رفتن به مطلب
آرون

ماموریت: فرستادن بانو آرون به سرزمین میانه!

Recommended Posts

Heaven

بانو آرون خوش به حالتون !! اي كاش من تويتر داشتم:) ولي به دوستاني كه داشتن سپردم خدا كنه يادشون نره

ميگم اين ويدئو رو كي ميبينه؟ با بنر الفيتون ويدئو ضبط كنيد و از حضورتون تو افتتاحيه ي سفر غير منتظره بگيد، و بگيد مؤسس سايتي هستيد كه هرروز تلاش ميكنه افراد بيشتري رو با تالكين آشنا بكنه... از ترجمه قسمت هايي از تاريخ سرزمين ميانه بگيد و جمله آخرتون هم ميتونه "تالكين همه ي دنياي منه "به زبان الفي باشه....

فقط خواهش ميكنم اگه رفتيد هواي آردايي ها رو داشته باشيد!!! از اونجا فيلم بگيريد خيلي زياد!!! من كه تويتر ندارم امشب ميرم به كل كسايي كه ميشناسم ميگم براي يك چيز مهم دعا كنن!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

خوب امیدوارم که برنده شید :| اگه رفتید جای ما رو هم خالی کنید :) :) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

آرون امیدوارم از این که متوجه شدی این قضیه برای تبلیغ خودشونه دلسرد نشی ، این رو از اول باید میدونستیم که وقتی اونا تصمیم میگیرن چینن هزینه ای کنن به فکر سود خودشون هم هستن اما این اصلا به این معنی نیست که از ارزش تورهابیت کم میشه ، این یه معامله برد-بردـه برای هر دو طرف و تازه به نظرم این حس که تلاشی که میکنی به تبلیغ فیلم هابیت کمک میکنه ارزش تلاشت رو دوچندان میکنه . بیا امیدوار باشیم این قضیه رقیب هات رو دلسرد کنه نه تو رو.

به نظرم هیچ اشکالی نداره که مسابقه طرفدارای خاص هابیت باشه، بلاخره هابیت هم جز خاندان کتب آرداست و کی بیشتر از ما(شما) تو نخ این عضو خاندانه ؟!

من پیشنهادم اینه که ویدئوت رو با عکس هایی که از خودت تو افتتاحیه هابیت تو توکیو گرفتی شروع کنی ، اینجوری نشون میدی که از طرفدارای دو آتیشه ای . چنتا کتاب هابیت رو + دی وی دی های فیلم بگیر و به دوستات هدیه بده و از لحظه هدیه دادنت فیلم بگیر در حالی که خودت براشون امضاشون کردی ( یه جمله خوب از کتاب یا فیلم هابیت هم تو متنی هدیه ات بنویسی خوبه ) و این امضا و اسمت حتما تو ویدئویی که میسازی باشه و...

کلی کار دیگه اینجوری میشه کرد که قطعا دل داور ها رو نرم میکنه .

به arven: حرف قشنگی زدی مرسی , نگران نباش حالا دقیقا منم میدونم که این یه معامله برد برد برای هر تو طرف هستش و برای همین حرف اون دسته از طرفدار هایی که میگن *ما این مسابقه رو انجام نمیدیم چون طرفدار فقط هابیت نیستیم" یا "چون این مسابقه داره از طرفدارا سو استفاده میکنه" رو اصلا قبول ندارم و نمیتونم درک کنم چطوری میتونن همه این سالها رو که پیتر اینهمه کار رو کرده نادیده بگیرن یا حتی عشق خودشون رو واسه رفتن به سرزمین میانه.

همین ما طرفدارا کمترین کاری که میتونیم بکنیم شرکت در مسابقه و کمک هرچی بیشتر به اونها هستن در قبال اینهمه سال و خرج و زحمتی که کردن.

ایده های خیلی خوبی هستن, حالا من دارم رو یه تم جامع برای کل ویدئو فکر میکنم و از اونجایی که همش ٢ دقیقه وقت دارم, باید همه این ایده هارو خلاصه کنم و مهمترین هارو بیارم.

------------------------------------------

در حاشیه : من الان شدم نفر دوم :)( اگه زودتر ریتویت نشم همینجوری میرم پایین :| :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

بانو ریتویت انجام شد ، ما دعا میکنیم واستون که حتما در این سفر جالب حضور داشته باشید ، ضمن اینکه تک تک کاربران هم هرکاری از دستشون بر بیاد مطمئنا انجام میدن ، پس دلسرد نشید ، به قول آرون این یک معامله دو سر برد هست ، درسته ما فقط طرفدار هابیت نیستیم و دنیای تالکین خیلی گسترده تر از این حرف هاست ولی جنبه های اقتصادی وقتی وسط بیاد ، یه همچین مسائلی هم عادی میشه.

در مورد کلیپ هم دوستان نظرهای خوبی دادن ، اما نظر آرون خیلی جالب بود و حتما از عکس های خودتون در اکران فیلم قسمت اول استفاده کنید.

به امید موفقیت شما.

