رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی:کدام بازیگر در فیلم به بهترین نحو ایفای نقش کرد؟

Recommended Posts

Elendil the light

بیلی بوید . چون شنیدم که اولین بازیش در یه فیلم سینمایی و همچنین کلا در سینما تلویزیونه {پرنده اسکاتلندی رو نمیدونم کی بازی کرده واسه همینم میگم} . بقیه شون هم خیلی خوب بودن ولی سابقه کار داشتن واسه همین هم میگم بیلی بوید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Thranduil

لی پیس در نقش تراندویل.توی پشت صحنه هاش یک بارم سوتی نداده ولی لگولاس اووووووووف کلی سوتی بامزه داده مخصوصا توی پارت سر بریدن اون ارگه توسط تراندویل.4.5 بار سوتی داد.ولی تائوریل هم با این که خیلی نقش لوسی داشت خیلی خوب نقشش رو بازی کرد...به نسبت کمتر از لگولاس سوتی داد.خخخخ

ویرایش شده در توسط Lord Thranduil

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تراندویل 2001

به ترتيب

گندولف

آراگورن

لگولاس

گيملي

برومير

تئودن

فارامير

و

اين ها خوب بازي کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بانوگالادریل

کیت بلانشت درنقش بانوگالادریل زیباترین نقش رو بازی کرد نقشش هم نقشی فداکار مادری دلسوز برای هابیت هامخصوصا فرودو وبیلبوو یه جورایی عاشق گندالف بود موافقا لایک کنن ممنون

اقاچرامن نظرمیزارم پاک میشه

ویرایش شده در توسط بانوگالادریل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فینارفین

گزینه یک قطعا کریستوفر لی (برا گزینه یک به جز لی نمیشه به هیچ گزینه دیگه ای فک کرد. هیبت اش و به خصوص صداش واقعا کاراکتر جادوگر ایزنگارد رو تو ذهن تداعی میکنه)

گزینه دوم با اختلاف خیلی کم مک کلن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی گالادریل

خب به نظر من گذاشتن اندی سرکیس یک کم اشتباه هست چون که چهره واقعی اون مشخص نیست و با رایانه یکی دیگه میشه اما من خودم یان مک کلن و هوگو ویوینگ رو بیشتر از همه پسندیدم. یک چیزی تو بازیگرای هالیوود هستش که اونها از اجزای صورتشون خیلی خوب برای بازی استفاده میکنند تو کشور ما فقط بازیگرای طنز و اون هم فقط چند نفر همچین توانایی  رو دارن. من به شخصه لرد الروند و گندالف رو خیلی دوست دارم. یان مک کلن تو فیلم دیوید کاپرفیلد نقش یک مدیر خشن و بی احساس رو داره ولی اینجا یک جادوگر مهربان و داناست. حالات چهره ایشون و جناب هوگو ویوینگ نشون میده چقدر در قالب نقششون فرو رفتن. 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...