رفتن به مطلب
yashar

جواب بده جایزه بگیر

Recommended Posts

torambar

فين رود و فين گولفين و الروند عزيز ترين الف هايي بودن كه تا حالا ديدم!(نديدم !شناختم!)

امضات هم وقتي بود كه شاه فلاگوند عزيز با گالادريل صحبت مي كرد

فقط نمي دونم اين سرنوشت رو از كجا مي دونست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

فقط مشکلی که هست اینه که الروند الف نیست :دی

هاف الون ( نیم الف ) هست :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
البته كه من فينرود رو عزيز ميدارم!

اما نميتونم جلوي فين گولفين سر تعظيم فرود نيارم.حقيقتا كه مرد يعني اين!سوگند برادري رو شرمنده كرد.

فينرود هم اگه باباش مشكل نداشت(يه قسمتي از بدنش رو گويا نداشت :D ) با هاش مشكلي نداشتم

شايد باباش نقص عضو داشته ولي انصافا پسرش زيادي هم داشته :D . يه تنه به کمک برن رفت و در راه نجات اون کشته شد ارو بيامرزدش خيلي مرد بود.

خب تولکاس سوال بپرس ديگه نوبت توئه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar
فقط مشکلی که هست اینه که الروند الف نیست :دی

هاف الون ( نیم الف ) هست :D

تا جایی که من می دونم این راه رو انتخاب کرد که تبدیل به الف بشه و در دوران سوم هم یکی از اربابان الف ها بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

راستی این که میگین فینارفین نقص عضو داره منظورتون چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

:D) :D

نقص عضو فينارفين خيلي جدي نيس!

يكم از اون قسمت بدن كه منسوب به شجاعته و مختص آقايون،نداشت! :D)

والا من كلا سوال بپرس خوبي نبودم هيچوقت.

اكثر سوالات ذهنيم مربوط به نقشه و جغرافيا ميشه كه ميشه راحت از تو نقشه ديد.

ولي خب براي دست گرمي:

1.نام دو الفي كه تور رو در مسيرش به سمت آيدون ملاقات كردن.

2.نام خواهر اول تورين

3.نام فرمانرواي وست فولد

آسونتر از اين هم ميشد پرسيد؟ :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

تا جایی که من می دونم این راه رو انتخاب کرد که تبدیل به الف بشه و در دوران سوم هم یکی از اربابان الف ها بود

ارباب الف نه

ارباب معرفت

اون الف نبود و نخواهد شد ( منظورم الف اصلیه :D )

حتی برای صدا زدنش هم بهش میگن الروند هاف الون

یعنی الروند نیم الف

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
:D) :D

نقص عضو فينارفين خيلي جدي نيس!

يكم از اون قسمت بدن كه منسوب به شجاعته و مختص آقايون،نداشت! :x

والا من كلا سوال بپرس خوبي نبودم هيچوقت.

اكثر سوالات ذهنيم مربوط به نقشه و جغرافيا ميشه كه ميشه راحت از تو نقشه ديد.

ولي خب براي دست گرمي:

1.نام دو الفي كه تور رو در مسيرش به سمت آيدون ملاقات كردن.

2.نام خواهر اول تورين

3.نام فرمانرواي وست فولد

آسونتر از اين هم ميشد پرسيد؟ :D

آره

از این مغز زنگار گرفته (به علت درس خوندن زیاد :x ) چیزی بیشتر از این به دست نمیاد

1-ورونوه و ؟؟؟ : ( 100% غلطه )D :D

2- لالایت

3- ارکبراند یه همچین چیزی بود :D :x :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

1.غلطه.ورونوه رو هم ميبينه!اما اينجا منظورم دو الفيست كه راه گذر زير رودخانه رو به تور نشون ميدن

2.خيلي تابلو بود؟ :D

3.درسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

1- می دونم گفتم یک چیزی نوشته باشم :D

2- نه اما اسمش خیلی آسون بود کمی برای کسانی که کتابو کم خوندن سخته چون فکر کنم فقط 3 بار اسمش توی کتاب اومده

3- :D :D

چشام دیگه جایی رو درست نمی بینه :x

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بابا راجع به فینارفین این جوری نگین اگه کنار نمی کشید تو آمان نولدور نبود البته اگه من جاش بودم دنبال داداشام می رفتم!

