رفتن به مطلب

Recommended Posts

فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

بنده چند نفر را در ایران می شناسم که می توانند با گرفتن مبلغی کمتر از 700 دلار همان اسب را می سازند اگر لازم باشد روی کمک ما نیز حساب کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

کسی منو صدا زد؟ :دی

----

برای اینکه اسپم نشه باید بگم من خودمم یه پروژه سری انیمیشن های سیلماریلیون دارم انجام می دم که از حدود دو سال پیش شروع کردم:)

در مورد دانلود هم کلا مخالفم. تا وقتی ما بخوایم با دانلود کارهای دیگران و تغییر و استفاده اونها کارمون رو پیش ببریم و اوریجینالیتی خودمون و حق کپی رایت رو رعایت نکنیم, کارمون هیچ وقت هیچ جا در سطح جهانی پذیرفته نخواهد شد... همونطوری که همین الانشم در مورد خیلی از انیمیشن ها و فیلم هایی که تو ایران در میان می بینین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خوب منم دقیقا مشکلم همین بود .. ارزش کار پایین میاد اینجوری و کاملا با آرون موتفقم!

کسی نبود؟؟؟؟ :) بابا فک میکردم با وجود نمایه های تور مردم بیان اعلام آمادگی کنن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

سلام دوستان من همین الان این نمایه رو دیدم و خیلی هم خوشحال شدم من هر کاری از دستم بربیاد انجام میدم خوب بیاید یه لیست از کسایی که حاضرن کار کنن درست کنیم و بعد شروع به برنامه ریزی و تقسیم کار کنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

دورف خوش حال شدم! :)

ولی ..

اینجوری نمیشه ! دی

باید مردم یه نظری بکنن..

یکم صبر کن دورف جان ... یکی دو نفر هم اگه بیان و اونایی که چیزایی گفتن اومدن قطعی (مثل خودم ینی قطعی!) اعلام آمادگی کردن اول میبینم چه کسی چه چیزی بلده و میتونه کمک کنه بعدشم که ... برای برنامه ریزی و شروع و اینا دست به دامن بزرگان می شویم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
FILI

خوب منم گفتم بهتر مدل دانلود نکنیم که دلایلش هم گفتم.

به هر حال اگر استارت خورد این کار منم صدا کنید! من تازه یاد گیری انیمیشن را شروع کردم ولی دوست دارم خودمو بسنجم و هر کمکی که از دستم بر میاد انجام میدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

راستش من خیلی... شما بگین جوگیر یا هرچی ام در نوع خود پس یه حرفایی میزنم :D

اهم اهم!

بازم میگم ... همونطور که ماهنامه کارش استارت خورد انیمیشن هم به یاری خدا میخوره!

اگه کس دیگری نباشه با همین تعداد نفرات کم کارو شرو میکنیم . ته تهش اینه که کار خیلی زیبایی از آب در نمیاد دیگه زمانش کوتاه میشه یا مدل هاش خوب نمیشه یا خیلی چیزای دیگه! فقط میدونم چیزیو از دست نمیدیم برا بچه ها و خود من هم تجربه ی خیلی خوبی میشه!

تابستونه ما هم بیکاریم و عاشق آردا! حتی اگه این انیمیشن در حد یک دقیقه یا حتی کمتر هم باشه بازم این کار انجام خواهد شد اینو قول میدم!

اهم اهم!

منظورم از این حرف اینه که جدی باشین وگرنه هیچ اعتبار قانونی دیگه نداره!! :|

از تور جان تقاضا دارم دست مارو بگیرن راهنمایی کنن و به قولی بچه هارو یه جا جمع کنن و بیفتن جلو :| الان ما هر چه قدر هم نیرو داشته باشیم و حتی هرچه قدر هم حرفه ای باشیم (که نیستیم :) ) بازم نمیتونیم کاری به پیش ببریم...

من تو پ.خ با چنتا از بچه ها حرف میزنم و وقتی همگی به نتایج خوبی رسیدیم میگم:|

به نظرم .. حتی ‌ بتونیم بگیم مهمترین چیز شاید برنامه ریزی و هماهنگی و خلاصه رهبری تیم باشه برا همین دست به دامن شما هاییم دیگه :D

بازم تاکید میکنم اگه کار ناموفق بود بازم چیزیو از دست نمیدیم ...

کاش اون قدر که از مسابقات استراتژیک استقبال شد اینجا هم استقبال میشد چون میدونم خیلیا میتونستن باشن هرچنددبا نقش کوچیک اما نیستن ..

