رفتن به مطلب
Théoden

در مورد آواتار خود توضيح دهيد

Recommended Posts

Armando

آواتارها عوض میشن و اگه این تاپیک بخواد همینطور پیش بره و اعضا بهش همیشه جواب بدن(که امیدوارم هر بار که عوض میکنن جواب بدن) یکی از پر پاسخ ترین تاپیک های آردا میشه. آواتار من بازیگر محبوب و معروف تام هیدلستون هستش که لباس الف ها رو پوشیده. واسه دوستهایی هم که نمیشناسنش بگم که یکی از نقشهای پر طرفدارشم نقش لوکی توی فیلم ثور ه. بازیگر بامزه و پر انرژی و شادیه. کارهاشم دنبال میکنم. این عکس رو که ازش دیدم تصمیم گرفتم آواتارش کنم واسه آکونتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

آواتار من هم كه از اسمم معلومه، شخصيت مورد علاقه و باابهتم، سرورم لرد الراند. از تصوير هم معلومه كه با ابهت هست.:D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

عکس یه الف توبازی lego lord of the rings

( همین خوبه یا گندالف یا آراگورنشو بذارم؟خودم از این خوشم اومد)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تولکاس آستالدو

من شاید از موقعی که اومدم تو فروم بیشتر از بیستا اواتار عوض کردم ولی اینبار به جرات میتونم بگم این اواتارم واسه همیشه خواهد بود و هرچقدر هم کاربر دارای اواتار ارگوناث و کاربر دارای عکس بسکتبالیست معروف فشار بیارن فایده نداره :D

اواتارم هم عکسی از بازیگر فوق العاده ی امریکایی j.k.simmons هست که یکی از بازیگرای محبوبم هستش :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایوانا

من خیلی گشتم تا یه همچین آواتاری که هم از قیافه و هم از نظر شخصیتی شبیه خودم باشه پیداکنم فکرنکنم عوضش کنم مگراینکه چیزی پیداکنم که بیشتر شبیه خودم باشه این تصویر یه فرشته است که بال هاش شکسته مثل من که یه الف زمین گیرم در تصویر زمینه ی این عکس تاریکی و روشنایی درهم تنیده هستن و نشون اشفتگی درونین. پشت سر فرشته نوری درحال تابیدنه که نشونه ی طلوع دوباره ی زندگی درجهانه فرشته شمشیرش رو در زمین فرو کرده و به نظر میرسه داره برای زنده موندن میجنگه ولی چیزی به مرگش نمونده فرشته تاج نداره ولی بازوبند ونشان سلطنتی داره که یعنی فقط یه شاهزاده ی معمولیه چون به شمشیرش تکیه داده یعنی مبارزه وکلا منو توصیف میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Anna

خب آواتارم رو عوض کردم(یعنی این دهمین باره).....عکس آواتارم عکس یه ملکه س حالا نمیدونم کی هس ...این عکس رو همینطوری پیدا کردم و پس از کشمکش های بسیار با دختر عموم و بقیه اعضا بنده موفق و پیروز شدم که عکسم رو عوض کنم.....

محدثه جان آواتارت خیلی جالبه. از جمله آثار takaki هست که من بیشتر آثارشو دارم :|

اما در مورد آواتار خودم دائم در حال تغییره، چون ذاتا عاشق تنوع هستم و خیلی زود از یک چیز خسته می شوم. اما خودم هم از آثار Kagaya و Takaki استفاده میکنم. ( این عکسم از کارهای Kagaya است.) :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

من از این شر ورا که میگن اشفتگی درونیه و فلانه و اینا خوشم نمیاد، همینقد میدونم که اواتارم سم وایزه کبیره(البته صددرصد مطمهٔن نیسم(حمزه ندارم اینم نمیدونم چیه گذاشتم)این عکس رو یه دونه از دوستان پیدا کرده بود...

پ.ن:از این پست منظورم شخص خاصی نبود و نمی خواستم توهین کنم چون خیلی کار زشت(بیشعورانه)ای هس...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohadeseh

محدثه جان آواتارت خیلی جالبه. از جمله آثار takaki هست که من بیشتر آثارشو دارم :|

اما در مورد آواتار خودم دائم در حال تغییره، چون ذاتا عاشق تنوع هستم و خیلی زود از یک چیز خسته می شوم. اما خودم هم از آثار Kagaya و Takaki استفاده میکنم. ( این عکسم از کارهای Kagaya است.) :D

ممنونم..:|....آواتار شما هم خعلی زیباس آنا جان...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Samwise Gamgee the Brave

اواترمو عوض کردم،این یکی به مراتب شادتر از قبلیه.سم وایز دوس دارم،کلا تو کار سم وایزم،یه مدت اواتارم گندالف و یه مدت تورین بلوطی ولی هیچی جای سم‌وایز کبیرو نمیگیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

خب آواتار من، بازیگر نقش ادموند پونسی تو سری فیلم های نارنیا، اسکندر کینزه. این عکس هم، بر اسا قیافه و نوع زره اسکندر کینز، مربوط به فیلم دوم نارنیائه. ینی پرنس کاسپین. این عکس رو من از سایت مرحوم فانتزی فنز دانلود کرده بودم. اکثراً هم منو با این آواتار می شناسن. البته الان بیشتر آواتار های امینم می ذارم، ولی خب این اسکندر باشه همینجا :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Glaurung

من .... بانو Nienor در کنار هم اثری از آقای جان هو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady Oakenshield

