رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 47: بیشتر مشتاق دیدن کدام قسمت فیلم هابیت:برهوت اسماگ، هستید ؟

141 رای

1. 1. بیشتر مشتاق دیدن کدام قسمت فیلم هابیت:برهوت اسماگ، هستید ؟

• اقامت گروه در خانه بئورن
    • عبور از سیاه بیشه و نبرد با عنکبوت ها
    • اقامتگاه تراندویل و الف های جنگلی
    • فرار با بشکه ها و شهر دریاچه
    • دیدار بیلبو و اسماگ
    • سوختن شهر دریاچه و سقوط اسماگ
    • گرد هم آمدن 5 سپاه
    • نفوذ گندالف و راداگاست به دولگولدور
    • حمله احتمالی شورای سپید به دالگولدور
    • سایر

Recommended Posts

R-FAARAZON

1)هرچیزی که به سائورون ربط داشته باشه میتونه عامل جذابیتی برای برهوت اسماگ باشه حمله شورای سپید به دول گولدور و نفوذ گندالف و راداگاست میتونه از جذاب ترین بخش های برهوت اسماگ باشه

پس گزینه 8 و 9 انتخاب اول منه

2)مورد بعدی گردهم آمدن 5سپاهه که فکرکنم حداکثر فقط مقدمه اش در برهوت اسماگ باشه و اصل کار میمونه برای انجا و بازگشت دوباره

3)سقوط اسماگ:دلم میخواد اره بور ویران رو با جزییاتش ببینم

4)دیدن اقامتگاه الف ها و فرار از دست تراندویل با توجه به جذابیت تراندویل و تقابل اون با تورین میتونه جالب توجه باشه

5)عبور از سیاه بیشه:اگه پیترجکسون این قسمت رو تاریک و بادقت مثل معادن موریا بسازه میتونه یکی از نقاط قوت برهوت اسماگ باشه

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

- عبور از سیاه بیشه و نبرد با عنکبوت ها

جالبه ببینیم آیا عنکبوت ها صحبت هم می کنند؟(یه چیزی فراتر از انتظار) :دی

- اقامتگاه تراندویل و الف های جنگلی

جالب تر! تجدید دیدار با خودم (!) و زادگاهم. ولی جدا از شوخی الف ها نقاط برجسته ی فیلم برای من هستن! مشتاق دیدنشونم...مخصوصا اون سربازها با اون زره هاشون :/

- دیدار بیلبو و اسماگ

این گزینه ی سوممه. دیدار ارباب عیار با اسماگی که حرف می زنه! چه شود...فقط من هنوز تو فکر اینم که وقتی اسماگ حرف می زنه حرکات دهن و اجزای صورتشم نشون میدن یا نه!! آخه تا حالا که چیزی ندیدم و نشون دادن چنین چیزی یه خورده هم سخته!

- سوختن شهر دریاچه و سقوط اسماگ

اسماگِ گودزیلا با اون عظمت چه جوری قراره با یک تیر که با هر نسبتی بگیری نسبت به جسه اش خیلی کوچیکه از پا در بیاد؟!

- نفوذ گندالف و راداگاست به دولگولدور

گزینه ی دومم. از سکانس های هولناکه قسمت دوم که یقینا نفس رو توی سینه مون حبس می کنه! خیلی منتظرشم.

- حمله احتمالی شورای سپید به دالگولدور

انتخابم. هر چند بعید به نظر می رسه ولی اگه باشه، یه جنگ تمام عیار میشه بین نیروی خیر اصلی و نیروی شرّ اصلی! تداعی گر ارباب حلقه ها =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shima k

اقامتگاه تراندويل و الف ها و ديدار بيلبو با اسماگ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

اقامت گروه در خانه بئورن

اینجاش که تو کتاب خیلی جالب بود

عبور از سیاه بیشه و نبرد با عنکبوت ها

این قسمتم بیلبو اون شجاعت نهفته شو در معرض نمایش میزاره

شجاعتی که در وجود هرموجودی است پس باید جالب باشه

اقامتگاه تراندویل و الف های جنگلی

این علفها زیاد جالب نبودن با اون نحوهی برخوردشون

فرار با بشکه ها و رسیدن به شهر دریاچه

این جاش قطعا مهیجه

دیدار بیلبو و اسماگ

این قسمتم بوی طلا میاد دیالوکهای این قسمتم تو کتاب قشنگ بود

سوختن شهر دریاچه و سقوط اسماگ

اینجاشم مهیجه اون قسمت نگهبانی دورفها

رم دوست دارم ببینم چطور نشون میدن محل ورود وخروج

پرنده

گرد هم آمدن 5 سپاه

اینکه تو کتاب کمی مبهم بود

پس جکسون حسابی میتونه رو این قسمت مانور بده

نفوذ گندالف و راداگاست به دولگولدور

وقتی دو تا ایستاری یکی شون چه شود !!!

