رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی شماره 36 :با دیدن فیلم هابیت بیشتر دلتنگ کدام یک از شخصیت های فیلم ارباب حلقه ها می شوید؟

198 رای

1. 1. با دیدن فیلم هابیت بیشتر دلتنگ کدام یک از شخصیت های فیلم ارباب حلقه ها می شوید؟

Recommended Posts

مهمان

خب اينكه دلم برای كدوم تنگ شده با اينكه دوست داشتم كدوم رو می ديدم، فرق ميكنه!

من به شخصه دوست داشتم سام رو اول فيلم دركنار فرودو می ديدم؛ اما اينكه دلم واسه كدوم تنگ شد... همه اش فكر ميكردم كه اگه فيلمو ببينم، دلم برای سام تنگ ميشه (به عنوان يه همدم هابيتی برای بيلبو) اما به جاش دلم برای سه يار حلقه، آراگورن و لگولاس و گيملی تنگ شد.

برای همين به گزينه آخر، يعنی ساير رأی دادم، چون نميتونستم از بين اين سه نفر يكی رو انتخاب كنم و همينطور نميتونستم به هر سه نفر رأی بدم! :دی

(لگولاس توی گزينه ها نيست؟! البته ميدونم كه توی قسمت های بعدی هست؛ ولی هنوز كه نديديمش!؟)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نگهبان گاندور

اول آراگورن ، خودم و سام وایز گمجی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

با سلام

خوب من به آراگورن رای دادم و واقعا جای اون کنار تورین خالیه .فکر بکنید اگه کنار هم بودن و میجنگیدن چی میشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد از آراگورن دوست داشتم برومیر و گیملی و فارامیر هم حضور داشتن.

راستی به نظرتون پیتر جکسون نمیتونست توی فیلم هابیت توی ریوندل آرون رو نشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم میتونست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

راستی به نظرتون پیتر جکسون نمیتونست توی فیلم هابیت توی ریوندل آرون رو نشون بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم میتونست.

تونستن که می تونست چون بالاخره فیلمه و همه چیز امکان پذیر اما اگه داستان تالیکن رو در نظر بگیریم اگر اشتباه نکنم آرون اون موقع پیش مادربزرگش بانو گالادریل تو لورین زندگی می کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir18

تونستن که می تونست چون بالاخره فیلمه و همه چیز امکان پذیر اما اگه داستان تالیکن رو در نظر بگیریم اگر اشتباه نکنم آرون اون موقع پیش مادربزرگش بانو گالادریل تو لورین زندگی می کرد

بله حرفتون درسته.مگه گالادریل به ریوندل نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟آرون هم باهاش میومد دیگه!!!!!!!!!!!!

از دست این پیتر که این شخصیت رو تو فیلم نگذاشت.:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Haldir from Lorien

من به مری و پیپین رای دادم !! خیلی بانمک بودن و در بین اون همه خشونت و جنگ آدم رو با شوخی هاشون میخندوندن !!! بعدش جای خالی آراگورن و فارامیر هم خیلی حس میشد !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

فارامیر که قاعدتا نمیتونست توی فیلم حاضر باشه چون اون موقع اصلا به دنیا نیومده بوده

ولی فکر میکنم آراگورن حدود 26 یا 27 ساله بوده و قاعدتا میتونست یه حضوری هر چند کوچیک داشته باشه

امیدوارم بودم برای صحنه های اضافی که دوباره قراره فیلم بگیرن واسه فیلم سوم از ویگو مورتنسن هم دعوت میکردن ولی خب نشد که بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
the LORD of the RINGS...