راستی چرا شاه دوریات چشم درد گرفته؟ :D این جوری شدی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

بنده كه به شخصه دوست ندارم ايشون رو حزو نولدور حساب كنم.حقيقتا هم نبود!مردك تلري زاده :D بيشتر به مامانش رفته بود تا باباش.

حيف فين گولفين كه داداش اون بود !

خب تو آمان از نولدور كسي نميموند چيزي ميشد؟همون ميزاشتن اون وانيار پاچه خوار ميموندن پيش والا ها،نازشون رو ميكشيدن كافي بود!تلري ها هم كه واسه خودشون خوش بودن!

كلا اين نولدور از سر آمان زياد بودن :D

راستي من يه سوال ديگه همين الان به ذهنم رسيد:

1.نام ويچ كينگ؟(البته اين نام تو هيچ يك از كتاب ها نيومده و فقط تو بازي هاي ارباب حلقه ها ازش ياد شده)!

2.نام بزرگترين نزگول بعد ويچ كينگ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

البته من نيومدن فينارفين رو بيشتر به عقلش نسبت ميدم تا ترسش. چون ميدونست به نفرين ماندوس نميتونه بجنگه.

اما فينرود عقل پدرش و شجاعت عموش رو با هم داره به همين خاطره که من ازش خوشم مياد.

1- اينو من نميدونم لابد از خودشون در آوردن

2- خامول (همين هفته پيش بهم گفتي :D )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

عقل به تنهايي چاره ساز نيست مهدي عزيز!بعضي وقتها شجاعت و دلاوري هم نيازه.

اتفاقا به نظرم فين گولفين هم عقل كرد كه اومد.اگه نميرفت كه هشتاد در صد نولدور تو سرما و يخ بندون منقرض ميشدن،قبل اينكه برسن سرزمين ميانه.

تازه اگه نميومد فكر كن ببين اين پسراي خل و چل فئانور چه بر سر ايل و تبارشون ميوردن.!يه مايدروس رو داشتن كه خل وضع نبود كه اونم بدبخت آخرا داغون شد :D

1.نميشه گفت خيلي از خودشونه.كريستوفر هم تاييد كرده اسمو.بعيد ميدونم كسي بدونه،واسه همين هم خودم ميگم:مورازور

2.خب من كه نگفتم خامول كي بوده!گفتم؟ خودت ميدونستي اينو فكر كنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

هوم

اسم ویچ کینگ

جالبه :D

پس مورگومیر چی کاره بود ؟؟؟

توی بازی که میگه I am the first of the kings man

اولین کسیه هم که ویچ کینگه ( توی LOTR:BFME II Rise Of The Witch-King )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره خودم ميدونستم که اسمش اونه و تو هم يادآوري کردي.

اگه فينارفين هم ميومد سرنوشت پسراي فئانور عوض نميشد اونا از ريشه احمق بودن. باز يه عده رو زنده نگه داشت. تازه اگه ميترسيد تو نبرد آخر که مورگوت همه جارو گرفته بود شرکت نميکرد اون موقع که قوي تر از دفعه اول بود.

راستي اسم اون دوتا الف هم گلمير و آرميناس بود اگه درست يادم باشه. هيچ سوالي هم به ذهنم نمياد دست خودتونو ميبوسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

آره درسته!سوال هم به من ربطي نداره!همون يه بار كه پرسيدم ،خيلي بود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
آره خودم ميدونستم که اسمش اونه و تو هم يادآوري کردي.

اگه فينارفين هم ميومد سرنوشت پسراي فئانور عوض نميشد اونا از ريشه احمق بودن. باز يه عده رو زنده نگه داشت. تازه اگه ميترسيد تو نبرد آخر که مورگوت همه جارو گرفته بود شرکت نميکرد اون موقع که قوي تر از دفعه اول بود.

راستي اسم اون دوتا الف هم گلمير و آرميناس بود اگه درست يادم باشه. هيچ سوالي هم به ذهنم نمياد دست خودتونو ميبوسه.