حمله احتمالی شورای سپید به دالگولدور

این قسمتشم جنگه دیگه شمشیرم کو :دی

سایر

گفتم دیگه اون قسمت نگهبانی

انتخابم دیدار بیلبو واسماگ (مرکز داستانه دیگه )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بیلبو و اسماگ !

این قسمت مورد علاقه ی من توی کتاب هست. جدا از این، من لحظه شماری می کنم برای هر سکانسی که اسماگ در اون حضور داشته باشه.

توی فیلم قبلی هم سکانس بیلبو و گولوم برام از همه جذاب تر بود. فکر کنم این هم یه چیزی تو مایه های فیلم قبلی در بیاد

گزینه ی بعدی هم نبرد پنج سپاه هست ( که من هنوز نمیدونم توی فیلم دوم هست یا نه). ولی ترجیح میدم در مورد پنج سپاه حتی فکر هم نکنم و با یه ذهن خالی این قسمت رو ببینم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Belladonna

اول بیلبو و اسماگ

دوم عبور از سیاه بیشه و عنکبوت ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

خب من واقعا بیصبرانه منتظرم همه این ها رو ببینم. گرچه بعضیاشونو شک دارم تو قسمت دوم باشه.

اما بیشتر از همه بیلبو و اسماگ، حمله شورای سپید به دولگولدور، بئورن، الف های جنگلی و...

اما اگر توجه داشته باشید تقریبا همه این ها برامون لو رفته!!! =))

تنها صحنه ای که هنوز هیچی ازش نیست تو نت، یعنی لو نرفته، و من همچنان تصور و دنیای خودم رو از اون صحنه ها دارم به لطف توصیفات گیرای تالکین و هنوز نمیدونم پیتر میخواد چی ازش در بیاره نبرد پنج سپاه ـه. یعنی انتخاب من. امیدوارم چیزی ازش لو نره و هنگام دیدن فیلم سورپرایز بشم. حالا اگر در این قسمت هست یا قسمت بعدی...

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

الف دوستان عزیز اینجا هم میتونید خودتونو نشون بدینا.... از 35 کاربری ک رای دادن فقط من ب تراندویل رای دادم! =))

البته انتخاب گزینه ها واقعن برام سخت بود . مثلا خیلی بین این گزینه ها شک داشتم.

دیدار بیلبو و اسماگ/حمله ی احتمالی شورای سپید ب دالگولدور/گرد هم آمدن 5 سپاه/اقامتگاه تراندویل و الف ها ی جنگلی.

درمورد بقیه ی گزینه ها ب لطف توصیفات هنرمندانه و بی نظیر تالکین تصوراتی دارم برای خودم اما ناقص ترین تصور رو از اقامتگاه تراندویل دارم. =))

برای همین خیلی مشتاقم ببینم پیتر جکسون چقدر تونسته توی باشکوه نشون دادنش موفق باشه. :)) و از خود تراندویل هم خیلی خوشم میاد.چهره ی خیلی باحالی داره.:)) (هرچند چشم دیدن تائوریل رو ندارم. هم دختره خوشگل و درخور یه الف نیست و هم تحریف خالصه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

من صد در صد گزینه هفت رو انتخاب میکنم!

خیلی هم مطمئن هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

با این که از حشرات می ترسم =)) ولی خیلی دوست دارم صحنه ی عبور از سیاه بیشه و عنکبوت ها رو ببینم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Thorin Oakenshield

1- اقامت گروه در خانه بئورن:

خیلی دوست دارم ببینم که گندالف دنبال بئورن میره و ردشو تا کاراک دنبال میکنه! بئورن (به شکل خرس) به مــاه خیره شده و زوزه میکشه! کـــات! به خونه ی بئورن که صبحه و گندالف و بئورن با هم برگشتن، سر یک اورک و پوست یک وارگ در دست بئورنه!

