رفتن به مطلب
سیه تیغ

هاليفيرين (Halifirien)

Recommended Posts

سیه تیغ

سلام دوستان . فيلمي متأثر از لوتر و در فضاي سرزمين ميانه ساخته شده با نام هاليفيرين . ميخواستم ببينم كسي اين فيلمرو ديده ؟ موضوعش چيه ؟ با قبر النديل يا پيمان ائورل رابطه اي داره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این فیلم رو ندیدم اما توضیحاتش رو خوندم.

بله مربوط به ارباب حلقه ها میشه. هالیفیرین(Halifirien) اسم یکی از برجهای دیدبانی و پیام رسانی بین گوندور و روهان هست که در مرز گوندور و روهان قرار داره. اسم دیگه این مکان آمون آنوار(Amon Anwar) هست. اینجا مقبره باستانی الندیل قرار داره(توی سری سوم مسابقات سوالش بود! :دی). پیمان ائورل با کیریون هم در همین مکان و بر فراز قبر الندیل بسته شد.

داستان فیلم مربوط به زمانیه که در زمان نبرد حلقه آتشها به نشانه نیاز گوندور به روهان روشن میشه و همزمان اورکها به این برج حمله میکنن و نگهبانان این برج باید ازش محافظت کنن تا بتونن آتش رو روشن کنن و پیغام رو به روهان برسونن.

مدخل هالیفیرین در فرهنگنامه آردا:

https://arda.ir/halifirien

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.A.F_K.O.L
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

من کیفیت بهتر از این پیدا نکردم

بهترش به صورت رایگان هست جایی؟

youtube.com/watch?v=coRcO9dh7I8

اما امشب همینو امتحان میکنم ببینم در چه حده فیلمه.

ویرایش شده در توسط S.A.F_K.O.L

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

منم یه سرچی زدم هیچ جا پیدا نکردم.

توی یوتوب 4 تا پارت ازش هست. توی سایت های مشابه به یوتوب هم کیفیتش همینه.

فکر کنم باید دست به دامن تورنت بشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

ارزش دیدن داره ؟ اگه میشه کسی لینک دانلود فیلم با زیرنویس انگلیسی رو قرار بده ، ممنون میشم .

یه چیز دیگه : این فیلم فن آرته ؟ یعنی مثل "تولد امید : حلقه باراهیر" این فیلم رو هم طرفداران لوتر ساختن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

بله . این فیلم را طرفداری به نام تام رابینسون ساخته. کارگردان، نویسنده و تهیه کننده هم خودش بوده.

من لینک مستقیم پیدا نکردم

دوستان یه سرچی بزنند

ولی فکر کنم تو تورنت پیداش کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

من یه صحنه هاییشو تو youtube دیدم البته کیفییتش پایین بود . فیلم معمولی به نظر میرسه نتونستم دانلود کنم و اینجا بزارم اگه کسی تونست دانلود کنه و بزاره تو سایت ممنون میشیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

فیلم در ایرلند و با زبان انگلیسی ساخته شده. رنگی و مدت زمان فیلم 35 دقیقه است. سه کاراکتر اصلی فیلم ارادان، واردن و ارادور هستند. همچنین فیلم از ساختار قوی فیلمنامه و کیفیت فنی بالایی برخوردار نیست.

منبع در IMDb

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jhone.AbrahM

نه من فیلم هنوز نمی بینم اما به زودی این فیلم را مشاهده کنید و باید سعی کنید به درک موضوع این فیلم :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...