رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی:کدام بازیگر در فیلم به بهترین نحو ایفای نقش کرد؟

Recommended Posts

3DMahdi

نظرسنجی این ماه

به نظر شما بازیگر کدام شخصیت در فیلم سه گانه ارباب حلقه ها به بهترین نحو ایفای نقش کرد ؟

1- کریستوفر لی در نقش سارومان

2- سر یان مک کلن در نقش گندالف

3- ویگو مورتنسن در نقش آراگورن

4- شین آستین در نقش سم وایز گمجی

5- کیت بلنشت در نقش گالادریل

6- برنارد هیل در نقش تئودن شاه

7- جان نوبل در نقش دنه تور

8- جان رایس دیویس در نقش گیملی و چوب ریش

9- شین بین در نقش بورومیر

10- اندی سرکیس در نقش گالم

11- بیلی بوید در نقش پیپین

12- هوگو ویوینگ در نقش الروند

چون میدونم نبود اورلاندو بلوم مورد انتقاد بعضی ها( biggrin.png ) قرار میگیره. به رغم اینکه توی نظرسنجی اصلی نیست اما اینجا اضافه اش میکنم.

13- اورلاندو بلوم در نقش لگولاس

نظر کاملتون رو در مورد تمام گزینه ها بگید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این یکی از سخت ترین نظرسنجی هایی که طرح شده. واقعا انتخاب سخته. ولی به هر حال نظر من اینه:

1- کریستوفر لی: به جرات میگم که کس دیگه ای نمیتونست به این خوبی از پس این نقش بر بیاد. بازی خوب فیزیک مناسب و صدای فوق العاده که کاملا با تصور آدم از سارومان مطابقه.

2- سر یان مک کلن: به بهترین نحو خردمندی گندالف رو نشون میداد. با اختلاف کمی از کریستوفر لی دومه.

9- شاون بین: خیلی از بازیش خوشم میاد. خیلی خوب تضاد بین شخصیت خوب و بد رو درآورد.

10- اندی سرکیس: درسته که به طور مستقیم توی فیلم حضور نداشت اما در نقش گولوم فوق العاده ظاهر شد.

بازی بقیه هم از نظر من تقریبا در یک سطح بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ده تا گزینه اول رو آرون داده بود و گزینه های 11 و 12 رو من اضافه کردم.

خودم بازی کسان دیگری از فیلم رو که نقش کمی داشتن رو ممکنه از بعضی گزینه ها بیشتر پسندیده باشم.به عنوان مثال بازیگر گملینگ و گریما.یا حتی ائووین

بخوام رای بدم احتمالا به اینضورته:

6- برنارد هیل در نقش تئودن شاه.با اینکه انتخاب مناسبی از نظر چهره و سن برای تئودن نبود،اما ویژگی های بارز شخصیتی تئودن رو خوبی نشون داد و البته تضاد بازی در هنگامی که در حلقه گریما بود و بعد اون بسیار زیبا نمایان شده بود

3- ویگو مورتنسن در نقش آراگورن.کلا جز محبوب ترین بازیگرای مرد برای منه.بازی فوق العاده درخشانی مبتنی بر سبک متد داره که واقعا شیفته کننده است.ثحنه هم آغوشیش با ارون بسیار تکان دهنده بود

بعدش احتمالا یان مک کلن و کریستوفر در یه سطح و بعد از اینها هم شین بین و دومنیک مونگان

کیت بلنشه رو هم من خودم دوس دارم ولی تو این فیلم نمود بارزی نداشت بازیش ولی نریشن ها رو بسیار عالی گفته بود

هوگو ویوینگ هم کلا در یه سطح همیشه.متوسط رو به خوب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

صبر كن صبر كن بيبينم مگه مك كلن يه لقب اشرافي داره كه اون رو سر خطاب كردين :ymapplause: L-)

بهترين بازيكر به نظر من همون سر مك كلن و دوميش هم اورلاندو بلوم نمي دونم شايد از دوبله ايران باشه فكر كنم همين جوري باشه از كريستوفر لي هم

خوشم مياد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

یان مک کلن،سر هستش .بله

به خاطر فعالیت های بشر دوستانه و البته یه سری فعالیت برای هم جنس گرایان.یه دوره ای سخنران گی کامیونیتی انگلستان بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

من تمام مدت یه کلاسم رو داشتم به این موضع فکر میکردم ، اولین نفری هم بودم که رای ام رو دادم ، از شک و تردید داشت بند بندم از هم باز می شد .

ولی رای خودم رو نهایتا به اندی سرکیس برای گالوم دادم !

هیچ وقت نمیتونم گالوم رو بجز اونی که تو فیلم بود تجسم کنم ! گالومی که گاهی انقدر ملوس میشد که عمیقا بهش علاقه مند میشدم و گاهی از شدت تنفر میخواستم به طرف تصویرش تف بندازم ! یه دوگانه واقعی .... یه بازیگر واقعی .....

بعد گالوم به ترتیب به اینها رای میدم :

1- سر یان مک کلن در نقش گندالف : واقعا عالی ، مخصوصا وقتی مهربون بود ! نگاهش همون عمق لازم رو داشت !