2- عبور از سیاه بیشه و نبرد با عنکبوت ها:

سیاه بیشه باید واقعا تاریک باشه! نه مثل فنگورن که حتی تو شب مثل روز همه چی واضح بود! با ساند ترک مو سیخ کنی که از هاوارد شور شنیدیم من مطمئن شدم که صداهای عجیب و گنگ یا خفه ای از دور به گوش دورفا میرسه و توهم درست و خوبی ایجاد میکنه =))

3- اقامتگاه تراندویل و الف های جنگلی:

میدونم که استاد چیزی فرای انتظارمو ساخته! نظری ندارم.

4- فرار با بشکه ها و رسیدن به شهر دریاچه :

مطمئنم که ازون اکشنهاس که ماندگار میشه مثل حمله ی وارگها در فیلم دو برج ولی به نظرم فراتر از اونه چون ایده ی بشکه ی تو آب و جنگ چیز متناقضیه و در عین حال نو و خلاق! بد جور میترکونه! مطمئنم

5- دیدار بیلبو و اسماگ:

هومممممممممممم! وِل ثیــف! اِستــــــپپپ اینتو دِ لاااایــت! پووووووووآآآآآآآآآهخهخهخهههههـــــ ! مثل گالوم و کُنگ منتظر یه تحول در کاراکترای سه بعدی و کلا در نظم جلوه های ویژه هستم! و همینطور گونه ای از روایت صحنه که تا حالا در سینما نبوده و حالا به لطف جکسون و تالکین خواهد بود! بازی های خیره کننده! و دیالوگهای کم نظیر تالکینی! :))

:))

:|

6- سوختن شهر دریاچه و سقوط اسماگ:

این گزینه اشتباهه و در فیلم دوم نیست!

7- گرد هم آمدن 5 سپاه:

این هم در فیلم سوم هست!

8- نفوذ گندالف و راداگاست به دولگولدور:

اوخ اوخ اوخ... بیشتر از هر چیزی منتظر اینم! نبرد گندالف با بولگ و آزوگ! تراین! کمک از راداگاست و شاید بئورن! و در آخر نکرومنسر- سائرون! =))

9- حمله احتمالی شورای سپید به دالگولدور:

فیلم سوم!

10- سایـــر: جدیدا به مناسبت فیلم 2 در فرودگاه ولینگتون مجسمه ی گندالف رو سوار بر گوایهیر ساختن! به شدت منتظرم ببینم که آیا بازم عقابها گندالف رو نجات میدن یا گالادریال یا بئورن؟! اگه بئورن و گوایهیر به کمک گندالف بیان پس گالادریال کی به عهدی که گفت وفا میکنه؟!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

من هر چی فکر میکنم با خودم جدال درونی میکنم میبینم نمیشه انتخاب کنم =))

1.اقامت گروه در خانه بئورن:باید جالب باشه تورین+بئورن پیتر چه آشی براش پخته؟...

2.عبور از سیاه بیشه و نبرد با عنکبوت ها :بیلبو کوچولو تک و تنها با اون همه عنکبوت بجنگه وای که عجب چیز محشریه شجاعت آدمو بیدار میکنه

3.اقامتگاه تراندویل و الف ها جنگلی :هــــــــــــــــــــان اینو خیلی مشتاقم تراندویل +تورین این یکی خیلی باحاله هر دوتا شون یه دنده و کله شق ! تازه دلم برا لگولاس هم تنگ شده تو فیلم قبلی جاش خالی بود

4فرار با بشکه ها و رسیدن به شهر دریاچه : بیلبو تو بشکه !چه شود ...

5.دیدار بیلبو و اسماگ:خفن ترین قسمت فیلم مارتین با بازی شاهکارش و بندیکت با صدای جادوییش مو به تن آدم سیخ میشه

6.سوختن شهر دریاچه و سقوط ااسماگ:عاشق بارد و تیر سیاهشم اصن نمیتونم برا این تیکه صبر کنم {اسمایل ذوق مرگی}

7.گرد هم آمدن پنج سپاه:تراندویل با زره !{اگه تائوریل سر به نیست بشه خیلی خوبه }

8.نفوذ گاندالف و راداگاست به دول گولدور:کلا از تیکه های خردمندانه خوشم نمیاد =))

9.حمله احتمالی شورای سفید به دول گولدور:نظری ندارم :))

10.سایر : دعوای بیلبو و تورین کشته و مرده این قسمتم !

