رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی:کدام بازیگر در فیلم به بهترین نحو ایفای نقش کرد؟

Recommended Posts

مهمان

منم می‌گم که مک‌کلن (گندالف) از همه بهتر بازی کرد؛ چون خیلی خوب تونست هم شوخ‌طبعی و هم خردمندی و هم هیجان و جدیت گندالف رو نشون بده و به بیننده منتقل کنه. البته از رایس دیویس (گیملی) و بلوم (لگولاس) هم خوشم میاد؛ چون خیلی شیرین و جذاب و بانمک بازی می‌کردن. البته بامزگی‌شون به خاطر باهم‌بودنشونه. :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamid stormcrow

خوب به نظر من بهترین بازی رو جناب برنارد هیل در نقش تئودن انجام دادن بعد از ایشون سر یان مک کلن و سر کریستوفر لی که دیگه نیازی به تمجید ندارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Farshid2d

به نظر من اندی سرکیس در نقش گالوم فوق العاده بود

نصف فیلم فقط روی گالوم می چرخید

اگه می تونید برید توی یوتیوب یه نگاه هم به این بندازید خیلی جالبه

البته تا آخرش خوب نگاه کنید

http://www.youtube.com/watch?v=Uj411At8VRI

ویرایش شده در توسط 3DMahdi

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Vána

خب بنظر من سریان مک کلن در نقش گندالف خوب هیجان ها رو نشون داد وفکر نکنم کسی باشه که گندالف رو دوست نداشته باشه . نبرد با بالروگ که یکی از قشنگ ترین قسمتهای بازی گندالفه .

بعدشم اندی سرکیس در نقش گالوم بنظر خیلی خوبه چونکه با جلوهای ویژه زیادی طرفه وهمینطور احساساتشم خوب بروز میده .

بعدشم کریستوفرلی لحظه نابودیش (خنجر از پشت) ونبردش با گندالف بالای برج.

ویرایش شده در توسط arven
غلط املایی و نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
amir arda

برنارد هیل در نقش شاه تئودن واقعا" عظمت خاصی داشت ویه رهبر تمام عیار رو به تصویر کشید . کریستوفر لی هم نقشش رو عالی ایفا کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
white witch

به نظر من 2 و 3 و 10 البته همشون خیلی زحمت کشیدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
حلقه یگانه

لگولاس و اراگورن وفردو بهترین نقش را ایفا کردند من که خیلی خوشم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
R-FAARAZON

1)کریستوفرلی عالی فوق العاده بود بخصوص آهنگ صداش .بازی ایشون و کیت بلانشت خیلی شبیه هم بود.چهره هایی با ابهت و با صدایی جادویی

2)سریان مک کلن هم بازیش عالی بود و این هنرو در هرسه قسمت حفظ کرد و میشه حفظ بازیش خیلی از فیلم هایی مثل ایکس من،راسپوتین و رمز داوینچی بود

به نظرم اینکه نامزد اسکار نشد خیلی نامردی بود

3)در مورد ویگو مورتنسن شاید به نظر میومدکه ایشون به آراگورن نمیخوره و مثل یک سرخپوسته در سرزمین میانی ولی وقتی کارتون رالف بکشی رو میبینیم متوجه میشیم که چقدر شبیه آراگورن در اون انیمیشن در اومده.ویگو زحمت زیادی کشید بخصوص در صحنه ای که از مرگ مری و پیپین ناراحت شد و وقتی به کلاهخود ارکی زدچندتا انگشت پاش شکست ولی ایشون از این درد برای کامل کردن نقش و فریادش استفاده کرد

4)شان استین هم بازی قابل تحسینی در نقش سم داشت و به خوبی معنی فداکاری رو نشون داد

نقطه قابل توجه اینکه که خیلی از بازیگرای ارباب حلقه ها قبل از این فیلم یا بعدش درفیلم قابل توجهی رو بازی نکردند ولی در لوتر حضوری خیره کننده داشتند

5)کیت بلانشت حضورش اما و اگر نداره وقتی بازیشو با لیوتیلر که خیلی زیباتره بسنجیم به دلیل انتخاب جکسون پی میبریم

البته اگه استیوارت تاونسند نامزد سابق چارلیز ترون آراگورن میشد امکان داشت که ترون هم تیلر بشه و جالب میشد

