رفتن به مطلب
اهریمن شکن

بازی عوامل تهیه در فیلم لوتر!!!!!!!!!!

Recommended Posts

اهریمن شکن

نمی دونم کسی تاپیکی در این مورد داره یا نه.

ولی جالبه بدونید که عوامل تهیه از جمله کارگردان ر فیلم نقشهایی داشتن.

یک مثال:

زمانی که سام داره با شبی همون عنکبوت سیاه مبارزه میکنه......بعضی سکانسها دست پیتر جکسون شمشیر به دست گرفته نه سام.

یا زمانی که آرگورن از سرزمین مرده ها میاد بیرون و لگولاس تیری به سمت دزدان دریایی رها میکنه . پیتر جکسون همون دزدی که تیر میخوره و میمیره. و بقیه دزدها هم طراحان و تهیه کنندگان فیلم هستن.

این صحنه ها یادتونه؟

بازم از این صحنه ها هست. براتون میارم.....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

خدا بیامرز الفرد هیچکاک هم از این کارا زیاد می کرد. جالب بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

البته درسته که اصولاً آقای گودرزی ربطی به خانم شقایقی نداره، ولی باید بگم که حاتمی کیای خدمون هم از این کارها زیاد کرده! یه نمونش توی فیلم بوی پیراهن یوسف، اون سکانسی که خود حاتمی کیا توی تاکسی کنار دست دو تا آزاده دیگه نشسته و خیلی هم عصبانیه(همون جایی که اون آزاده ای که صورتش سوخته می خواد بره پیش زن و دخترش و از نحوۀ برخورد اونا مطمئن نیست). باز یه جای دیگه رو هم توی یه فیلم دیگش یادم می یاد که حاتمی کیا توی هواپیما نزدیک شخصیت های اصلی داستان نشسته. البته به نظر می رسه که این جور کاهرها بیبشتر یه جور امضا گذاشتن پای اثره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مالبت پیر

محسن مخملباف هم در یکی از اپیزود های فیلم دست فروش این کارو کرد. و احتمالاً خیلی های دیگه. ولی این از شیرین کاری هایست که هیچکاک شروع کرد و در اون زمان یه جورایی به بیننده هاش حال می داد که خب کی می تونه هیچکاک رو تو جمعیت پیدا کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لگولاس

همون طور که کی می دونید پیتر جکسون توی هر هر سه قسمت لوتر بازی کرده است...توی یاران حلقه وقتی هابیت ها وارد بری می شوند یک مرد که داره هویج می خوره...یا توی دو برج در نبرد هلمز دیپ یکی از روهیریم هاست که از بالای دروازه نیزه پرتاب می کنه...و توی بازگکشت پادشاه هم که دوست عزیزمون اشاره کرد که توصط لگولاس کشته میشه البته توی نسخه SEE...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tiny-elanor

آره منم شنیده بودم یا جایی خوده بودم درست یادم نیست ولی میخواستم بدونم توی پشت صحنه ها صحبتی از این قضیه شده یا نشون داده شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اهریمن شکن

دوست من اگه نسخه پیشرفته رو داشته باشی توی پشت صحنه هاش به این صحنه ها اشاره میکنه و نشون میده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

یک قسمتم یکی از طراحین لبای و زره ها ت(توی هلمز دیپ) بین کمانداراست ... ولی آراگورن اد میاد جلوش وای میسته...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

من اصلا نمی دونستم !

از نسخه پیشرقته دی وی دی اش است !

من اونو دارم ولی همچین چیزی توش نداره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اهریمن شکن
من اصلا نمی دونستم !

از نسخه پیشرقته دی وی دی اش است !

من اونو دارم ولی همچین چیزی توش نداره ؟

اگه پشت صحنه قسمت سوم رو ببینی کاملا توصیح میده و نشون میده صحنه ها رو.

سارون کبیر : من اون صحنه رو ندیدم . میشه بگی دقیقا کجایی سه گانه است؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

وقتی کماندار ها روی هلمز دیپ به صف میشند اولین کماندار نبش نبش گروهان .(کمانداران الف) ولی آرا گورن درست میاد جلوی اون می ایسته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

اين كه بالا گفتيد رو تو سينماي حرفه اي نشون داد.ولي يادم رفته بود كه طرف طراح لباس بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

با سلام

بله سینمای حرفه ای هم خوب پشت صحنه ی لوترو نشون داد! فقط دوبله هاشون یه کم جالب بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گولوم

رفيق زياد سخت نگير.من اسپشيال اديشن لوتر رو ندارم و از سينماي حرفه اي خيلي لذت بردم.حتما كساي ديگه اي مثل من هم تو سايت پيدا ميشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ائارندیل Eärendil

آره من تو یاران حلقه تو bree یه نفر رو دیدم که خیلی شبیه پیتر جکسون بود ولی نمیدونم چرا این کارو کرده چون وقتی آدم میدونه که این طرف کارگردان فیلمه دیگه اون تجسمی که تا اینجای فیلم کرده و با خودش گفته که تو سرزمین میانه ی واقعی هست رو دیگه ول میکنه و از اون حال و هوا میاد بیرون.