و رای من :

اقامتگاه تراندویل و الف های جنگلیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

منکه منتظر دیدن همشونم ولی از همه ی اینها بشدت منتظر دیدن دعوای بیلبو و تورین که قبل از وقوع جنگ پنج سپاه هستش هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

دعوای بیلبو و تورین؟

راستش در این مورد و نبرد پنج سپاه شک دارم که در قسمت دوم باشه

مدتیه که تبلیغات رو هم برای کم نشدن هیجان دیدن قسمت دوم نمیبینم آره در مورد اینکه این سکانس ها در قسمت دوم اند یا نه خبری دارید؟

به نظرم هردوشون در قسمت سوم باشند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arura

انتخاب من :اقامت گروه در خانه بئورن

میخام ببینم چه قیافه ای بوده؟

فضای خونه اش رو چطور در نظر گرفتن و اینا =))

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

دعوای بیلبو و تورین؟

راستش در این مورد و نبرد پنج سپاه شک دارم که در قسمت دوم باشه

مدتیه که تبلیغات رو هم برای کم نشدن هیجان دیدن قسمت دوم نمیبینم آره در مورد اینکه این سکانس ها در قسمت دوم اند یا نه خبری دارید؟

به نظرم هردوشون در قسمت سوم باشند

خودم میدونم که دعوای تورین و بیلبو تو قسمت سوم هستش دوست عزیز ... ولی با اینحال این صحنه میتونه یکی از صحنه های جالب توجه قسمت سوم باشه که من یکی بشدت منتظر دیدنشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

کلا من مشتاق دیدن فیلم هستم ولی از همه بیشتر به ترتیب:

عبور از سیاه بیشه و نبرد با عنکبوت ها ! هنوز یاد و خاطره شیلاب در ذهنم هست ! عجب عنکبوت محشری ! میخوام اینجا رو ببینم چون میدونم دویدن در جنگلی مخوف و پر شاخ و برگ و تاریک و همینطور دنبال شدن توسط عنکبوت های بزرگ و تار انداز (:دی) حتما جالبه !

- اقامت گروه در خانه بئورن: اون تعریفی که تالیکن از خانه بئورن میکرد ! من که شیفته خانه و باغ بئورن شدم و دوست دارم هرچه زودتر ببینمش ! البته خود بئورن که شبیه آمریکایی هاست !

دیدار بیلبو و اسماگ ! دیدار بیلبو اسماگ باید خیلی جدی و مخوف باشه و همینطور اینکه این دوتا یروز با هم دیگه تو سریال شرلوک بودن خیلی جالبه ! حالا رو در روی هم هستن. از صدای بددیکت هم خوشم میومد و حالا بیشتر ... !

سوختن شهر دریاچه و سقوط اسماگ: خیلی عظمت این صحنه بالاست ! فکرشو بکنید شهر دریاچه داره میسوزه و اسماگ بالاش داره پرواز میکنه و ناگهان اژدهای به اون بزرگی میافته روی شهر دریاچه ! واو پسر ! پیتر جان امیدوارم خوب کارگردانی کرده باشی =))

نفوذ گندالف و راداگاست به دولگولدور: اوف ! این از اون جاهای مورد علاقه منه ! اصلا از این جور قایم باشک بازی ها و شجاع کاری ها خوشم میاد ! مخصوصا اینکه گندالف باشه ! گندالف رفته بچه محلاشو آورده .. :دی

فرار با بشکه ها و رسیدن به شهر دریاچه: اینم خیلی جذابه ولی در اینجا من دلم میخواد ببینم که از جنگلی چیزی میگذرن ! نه اینکه میرن تو آب و یهو نشون میده لب آب هستن و دارن میان بیرون ! میخوام که قشنگ آبتنیشون نمایش داده بشه !

اقامتگاه تراندویل و الف های جنگلی: خیلی زیبا و باحال هستش که بتونم اینجا رو با کیفیت بالا(1080p) ببینم ! بنظرم قلب فیلمه ! ;کلا در وصف اینجا نمیشه چیزی گفت جر اینکه تماشا کرد =))

گرد هم آمدن 5 سپاه: این که خیلی با عظمت و باحاله و مطمئنم این آخر فیلمه و همینجاها فیلم تموم میشه و اون آهنگ زیبا (آتش را می بینم) پخش میشه (اینو از نوع آهنگ و متنش حدس زدم).

حمله احتمالی شورای سپید به دالگولدور: اینم خیلی جالبه و جذابیت فیلمه !