تابستونه ..

یکم به فکر باشین!

:D

اراتمندیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mitrandile

ببخشید میشه بگید از کجا بودجه میگیرید برای ساخت یه انیمیشن ؟؟ میدونید اصلا یه انیمیشن حرفه ای چه هزینه ای میخواد نمیخوام زیر دلتونو خالی کنما.......

اگه از بین افراد خونواده یا آشنا هاتون کسی توی کمپانی های ایرانی تولید انیمیشناس میتونید ازشون کمک بگیرید که از اون کمپانی بخوان اسپانسر شما باشن با چنتا انیماتورم میتونین اینجوری قرارداد ببندین البته بازم میگم باید خودتونم یه اطلاعاتی از انیمیشن و طرز ساختش داشته باشین . در مورد اون کمپانی ها هم بعید میدونم چون متاسفانه فکر میکنم فقط از انیمیشن هایی پشتیبانی میکنن که با موضوع اساطیر یا تاریخ ایران باشه . ولی شما سعی خودتونو بکنین اگه میخواین یه انیمیشن با ارزش دیدن بسازین به امتحانش می ارزه. نظر شما چیه جناب تور؟

ویرایش شده در توسط mitrandile

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

به عنوان کسی که خاک ماهنامه رو زد کنار:) اهم اهم...

شروع کنین بابا.(البته من هیچی حالیم نیس از انیمیشنو اینجور چیزا)

هرکاری یه شروعی داره یه اولی داره یه شکستی داره یه پیروزی داره!!

ممکنه الان هی به خودتون بگید:نه سخته نمیشه...هزینه داره و فلانه وفلانه!!ولی خب از یه جایی باید کار شروع بشه دیگه!!!نمیشه که هرروز بیایین فاز ناامیدی بزنین به همدیگه!

از کوچکترین چیز شروع کنین همون طور که عزیز دلمون نوبل لورد گفت حتی از 1 دقیقه هم کمتر باشه نعمتیه!

ولی اگر عملی بشه چی میشه...

شرمنده پارازیت دادیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

خسته نباشی میثراندیر واقعا ینی :)

چنبار تاکید کردم (البته اگه چیز دیگری در ذهنشه بگه و به فکر باشه من نظر خودمو میگم!) ... نگفتیم یه انیمیشن حرفه ای! چیزی شبیه پسران الروند شایدم کوچیک تر!

چی میگی شما!؟؟ا مگه میخوایم آپولو هوا کنیم !!؟؟ بودجه و اسپانسر چیه دیگه!!!؟

والا من که هرچی فکر میکنیم،هزینه ای جز وقت و عشق و علاقه این کار برامون نداره !

کمپانی؟ :D

کلا نمیفهمم دلیلی برای این چیزا نیست اخه!

ما میگیم حتی مدل های رایگان هم دانلود نکنیم ارزش کار پایین نیاد!

اطلاعات کوچیکی هم داریم:| حالا کوچیکه ولی هست بازم دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

رادا بیخودی به نام خودت نکن آثارش موجوده :)

آورین !

درکنار همه اینا من معتقدم توانش تو بچه ها هست اینو با قاطعیت میگم اگه همکاری کنیم کار شاید خیلی بهتری از پسران الروند هم بتونیم دست و پا کنیم! هرچند نتونیم هم بلخره یه حرکت مثبته و تجربست و قدم های بعدی هم در راه اند و مطمعنا عاشقان تالکین و انیمیشن هیچ وقت پایانی برا کارشون نمیبینن!

نمونش خودم که هرچند چیز خیلی زیادی نمیدونم ولی عاشق تالکین و این سه بعدیام و اگه کلا این پروژه بی خیال شین همگی خودم بیکار ننخواهم نشست دی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

نوبل جان ابتدا بگم که یه خورده در پاسخت به دوستمون میتراندیل که پیشنهادی به ما دادند تجدید نظر کن و با سعه صدر بالاتری خطاب به دوستانت صحبت کن.

اگر قرار باشه هر کاربر جدیدی که به ما می پیونده و بالاخره میخواد از یک تاپیکی فعالیتش رو شروع کنه، اینطور باهاش برخورد کنیم که همین جمع میمونیم! توجه داشته باشید که در قوانین سایت گفته شده از دلسرد کردن کاربران تازه وارد پرهیز کنید. یادتان نرود شما هم زمانی تازه وارد بودید! :D

خب. من یک پست در صفحه اول دادم و در اون کاملا روند کاری چنین پروژه ای رو شرح دادم. حداقل ما دو سه نفر سه بعدی کار میخوایم که شامل دوستانی هست که روی مدل کار میکنن و انیماتور ها. یه تیم هم برای کارای سینماییش خواهیم داشت مثل سناریو و موسیقی متن و صداگذاری و ...

