رفتن به مطلب

Recommended Posts

مونت آو سائرون

صرفا جهت اطلاع...

خاله بنده در اکراین هست و تا اوایل شهریور برمیگرده. از این رو ما بهشون سفارش لگو هابیت رو دادیم!

امروز خبر دادن که لگو هابیت در اوکراین موجود هست اما، کوچیک هاش به پول ایران معادل 36 هزار تومان هست و بسته های بزرگش معادل 500 هزار تومان یا نمی دونم 200 هزار تومان. فکر کنم 500هزار تومان شنیدم!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

میگما ، از کی تا حالا لگولاس شمشیر به دست شده ؟ :دی

تا جایی که من یادم میاد ، یه جز کمان ، فقط خنجر داشت !

چرا توی هلمزدیپ وقتی ریختن بیرون یوروک هی ها رو درو کردن یه شمشیر داشت این هوا!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

پوستر جدید بازی LEGO The Lord of the Rings

post-1297-0-88775500-1346234899_thumb.jp

پ.ن: ویچ کینگو! :دی

ویرایش شده در توسط narich

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amr43

ببخشید میشه لطف کنید اون ویدیو دیساینری که درباره مینیفیگور ها توضیح میده رو برای دانلود بزارید چون خودم هر کاری کردم نتونستم دانلودشون کنم...

ممنون می شم :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

ببخشید میشه لطف کنید اون ویدیو دیساینری که درباره مینیفیگور ها توضیح میده رو برای دانلود بزارید چون خودم هر کاری کردم نتونستم دانلودشون کنم...

ممنون می شم :دی

همه ویدیو هارو بگینز گذاشته. فقط ویدیوی حمله شیلاب یادمون رفته :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فیانور

کسی میدونه به بازار اومده یا نه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

من خودم از گالوم زیاد بدم نمیاد (گاهی دوست دارم خفش کنم)ولی با این لگویی که درس کردن فک کنم شب خوابم نبر آخه این چی بود یکم با مزه تر درست می کردن آخه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

همه ویدیو هارو بگینز گذاشته. فقط ویدیوی حمله شیلاب یادمون رفته :دی

سایت لگو سیستم پخش ویدیو رو تغییر داده و میشه با IDM از سایت دانلود کرد بخاطر همین توی سایت قرار ندادم. :D

لینک از ویدیو Shelob Attacks:

http://cache.lego.co...CXVIGH&seek=NaN

یه جای دیگه هم آپلود کردم:

http://www.4shared.com/file/9OA4q4zP/Shelob_Attacks.html

ویرایش شده در توسط baggins

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amr43

کسی میدونه به بازار اومده یا نه؟

میتونی به یکی از نمایندگی های لگو سفارشش بدی ...... البته باید کد چهار رقمیش رو بلد باشی ..... تو سایت لگو هست .....................

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

خب؛ همونطور که خبر دارید، الآن بنده خارج از ایران (در کشور مالزی -شهر پنانگ- در جنوب شرقی آسیا) هستم.

همین چندشب بود که با خانواده رفتیم یه فروشگاه توی جورج تاون. باورتون نمیشه؛ به طور کاملا اتفاقی، چشمم به لگوهای ارباب حلقه ها (نبرد هملزدیپ) در قسمت مربوط به اسباب بازی ها افتاد! نزدیک بود ذوق مرگ بشم از خوشحالی و هیجان و تعجب! میخواستم بخرمش؛ ولی خیلی گرون بود (یا 108 رینگت*، یا 189 رینگت، و شاید هم 132 ریگنت). اما عوضش چپ و راست ازش عکس گرفتم. الان عکس ها رو براتون می ذارم (که مجبورم به صورت فایل فشرده بذارمشون). به عنوان سوغاتی! :دی

LEGO.zip

اگه اجازه هست، یه توضیح کوچولو هم درمورد تعداد و انواع لگوهاش بدم.

این لگوها، شامل سه نوع شخصیت بودن: 1. ائومر؛ 2. سربازی از روهان؛ و 3. سربازان یوروک- های (4 تا).

یعنی سر جمع، 6 تا لگو می شدن. البته به احتمال زیاد (که این احتمال رو تصویر روی جعبه می ده)، غیر از این 6 تا لگو چیزهای دیگه ای هم توی جعبه بوده؛ مثلاً اسب، استحکامات هلمزدیپ، کاغذهای اطلاعات و...؛ اما ممکنه که اینطور نباشه.

