رفتن به مطلب
فنگورن

نظر سنجی 34:به نظر شما فروش جهانی فیلم "هابیت:سفری غیر منتظره" چه مقدار خواهد بود ؟

85 رای

1. 1. به نظر شما فروش جهانی فیلم "هابیت:سفری غیر منتظره" چه مقدار خواهد بود ؟

• کمتر از 750 میلیون دلار
    • 750-1000 میلیون دلار
    • 1000-1250 میلیون دلار
    • 1250-1500 میلیون دلار
    • بیش از 1500 میلیون دلار

Recommended Posts

تور

البته در سایت های مختلف از جمله آی ام دی بی میزان فروش 800 میلیون دلار رو برای این فیلم در سطح جهانی پیش بینی کردن...

اما مطمئنم از پیش بینی ها فراتر خواهد رفت.

با توجه به سیاست های هوشمندانه پیتر جکسون که:

1. اکران فیلم در تعطیلات
  2. در آستانه مراسم اسکار
  3. انتشار تریلرها و تبلیغات تلوزیونی جدید از یک سال پیش
  4. انتشار بخشی از موسیقی متن
  5. تکنولوژی های جدید صدا و تصویر
  6. پوستر های چشم نواز
  7. ....

فروش قسمت اول از مرز یک میلیارد دلار فراتر خواهد رفت....

که میشه حدودا 3500000000000 تومان !! :ymapplause: :) :)

ویرایش شده در توسط تور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

اقا من یه جا دیگه هم گفتم اینجا می گم طبق پیشبینی box office حداقل حداقل در امریکا 445 میلیون دلار و فروش کلی 800 میلیون دلار خواهد بود

که سر جمع میشه حداقل حداقل حداقل 1 میلیاردو 245 میلیون دلار.........لینک اثبات خبر:http://www.boxoffice.com/statistics/movies/the-hobbit-an-unexpected-journey-2012?q=hobbit

طبق پیش بینی imdb هم هابیت بیشترین شانس برنده شدن اسکار رو داره...........لینک اثبات خبر:http://www.imdb.com/list/9vJ_3MFV7KM/

بودجه این فیلم هم 500 میلیون دلاره که در صورت فروش کم تر از این رقم شرکت نیولاین سینما ورشکسته میشه و با سری بعدی فیلم هابیت باید خداحافظی

کرد

ویرایش شده در توسط dirman

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیرلوین

من بیشتر فروش بین 1250-1000 رو پیشبینی میکنم،هرچند که هابیت تقریبا تمام مالفه های فروش بیشتر رو داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

من به این ور اون ور کاری ندارم هرچند مهمه برای من هابیت از همه فیلما بهتره و فروشی باور نکردنی خواهد بود امیدوارم رکورد دار بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رگولاس

والا رقم نمیدونم بشه براش گفت اما تا اونحایی که میتونن دارن تبلیغ میکنن.تقریبا از شاید یک ماه پیش بیلبرد اصلی هرچی سینما من دیدم هابیت بوده.اونم برای اکران دو ماه بعد.فکر هم میکنم اثر داشته باشه.جدا از اینکه خو بمن فانتزی پسندم، هر دفعه که میرم سینما اولین چیزی که میبینم اونه و ناخوداگاه تاریخشو میبینم و فکر میکنم کی میاد و این برای بقیه هم اتفاق میفته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

مسلما با توجه به محبوبیت کتاب هابیت و سابقه گروه سازنده در فیلم ارباب حلقه ها فروش فیلم بالا خواهد بود اما احساس می کنم از هفته دوم شیب رشد فروش فیلم ( مشتق دومش :دی) منفی بشه اونم به خاطر اینکه توفیلم داستان تا جاهای خیلی هیجان انگیز پیش نمی ره و تقریبا از جنگ های بزرگ خبری نیست فکر می کنم فروش قسمت های دوم و سوم به مراتب بیشتر باشه در مورد اسکار هم هابیت در رشته های فنی مثل جلوه های ویژه ، طراحی صحنه و لباس و همچنین موسیقی شانس اوله در کارگردانی هم جزء رقبای جدی محسوب می شه هر چند در بازیگری با توجه به حضور غول هایی مثل دانیل دی لوئیس و دنزل واشینگتون عملا شانسی نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

من به این ور اون ور کاری ندارم هرچند مهمه برای من هابیت از همه فیلما بهتره و فروشی باور نکردنی خواهد بود امیدوارم رکورد دار بشه

حتما فروشی نجومی داره چون از سال 2003 8 سال گذشته و چون به صورت مجانی بعد از چند سال برای دانلود در اینترنت بوده و بسیاری دیدن و حتما چند برابر شده طرفدارای این فیلم و

تازه دقیقا نزدیک به تعطیلات کریسمس خارجی هاست و اونا بیکارن دسته جمعی می رن سینما که ایده خیلی خوبی بود که پیتر جکسون در تعطیلات قرارش داد :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

با سلام خدمت دوستان عزیز.من با نظر حمید خان موافقم کاملا.یکی از اشکالات فروش سه قسمتی بودنه شاید هجوم تماشاگران برای قسمت سوم و خداحافظی باشه

ولی به هرحال پیترجکسون استاد خلق جذابیته ،دیدن دوباره اسمیگل،گندالف و.. خیلی هیجان انگیزه

یکی دیگه از شرایط قابل ذکر هم اینه که درسته اکران زمستان چندان داغ نیست ولی رقبای هابیت کمترن تو باکس آفیس و فرصت بیشتری برای فروش داره من دو پیش بینی می کنم.

