رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 35:شما فیلم هابیت: سفری غیرمنتظره را برای اولین بار با چه کیفیتی میبینید؟

107 رای

1. 1. شما فیلم هابیت: سفری غیرمنتظره را برای اولین بار با چه کیفیتی میبینید؟

• پرده ای(TS،CAM)
    • (DVD (DVDRip
    • (BRRip (720p,1080p
    • Full HD Blu-ray

Recommended Posts

تور

همین که میشه خودمو نگه دارم تا کیفیت CAM رو ازش بگذرم و هابیتو اولین بار TS ببینم جای شکرش باقیه...

تا نسخ بعدی بیاد من دق کردم :دی

اما خیلی بد خواهد شد. اولین بار هابیتو با کیفیت پرده ای دیدن! اما چاره چیست؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

بچه ها راستش من تا اومدن قسمت سوم صبر می کنم بعد میبینم.

اصلا اعصاب یکسال صبر کردن بین هر قسمت را ندارم.

به هرحال من به گزینه 3 رای دادم.

ویرایش شده در توسط Olόrin

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
great beren

من همینه هابیت اومد میبینمش.بعدا هم که کیفیت بهترش ومد اونم میبینم.به هر حال بار اولو بیشتر بخاط رفع کنجکاویم میبینم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

حداقل یک الی دو ماه برای کیفیت بالا باید صبر کنیم ! خیلی سخته که بعد ماه ها انتظار این مدتو تحمل کرد

من که احتمالا هابیت رو وقتی بیاد روزی یه بار کامل ببینم و مرور کنم ~o)

با رو پرده ای سرگرم میشیم تا کیفیت ها بالا تر هم بیاد :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

همین که اینهمه سال صبر کردیم خودش خیلیه! دیگه عمرا نمیتونم واسه کیفیت خوبش صبر کنم. اولین کیفیتی که بیاد میبینم. هر کیفیت بالاتری هم که بیاد میبینم.

از طرفی برای پوشش اخبار بلاخره کلی از داستان برام لو میره و اصلا دوست ندارم. پس بهتره اول فیلم رو ببینم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

وا مصیبت ا!!! پرده ای؟

بهتون قول میدم وقتی کیفیت بهتر رو می بینید خیلی از فاکتور ها از دیدتون دور شدن. نکنید از این کارا :(

اگه 720p،

6 ماه طول بکشه، ترجیح میدم به دور از آردا به سر کنم تا به دیدن این کیفیت های به شعور و عور ور ر مخاطب له کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

حتی اگه تحملش رو داشته باشم بازم به دلایل دیگه نمیتونم نبینم.

مثلا همین زیرنویس یا اخبار یا پاسخگویی به سوالات کاربران جدیدی که میان توی سایت و ما باید جذبشون کنیم! من اگه ندونم تو فیلم چی بوده که نمیتونم جوابشون رو بدم! :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Mou

دوست داشتم که یک لپ تاپ رتینا داشتم و هابیت رو با بالاترین کیفیت در اون میدیدم تا از 48 فریم بودنش بیشتر لذت ببرم ولی حیف که 9 میلیون تومن پول ندارم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

دوست داشتم که یک لپ تاپ رتینا داشتم و هابیت رو با بالاترین کیفیت در اون میدیدم تا از 48 فریم بودنش بیشتر لذت ببرم ولی حیف که 9 میلیون تومن پول ندارم:دی

من بودم یک سونی 60 اینچ سه بعدی به همراه یک بلوری پلیر و صدای دالبی رو ترجیح میدادم رفیق!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

من که تحمل ندارم بیشتر از این صبر کنم. 400 روز صبر کردن بس نبود که باز دو ماه هم روش صبر کنیم؟ البته کیفیت های دیگه که جای خودشو داره. با هر کیفیتی یه بار نگاه میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
SHIRE

منم مثل بقیه ترجیح میدم با کیفیت پرده ای ببینم تا اینکه صبر کنم تا کیفیت بهترش بیاد به نظر من در وهله اول اون فضا و داستان فیلم هستش که با هر کیفیتی می توان اینو حس کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tom Bombadil

پرده ای؟شوخی میکنید؟

اینهمه شوق و ذوق رو فنا کنم فقط بخاطر اینکه زودتر ببینمش؟نه...غیر ممکنه

باور دارم فیلم با کیفیت پایین تاثیر بد خودش رو میذاره.هرچقدر هم که عاشق و دوستدارش باشی بازم اون تجربه اول بینهایت مهمه.

با کمال میل صبر میکنم تا حداقل نسخه اچ دی 4 گیگیش دستم برسه و اونوقت میبینمش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tisak

من که به هیچ وجه فیلم رو پرده ای نمی بینم! تا بهار صبر می کنم...

.میرم سایت مخصوصی دانلود فیلم.. و نسخه 50 گیگی رو دانلود می کنم....حیفتون نمیاد یک فیلم با این عظمت و جلوه های بصری رو همراه با صدای چیپس و پفک نگاه کنید؟؟؟

به نظره من توهین به فیلمه اینطور نگاش کنیم.

فقط بلوری اورژینال دیسک.

ویرایش شده در توسط tisak

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

صدای چیپس و پفک رو مطمئن باش ما نخواهیم شنید...