خلاصه، خیلی از دیدنشون به وجد اومدم. تمام مدت هم در این فکر بودم که بچه های آردا اگه اینجا بودن، چقدر خوشحال می شدن! حیف که قیمتش زیاد بود؛ وگرنه می خریدمشون. مثلاً اگه 50 رینگت بودن... چی می شد!!!

---------------------------------------------------------------------------------

پی نوشت:

*: یک رینگت مالزی، برابر است با 700 تومان ایران.

ویرایش شده در توسط گندالف سپید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

موفقیت سری LEGO را نمی توان نادیده گرفت. این بار این شرکت ارباب حلقه ها را هدف قرار داده.این بازی کاملاً بر اساس سه گانه ای که آقای پیتر جکسون ساخته، در دست تولید است. بازی از اتفاقات یاران حلقه شروع می شود و پس از آن، ماجراهای دو برج و در آخر هم به بازگشت پادشاه می رسد. استودیوی TT Games قصد دارد اتفاقات بسیار جالبی که در این 3 نسخه به وقوع می پیوندند را در بازی پوشش دهد و سفر شخصیت های آن را در قالب یک داستان لگو روایت کند. این موضوع را آقای نیک ریکز (Nick Ricks) تهیه کننده بازی بیان کرده است. دنیای سرزمین میانه در این بازی خوب ساخته شده و مکان های کلیدی آن مانند شایر,کوه نابودی و... در آن دیده می شوند.

همچنین نبردهای معروف آن هم که شامل مبارزه با ارکها، اوروک های و بالروگ و ویچ کینگ می شود هم در آن قرار دارند. اگر بازی را به خوبی پیش ببرید، می توانید مراحل جانبی ای را پشت سر بگذارید که در بازی طراحی شده اند. شخصیت هایی مانند فرودو، آراگورن ، گیملی و... می توانند آیتم های مختلفی داشته باشند. به طور مثال لگولاس از قدرت های ویژه ای برخوردار است که باعث می شود بسیار سریع تر تیراندازی کند و قدرتش را در هر لحظه افزایش دهد. سازندگان می گویند که در این بازی بیش از 80 شخصیت قابل بازی وجود دارند که برای هر کدام از آن ها صداگذاری صورت گرفته است. البته باید به این موضوع اشاره کرد که این صداها کاملاً از روی فیلم برداشته شده اند. شنیدن صدای شخصیت های فیلم روی شخصیت های لگو باعث شده که بازی را بیشتر دوست داشته باشیم.

استفاده از صداهای خوب باعث شده که بازی بیش از پیش راه سینمایی را در پیش بگیرد و این موضوع یک جهش بزرگ در سری بازی های لگو به وجود می آورد. در دموی E3 این بازی، بخش هایی منتشر شدند که معدن های موریا را به نمایش درمی آوردند و بازیکنان شخصیت های آشنای آن را مشاهده کردند. کنترل گندالف را به دست می گیرید، سریع با شخصیت گیملی خود را تعویض می کنید و تبری را به وسیله او به سمت دشمنان پرتاب می کنید و سریع شخصیت لگولاس را انتخاب می کنید تا بتوانید با تیرهایش اهداف بیشتری را از بین ببرید. پس از مدتی یک Cave Troll را مشاهده ی کنید که وارد صحنه می شود و لگولاس با قدرت هایش به راحتی او را از بین می برد. چیزی که مشخص است، این است که فریم به فریم بازی حال و هوای فیلم را دارد و حتی زاویه دوربین، کات ها و سایر موارد نیز همانند فیلم به نظر می رسند.

همچنین بر اساس اطلاعات منتشر شده، بازی LEGO The Lord of the Rings دارای 85 شخصیت قابل بازی خواهد بود. این شخصیت ها شامل افرادی می شوند که حتی در فیلم ها نیز حضور نداشتند و بیشتر آن ها هستند در کتاب قرار داشتند. به نظر می رسد که شخصیت هایی مانند تام بامبادیل، گلدبری, بئورن ، شیپشیفتر در بازی حضور داشته باشند. منبع

ویرایش شده در توسط Assassin Creed

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

داستان ارباب حلقه ها

story of lord of the ring.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
baggins

بازی فلش Lord of the Ring ارائه شده توسط شرکت لگو: محاصره هلمز دیپ

http://thelordofther...fHelmsDeep.aspx

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

دموی قابل بازی LEGO The Lord of The Rings برای PC منتشر شد. این دمو رو می تونید از سایت رسمی LEGO دانلود کنید.