اولیش بدبینانه:فروش 350 میلیون دلار در آمریکا و 600 میلیون در سراسر جهان

فروش خوشبینانه :550 میلیون در آمریکا و 900 میلیون در جهان که امیدوارم اینطور باشه تا هری پاتر:یادگاران مرگ قسمت دوم رو پشت سر بزاره

سلام جناب تور عزیز.

راستش گفتید موسیقی.کجا میتونم موسیقی هابیتو گیر بیارم؟مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

به R-FAARAZON:

سلام بر شما

لینک دانلود موسیقی تریلر هابیت https://skydrive.live.com/redir.aspx?cid=f50bedc7f699d6cd&resid=F50BEDC7F699D6CD!118&parid=root

لینک دانلود موسیقی متن هابیت: راداگاست قهوه ای که در صفحه اصلی سایت قرار دارد https://arda.ir/soundtrack-preview-radagast-the-brown/

و پیش نمایش کل آلبوم هابیت. البته قسمت اول https://arda.ir/downloads-archive/?category=52

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

نکته قوت ارباب حلقه ها این بود که فروش جهانیش 66% فروش کلش بود. یعنی هرچی توی آمریکا فروش کرده بود، دو برابرش رو خارج از آمریکا فروش کرد. این به دلیل جهانی بودن تالکینه. هابیت هم همین مزیت رو خواهد داشت. اکران در کریسمس، تکنولوژی های جدید در صدا و تصویر و اکران فیلم در 6 نسخه مختلف باعث میشه که فروشش خیلی بالا بره.

فروش قسمت دوم و سوم بیشتر از قسمت اول خواهد بود اما همین قسمت اول هم به نظرم بتونه با بازگشت پادشاه رقابت کنه. البته اکران زودتر از موعد در نیوزلند میتونه خیلی تاثیر گذار باشه. اگه اقبال عمومی بالا باشه حتما فروش افتتاحیه رو میترکونه.

من 400 تا 450 میلیون در آمریکا و 850 میلیون تا 1 میلیارد در خارج از آمریکا رو پیشبینی میکنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

هابيت رو با ارباب حلقه ها مقايسه نكنيد. من كه اگه تو آمريكا بودم با اين تريلر هايي كه ديدم عمرا واسه ديدن هابيت سينما نمي رفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

به نظرم فروش هابیت راحت از مرز یه میلیارد رد میشه

500 میلیون دلار در آمریکا

و 800 میلیون درخارج از آمریکای شمالی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

به نظرم به یه میلیارد میرسه ولی از اون زیاد فرا تر نمیره

بالاخره خیلیا از فانتزی خوششون نمیاد !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تور

توجه داشته باشین که سه قسمته هابیت

و رقم ها رو دارین فقط برای قسمت اول میگین که نا تمامه

و در قسمت سوم کامل میشه

بهتره از لحاظ رقم فروش قسمت اول هابیت رو با یاران حلقه مقایشه کنید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

با سلام خدمت دوستان عزیز.من با نظر حمید خان موافقم کاملا.یکی از اشکالات فروش سه قسمتی بودنه شاید هجوم تماشاگران برای قسمت سوم و خداحافظی باشه

ولی به هرحال پیترجکسون استاد خلق جذابیته ،دیدن دوباره اسمیگل،گندالف و.. خیلی هیجان انگیزه

یکی دیگه از شرایط قابل ذکر هم اینه که درسته اکران زمستان چندان داغ نیست ولی رقبای هابیت کمترن تو باکس آفیس و فرصت بیشتری برای فروش داره من دو پیش بینی می کنم.

اولیش بدبینانه:فروش 350 میلیون دلار در آمریکا و 600 میلیون در سراسر جهان

فروش خوشبینانه :550 میلیون در آمریکا و 900 میلیون در جهان که امیدوارم اینطور باشه تا هری پاتر:یادگاران مرگ قسمت دوم رو پشت سر بزاره

سلام جناب تور عزیز.