6)جالبه این برنارد هیل بخت برگشته قرار بود اول نقش گندالف رو بازی کنه که خودشم متاسف شد از اینکه اونو رد کرده.چی میشه کرد روزگاره دیگه .غیر از تئودن شکوهمند لوتر نقش آفرینی زیباش در تایتانیکم فراموشم نشدنیه

7)جان نوبل بازی خوب بود ولی نمی دونم چیز خاصی به فیلم اضافه نکرد

8)اونم خوب بود و گیملی رو دوست داشتنی در آورد مثل نقش آفرینیش در ایندیانا جونزدر کنار هریسون فورد

9)من از طرفداراشم و به نظرم عالی بود مگه میشه مرگشو دید و اشک در چشما حلقه نزنه؟

10)به نظرم در لوتر بهترین بود و این درخشش رو در کینگ کونگ،پرستیز و بخصوص خیزش سیاره میمونها ادامه داد .باید به نبوغ جکسون آفرین گفت حتی وقتی نقش اسمیگل قبل از نفرین حلقه رو بازی میکرد بازم فوق العده بازی کرد

11)بیلی بوید و دومینیک موناهان بازیشون خوب بود ولی الیا وود و شین آستین بازیشون یه سرو گردن بالاتر بود

12)با اینکه خیلی زحمت کشید و سعی زیادی کرد ولی به نظرم اصلا به لرد الراند نمیخورد و نقش آفرینیش در نقش مامور اسمیت بهتر بود

شاید انتخاب جکسون اینجا اشتباه بوده چون ناخوداگاه آدمو یاد اسمیت مینداخت و به جای اینکه به عنوان یه الف حضورش آرامش بخش باشه باعث استرس و تنش میشد

البته از همه صحبتی شد ولی از الیجاوود که ستاره ای به یادماندنی ودرخشان در لوتر بود یاد نشد

و صدالبته از بازی متوسط ارلاندو بلوم که هرچند چهره ای جذاب داره ولی بازیگره خوبی نیست تازه لوتر بهترین بازیشه

در دزدان دریایی کاراییب 3 که افتضاح بود

ویرایش شده در توسط R-FAARAZON

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
turambar

گزینه اول من بدون شک و لحظه ای تامل شان بین هست! بهترین بازی رو تو لوتر ایشون داشت هرچند که نقشش خیلی کوتاه بود. واقعا بازیگری کرد تو این فیلم و کمک شایانی به باور پذیری این شخصیت کرد.

2-اندی سرکیس که گالوم رو به شخصیتی فراموش نشدنی تبدیل کرد برای همه - حتی برای کسانی که تالکین رو نمیشناسند.

3-کریستوفر لی: هیچ کس نمیتونست به این اندازه این شخصیت رو خوب در بیاره! با اون صدای فوق العاده اش!

4-سر یان مک کلن

5-هوگو ویوینگ

6-ویگو مورتنسن

بقیه تقریبا در یک سطحن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
blackhole

خوب معلوم بازیگر گالم عزیز اندی سرکیس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil322

راستش هم سم و هم گالوم

گالوم از نظر طراحی

اما در کل سم عالی بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

بدون شک سر ایان مک کلن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوی سفید روهان

کلهم جمیعا

ختم کلام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Capitan

من نميتونم بين ويگو مورتنس و يان مك كلن و جان رايس ديويس يكي رو انتخاب كنم...

ویرایش شده در توسط Capitan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
LORD LOSS

من نميتونم بين ويگو مورتنس و يان مك كلن و جان رايس ديويس يكي رو انتخاب كنم...

خوب پس انتخاب نکن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*فئانور*

با اطمینان کامل میکم اندی سر کیس در نقش گالوم واقعا بازی به یاد ماندنی انجام داد واقعا ادم رو دراین شخصیت غرق میکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لارتن کرپسلی

به نظر من بهترین بازیگر سریان مک کلن با بازی به یاد ماندنیش بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
starry night

شخصا شان آستین رو دوست دارم...

اما خدایی اندی سرکیس بهترین بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ayub_s

بهترین بازیگر بدون شک اندی سرکیس بودش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
shima k

آراگورن و گندالف واقعا خوب بازي كردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
gildor

خب به ترتیب

1 ) یان مک کلن ، گندالف که توی فیلم نمونه کامل یه خرد و قدرت بی آلایشه ، خیلی خودمونی و بامزه

2 ) ویگو مورتنسون ، آراگورن به نظر من یه تمثال برازنده از مسیح نوید بخش و نجات دهندست ....