اینم چند تا عکس از بازی:

post-1681-0-05475600-1352313034_thumb.jp post-1681-0-34652300-1352313056_thumb.jp post-1681-0-96250800-1352313070_thumb.jp post-1681-0-07028100-1352313086_thumb.jp post-1681-0-89501000-1352313106_thumb.jp post-1681-0-68589600-1352313123_thumb.jp post-1681-0-14609700-1352313136_thumb.jp

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

با نزدیک شدن به تاریخ عرضه LEGO Lord of the Rings در 23 نوامبر در اروپا, نقد و بررسی های این بازی شروع شدن:

Videogamer-8/10

Games Radar-4/5

Eurogamer-9/10

PSU-9/10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

تصوير گالوم در بازي LEGO The Lord of The Rings

post-1961-0-69127900-1353528764_thumb.jp

اگه تكراري بگيد.

ویرایش شده در توسط web

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Legolas

دموی قابل بازی LEGO The Lord of The Rings برای PC منتشر شد. این دمو رو می تونید از سایت رسمی LEGO دانلود کنید.

اینم چند تا عکس از بازی:

post-1681-0-05475600-1352313034_thumb.jp post-1681-0-34652300-1352313056_thumb.jp post-1681-0-96250800-1352313070_thumb.jp post-1681-0-07028100-1352313086_thumb.jp post-1681-0-89501000-1352313106_thumb.jp post-1681-0-68589600-1352313123_thumb.jp post-1681-0-14609700-1352313136_thumb.jp

کسی این بازی رو انجام داده؟ :دی

همون اول کار وقتی آراگورن، لگولاس و گیملی هستن باید بزنی همه چیز رو به لگو تبدیل کنی؛ بعد یه کلید هست چه جوری باید از اون استفاده کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

post-1681-0-13303600-1353682227_thumb.jp

بالاخره بازی LEGO Lord of the Rings کرک شد. حجم بازی حدودا 5.7 گیگ هست که میتونید از لینک های زیر دانلود کنید.

لینک دانلود بازی به همراه توضیحات در سایت اسکیدرو: دانلود

لینک دانلود از سایت ایرانیان دانلود : دانلود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Théoden

post-1681-0-13303600-1353682227_thumb.jp

بالاخره بازی LEGO Lord of the Rings کرک شد. حجم بازی هم 7 گیگ هست که میتونید از لینک های زیر دانلود کنید.

لینک دانلود بازی به همراه توضیحات در سایت اسکیدرو: دانلود

لینک دانلود از سایت های ایرانی: دانلود

من تا بيام 7 گيگ رو دانلود كنم. بايد نزديك به 20 ساعت وقت بذارم. هزينه‌ي اينترنت هم ميشه حدودا 20 هزار تومن. خريدنش عاقلانه تر نيست؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

من تا بيام 7 گيگ رو دانلود كنم. بايد نزديك به 20 ساعت وقت بذارم. هزينه‌ي اينترنت هم ميشه حدودا 20 هزار تومن. خريدنش عاقلانه تر نيست؟

خب این لینک برای کسایی هست که وقت کافی دارن و سرعت دانلودشون بالاست و همچنین حجم نامحدود دارن یا در ساعت های رایگان دانلود دانلودش میکنن. اما در کل حق با شماست برای بیشتر ما ایرانی ها که سرعت دانلودمون حرف نداره خریدنش عاقلانه تر هست. کسی که بخواد دانلود کنه میکنه چه 6 گیگ باشه چه 60 گیگ.

ویرایش شده در توسط 3DMahdi
حذف قسمتهای نامربوط

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

نقد و بررسی بازی LEGO Lord of the Rings:

استودیوی TT Games اینبار به سراغ حماسه تالکین و سری The Lord of the Rings رفته تا دنیای افسانه ای سرزمین میانه را به قلمرو فانتزی LEGO ها تبدیل کند.

4T9k26hh6yZlG2WhKyX0.jpg

داستان

احتمالاً کمتر کسی را می توان پیدا کرد که با داستان سری ارباب حلقه ها آشنایی نداشته باشد. حلقه قدرتی که توسط سائورون برای حمکرانی بر سرزمین میانی و نژادهای مختلفش ساخته می شود. انسان ها و الف ها با هم متحد می شوند تا سائورون را از بین ببرند، اما زمانی که قصد نابود کردن حلقه را دارند، قلب انسان ها به دلیل قدرت پلید حلقه، فاسد می شود و در جایی که باید شیطان برای همیشه از بین می رفت، فرصت زنده ماندن را بدست آورد.