منم خیلی دلم واسه آراگورن تنگ شده ولی هرجور فکر میکنم هیچ رقمه نمیشد پیتر آراگورن رو بیاره تو هابیت حالا آرون میشد که نیاواردش ولی آراگورن :)

و افراد دیگه ای هم مثل راداگاست و ماجرای دول گولدور که به فیلم اضافه شدن چون اون وقایع در همون حول و حوش زمانی رخ میدن.و حتی گولوم که قراره تو قسمت بعدی هم باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
راداگاست قهوه ای

من به خوام راستش رو بگم دلم برای همشون تنگ شده نمک ریختن مری و پپین و... ولی بیشتر از همه دلم برای گیملی تنگ شده بود کلا از گیملی خیلی خوشم میاد :) وبه خودش هم رای دادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LObeLia
ارسال شده در (ویرایش شده)

توی هابیت, فقدان حضور یه قهرمان جنگی یا بهتر بگم یه جوانمرد جنگی خیلی حس میشه. درسته که تورین رو داشتیم اما غرور زیادی که تورین سپربلوط داشت نمیذاشت که آدم یه جوانمرد فرضش کنه. قهرمان جنگی بود اما نه مث آراگورن. که در عین جدی بودن و احساس مسئولیت کردن, دل رحم و بزرگ باشه. آدم نگاه آراگورن که میکرد میفهمید که مرد بزرگی خواهد شد اما تورین این حس رو منتقل نمیکرد.

من جای خالی هم چین شخصیتی رو حس میکردم و در تمام مدت فیلم دلم برای آراگورن تنگ شده بود...

ویرایش شده در توسط LObeLia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

جای سم خیلی خالی بود :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

به گیملی رای دادم

اما اراگورن به جای بازیگر تورین بهتر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرمانروای تاریکی

با دیدن دورف ها دلتنگ گیملی میشم...

انتخاب دومم آراگورنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نولوفینوه

درسته تو قسمت دو هست ولی وقتی یک رو میدیدم و کیلی تیر می زد دی تنگ لگولاس میشدم :Ring:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Dwarf

بلههه!چون توی هابیت پرِ دورفه من که بیشتر گیملی را می خوام ببینم و بعد از اون سم وایز رو هم دلتنگش میشم!!! :ymapplause:+ :)

ویرایش شده در توسط The Dwarf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

جای همه بازیگرایی که تو لوتر بازی کردن ولی تو هابیت نیستن خالیه . اما اگه بخوام یکی رو انتخاب کنم سام وایز گمجی رو انتخاب میکنم دلمون برای فداکاریها و از خودگذشتگی هاش تنگ میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MORGOMIR

ایول 37 رای برای آراگورن.منم به آراگورن رای دادم :ymapplause:

واقعا جاش خالی بود :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Nazgul_MK

من چون این همه دورفو میبینم و گیملی با اون مسخره بازیاشو نیمیبینم واقعا دلتنگش میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

جای همشون خالی بود من خیلی پر توقعم همشونو با هم می خوام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shima k

جاي همشون خاليه مخصوصا مري و پي پين وسم :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

جالبه.

شخصیت مورد علاقه من از بین تمام شخصیتها "سموایز" هست.

اما با دیدن هابیت اصلا دلم براش تنگ نشد!! همینطور برای بقیه...

هر چند با دیدن فرودو اول فیلم ذوق کردم.

اونجا که میخندید و میخواست بره جنگل تا شاید گندالف رو وسط راه ببینه.تو دلم گفتم حالا صبر کن مونده تا پدرت دربیاد!!!! :)

از بین گزینه ها گیملی رو انتخاب کردم..به خاطر اینکه با دیدن هابیت جو دورف ها منو گرفته بود!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

شاه تئودن آراگورن وگیملی(گیملی به این خاطر که خودش یه دروف هستش)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
rose golden

سلام به همگی خب من دلم برا همشون تنگ شده

خب سم: ای کاش اول فیلم سم را نشون میدادن که داره گل های خانه ی بیلبو را باغبونی میکند...هی خیلی خوب میشد

آرگون: به خاطره سنش فک نکنم بشه..اگ میشد خیلی خوب میشد ها! :-) :-)

آرون: این بانو چرا پیش باباش نبود زمانی دورف ها و گاندولف آمده بودن ریوندل چه معنی میده پیش مادربزرگش باشه دهه :-)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

آراگورن! نمیدونم جنگ پنج سپاه بدون آراگورن چه شکلی میشه :( دوست دارم شاه تئودن، برومیر، فارامیر و دنه تور دوباره ببینم اما چجوریشو دیگه نمیدونم :)) :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elentári

امروز که بازگشت پادشاه رو دوباره دیدم نظرم عوض شد. حرفم درمورد "دنه تور" رو پس می گیرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...