و نه هیچ صدا و تصویر دیگه ای...غیر از آنچه پیتر جکسون از آردا برای ما به پرده سینما آورده است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tulkas

بی شک به کمتر از 720p رضایت نمیدم، حداقل به شخصه بهم ثابت شده که اولین تصویری که توی ذهنم ثبت بشه تا همیشه همون می مونه، امکان نداره حاضر بشم که یه همچین فیلمی رو با کیفیت بسیار بد توی ذهنم ثبت کنم، حتی اگه انتظار دیدن نسخه ی با کیفیت طولانی باشه...

ویرایش شده در توسط tulkas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

نسخه

cam

رو اصلا نمیبینم، وایمیستم نسخه

TS

بیاد بعد میبینم ، نسخه کم خیلی بدجوره و ذهنیت بدی روی ذهن میذاره ، ولی نسخه تی اس تا حدی شبیه دایوکس است و میشه ازش لذت برد ، من عصر یخبندان 4 رو با کیفیت تی اس دیدم و راضیم ، من عمرا نمیتونم صبر کنم ، تو فامیلامون و دوستام هرکس منو میبینه میگه هابیت اومد ؟ گرفتیش؟ دیگه معروف شدم به هابیت

دیدن نسخه

cam

یعنی هدر دادن زحمات پیتر

مطمئن باشید فیلم به این مشهوری فوری نسخه

TS

اون میاد :(

ویرایش شده در توسط Peejack

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

من احتمالا برم سینما {میگم "احتمالا" چون به احتمال زیاد نتونم برم سینما......البته به خاطر یه سری مشکلات خاص} و فیلمو شوردا (ترکی "اونجا" :دی) ببینم ولی از قرار معلوم این جاهم شور و شوق زیادی برای تماشای این فیلم هست چون توی اغلب جاها(مخصوصا توریستی و گردشگری) بنر های countdown کار گذاشتن....!

ولی در کل 14 دیسمبر امسال جمعه جالبی خواهد بود.....مخصوصا تو خیابون های "تِکسیم" و "هاسکی سولطان" :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

cam واقعا قابل تحمل نیست... ولی من به هیچ وجه نمیتونم منتظر بهترین کیفیتش بمونم (که احتمالا اواخر فروردین میاد) خیلی سوال ها دارم درمورد مثلا فیلم نامه، وفاداری به متن کتاب، شخصیت پردازی، دیالوگ ها، قسمت هایی که قراره از خارج از کتاب به فیلم اضافه بشه و این چنین مواردی؛ که کیفیت تصویر و جلوه های بصری برام تو درجه بعدی اهمیت قرار میگیره. برای همین من اول نسخه TSش رو میبینم و بعدا که 1080p Full HD 48fps 3D اومد اون رو هم دانلود میکنم و تو 47 اینچ میبینمش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

اولین کیفیتی که بیاد،زود میبینمش!، هرچند این کیفیت کم ،cam(بهش هم میخوره "کم") واقعا افتضاحه آخرین بار همین فیلم دارکنایت رایزس رو دیدم،باور کنید فقط از روی صداها می فهمیدم چه اتفاقی داره می افته(اونم تازه صدا انگار داشت از ته یه غار میومد) :(

حالا شاید هابیت هم (هرچند که دوست ندارم) مثل فیلم جانکارتر به صورت غیر قانونی به بیرون درز پیدا کرد 116.gif ما هم کیفیت خوبشو دیدیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

اولین کیفیتی که بیاد چون دیگه تمحل صبر کردن ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

من عمرا TS و Cam رایج رو نمیبینم چون مطمئنم تو ذهنم وجهه ی هابیت رو خراب می کنه.

از جمله فیلم هایی که پرده ای دیدم آواتار بود که کلا بهم نچسبید و هر چند هم بعدش خواستم نسخه ی با کیفیتش رو ببینم اصلا ترغیب نشدم و همچنین گرگ و میش 3 پارت 1 که علاوه بر این که خوشم نیومد ازش اصلا نفهمیدیم فیلم چی بود.

البته اینم بگم که هری پاتر 7 قسمت 2 رو پرده ای دیدم ولی اون کیفیت پرده ایش خیلی خوب بود و واقعا خوشم اومد.

اما در مورد هابیت به خاطر این که واقعا صبرم لبریز شده مجبورم یه خورده صبر کنم و DVDrip رو ببینم.

اما بازم باید کیفیت نسخ پرده ای رو دید تا تصمیم گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

من عمرا TS و Cam رایج رو نمیبینم چون مطمئنم تو ذهنم وجهه ی هابیت رو خراب می کنه.

از جمله فیلم هایی که پرده ای دیدم آواتار بود که کلا بهم نچسبید و هر چند هم بعدش خواستم نسخه ی با کیفیتش رو ببینم اصلا ترغیب نشدم و همچنین گرگ و میش 3 پارت 1 که علاوه بر این که خوشم نیومد ازش اصلا نفهمیدیم فیلم چی بود.

البته اینم بگم که هری پاتر 7 قسمت 2 رو پرده ای دیدم ولی اون کیفیت پرده ایش خیلی خوب بود و واقعا خوشم اومد.

اما در مورد هابیت به خاطر این که واقعا صبرم لبریز شده مجبورم یه خورده صبر کنم و DVDrip رو ببینم.

اما بازم باید کیفیت نسخ پرده ای رو دید تا تصمیم گرفت.

دوست عزیزم فاصله بین ریلیز نسخه ی DVDrip و نسخه های 720p/1080p معمولا چندروز بیشتر نیست (حداکثر یک هفته)، شما که میخواین تا اون موقع صبر کنید یه چندروز دیگه هم صبر کنید و با کیفیت بهتر ببینید! :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...