حلقه قدرت گم می شود و هزاران سال بعد به دست هابیتی به نام بیلبو بگینز می افتد، اما نیروهای شیطانی برای اینکه به قدرت کامل برسند و سائورون بازگردد، نیاز به حلقه گم شده دارند. از طرف دیگر گروهی از انسان ها، الف ها، کوتوله ها و هابیت ها مأمور می شوند تا حلقه قدرت را به کوهستان نابودی ببرند و آن را از بین ببرند. داستان بازی دقیقاً به همان صورتی که فیلم های ساخته شده از ارباب حلقه ها روایت می شوند، در این بازی به نمایش درمی آید. همچنین وجود دیالوگ ها نیز باعث شده که بازیکنانی که اصلاً با دنیای ارباب حلقه ها آشنایی ندارند هم با این بازی آشنا شوند و خود را به خوبی در جریان بازی احساس کنند. روند اصلی داستان بازی کاملاً مشخص است، اما تبدیل شدن به یک دنیای LEGO از نکات جالب آن به حساب می آید.

گرافیک

در این بازی مشاهده می کنید که گرافیک در مقایسه با نسخه های قبلی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته است. کیفیت بافت های به کار رفته در طراحی محیط بسیار بالاتر از آن چیزی است که در بازی های قبلی مشاهده کرده بودیم. محیط های بزرگ بازی بسیار زیبا و پرجزئیات هستند و به خوبی بالا بودن کیفیت بافت ها در آن ها مشخص است. طراحی سرزمین میانی به شکل یک دنیای LEGO نیز بسیار عالی از کار درآمده است. طراحی قهرمان ها و شخصیت ها نیز به شکل خوبی به LEGO تغییر کرده و سریعاً می توانند نظر شما را به خودشان جلب کنند. نورپردازی زیبا به همراه سایه های خوب نیز از دیگر مواردی هستند که در قسمت گرافیک می توانیم به آن ها اشاره کنیم. رنگ بندی ها که در سری LEGO توجه خاصی به آن ها می شده هم در این بازی به خوبی رعایت شده است. تخریب LEGOها و جلوه های ویژه خاص دنیای آن ها نیز همچنان در سطح جالب توجهی قرار دارد. تنها مشکل بازی، دیر پردازش شدن برخی از آیتم های درون محیط است.

post-1681-0-30280000-1354521691_thumb.jp

موسیقی و صداگذاری

زمانی که موسیقی های بسیار زیبای سری فیلم های ارباب حلقه ها را در اختیار دارید، دیگر نیازی به ساخت قطعات تازه نیست. در LEGO TLotR نیز موسیقی هایی را خواهید شنید که توسط هاوارد شور (Howard Shore) برای فیلم ها ساخته شده بودند. این موسیقی ها به شکل خوبی با روند بازی هماهنگ شده اند و در صحنه ها بجا پخش می شوند و باعث شده اند که بازیکنان با محیط بازی ارتباط خوبی برقرار کنند و خود را در آن احساس کنند. صداگذاری روی شخصیت ها که از LEGO Batman 2 در این سری باب شد، در این بازی هم دیده می شود. دیالوگ هایی که شخصیت ها در این بازی بیان می کنند، دقیقاً همان هایی هستند که در فیلم ها شنیده اید.

البته این موضوع توانسته فضای بازی را بیش از پیش به دنیای ارباب حلقه ها نزدیک کند، اما بار طنز بازی را به شدت کم کرده است. در LEGO TLotR شاهد این موضوع نیستیم و دیالوگ ها حالت جدی تری به خود گرفته اند. البته سعی شده که این کمبود طنز در طراحی انیمیشن ها و کارهایی که شخصیت های LEGO انجام می دهند تا اندازه ای برطرف شود، اما ترکیب این انیمیشن ها با دیالوگ ها، می توانست جذابیت دوچندانی داشته باشد.