توی دو برج و بازگشت پادشاه ولی متوجه نشدم که گفتین یکی از روهریم هاست که از بالای برج تیر میندازه و تو بازگشت پادشاه هم یکی از دزدان دریائیست.باید دوباره ببینم تا متوجه بشم ولی تو bree خیلی تابلو هست.

به مهدی

آقا ما به وظیفه خودمون عمل میکنیم و غباری که روی تاپیکهای قدیمی نشسته رو پاک میکنیم.

و به قول شما بعضی از تاپیکها آتش زیر خاکستر هستن .که اینجا زیر غبار جمع شدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

دوستان توی بازگشت شاه اونی که تیر میخوره پیتر نیست.بلکه پیتر کنار اون کسی که تیر میخوره واستاده.من تا حالا چندین بار این صحنه رو نگاه کردم.اونی که تیر میخوره پیتر نیست.پیتر یه خورده اون طرفترش واستاده.

به ائرندیل:ممنون.این هم از مشارکت من.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

ممنون از ائرندیل بابت غبار روبی.

به رضایی:

اونی که تیر میخوره پیتر هست. پیتر توی هر سه فیلم حضور داره.

یاران حلقه: مردی که در بری هویج میخوره

دو برج: یکی از سربازان روهان که در هلمز دیپ سنگ روی سر یوروک-های پرت میکنه

بازگشت شاه: دزد دریایی که تیر میخوره

post-1032-0-42366100-1333891721_thumb.jp

علاوه بر پیتر بقیه عوامل پشت صحنه هم توی فیلم بازی کردن که البته ما خیلی ها رو نمیشناسیم. مثلا هوارد شور آهنگساز فیلم در بازگشت شاه جایی که گیملی و لگولاس مسابقه شراب خوری برگزار میکنن:

post-1032-0-42533300-1333891715_thumb.jp

این یکی رو هم خودم تا پریشب که legulas یه متنی بهم داد و قرار شد ترجمه کنم و تو فروم بذارم نمیدونستم. آلن لی و جان هو در ابتدای فیلم جای دو تن از نه پادشاه انسان که حلقه ها رو دریافت میکنن ایفای نقش کردن.

post-1032-0-44948200-1333891709_thumb.jp

اگه شما هم چیز بیشتری دارید بذارید.

اقا من نسخه اکستند ارباب حلقه ها رو دارم این دو عکس اوری رو ندیدم مخصوصا جایی که میگید لگولاس با تیر میزنه پیتر جکسون رو میکشه

ویرایش شده در توسط legulas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اگه نسخه ات اسکتند باشه باید داشته باشی. اینجا آپلود کردم:

http://www.aparat.com/v/666bc34b64a43a6d10a0f3ed26f255cf171057

Mouth of Sauron توی فیلمت هست؟ یا صحنه مرگ سارومان؟ اگه نباشه یعنی اسکتند نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

اگه نسخه ات اسکتند باشه باید داشته باشی. اینجا آپلود کردم:

http://www.aparat.co...d26f255cf171057

Mouth of Sauron توی فیلمت هست؟ یا صحنه مرگ سارومان؟ اگه نباشه یعنی اسکتند نیست.

این دو صحنه هست

حتی توی کانل خودم توی اپارات aparat.com/h4k3r اپلودشون کردم

لطفا زمان این عکس ها رو بگید برم توی فیلم ببینم با تشکر

حتی قسمت ورود اراگورن به دانهیلف رو دارم ولی وقتی از اونجا میان بیرون و شاه مردگان میاد کنارشون هم دارم بعد دیگه هیچ فکر کنم میره به قسمت شهر سفید

ویرایش شده در توسط legulas

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره مدام صحنه کات میشه

کشتی: 2:07:26

هوارد شور: 0:19:33

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تضاد

:D چه جالب! من هویج خوردن جکسون رو دیده بودم ولی فکر می کردم چشمهام آلبالو گیلاس چیده. حالا که قطعی شد اتفاقاً به نظرم کار با نمکی اومد. اگر مدام به این فکر نکنی که این پیتر جکسون کارگردانه و اون رو در حد بقیه عوامل بگیری می بینی که کاملاً تو داستان جا میشه. البته در این جمله یه «به نظر من» مستتر بود :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الدا

میشه یکی توضیح بده یعنی چی فیلم دو نسخه ست؟

نسخه ی دومش چیه؟

ویرایش شده در توسط الدا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

توی

میشه یکی توضیح بده یعنی چی فیلم دو نسخه ست؟

نسخه ی دومش چیه؟

توی سینمای تالکین-تاپیک قدم به قدم تا نتیجه گیری ... و تاپیک حذفیات ارباب حلقه ها و تاپیک نسخه های اکستند و تاپیک قسمتهایی که پخش نشد رو ببینین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
bard

آره مدام صحنه کات میشه

کشتی: 2:07:26

هوارد شور: 0:19:33

من زمان 127:31 رو نگا کردم کشتی نبودش قسمت شکستن دروازه شهر سفید بود ولی هاوارد شور هستش

قسمت هویج خوردن پیتر جکسون کدوم دقیقس ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...