:)

ویرایش شده در توسط Gandalf the Gray

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

ریتویت کردم.نفر ششمی. به امید عزیمت به سرزمین میانه. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

مام ریتوییت ـتون کردیم (AliDark_322)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

ریتوئیت انجام شد . امیدوارم که اول بشین .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

دوستانی که توییت ندارن خب بسازین مگه خیلی سخته؟؟ارزش بانو آرون بیشتر از این هاست همین فردا خودم می سازم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دوستانی که توییت ندارن خب بسازین مگه خیلی سخته؟؟ارزش بانو آرون بیشتر از این هاست همین فردا خودم می سازم

‌متاسفانه مشکل این‌جاست:

https://arda.ir/forum...indpost&p=57625

اگه برای شما حل شد، ما رو بی‌خبر نذارین.

ممنون

ویرایش شده در توسط رضائی.استل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

متاسفانه فعلا دسترسی بهش ندارم! بعدا میکنم!

این تصوفر اصلی که گفتین دیده نمیشه! دوستان اگه برا هم اینجوریه بگین :D

پ.ن دستم اشتباه خورد منفی دادم . منظورم برعکس بود :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

دوباره من اومدم با خبرای تازه !

این چند وقت اینقدر سرم شلوغ بود که هنوز نرسیدم ویدئو ی این رو درست کنم, اما یه سری طرح و متن آماده کردم واسه ویدئوی معرفی .

ایشالا تا یکشنبه میزارم ! آخرین مهلت هم سه شنبه هفته دیگه اس انگار.

از اون طرف یه نقاشی هنری خیلی قشنگ از هابیت رو از سمت مسابقه تو تویتر فرستادم و اگه اون رو که اینجاس ریتویت کنین ممنون میشم! یه بیست تایی میخوایم :دی عکس اصلیش هم ایناهاش:the-hobbit-the-battle-of-the-five-armies-banner-scroll.jpg?w=700&h=129

این یکی قبلی رو هم اگه کسی توییت نکرده ریتویت کنه! xD

یکی از طرح هایی که واسه ویدئو آماده کردم یه طرح کوچیک بانمک هابیتی از خودمه که برای یه انیمشن کوتاه توی ویدئو در نظر گرفتم و ایناهاش :

بانو آرون هابیتی

:((

post-14-0-10058800-1410953010_thumb.jpg

نفر دوم.ماموریت انجام شد . :D

این عکسه چقدر با نمکه!

ویرایش شده در توسط King Aragorn Elessar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

متاسفانه فعلا دسترسی بهش ندارم! بعدا میکنم!

این تصوفر اصلی که گفتین دیده نمیشه! دوستان اگه برا هم اینجوریه بگین :((

پ.ن دستم اشتباه خورد منفی دادم . منظورم برعکس بود =))

به جان خودم منم دستم اشتباهی خورد همین پستت منفی شد ببخشید :D))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

هردوتا رو ری-توییت کردم همین الان :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

هر دوتا ریتوئیت شدند ... موفق باشین ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

بانو آرون پس سفر شما چی شد؟؟

سه هفته است که به ما خبر نمیدید! :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

اشکالی نداره ،اصل اینه که تلاشتونو کردید و با اختلاف اول شدید!

چه خوش باور بودم که خیال کردم در سرزمین آفتاب تابان اثری از بند پ نیست!:دی

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
K I N G

بانو ارون این یک اتفاق خیلی معمولی و همیشه برای ایرانی ها این اتفاقات میفته چرا؟؟

چون که یک شناخت دیگه ای از ماها دارن که خودتون بهتر میدونید.

چند سال پیش یکی از فامیل هامون در مسابقه ای که به صورت اینترنتی برگزار شد نفر اول شد اما چون ایرانی بود جایزه مسابقه رو به نفر دوم دادند!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Gandalf the Grey

بانو آرون ، اولا یه خسته نباشید ویژه به شما.

خوب ناراحت شدیم چرا که شما با این همه علاقه و البته صلاحیت در جمع سه نفره ژاپن حاضر نیستید ، ولی اشکالی نداره مهم اینه که شما زحمات خودتون رو کشیدید و در اینجا به قول دوستان با بند پ ، جلوی حضورتون رو گرفتند ، به هرحال مشکلی از جانب شما نبوده و این خودش موضوع مهمی هست که از روش معمول کار رو انجام ندادند خصوصا یک مقایسه بین امتیازها و ... کاملا موضوع رو واضح میکنه.

امیدوارم در برنامه های بعدی حضور داشنته باشید و جای مارو هم که به دلایلی از اینگونه برنامه های جهانی به دور هستیم ، پر کنید ، منتظر کلیپ ساخته شده شما هم هستیم.

در پایان باز هم میگم ایول بانو ، کارت عالی بود.

خوش باشید.

:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mgh47

سلام.

واقعا حیف شد :D

شیطونه میگه یه فت بوی بندازیم داخل ژاپن (البته زمانی که شما اونجا نیستید).دی

به هرحال ازین حق خوری ها در حق ما ایرانی ها زیاد صورت میگیره و با این کارشون نشون دادن که در مقابل ما واقعا ضعیف هستند.

متاسفانه با اینکه شما با اختلاف زیادی اول شدید باز این حق رو ازشما گرفتند.همونطور که دوستان گفتند، مهم اون تلاش شما و اول شدنتون بود.:D

یه خسته نباشید مشتی هم بهتون میگم و ازین بابت ناراحت نباشید :D

منتظر فرستادن اون کلیپ زیبا به اینجا هستیم.

:D @};- :D :| :| :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
KHAMUL THE SHADOW OF EAST

پارتی بازی بیداد میکنه به هر حال ایشالا خودمون بریم خونه ی بیلبو رو ببینیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...