رفتن به مطلب
tisak

لینکهای دانلود فیلم هابیت

Recommended Posts

والار

یه سر به نظر سنجی بزن

اگه قراره توفیلم نباشن پس چرا تو نظر سنجی گذاشتنشون.

من خودم فیلم رو ندیدم ولی از دوستان که پرسیدم گفتن این صحنه ها تو فیلم نیستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

این صحنه ها، گزینه های نظرسنجی هستند و موقع طراحی نظرسنجی، علم به این وجود نداشت که آیا این ها هستند تو فیلم یا نه.

اما الان میدونیم که برخی از گزینه های نظرسنجی در قسمت سوم هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خسته نباشید وسپاس فراوان

ارو همراهتان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
والار

کار تهیه زیرنویس فارسی فیلم توسط مهدی مهرنگار، حسین غریبی و من ( کوچیک شما امیر طهماسبی) به پایان رسید:

امیدوارم که از دیدن این فیلم با این زیرنویس بیشتر لذت ببرید

http://subscene.com/subtitles/the-hobbit-the-desolation-of-smaug/farsi_persian/841694
یا
http://subscene.ee/subtitles/the-hobbit-the-desolation-of-smaug/farsi_persian/841694

بایدازتون تشکر کنم چون من از طریق زیرنویسی که شما در سفره غیره منتظره کارکرده بودید باسایت آردا آشنا شدم لازم دونستم که به نوبه خودم ازتون کمال سپاسگذاری رو داشته باشم.خداقوت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بیلبو

با تشکر از زحمات دوستانی که زیر نویس رو تهیه کرده اند دو سوال اول اینکه فرق دو لینک چیه و دوم اینکه چرا فرمت srt نیست و با چه برنامه ای بازشون کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

دو لینک یکی هستن چون ساب سن مسدود شده یه لینک کمکی هم براش گذاشتیم. یه فایل zip باید دانلود بکنید که فایل srt داخلش هست. اگه فایلی که دانلود میکنید فرمتش چیز دیگه ایه(مثلا html) اونو به zip تغییر نام بدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

کی نسخه های بهتر برادانلود میاد کسی خبرنداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

کی نسخه های بهتر برادانلود میاد کسی خبرنداره؟

نمیشه دقیق گفت. اگه همون روال فیلم اول باشه که دیگه تا اسفند کیفیت تازه ای نمیاد و نسخه های DVDRIP و HD هر دو در اسفند ماه میاد اما اگه این بار روال کارشون فرق کنه تا دوهفته دیگه فکر کنم کیفیت DVDRIP بیاد اما نسخه های HD همون اسفند میاد مگه اینکه اتفاق عجیب و غریبی بیفته که احتمالش کمه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sajadab

سلام لینک dvdrip خرابه..

ویرایش ناظر: لطفا از رسم الخط فارسی در پست های خود استفاده کنید. با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

الان چه بدبختی من گیر کردم ؟ dvdscr هموناییه که وسطشون یه واترمارک داره ؟ بدم دانلود کنن یا نه ؟ زیرنویس آردا برای dvdscr هستش ؟ این dvdrip که دوست جدیدمون میگه لینکش کو ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

الان چه بدبختی من گیر کردم ؟ dvdscr هموناییه که وسطشون یه واترمارک داره ؟ بدم دانلود کنن یا نه ؟ زیرنویس آردا برای dvdscr هستش ؟ این dvdrip که دوست جدیدمون میگه لینکش کو ؟

خوشبختانه نسخه DVDScr فیلم هابیت 2 مانند فیلم اول اون واترمارک ها و شماره هایی را که در تمام طول فیلم روی تصویر بود نداره و فقط دوسه بار در طول فیلم یه نوشته پایین تصویر میاد و روی تصویر دیگه نیست . ریرنویس هم توسط دوستان آردا تهیه شده که لینک دانلودش در صفحات قبلی هست

نسخه DVDRip هم هنوزنیومده دوست گرامی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

نسخه باحجم بالاترdvdscrم حالا حالا نمياد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

