رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی شماره 52: فیلم هابیت: برهوت اسماگ، بیشتر در به تصویر کشیدن کدام قسمت کتاب، موفق بوده؟

121 رای

1. 1. نظر سنجی 52: فیلم هابیت: برهوت اسماگ، بیشتر در به تصویر کشیدن کدام قسمت کتاب، موفق بوده؟

• ملاقات با بئورن
    • سیاه بیشه و عنکبوت ها
    • تالار های تراندویل و الف های جنگلی
    • فرار با بشکه های از بند رسته
    • اقامت در شهر دریاچه
    • ملاقات بیلبو و اسماگ

Recommended Posts

Solmaz

منم مثل اکثریت ملاقات بیلبو و اسماوگ رو بیشتر از بقیه گذینه ها دوست داشتم

من اسماوگ رو تنها نقطه قوت هابیت ۲ میدونم که واقعا شاید بیشتر از انتظار من و بهتر از تصورات من در اومده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
CelebAlph

تراندویل عاااالی بود الف ها خیلی خوب بودن و تالارهاشم دوست داشتم مثل چیزی که تصور کردم نبود بهتر بود :| اسماوگم که حرف نداشت صداش بخصوص. بندیکت کامبربچ عالی کارشو انجام داده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله ماکیل

خب به نظر منم ملاقات با اسماگ و فرار با بشکه ها جالب بودن. اما قلمرو جنگل اصلا بهم خوش نیومد. لگولاس یه جوری در مورد اورک ریست والف های گوندولین حرف میزنه که انگاربیشتر تو گوندولین بوده تا شرق. بهتر بود ناآشنایی الف های جنگلی با الف های برین تو فیلم هم لحاظ میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

اسماگ عالییییی بود چون تالار و دریاچه و... رو میشه ساخت ولی درست کردن یک اژدها و نشون دادن ابهت اون خیلی سخته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوگالادریل

اونجاش قشنگه که اسماگ میگه خیلی دوس دارم بزارم گوهر رو ببری تاببینی چطور قلب تورین فاصد میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of the moon

همون جور که اکثریت رای دادند ملاقات بیلبو و اسماگ برام خیلی جالب بود 

این که ابهت اسماگ و زیرکی و ترس و در عین حال شجاعت بیلبو اینقدر زیبا به نمایش گذاشته شد واقعاً قابل تقدیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...