راستش گفتید موسیقی.کجا میتونم موسیقی هابیتو گیر بیارم؟مرسی

ای گفتی این فیلم هری پاتر:یادگاران مرگ قسمت دوم رو پشت سر بزاره چی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

این خیلی سخته باید 1 میلیاد در خارج از آمریکای شمالی بفروشه ولی به نظرم بتونه در حد بازگشت پادشاه فروش کنه

صحبت از فروش 1 و نیم میلیاردی در خارج از آمریکا به نظرم خیال بافیه مگر اینکه معجزه ای رخ بده که بعید میدونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ERI

برخلاف گفته فارازون .چزی قابل پیش بینی نیست

غیر از سه قسمتی بودن عاملی وجود نداره که فروش هابیتو کم کنه

خدارو چه دیدی شاید مثل اواتار شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

این خیلی سخته باید 1 میلیاد در خارج از آمریکای شمالی بفروشه ولی به نظرم بتونه در حد بازگشت پادشاه فروش کنه

صحبت از فروش 1 و نیم میلیاردی در خارج از آمریکا به نظرم خیال بافیه مگر اینکه معجزه ای رخ بده که بعید میدونم

البته همچین چیزی محاله چون همه فانتزی حماسی دوست ندارن اما نکته ی خوب اینه که خیلیا دوست دارن

ولی اگه خیلی خوب فروش بره یک میلیارد 100 میلیون در خارج از امریکای شمالی شاید بشه

در ضمن الان خیلیا دیگه از اواتار خوششون نمیاد چون علت فروش زیاد این فیلم مربوط به فیلم قبلی جیمز کامرونه یعنی تایتانیک خیلی ها به دنیای اردا و فانتزی حماسی تالکین روی اوردن و از همه سنین وجود دارن چه نوجوان و جوان و میانسال و چه پیر و مسن

یه خبر تازه هم: فیلم هابیت اماده شده و تا 5 روز دیگر تحویل گیشه های سینما داده میشه تا 14 دسامبر فیلم رو امادش کنن و کارای مربوط به 3D و صدای فوق العاده واقعی و جذاب تکنولوژی 3D WONDERSOUND که ما متاسفانه از ان محرومیم

به نظرم به یه میلیارد میرسه ولی از اون زیاد فرا تر نمیره

بالاخره خیلیا از فانتزی خوششون نمیاد !

درسته اما هابیت شما دارید ژانر موضوعی فیلم رو میگید نه ژانر تماشایی که اگر از یک منتقد فیلم هم سوال کنید بهتون میگه......... فیلم هابیت هم دارای طنز که مربوط به ماجرای دورف ها و هابیت و غیره و حتی عاشقانه است و دارای صحنه های زیاد اکشن و بسیار زیبا و جذاب هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

درسته اما هابیت شما دارید ژانر موضوعی فیلم رو میگید نه ژانر تماشایی که اگر از یک منتقد فیلم هم سوال کنید بهتون میگه......... فیلم هابیت هم دارای طنز که مربوط به ماجرای دورف ها و هابیت و غیره و حتی عاشقانه است و دارای صحنه های زیاد اکشن و بسیار زیبا و جذاب هستش

درسته و به نظرم توی این فصل رقبای زیادی نداره

شاید هم به خاطر جلوه های ویژه و تکنولوژیش بتونه بالای 1500 بفروشه

اول باید صبر کنیم و ببینیم فیلم اولش چه قدر میفروشه

البته امیدوارم بره بالای 1500

:ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

به dirmanعزیز:

راستش موافق نیستم رفیق

آواتار بخاطر جذابیت خودش فروخت نه تایتانیک اصلا هیچ ربطی به هم نداشتند

مثل ترمیناتور روز داوری که فروشش ربطی به فیلم قدرتمند بیگانه 2 نداشت

باید با توجه به اوضای سینما پیش بینی کرد نهایت فروش هابیت کمی بیشتر از یادگاران مرگ:قسمت دومه

که امیدوارم اینجوری باشه که سبیل این فیلم بی سرو ته رو بسوزونه

یادتون باشه رفیق بازگشت پادشاه با عظمتش در خارج از آمریکا 742میلیون فروخت

دیرمن عزیز ارباب حلقه ها به فروش پیوسته اش معروفه نه هواداران متعصب چون اگه اینجور باشه مثلا گرگ و میش هواداران سینه چاک زیادی داره ولی آیا قوی هست؟یا فروشش خیلی چشمگیر هست مثل آواتار؟

در نهایت این منتقدان هستند که می تونند کمکی به این معجزه کنند من که امیدوارم هابیت بتونه خاطره خوش دوران نوجوانی مونو تکرار کنه

دورانی که استاد تالکین واقعا تغییرش داد

موفق باشید

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

به هر حال دیگه کاری از دست ما برنمیاد باید وایسیم ببینیم چقدر فروش میره ولی چیزی که کاملا روشنه تا 1 میلیارد رو %100 فروش میره فقط باید وایسیم ببینیم چی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Light king

ولی از اون فیلما میشه که هر هفته دو سه بار مرورش میکنم !!!!

راستی به نظرتون کیفیت HD فیلم رو ما کی میتونیم ببینیم ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

طبق زمانبندی قراره افروردین ماه روی بلو ری منتشر بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
dirman

طبق زمانبندی قراره افروردین ماه روی بلو ری منتشر بشه

1 فروردین ماه سال 92 منظورتونه کو حالا سال 92 تازه اگه تا اون موقع زنده باشیم ولی من به همون 720 p راضی هستم چون دیگه طاقت صبر ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...