آواتار من لارا هستش...شخصیت خاصی نیست اما من از قیافش خوشم میاد برای همین برای آواتارم انتخابش کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

دنبال یه عکس خوب از لرد الروند میگشتم که یهو ابنو پیدا کردم و خیلی باهاش حال کردم.فقط کاش عرض عکسش بیشتر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

والا من اول که عضو شدم دیدم همه برعکس من اسما آردایی،آواتار تالکینی.احساس کردم خیلی غیر آردایی شدم.برای همین آواتار گذاشتم که یه فن آرت از تراندویله.دلم هم میخواست تکراری نباشه که خدارو شکر نیست

تراندویل رو گذاشتم چون از شخصیتاییه که دوسش دارم.در آینده عوض خواهد شد. :)

والا ظاهرش که از شخصیت خودم کاملا متفاوته.اما این طرز نگا کردن و اون خط اخم رو شاید داشته باشم.ولی از لحاظ اخلاقی غرور و در عین حال مهربون بودنش (زحمت نکشید.خودم دارم برای خودم نوشابه باز میکنم P:) بلهتو اینا شباهت داریم.

کار خودم که نه بابا!نیستش.من اگه از این هنرا داشتم که... >_<

بیشتر هم تصویر تمام رخ یا سه رخ شخصیتا رو دوست دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

خب از آواتار قبليم بدم اومد به النديل(برادرم) گفتم:برادر عزيز آواتارم رو عوض کن. بين همه عکس ها اين رو انتخاب کردم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

خب آواتار من، بازیگر نقش ادموند پونسی تو سری فیلم های نارنیا، اسکندر کینزه. این عکس هم، بر اسا قیافه و نوع زره اسکندر کینز، مربوط به فیلم دوم نارنیائه. ینی پرنس کاسپین. این عکس رو من از سایت مرحوم فانتزی فنز دانلود کرده بودم. اکثراً هم منو با این آواتار می شناسن. البته الان بیشتر آواتار های امینم می ذارم، ولی خب این اسکندر باشه همینجا :دی

ژاوی تو بارسا تو میانه بازی میکنه، تو آردام توی سرزمین میانس؟ :دی

---

عکس من یه نقاشی از آرین مایا هستش(هرکی کشیده دستش درد نکنه) + اسمم به الویش( تنگوار) که خودم بهش اضافه کردم..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ادموند پونسی

ژاوی تو بارسا تو میانه بازی میکنه، تو آردام توی سرزمین میانس؟ :دی

---

عکس من یه نقاشی از آرین مایا هستش(هرکی کشیده دستش درد نکنه) + اسمم به الویش( تنگوار) که خودم بهش اضافه کردم..

خانومه قبلن اینجوری بود :دی

الان تا چهلم خداحافظی ژاوی همین عکسو نگه می دارم :دی

و لازم به ذکره که بگم پرچم بارسا بالا :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arien

خانومه قبلن اینجوری بود :دی

الان تا چهلم خداحافظی ژاوی همین عکسو نگه می دارم :دی

و لازم به ذکره که بگم پرچم بارسا بالا :دی

کدوم خانومه؟

بله کاملا بالاس.. ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nienor Niniel

آواتارها عوض میشن و اگه این تاپیک بخواد همینطور پیش بره و اعضا بهش همیشه جواب بدن(که امیدوارم هر بار که عوض میکنن جواب بدن) یکی از پر پاسخ ترین تاپیک های آردا میشه. آواتار من بازیگر محبوب و معروف تام هیدلستون هستش که لباس الف ها رو پوشیده. واسه دوستهایی هم که نمیشناسنش بگم که یکی از نقشهای پر طرفدارشم نقش لوکی توی فیلم ثور ه. بازیگر بامزه و پر انرژی و شادیه. کارهاشم دنبال میکنم. این عکس رو که ازش دیدم تصمیم گرفتم آواتارش کنم واسه آکونتم.

چقدر خوب شد توضیح دادین ;)

من به مدت دو سه ماهه درگیر این شناختن این شخصیتم.آخه یه کلیپ هم ازش دیدم.به دوستام نشون دادم گفتم این کیه گفتن تو فیلم هابیته فکر کنم :D

اونوقت من به این شکل :D گفتم این دقیقا کجای هابیته که من خبر ندارم؟

اونا هم با خونسردی گفتن دقیقا یادمون نیست.احتمالا نبرد پنج سپاه :D

من هم تا همین الان دچار چند گانگی بودم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Peredhil

دنبال یه عکس خوب از لرد الروند میگشتم که یهو ابنو پیدا کردم و خیلی باهاش حال کردم.فقط کاش عرض عکسش بیشتر بود

کجاست اون نگاره مربوط به من؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD.H

کجاست اون نگاره مربوط به من؟

دنبال عکس لرد الروند بودم که اینو (عکس تراندیول) رو پیدا کردم :پی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آراگورن7

آراگورن به خاطر این که شخصیتش رو دوست داشتم انتخاب کردم دنبال یه آواتار خوب می گشتم تو اینترنت که اینو پیدا کردم . یه حس خاصی این آواتار بهم می ده که انگار داره با نگاهش یه چیزی رو بهت میگه.

یه تصویر ساده ولی با نگاهی عمیق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sheyda

فک کنم کاملا مشخصه که دلیل من برای انتخاب این آواتار چیه :|

one and only celine dion

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mithrandil

با درود بر همگان

من این عکس رو تو آرشیو عکسهام پیدا کردم البته کار خودم نیست

وقتی دیدمش یه نمایی از دست ایلواتار بر زمین رو تجسم کردم