سایر: این سایر برای من خیلی مهمه ! چون همین جزئیات باعث به چشم اومدن و بهتر شدن فیلم میشه.

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Edhelharen

عبور از سیاه بیشه و نبرد با عنکبوت ها:در کل دیدن فضای سیاه بیشه برام جالبه چون میخوام توصیف خودم رو با چیزی که جکسون به تصویر کشیده مقایسه کنم ولی اصلا از عنکبوت ها خوشم نمیاد برای همین این قسمت زیاد دلپسند بنده نیست :دی

اقامت گروه در خانه بئورن:خیلی دوست دارم بئورن رو ببینم و البته دیدن خونه اش :))

دیدار بیلبو و اسماگ:یکی از صحنه های مورد علاقمه.دیدن تملق گویی یک اژدها واقعا جالبه.!

سوختن شهر دریاچه و سقوط اسماگ:اینجا غمناکه=)) چون اسماگ بزرگ به دار فانی میپیونده =)) واقعا حیف بود به این زودی کشته بشه ولی در هر حال سوخته شدن شهر دریاچه چیز باحالیه:دی

نفوذ گندالف و راداگاست به دولگولدور:صحنه ی مورد علاقم.کلا از این جور ماجراجویی ها خوشم میاد.مخصوصا اینکه گاندلف با راداگست میرن به قلب خطر.

فرار با بشکه ها و رسیدن به شهر دریاچه: علاقه ای ندارم :))

اقامتگاه تراندویل و الف های جنگلی:بسیار عالی است.مخصوصا دیدن تالارهای تراندویل که از الان میخوام ببینمشون.

گرد هم آمدن 5 سپاه:صحنه ی عظیمی میشه.به یاد جنگ پله نور می افتم.

حمله احتمالی شورای سپید به دولگولدور:این هم یکی از اون قسمت هاست ها! اره واقعا این قسمت قشنگه مخصوصا اینکه تو کتاب ازش چیز زیادی گفته نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

سه چهار تا از گزینه ها که اصلا توی فیلم نیست! حداقل توی نسخه معمولی فیلم نیست.

حمله اسماگ به شهر دریاچه، سقوط اسماگ،جمع شدن پنج سپاه و حمله شورای سفید به دولگولدور! اصلا شورای سپید توی این فیلم نیست.

همین دیگه.

به نظر خودم جز قسمت های جذابش، تقابل نکرومنسر و گندالف و فرار گروه با بشکه بود.از نظر فنیفاین قسمت ها خوب درومده بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

سه چهار تا از گزینه ها که اصلا توی فیلم نیست! حداقل توی نسخه معمولی فیلم نیست.

حمله اسماگ به شهر دریاچه، سقوط اسماگ،جمع شدن پنج سپاه و حمله شورای سفید به دولگولدور! اصلا شورای سپید توی این فیلم نیست.

همین دیگه.

به نظر خودم جز قسمت های جذابش، تقابل نکرومنسر و گندالف و فرار گروه با بشکه بود.از نظر فنیفاین قسمت ها خوب درومده بود

دوست عزیز حمله اسماگ به شهر دریاچه، سقوط اسماگ،جمع شدن پنج سپاه و حمله شورای سفید به دولگولدور! تو قسمت سوم شکل میگیره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

خیلی سخت بود ، اما به هر حال باید یکیشونو انتخاب میکردم . دیدار بیلبو و اسماگ @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The secret wizard

نظری ندارم.

بیشتر دوست دارم تو خونه بشینم و همه ی فیلم رو تماشا کنم.همه ی قسمت های هابیت قشنگه و مشتاق دیدن همه ی قسمت هاش هستم... @-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

به نظر من وحشتناک ترین قسمت فیلم نه اسماگ هست ونه عنکبوت ها .

وحشتناکترین ونفس ها رو به ثانیه انداختنی ترین بخش فیلم نفوذ و رفتن گندالف و رادگاست قهوه ای به دول گولدور و مواجهه با شبح تاریک سائورون هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

نفوذ گندالف و داشتون

لامصب اون تریلر هایی که از اون جا دیدم خیلی عالی بود ادمو میبره به خاطره های ارباب حلقه ها و همینطور هیجانی هم بود مثه مبارزه ی گندالف با سائورون(من هابیتو نخوندم عایا این قسمت بوده؟؟)

در کل مشتاق دیدار بر همه ی قسمت هاش هستم

گزینه ی دومم هم نبرد پنج سپاهه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...