2- کریستوفر لی در نقش سارومان : صدای بی نظیرش با اون هیبت خاص .... برای این نقش خلق شده بود .

3- برنارد هیل در نقش تئودن شاه : محبوب ترین شخصیت فیلمه برام ، وا کاملا با تولکاس در مورد ایشون موافقم .

4- ویگو مورتنسن در نقش آراگورن =جان نوبل در نقش دنه تور = شین بین در نقش بورومیر

5- جان رایس دیویس در نقش گیملی و چوب ریش .... باورتون میشه نمیدونستم گیملی همون چوب ریشه ؟؟؟؟ صدای چوب ریش که معرکه بود .

6- کیت بلنشت در نقش گالادریل : صدای گیرا و نگاه عمیق و بازی خوبی بود .... اما حیف که به قدر کافی زیبا نبود تا گالادریل واقعی باشه !

7 - شین آستین در نقش سم وایز گمجی =دومنیک مونگان در نقش پیپین ( غالب تصویر ذهنی من از هابیت ها ) .

8- هوگو ویوینگ در نقش الروند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan
من تمام مدت یه کلاسم رو داشتم به این موضع فکر میکردم

داداشی مگه شما هنوز مدرسه میری :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اصلان اتفاقا این فکرا در دانشگاه که درسا چیزی برای عرضه ندارن،به سراغ آدم میاد.بنده خودم در دوران کلاسهای دانشگاه بالغ بر پنجاه کتابو تموم کردم و حدود سی چل تایی داستان کوتاه نوشتم:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

بازم نظرسنجی :ymapplause: منم که فقط وقتی نظرسنجی میشه سر و کله ام پیدا میشه L-)

به نظر شما بازیگر کدام شخصیت در فیلم سه گانه ارباب حلقه ها به بهترین نحو ایفای نقش کرد ؟

1- کریستوفر لی در نقش سارومان

2- سر یان مک کلن در نقش گندالف

5- کیت بلنشت در نقش گالادریل

6- برنارد هیل در نقش تئودن شاه

7- جان نوبل در نقش دنه تور

8- جان رایس دیویس در نقش گیملی و چوب ریش

9- شین بین در نقش بورومیر

10- اندی سرکیس در نقش گالم

11- دومنیک مونگان در نقش پیپین

12- هوگو ویوینگ در نقش الروند

هر کاری کردم ، نتونستم به چیزی غیر از گزینه ی دو رای بدم ! گندالف همون جوری بود که باید می بود . مک کلن یکی از مهم ترین اجزای فیلم بود که اونو باور پذیر میکرد .

البته گزینه ی یک هم دست کمی از گزینه ی بالا نداره ، ولی در هر صورت مک کلن به نظرم انتخاب بهتریه ! (شاید به خاطر حضور داشتن در سکانس های مهم)

گزینه ی بعد هم اندی سرکیس هست . گولوم فوق العده بود .

البته ویگو مورتنسن هم میتونست انتخاب خوبی باشه . آراگورنی به جز اون نمیتونم تصور کنم . فکر نکنم بازی کردن نقش یک پادشاه تکاور خیلی آسون باشه .

و بعد از اون هم گیملی ! ( راستش منم نمیدونستم گیملی همون چوب ریشه !!!! )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

بابا تیتراژ فیلما رو هم ببینید.کلا خوبه:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar
بابا تیتراژ فیلما رو هم ببینید.کلا خوبه:دی

اتفاقا" من همیشه به بقیه میگم که تیتراژ هم جزئی از فیلمه و باید نگاش کرد ! ولی من خودم هیچوقت تیتراژ یه فیلم رو یه بار بیشتر نمی بینم ! لابد بعد از یه بار دیدن هم یادم رفته دیگه ! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich

در کل بازیگری بسیار خوب بود و همه بازیگرا از عهده نقششون براومدن به غیر از اورلاندو بلوم.( البته اینو باید بگم که روی شخصیتش زیاد کار نشده بود)

به ترتیب

1. سر ایان مک کلن در نقش گاندالف

2. اندی سرکیس در نقش گالوم

5- برنارد هیل در نقش تئودن شاه

6- هوگو ویوینگ در نقش الروند

7- شین بین در نقش بورومیر

8- سر کریستوفر لی

9- جان نوبل در نقش دنه تور

10-کیت بلنشت در نقش گالادریل

11- جان رایس دیویس در نقش گیملی و چوب ریش

12-دومنیک مونگان در نقش پیپین

13- اورلاندو بلوم در نقش لگولاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

من از تنها فيلمي كه اورلاندو بلوم توش بازي كرده خوشم اومد دزدان دريايي كارائيب بود راستي چهارشم بيست ارديبهشت ميادها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
narich
من از تنها فيلمي كه اورلاندو بلوم توش بازي كرده خوشم اومد دزدان دريايي كارائيب بود راستي چهارشم بيست ارديبهشت ميادها

یعنی چی؟ یعنی از ارباب حلقه ها خوشت نمیاد؟ خائن! L-) :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اهم..اهم... آخيش باز هم آردا...