نسخه باحجم بالاترdvdscrم حالا حالا نمياد ؟

نسخه Scr هر نسخه ای هم که بیاد و هر چه قدر هم که حجمش بالا باشه کیفیتش هیچ فرقی نمیکنه چه نسخه 700 مگ و چه نسخه 2 گیگ یا 4 گیگ هیچ فرقی با هم ندارن و نسخه Scrبهتر از این نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
1212moin

لینک mp4 هابیت1 اکستندد

یک گیگیو کسی داره این لینکای هابیت 1همه ام کاوینداگه کسی بزاره ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

آقا سلام مجدد . فیلمو دیدم و لذت بردم اما زیرنویس انگلیسی که من داشتم اونقدر افتضاح بود که جملات واضحی مثل این رو :

Revenge?! Revenge?! I will show you revenge! رو این جوری نوشته بود :

I'm going to die ? amazing! I wii show you revenge !

الان بیانات بنده تلویحا یعنی

کسی زیرنویس انگلیسی دقیق سراغ نداره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

بچه ها دانلود کردن فیلم واستون چقد طول کشید ؟

من از این ساین خواستم بگیرم 6 ساعت بود :-) http://wainsoft.persianblog.ir/post/63/

بی خیالش شدم ، گفتم می رم می گردم از مغازه پیدا کنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

آقا زیر نویس انگلیسی ساب سین (آخرین زیرنویس به روز شده که 9 تا لایک گرفته ) کامله ؟ کسی کامل سراغ نداره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

کار تهیه زیرنویس فارسی فیلم توسط مهدی مهرنگار، حسین غریبی و من ( کوچیک شما امیر طهماسبی) به پایان رسید:

امیدوارم که از دیدن این فیلم با این زیرنویس بیشتر لذت ببرید

http://subscene.com/subtitles/the-hobbit-the-desolation-of-smaug/farsi_persian/841694
یا
http://subscene.ee/subtitles/the-hobbit-the-desolation-of-smaug/farsi_persian/841694

من فیلمو از مغازه خریدم ، یه باربا لپ تاپ دیدم یه بارم با کامپیوتر ، وقتی با لپ تاپ دیدمش تا حدود یک ونیم ساعتشو زیرنویس داشت بعدش اسم بچه هارو نوشت که کاری از مهدی مهرنگار و... و دیگه زیرنویس تموم شد! که بعد من خواست از سایت زیرنویسارو دوبله کنم ولی لینکاش فی*** بود .

باردوم که با کامپیوتر دیدمش بعد از درج نام بچه هام بازم زیرنویس داشت !

دست بچه ها درد نکنه ، خوب بود . ولی اینکه وسط فیلم اسما درج شد و باقی زیرنویس با لپ تاپ پخش نشد باعث میشه آدم فک کنه بچه ها فقط نصفشو نوشتن ! و یا اینکه باقی ترجمش معتبر نیست .

ولی بازم دست بچه ها درد نکنه خوب و کامل بود :)) زحمت کشیدید :(

می گم مدیران ؟ ایرادی نداره آدرس اون مغازه ای که می فروشه رو بزنم اینجا ؟ که اگه کسی خواست بره بگیره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

آقا سه دفعه ست دارم ميپرسم ديگه جواب نديد زشته . زيرنويس انگليسي كامل نداريد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

آقا سه دفعه ست دارم ميپرسم ديگه جواب نديد زشته . زيرنويس انگليسي كامل نداريد؟

زیرنویس انگلیسی کامل و بدون نقص فکر نکنم باشه زیرنویس کامل با نسخه بلوری میاد اما اگه بهترین نسخه را بخواهید میتونید با آقا مهدی که زحمت تهیه زیرنویس را کشیده اند تماس بگیرید ایشان بهتر میدانند کدام زیرنویس انگلیسی بهترینه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سیه تیغ

سلام و درود. برهوت اسماگ اچ دی اومده? لینکی چیزی سراغ ندارین?

ویرایش شده در توسط سیه تیغ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The White Wizard

هنوز حتی نسخه dvdrip هم نیومده چه برسه به hd

ویرایش شده در توسط The White Wizard

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
NARSIL SWORD

درسته که تورنت ۷۲۰ هابیت برهوت اسماگ اومده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...