گیم پلی

LEGO TLotR به خوبی توانسته تمام صحنه هایی که در فیلم ها مشاهده می کنید را در خودش جای دهد و به شکل خوبی یک گیم پلی عالی را در اختیار بازیکنان بگذارد. محیط های بزرگ به شما اجازه می دهند که در آن ها گشت و گذار کرده و آیتم های مختلفی را جمع آوری کنید. می توانید برای مدتی از انجام مأموریت اصلی منصرف شوید و به کارهای دیگری بپردازید که در بازی با آن ها روبرو می شوید. در حالیکه خط داستانی و هدف مأموریت ها در هر مرحله کاملاً مشخص است، بازی توانسته مأموریت های فرعی جالبی را نیز پیش روی بازیکنان قرار دهد که گر چه چندان جالب نیستند، اما توانسته اند در روند بازی تنوع به وجود بیاورند. البته استودیوی TT می توانست مأموریت های جانبی بهتری را برای بازی طراحی کند تا بازیکنان لذت بیشتری از آن ها ببرند. مبارزه های بزرگی را در طول بازی تجربه خواهید کرد که بسیار عالی طراحی شده اند و حس حماسی خوبی در خود دارند.

قابلیت های مختلفی که هر کدام از شخصیت ها در اختیار دارند نیز به شما در به پایان رساندن مأموریت ها و حل معماها، کمک می کنند. به طور مثال، برای حل کردن برخی از معماها به کمک 4 تا 5 شخصیت نیاز خواهید داشت که هر کدام از آن ها بخشی از معما را حل می کنند. همچنین باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که بازی به شکلی طراحی شده که در هر زمان خواستید، می توانید آن را به صورت Co-Op ادامه دهید. بازیکن دوم در هر زمان که می خواهد می تواند به بازی اضافه شود و با شما دست به ماجراجویی بزند، اما گیم پلی پس از مدتی خسته کننده می شود و بازیکنان با روندی تکراری روبرو می شوند. در طول بازی ممکن است با چند باگ نیز روبرو شوید که برخی از آن ها روی گیم پلی تأثیرگذار هستند و کمی بازیکنان را اذیت می کنند. استانداردهای کلی سری LEGO در این بازی نیز دیده می شوند. جمع آوری بلوک های مختلف به شما این امکان را می دهد تا امتیازهای بیشتری دریافت کنید و برای هر مرحله امتیاز True Adventurer را بدست بیاورید. البته برای کسب این امتیاز باید محیط ها را زیر و رو کنید و هر چیزی که در آن ها قرار دارد را بدست بیاورید.

نتیجه گیری

LEGO The Lord of the Rings می تواند بیش از 10 ساعت شما را سرگرم کند، اما اگر دوست دارید که آن را به شکل 100% به پایان برسانید، باید دو برابر این زمان را صرف بازی کنید. وجود شخصیت های بسیار زیاد برای بازی کردن، گیم پلی نسبتاً خوب و گرافیک جالب توجه از نکات مثبت بازی به حساب می آیند. این یک تجربه خوب دیگر از سری بازی های LEGO خواهد بود که بد نیست آن را امتحان کنید. منبع: PardisGame.Net

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

لیست پرفروش ترین بازی های بریتانیا در این هفته منتشر شد که در این لیست LEGO Lord of the Rings رتبه 9 رو بخودش اختصاص داده:

Call of Duty: Black Ops II

Far Cry 3

FIFA 13

Just Dance 4

Assassin’s Creed III

Hitman: Absolution

Halo 4

Need for Speed: Most Wanted

LEGO The Lord of the Rings

WWE ’13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Witch-King

یاران حلقه در بازی:

post-1681-0-10333200-1355420254_thumb.pn post-1681-0-79453500-1355420200_thumb.pn post-1681-0-82758300-1355420206_thumb.pn post-1681-0-52365400-1355420230_thumb.pn post-1681-0-51931600-1355420223_thumb.pn post-1681-0-01776300-1355420216_thumb.pn post-1681-0-19036700-1355420237_thumb.pn post-1681-0-39704500-1355420244_thumb.pn

ارتش تاریکی در بازی:

post-1681-0-54719300-1355421047_thumb.pn post-1681-0-00812200-1355421063_thumb.pn post-1681-0-90384400-1355421076_thumb.pn post-1681-0-51509000-1355421089_thumb.pn post-1681-0-65610600-1355421112_thumb.pn post-1681-0-64878400-1355421128_thumb.pn post-1681-0-16479600-1355421147_thumb.pn

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Olόrin

بازی خوبیه.

پیشنهاد می کنم واسش وقت بذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

ببخشید lego ویدیو گیم هست ؟ من فکر می کردم فقط اون اسباب بازی های کوچولو باشه !

کسی میتونه یه اطلاعات در مورد اینکه این ویدیو گیم چطوری هست به من بده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...