اول از همه به عمو مك كلن و عمو كريستوفر راي ميدهيم، چه، بگونه اي ايفاي نقش نمودند كه بقول يكي از شعرا "ايول!"

بعد از آن شين آستين عزيز...

ويگو مورتنسن را هم نه فقط بخاطر اين فيلم بلكه كلن به عنوان يك بازيگر قبولش داريم {و اين قبول يا عدم قبول داشتن ما بسيار مهم است!}

حاج جان رايس ديويس هم بسيار به دلمان چسبيد... غرور و كله شقي يك دورف را به نحو احسنت{!} بنمايش گذاشته بود، است، گرديد...

بقيه هم خوب بودند، دستشان درد نكند، جاي دارد اينجا از تمامي دست اندر كاران اين مجموعه ي زيبا تشكر كنم، فقط اگه ميشه وقت برنامه تونو بيشتر كنيد!! {تورين تورامبار و فوران با مزگي!}

پ.ن: دومنيك مونگان تا اونجايي كه يادمان است نقش مري را بازي ميكرد نه پپين!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

مگه یه نظرسنجی جدید راه بیافته تا چشم ما به جمال سردسته یاغیان روشن بشه. مدت زمانی غیبتت زیاد شده دفعه بعد باید با اولیات بیای L-)

حالا نمیخوای مطلب بنویسی هیچی ولی حداقل یه اسپمی، پیغامی، فحشی، تک زنگی تو نصف شب که آدمو بیدار کنه! :ymapplause:

پ.ن: دومنيك مونگان تا اونجايي كه يادمان است نقش مري را بازي ميكرد نه پپين!

تولکاس جان بیکاری گزینه اضافه میکنی؟ حالا منظورت کدوم بود؟ بگو تا پست اولو تصحیح کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اختيار داريد استاد، كم سعادتيست... {به علاوه ي مبلغي گشادي!:دي!}

نهايت سعيمان را ميكنيم تا اسپم پراكني كنيم در اين خطه، لكن چيزي شبيه به اراده ي ملكور ما را ز نيل اين مهم باز ميدارد همي! چندين بار اتفاق افتاده است كه دست به تايپ شده ايم جهت پست افگني، ليك انگشتمان بطور ناخداگاه بك اسپيس بيچاره را ميفشراند و كليه ي نطقيات بنده را به فنا ميداد! {يكي نيست بگه بالروگ گازت گرفته اينجوري حرف ميزني مردك؟!}

اميدوارم بيشتر سر و كله يمان اين دور و اطراف پيدا شود... دلمان برايتان تنگ شده است زياد تا!

ارادتمند...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

ببینیم و تعریف کنیم.

باشد که تورین پسر هورین از همه جا رانده و پناهگاهی جز آردا نداشته باشد!(ماندوس وار خوانده شود :ymapplause: )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خوب شد گفتیا! من بازیگر پیپین منظورم بود،جدی دوینیک مونیگان اون یکیه؟:دی

من همین یه اسمو یادم بود:دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره بابا نقش پیپین رو بیلی بوید بازی کرده. پست اول رو ویرایش کردم تو هم خود نظرسنجی رو درست کن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

یعنی چی؟ یعنی از ارباب حلقه ها خوشت نمیاد؟ خائن! :D :D

خدا نكه كه من به ارباب حلقه ها خيانت كنم :ymapplause: L-) :D :x

توجه كن گفتم تنها فيلمي كه به نظر من اورلاندوبلوم توش خوب بازي كرده دزدان دريايي كارائيب البته تو ارباب حلقه ها خوب بازي كرده اما نقشش نسبت به دزدان دريايي كارائيب كمتر :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

انتخاب من ویگو مورتنسنه. بازیش رو خیلی دوست دارم. می تونه هر احساسی رو به زیبایی تو صورتش اشکار بکنه. جایی که اون ترول فرودو رو زخمی می کنه و آراگورن میاد جلو تا برش گردونه...تاسف و ترس تو چهره ش موج می زنه. تو جاده های مردگان... و آخرش که تو ردای شاهی بالای سکو ایستاده و سرود می خونه. وقتی از لگولاس سراغ آرون رو می گیره ... هیجان و نگرانی رو عالی نشون می ده.

برومیر هم همینطور. من همه جوره دوسش دارم و هرچیزی رو که بهش مربوط باشه :-?

الیجا وود چی شد؟ چرا اون و تو گزینه ها نگذاشته بودید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

چون بازی خوبی ارائه نداد:دی

نظر شخصیه دیگه ،نمیشه ایرادی گرفت بهش.به نظرم این 1 تا گزینه بهتر از ایجا وود بودن همشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
poia

به نظر من سر یان مک کلن در نقش گندالف بهترین نقش رو توی ارباب حلقه ها ایفا کرده !!!! :-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کیاکسار گرگین

دقیقا به نظر منم سر یان مک کلن بهترین بازیگره...کاملا تو کالبد نقشش ذوب شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...