اگر احساس کردید این تعداد شدیم، یا کاربرانی رو میشناسید که حاضرن و میتونن کمک کنن بین خودتون هماهنگ کنید، پیغام خصوصی بدید و بحث کنید تا وقتی قطعی شد اونوقت در این تاپیک پست بدید که ما این هماهنگی ها رو انجام دادیم تا در مراحل بعدی کمکتون کنیم. من به شخصه فرصت کافی برای هماهنگ کردن بچه ها در این زمینه ندارم یک نفر این مسئولیت رو فعلا قبول کنه تا افراد داوطلب به یه حد نصابی برسه اونوقت علنیش کنید. و یکم هم صبر داشته باشید اینقدر عجول نباشید بهرحال اینجا مکانی مجازیست به یکی دو روز نمیشه با همه هماهنگ کرد. :)

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

اگه حس کنم واقعن انگیزه دارین و کسانی که طراحی و انیمیشن بلد هستن حاضر بشن وقت بزارن, منم به عنوان یه کسی که تجربه زیادی تو این زمینه داره میتونم راهنمایی

کنم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

آرون انگیزه و عشق و وقت گذاشتن که داریم!

فعلا با چنتا از بچه ها درحال گفت و گو ام!

شاید اگه تنها باشیم یه چیز کوچولو که اسمشو شاید صحنه بزاریم تا انیمیشن (:)) بتونیم بسازیم!

با وجود مهدی سه بعدیمون (:|) و تور و شما بسی دلگرمیم و اگه وجود شماها نبود هیچ وقت جرعت نمی کردم اینجوری حرف بزنم :|

:D

نمیدونم ... اون چیزی که رویاشو در سر می پروراندم نمیتونه بشه! ولی خوب ... بازم از هیچی بهتره! ولی همچون خفن نخواهد شد .. وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرتاد

سلام برای کمک تو این بخش باید کلاسای انیمیشن سازی رفته باشم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
durf

سلام برای کمک تو این بخش باید کلاسای انیمیشن سازی رفته باشم؟

دوست عزیز برای کمک اگه طراحی و نقاشی بلدی خیلی خوبه ولی اگه میخوای برای ساخت انیمیشن کمک کنی میتونی از همین الان شروع کنی کاری هم داشتی بهم پیغام خصوصی بفرست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mitrandile

سلام خدمت جناب تور ... از حمایتتون ممنون فقط یه سوال دارم من علاقه زیادی به انیمیشن سازی دارم چون روی بورس دنیاس ولی نمیدونم الان چطوری و از کجا برای ساختن تصاویر متحرک شروع کنم . شما پیشنهادی ندارین؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

تصاویر متحرک که گفتی میشه دوبعدی که خبر ندارم ولی انیمیشن سه بعدی که حرفشه با نرم افزارایی مثه 3d's max مدل سازی میشه و اصولا نرم افزار اصلی همینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

با طراحی چطوری می تونم کمک کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

طراح زیاد داریم وی .. ولی .. نیاز هم داریم

با این حساب..

بهت پخ میکنم وی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

انیمیشن سه بعدی که زیاد نیاز به طراحی نداره که

مگر اینکه بخواین برای ساخت کاراکتر ها ازش استفاده کنین که این جور طراحی ها رو نقاش های خارجی کلی دارن

باز اگه کمکی خواستین با اینکه طراحی هام به نظر خودم زیاد قابل قبول نیست در خدمتم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
agarwaen

منم با اینکه هیچ گونه تبحر و تصوری در زمینه مدل سازی و متحرک سازی سه بعدی ندارم ولی برای این پروژه اعلام آمادگی میکنم و خوشحال میشم اگه بتونم کمکی کرده باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

در مورد روند کار چیزی نمیگین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

من که کلا همه انرژیمو از دست دادم از بچه ها هم ...

فعلا روند شدیدی نشده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تکاور شمال

چرا؟

به نظر من هر چی دیر به دیر برین سراغش کلا شوقتون میریزه

باید یه مدت جو انجمن برای ساخت انیمیشن باشه تا روحیتون کم نشه

یکم در مورد فیلمنامه توضیح بدین

اصلا یه تاپیک جدید بزنین

کاربرا بیان نظر بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست