رفتن به مطلب
فنگورن

نظرسنجی شماره 40 : شما برای ایفای نقش کدام یک از یاران حلقه در فیلم ارباب حلقه ها، مناسب ترید ؟

160 رای

1. 1. شما برای ایفای نقش کدام یک از یاران حلقه در فیلم ارباب حلقه ها، مناسبت ترید ؟

Recommended Posts

LObeLia
ارسال شده در (ویرایش شده)

آراگورن مهربون بود اما با همه که شوخی نداشت. گاهی فقط با گیملی. اونم از بس که خود گیملی زمینه ی شوخیو فراهم میکرد. اصلا هم زود عصبانی نمیشد. اتفاقا خیلی سعی میکرد خودشو کنترل کنه. وقتی که توی کوهستان برفی کاراد هراس حلقه از گردن فرودو افتاد وبرومیر برش داشت, آراگورن فقط دستش رو شمشیرش بود که اگه برومیر خواست کار نابجایی کنه جلوشو بگیره. اتفاقا صبور بود...

ویرایش شده در توسط LObeLia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lonely Mountain

گیملی به خاطر ثابت قدم بودن تا اخر با گروه حتی وقتی که اوضاع خیلی خرابه و البته حس بی کلگیش و عقب نموندن از بقیه بخصوص لگولاس :)

ویرایش شده در توسط Lonely Mountain

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

خب من به گیملی رای دادم کلا بچه باحالی هستش وکوتولس و من میتونم به راحتی جاش قرار بگیرم هم به خاطر تبرزنیش هم کوتولگیش.

اراگورن گزینه دوممه چون جنگیدن رو دوست دارم.

گندالف کلا از بچگی جادوگری رو دوست داشتم!

لگولاس به گزینه اراگورن روجوع کنید.

سم میتونم وفادار بمونم ولی دوست دارم رودر رو بجنگم.

برومیر اصلا ازش خوشم نمیاد!

فرودو عمرا! من نمیتونم یه نفسه خودمو به دل تاریکی بزنم!

درباره مری پیپ هم اگر میخواستم بنویسم گزینه دو سه بودن.

به خاطر تایپک خوبتون هم ممنون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

من که به اراگورن رای دادم اما این فقط یه حدس بیشتر نیست

راستش باید در موقعیت قرار بگیری

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

پس چرا گالوم توی این لیست نیست :|

شاید کسی دوست داشته باشه نقش گالوم رو بازی کنه :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia

پس چرا گالوم توی این لیست نیست :|

شاید کسی دوست داشته باشه نقش گالوم رو بازی کنه :Ring:

گولوم که از ياران حلقه نيست. سوالو با دقت بخون. گفته کدوم ياران حلقه؟ وگرنه خيلي نقشاي مهم ديگه هم ميشد يهش اضافه کرد. مث گالادريل. الروند. تئودن و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

برومیر:پسر گوندور همیشه مصلحت قلمرو فرمانروایی و مردمشونو میخواد و به جز اون در قید و بند خاصی نیست.

فرودو:فردی با حس مسولیت بالا و شجاعتی خاص که منجی سرزمین میانه میشه.(گزینه دوم من)

گندالف:تقریبا هر جا دردسری باشه مرغ طوفان هم هست و همیشه همه مسائل رو خیلی خوب و تمیز(!)حل و فصل میکنه.

مری و پیپین:دو هابیت شوخ و شنگ که هیچ چیزی مثل چپق براشون لذت بخش نیست.کسی هم ازشون زیاد انتظاری نداره(تقریبا میشه گفت هیچ موقع-فقط خرابکاری نکنن بقیش پیشکش:دی)ولی با همه این تفاصیر برای خودشون احترام میخرن.

لگولاس:این گزینه خواهان زیاد داره پس من خودمو میکشم کنار:دی

گیملی:دورفی به ضاهر مغرور(خاصیت اکثریت اونا) با دلی کوچیک و باز به ظاهر یه دنده و کله شق که نمیخواد کم بیاره ولی کلا اون چیزی نیست که ظاهرا نشون میده!

سم:جرات ,وفاداری,صداقت,امیدواری ؛یعنی سم وایز گمجی.فردی که یکی از بیشترین تاثیرها رو در به ثمر نشستن ماموریت یاران داشت.هیچکسی نمیتونه به اندازه سم این سه فاکتور رو با هم توامان داشته باشه اونم از بهترین و مرغوبترین نوعش.

آراگورن:اما گزینه من.خون اصیل,غروری دوست داشتنی,امیدواری در پس ناامیدی,مایه ترس و بیم سائورون,فردی به ظاهر تنها ولی دوست دار همه,حامی صلح و اتحاد و دوستی,و مهم تر از همه انسانی شریف.

ویرایش شده در توسط the LORD of the RINGS...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

شايد شخصيت من بيشتر به بورومير نزديك باشه ادم دلسوزي كه خيلي عجوله و در عين قدرت زياد بعضي جاها...!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

خیلی نامردیه یاران حلقه که خانوم توشون نبود

بنده به علت دفاع از خانواده شوهرم بورومیر را انتخاب می نمایم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

خوب دوس داشتم بگم آراگون و لگولاس و...اما نه مثل آراگون صدام کلفته و با صلابتم نه مثل لگولاس خوشگلم:دی.فکر می کنم مری یا پی پین رو بهتر از همه بازی کنم(اینجوری نگاه نکنید راست می گم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لارتن کرپسلی

من گیملی رو انتخاب کردم هم برای قدش وهم به خاطر علاقه اش به کوهستان که در هر دورف طبیعیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Dwarf

خب من گندالف رو انتخاب کردم!برای این که....

برای این که مثل من همه ی نژادهای نیک رو دوست داره و مشکلات رو تقریبا زود و راحت حل می کنه! :? و بازم مثل خودم خودشو تو هر دردسری میندازه! :? اگه پیر بودم شاید می تونستم تقریبا نقششو بازی کنم!

انتخاب دومم هم که اگه میشد حتما انتخاب می کردم;گیملیه چون مثل خودم خیلی شوخ طبعه و در مواقع خیلی جدی هم بازم شوخی می کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LYKAIOS

والا همه گفتن منم هم میگم! تئودن واقعا شخصیت بزرگی داره و من واقعا ترجیح میدم تئودن رو انتخاب کنم.

اما نزگول هم باحال بودنا کاش اونها هم میذاشتین!!!

(خیلی هم تئودن و نزگول با هم متضاد نیستن چون هر دوشون در جناح خودشون بزرگی کردن!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
THOR

فک کنم فرودو نمیدونم ولی فک کنم فرودو به من میاد خودم که اینطور فک میکنم ولی گندالف بیشتر میخوره :)) :| :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shima k

من واسه نقش سم خوبم چون فرودو رو واقعا دوس دارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

اگه جز یاران حلقه بودم... بذارید فکر کنم.... آها! سم! بخاطر روحیه خوب و خوشبینی و صداقتش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

فککنم لگولاس!

چون هم تیز بینم .. ینی بودم :))(((( الان شدم دوربین! بازم دورو خیلی خوب تر از بقیه میبینم!

بعدش چون از کمان خوشم میاد

درکل با روحیم سازگار تره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میثراندیر

این سوالو باید بذاری بقیه در مورد شما نظر بدن

خب آدم که نمی تونه در مورد خودش نظر خوبی بده

ولی در هر صورت من سم رو انتخاب کردم، چون به قول دوستام هیچ وقت زود ناراحت نمی شم و سعی می کنم روحیه ی جمع رو حفظ کنم. تا اونجایی هم که بشه سعی می کنم به حرف دیگران گوش بدم تا به دیگران دستور بدم (از این کار واقعا بدم میاد)

در مورد بقیه ی کاراکترها

فرودو: فکر نمی کنم بتونم از پس همچین امتحانی بر بیام و تصمیم بگیرم تنهایی به سمت هدف بدم

لگولاس: یه دوست خوب ولی اونهم شاید نتونم

آراگورن: این یکیو دیگه اصلا فکر نمی کنم. شاید به این خاطر که تا حالا هدف خیلی والایی نداشتم که برای رسیدن بهش از هیچ تلاشی دست بردار نباشم

گیملی: دوسش دارم ولی واقعا این قدر کله شق نیستم

بقیه کاراکترها هم اصلا دوست ندارم درموردشون فکر کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

من یه چیز عجیبی بین برومیر و فردو ام

البته اکثر اوقات برومیر ، واس خاطر همین ام به برومیر رای دادم .

یه هدفی دارم که برام خیلی مهم باشه ، اما ممکنه بلغزم و خطا کنم و بعد هم برم دنبال جبران

اما اگه برای چیزی سفت و سخت تلاش کنم دیگه هیچی جلودارم نیست و کارمو یه سره تموم می کنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Indis

من میتونم لگولاس بشم

دونه دونه کلماتی که در فیلم گقته رو حفظم

:huh:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

قطعا نقش هابیت یا دورف برام بهتره

اول مری رو زدم اما الان تبدیلش کردم به پیپین...

فرودو رو واقعا سخت میبینم.سخته که بتونی جوری راه بری که انگار مدام یه وزنه سنگین رو دوشته.و روز به روزم سنگین تر میشه و حال تو زارتر!تمام مدت فیلم اینطور بدحال بودن واقعا سخته!!

سم هم نقش جالبیه اما زیاد به من نزدیک نیست.در توان خودم نمیبینم اینقدر خوب و وفادار باشم و به مخاطب نشونش بدم.

گیملی هم خیلی جالبه.شاید شوخ طبعیش به من بخوره اما خب کی حاضره اون ریش و گیس و تبرو همش دنبال خودش بکشونه؟! :دی

مری هم جالب بود.مخصوصا زمانی که با تئودن بود.

اما پیپین واقعا به من نزدیک تره...گرچه مطمئنم هیچ کس نمیتونه این نقشو به خوبی خود بیلی بوید بازی کنه اما بیشتر از بقیه درکش میکنم.تمام کنجکاوی ها و شیطنتا و سربه هوا بودن و البته وفادار بودن و مهربون بودنش!

حتی به دنه تور که رو به دیوانگی گذاشته بود.

اما بهترین صحنه برای من وقتیه که با گندالف رو به شرق ایستاده.ترس از مرگ ته چشماشه و گندالف براش حرف میزنه.من مثل بعضی دوستان تمام دیالوگا رو حفظ نیستم :) اما تاثیری که جملات گندالف روم داشت بدون یادآوری دقیق جملاتش هنوزم هست ^_^

ویرایش شده در توسط Nienor Niniel

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil the light

چرا خانوم ندارین؟ الان ما دخترا هم باید اقایون رو بزنیم؟ ما خانومیم!

ولی اگه بخواین یه خورده شخصیت هارو نزدیک کنیم من فکر کنم...:

برومیر شاید. نمیدونم. من خب بعضی اوقات خرابکاری میکنم. یعنی نه بیشتر وقتا ... حالا... کسی چه میدونه... شاید منم قدرت حلقه میگرفتم و یه کارایی میکردم که بعدش باید جمعش میکردم مثل برومیر.ولی مطمئنا واسه خودم میخواستمش نه اینکه حالاببرمش به شهر. و اینکه نمیذاشتم فرودو در بره! منم ولی بیشتر از لباسش خوشم میومد نه حلقه ش!

فرودو. منم اینجوریم. تقریبا. یعنی در شب های تابستان به جشن های هابیت ها میرفتم و تو مهمونخونه یا حالا هرچی که اونجا بود با دوستام خوش میگذروندم. ولی در مواقع سختی سعی میکردم که بهترین کاررو بکنم و خطر رو از دوستام دور کنم. و تا اخرش حتی اگر دیگه امیدی نباشه ادامه میدادم.

گندالف نه. فکر نکنم. اولا که من اون موقع وقتی دارم از دست بالروگ فرار میکنم دیگه بر نمیگشتم! یعنی میرفتم که میرفتم! بعدشم تو هلمز دیپ نمیرفتم پنج روز دنبال نیرو! وامیسادم میجنگیدم که اینم خودش یه کوته فکریه!

مری و پیپین کسی چه میدونه؟ شاید باشم ولی خب مری و پیپین یه جورایی خنگ میزدن! مثل بچه ها رفتار میکردن! حوصله هم ندارم که دو ساعت واسم تا انت ها با هم یا با من دو ساعت حرف بزنن!

لگولاس نه بابا! من که نمیتونم صدای یکی که کنارم واستاده رو بشنوم حالا چه برسه به صدای درختا یا شنیدن صدای پای اسبا!

گیملی هم نه! اون خیلی خشنه! دیگه اصلا به روحیاتم نمیخوره!

اراگورن. من زیاد به پادشاهی علاقه ندارم! خیلی ممنون!

سم. من خیلی قوی نیستم. یعنی بعضی اوقات مثل فرودو جا میزدم دیگه! شاید از قصد خودمو به اورک ها نشون میدادم که بیان منو بکشن! ولی من خب سخنور خوبی نیستم. همین طور نمیتونم کسی رو دلداری بدم.شاید به یکی که خیلی باهاش صمیمی ام و میتونم راحت باهاش حرف بزنم بتونم یه کمی دلداری و امید بدم. ولی خب. مطمئنا نه به کسی که براش باغبونی میکنم.

اگه خوب خونده باشین بین برومیر و فرودو گیر میکنین. اما من به فرودو رای میدم. دلایلشم گفتم. حس میکنم بیشتر از برومیر به فرودو شباهت دارم. چون برومیر خیلی زود پشیمون شد. یه خورده هم دیر به بقیه خبر داد که بیان کمک. ولی من اینجوری نیستم. همون اول وقتیکه سپاه یوروک هارو میدیدم میرفتم دنبال کمک. من که تنهایی از پسشون بر نمیام! و اینکه فرودو خب قهرمان داستانه. کی دوست نداره که قهرمان باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*legolas *

برومیر:هیچ چیزم شبیه اش نیست 

فرودو :یکم شباهت داریم منم بعضی اوقات دو دل میمونم ولی تو شجاعت  از اش کم میارم 

گندالف :غیر قابل پیشبینی بودنم مثل اش هست 

مری و پپین : مثل شون بازیگوش و سر به هوا ام 

لگولاس:خیلی مسعولیت پذیر هست و اگر بخواد یک کار رو انجام بده از جون و دل مایه میزاره این رو صد درصد دارم

گیملی :خود خودمم  ریزه میزه ولی پر اثر  کمی بازیگوش و بامزه  عاشق رقابت 

سم :وفادار به دوست ،هستم 

اراگورن : وجه مشابهی با ایشون ندارم 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
شاه تراندویل کبیر

فکر می کنم بیشتر از همه به شخصیت آراگورن نزدیک باشه شخصیتم ،قدرت رهبری ، صبر و وفادار بودن به عهدش در من هم فکر کنم باشه. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

برومیر: به نظر من شخصیت برومیر یه آدم مسئولیت پذیر ولی کمی عصبیه.خب من اصلا اینجوری نیستم.مسئولیت پذیرم اما عصبی؟فکر نکنم.

فرودو: خب اگه منم تو شورای الروند بودم حلقه رو بر میداشتم و جان فشانی میکردم که ببرمش.این صفت واقعا توی من هست و تقریبا دیگه از این صفتم حالم گرفته شده.از این که خیلی وقتا زیادی از خود گذشتگی نشون میدم.

گندالف: نه زیاد.تقریبا هیچ وجه شباهتی نمیبینم.

مری و پپین: من همیشه همراه دوستامم.این ویژگیم شبیهشونه.

لگولاس: بعضی وقتا یه کمی شوخ طبعم.ولی اکثرا کم حرفم. به وضوح میتونم بگم که شجاعم.حس رقابت و مسابقه رو دارم. خیلی هم به فکر دوستامم و همه جوره پشتشونم این یکی کاملا شبیه لگولاسه...

گیملی: از گیملی خوشم میاد.  از این که یه غرور خاصی داره اما موقعی که میترسه غرورش رو ول میکنه..ولی کلا هیچ شباهتی نه ظاهری نه رفتاری با گیملی ندارم.

سم:همه جوره پشت دوستامم

آراگورن: شاید یه کم کمکی!

در مجموع یه مجموعه از رفتارای شخصیت های تالکین رو دارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...