3 ) گالم ، آخ که خود خود نفرت و چندش :|

4 ) گالادریل ، قدرتی عظیم در پس درایتی مرموز ، بانویی پر رمزو راز

5 ) الروند ، حاضر برای کمک های بی دریغ

6 ) تئودن ، یک مرد میهن پرست و مردم دوست

7 ) دنه تور ، نمونه کامکل یک انسان ترسو و بزدل که با حماقتش فرزندانشم به کام مرگ می فرسته

8 ) سارومان ، یک قدرت سیاه و مضر

9 ) سم ، با معرفت ترین دوستی که تا حالا دیدم

10 ) گیملی ، عاشق کشتار :( خشن مهربان

11) بورومیر ، یک مرد نادم .

12) پپین ، در حد خودش جسور بود

ای بابا لگولاسو الان که اینارو نوشتم یادم افتاد :))

خب لگولاس بعد از الروند ، یک الف باشکوه و جسور

همه این بازیگرا به بهترین نحو ممکن این احساس هارو ایفا کردن :|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jack Walters

1- کریستوفر لی در نقش سارومان:

نقشش رو خوب بازی کرد البته به نظر من توی جنگ ستارگان بهتر وبیشتر تونست نقش آفرینی کنه اما خیلی عالی نبود بیشتر از صداش خوشم میاد

2- سر یان مک کلن در نقش گندالف:

گندالف هم به نظر من تقریبا در حد سارومان بود

3- ویگو مورتنسن در نقش آراگورن:

بازی خوبی داشت ولی بازم به نظر من خیلی عالی نبود

4- شین آستین در نقش سم وایز گمجی:

به نظرم نسبت به گزینه های قبلی بازی بهتری داشت و فکر کنم به خاطر نقش منحصر به فرد و تعیین کننده او بود.

5- کیت بلنشت در نقش گالادریل:

جدا ازش خیلی خوشم نیومد.

6- برنارد هیل در نقش تئودن شاه:

از نقشش خیلی خوشم اومد و به نظرم میتونه مثل سم نسبت به گزینه های قبلی بهتر باشه

7- جان نوبل در نقش دنه تور:

نقشش رو خیلی خوب بازی میکرد

8- جان رایس دیویس در نقش گیملی و چوب ریش:

نمی دونستم در نقش چوب ریش هم بوده و به نظرم بازی او جزو بهترین ها میتونه باشه

9- شین بین در نقش بورومیر:

بازی خوبی و خصوصا نمایش احساسی تاثیر گذار بیشتر در صحنه آخر و صحنه بازپس گیری آزگلیات داشت که خیلی آدم تحت تاثیر قرار میگرفت.جای او واقعا توی فیلم دوم و سوم خالی بود.

10- اندی سرکیس در نقش گالم:

از لحاظ بازی گری که خیلی خلاق بود.

11- بیلی بوید در نقش پیپین:

به نظر من اون و مری نقش بازیگری برجسته ای نداشتن فقط آواز مری در قسمت سوم به نظر من خوب بود.

12- هوگو ویوینگ در نقش الروند:

به نظر من نقش بازیگری برجسته ای نداشت تو این فیلم

13-اورلاندو بلوم در نقش لگولاس:

اونم به نظر من خیلی برجسته نبود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Ivera

نمی شه فقط یه شخصیت خاص رو گفت! چون یکی از ویژگی های جکسون اینه از بازیگرایی استفاده کرد که کم بازی کرده بود ولی بازیه قوی ای داشتن! تو انتخاب بازیگر عالی عمل کرد جکسون. نقش آفرینیشون جوری بود واقعاً حسش می کردی...مثلاً اون صحنه که ائومر، ائووین رو بعد از جنگ بیدا میکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فین رود فلاگوند

با عرض اجازت

اندی سرکیس بهترین بازی را داشته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Sherlock

من پشت صحنه فیلم و خود فیلم رو خیلی دیدم. بهترین بازی رو بنظرم ویگو (آراگورن) انجام داد :huh: از جان و دل مایه گذاشت. اندی هم خیلی کارش خوب بود و همینطور آلن لی (طراح هنری) که خیلی زحمت کشید ، مخصوصا در قسمت سوم.

ویرایش شده در توسط پیجک

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...