رفتن به مطلب

Recommended Posts

hamid stormcrow

تو این تاپیک می خوایم در مورد کتاب سه گانه حلقه سری اثر L.J.Smith نویسنده کتاب مشهور خاطرات یک خون آشام بحث کنیم

این مجموعه شامل سه جلد با عنوانهای سرآغاز (initiation)، اسیر(captive) و قدرت (the power) می باشد. البته دو جلد دیگر از این مجموعه توسط نویسنده دیگری به نام Aubrey Clark در سال 2012 منتشر شده است.

نحوه آشنایی من با این کتاب مثل لوتر بود یعنی اول فیلمش رو دیدم (البته در این مورد سریال) و به تازگی نسخه انگلیسی کتاب رو دانلود کردم از دوستانی که کتاب رو خوندن و یا سریال رو دیدن دعوت می کنم نظرات و نقدهاشون رو تو این تاپیک مطرح کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

خوب گویا این کتاب دراین فروم چندان طرفدار نداره یا شناخته شده نیست اگه اجازه بدین خلاصه ای از داستان رو براتون بگم:

محوریت داستان با شخصیت دختر نوجوانی به نام Cassie Balke هستش که بعد از مرگ مشکوک مادرش به شهر زادگاه مادرش برمیگرده تا با مادر بزرگش زندگی کنه اما در اونجا از طریق چند تا از همکلاسی های جدیدش متوجه می شه که پدر و مادرش هر دو جادوگر (witch)بودند و در نتیجه او نیز صاحب قدرت جادو است Cassie و دوستانش حلقه نسل جدید جادوگران شهر رو تشکیل میدن و سعی می کنن معمای کشته شدن عده ای از جادو گران نسل قبل از جمله پدر Cassie در 16 سال قبل رو حل کنند که در این راه ماجرا های هیجان انگیزی اتفاق می افته

اینم از جلد اول کتاب البته به زبان انگلیسی

book1.pdf

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

اینم از جلد اول کتاب البته به زبان انگلیسی

کتاب کاغذیش منتشر نشده؟ پی.دی.اف فارسیش چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

کتاب چاپیش که نه نیومده اما یه خانومی که الان اسمش یادم نیست تا فصل 15 رو ترجمه کرده که می تونی از سایت زیر دانلود کنی

http://the-secret-circle.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

کتاب چاپیش که نه نیومده اما یه خانومی که الان اسمش یادم نیست تا فصل 15 رو ترجمه کرده که می تونی از سایت زیر دانلود کنی

http://the-secret-circle.ir

اين كه سريالش بود!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

اين كه سريالش بود!؟

کتاب هم تو همین سایت هست هم انگلیسی هم فارسی بگردی پیدا می کنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow
ارسال شده در (ویرایش شده)

در اینجا نگاه کوتاهی داریم به زندگی خانم اسمیت نویسنده کتاب حلقه سری

Lisa Jane Smith که با نام حرفه ای L.J Smith شناخته می شود در پنجم سپتامبر 1958 در فلوریدای آمریکا به دنیا آمد اما دوران ابتدایی و دبیرستان را در آنهایم کالیفرنیا گذراند. قبل از ورود به دانشگاه به انگلستان رفت و یک سال در کالج میلز تحصیل کرد. سپس به دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا آمد و مدرک لیسانس در رشته روانشناسی فیزیولوژیک از این دانشگاه گرفت. او همچنین موفق به کسب مدرک فوق لیسانس در رشته آموزش های عادی و استثنائی از دانشگاه سان فرانسیسکو شد.

اسمیت بعد از دانشگاه کارش را به عنوان معلم مدرسه ابتدایی آغاز کرد اما بعد از سه سال کارش را رها کرد تا تمام وقت به نویسندگی بپردازد. وی هم اکنون در دانویل کالیفرنیا ساکن است.

پ.ن: قصد داشتم به معرفی آثار خانم اسمیت بپردازم ولی چون دوست خوبمون تام بامبادیل در تاپیک جدیدشون مشغول معرفی آثار فانتزی هستند تصمیم گرفتم فعلا منتظر بمونم اگر ایشون به آثار خانم اسمیت نپرداختن من در خدمت دوستان هستم

ویرایش شده در توسط hamid stormcrow

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

یه خبر بد برای من و طرفدارای secret circle :

شبکه CW اعلام کرد فعلا قصد تولید فصل دوم سریال رو نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

محوریت داستان با شخصیت دختر نوجوانی به نام Cassie Balke هستش که بعد از مرگ مشکوک مادرش به شهر زادگاه مادرش برمیگرده تا با مادر بزرگش زندگی کنه اما در اونجا از طریق چند تا از همکلاسی های جدیدش متوجه می شه که پدر و مادرش هر دو جادوگر (witch)بودند و در نتیجه او نیز صاحب قدرت جادو است Cassie و دوستانش حلقه نسل جدید جادوگران شهر رو تشکیل میدن و سعی می کنن معمای کشته شدن عده ای از جادو گران نسل قبل از جمله پدر Cassie در 16 سال قبل رو حل کنند که در این راه ماجرا های هیجان انگیزی اتفاق می افته

خوب تو جلد یک هنوز مادر کیسی نمرده تازه کیسی برگشته به زادگاه مادرش

دوستانی که میخوان به زبان فارسی کتابو بخونن میتونن اینجا مراجعه کنن

http://www.twiebook.blogfa.com/post/25/کتاب-محفل-اسرار(the-secret-circle)

در اخر hamid stormcrow اگر جلد دو و سه رو به زبانم انگلیسی داری قرار بدی ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

من موقعی که این تاپیکو زدم هنوز کتابو شروع نکرده بودم فقط سریالو دیده بودم که اونجا داستان اینطور پیش می رفت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خب به هرحا ل تو فیلمها یکمی داستان جابجا میشه البته شاید مادر کیسی در جلدهای بعدی بمیره من فقط جلد یکو خوندم که تو کتاب هنوز زنده بود فقط کمی سرماخورده بود

خب نسخه اصلی چی ؟ اگر داری قرار بدی ممنون میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

دوستان می تونند کتاب رو از همون سایت که تو پستهای بالاتر معرفی کردم دانلود کنند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

اینم جلد دو به زبان اصلیbook2.pdf

اسارت

اینم جلد سه قدرت book3.pdf

به اشتراک گذاری این پست