از ریشه ؟؟؟

همش تقصیر این ماندوس از ارو بی خبر بود که نفرینشون کرد :D

اولمو ( از لحاظ قدرت بعد از مانوه هست درسته :دی ) گفت توانایی برداشتن این تقدیرو نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

فک کنم ماندوس یکم زیادی جو گرفته بودش نفرین از دستش در رفت :D

بعد تو اون نبرد آخری اگه والار نبودن فینارفین پا میشد بیاد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اها !جواب اينو بده مهدي اگه راس ميگي؟خدائيش ولار نبودن،يه ذره هم فكر قوم و خويشاش بود؟الف دستمال به د ست ناقص :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

توي جنگ آخر که والار خودشون نيومدن ائونوه با چندتا بر و بچ مايار اومدن اصل سپاه رو الفها تشکيل ميدادن.

اگه والار نميگفتن نه نميومد(بر خلاف تمايلش) چون دچار نفرين ميشد (مثل دفعه اول) اما وقتي که والار الفها رو بخشيدن اومد.

در ضمن نبينم کسي به ماندوس توهين بکنه من خيلي قبولش دارم. موقعي که ميخواستم اينجا عضو بشم بين انتخاب فينرود و ماندوس براي اسم شک داشتم بخاطر همين 3DMahdi رو انتخاب کردم. :D

ماندوس کم کسي نيست وقتي حکمي صادر ميکنه حتي مانوه هم نميتونه اونو برگردونه حالا فينارفين بدبخت چيکار کنه.

بله الوه جان فئانور از ريشه احمق بود چون فکر کرد ميتونه با اراده ماندوس در بيافته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

تو بنرد خشم والار هم حضور داشتن.به طور مشخص تو سيل گفته اينو كه.تولكاس پس چه جوري ملكور رو خفت ميكنه و با هاش كشتي ميگيره؟

خب مشكل منم همينه ديگه:آقا بنده والار،چه حقي دارم كه نفرن بزارم رو ساير موجودات ارو؟خداشون كه نبودم.برادر بزرگشون بودم!

قبول دارم كه ماندوس شاخه!خود من چند بار با ريش گرو گذاشتن از دستش در رفتم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ها؟!! اينو نميدونم حافظه من ميگه نبودن چون اولا اگه بودن پس چرا ائونوه فرمانده بود دوما وقتي سائرون از ائونوه تقاضاي بخشش ميکنه بهش ميگه من قدرت بخشيدن کسي رو که با من هم مرتبه باشه ندارم بايد بياي بريم آمان تا والار تصميم بگيرن. از طرفي اگه نبودن کي ملکور رو دستگير ميکنه مطمئني خودت بودي تولکاس؟ بايد برم يه نيگاه به سيلماريليون بندازم

خب وقتي برادر بزرگتر بهشون ميگه نريد اونام نبايد برن اگه رفتن چشمشون کور اين بلاهام سرشون مياد. در ضمن يک نکته اين نفرين بخاطر رفتنشون نبود بخاطر خويشاوند کشي بود که به سرشون اومد. دوما والار علاوه بر برادر بزرگتر شاه آردا هم بودن پس ميتونن حکم صادر کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آقا من دیشب نشستم اون فصل رو خوندم اصلا هیچ والایی تو اون جنگ شرکت نداشت. حافظه من دست کمی از ماندوس نداره. فکر کنم آلزایمر گرفتی تولکاس فقط دفعه اول با ملکور کشتی گرفتی این دفعه نبود. :D

در ضمن به نظر من که همه الفها نقص عضو دارن، فینارفین هم مثل بقیه ولی نه بیشتر. چرا تو اون تاپیک که من میگفتم الفها ترسو هستن کسی موافقت نکرد حالا که من میگم فینارفین از روی عقل و نه ترس نیومد میگین ترسو بودن؟

https://arda.ir/forum/viewtopic.php?f=7&t=355&start=10

برای اینکه بحث منحرف نشه یه سوال هم میپرسم:

اسم بزرگترین اژدهای بالدار مورگوت چی بود و به دست چه کسی کشته شد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

آره

نبود فقط وقتی با صورت خورد زمین گفته شده با زنجیر آنگاینور بستنش

همین

اما جواب :

آنکالاگون سیاه

به دست توروندور فکر کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...