رفتن به مطلب
Melkor Morgoth

سایت های دیگر

Recommended Posts

Melkor Morgoth

در این تاپیک خواستم به چند تا سایت دیگه اشاره کنیم..

این که غیزی از آردا سایتای دیگه ای هم هستن که میتونن برای ما مطلب باشن..

می تونین اسم چند تا سایت فارسی ارباب حلقه ها رو بگین؟

حتی اگر وبلاگ باشه..

حتی اگر کوچیک باشه...

میتونین بگین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

valinor.ir

اما سطح بحثا توش خیلی بالا نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

سایت بالا نمیاره...

و فقط همین؟

داداش...ما میخواییم...یه دنیا سایت ببینینم....

مثلا

www.mordor.blogfa.com در سرتا سر اینترنت هر چی که میبینی

بزار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ت.ت

اون سایتی که تولکاس جان گفتند http://www.valimar.ir هستش ...

سایت های دیگه ای هم بودند که الان دیگه نیستند! ... فعلا همین دو تا + آکادمی هست که برای بحث های تالکینی همینجا توصیه میشه...

ت.ت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

ساری بسیار ;)

راست میگه همینه!

والینور یه سایتی بود که دو سال پیش راه افتاد همون موقع ها هم جمع شد! ;)

راستی فک کنم این سایته www نداره ها.

من خیلی تو سایت های ایرانی واسش نگشتم.تو خارجی ها هم فروم هایی هست که البته اکثرا در مورد فیلم هستن.

free encyclopedia of arda ham hast که ما تو همین سایت فارسیشو گذاشتیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

این سایت ها معمولا اطلاع خوبی از داستان ندارن

حتی به نوع آینور ها و سائرون و سارومان نیز پی نبردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

آینور خودش جمعه و نیاز به "ها جمع" نداره ;)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

خداوند بر هر دو عزیز رحمت فراوان فرستد.

فکر کنم رینگیتور اولین کسی بود که در زمینه آردا به فارسی کاری رو تو اینترنت شروع کرد.

فکر میکردم بلاگ ها بسته شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

فیلم پیتر جکسن منو به ارباب حلقه ها علاقه مند کرد و وبلاگ رینگیتور به دنیای تالکین و از همون جا هم با سایت آردا آشنا شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi

به نام خداوند

سلام

من هم وبلاگی ساختم ولی در حال طراحی بزگترین سایت ارباب حلقه ها با عظمت پنچ ترابایت فضا و پهنا باند نا مشخص و کلی اضافات بودم

ولی از روزی که دامنه ها هک شدن و طراح قالب کلاه برداری کرد و هاست هم رو هوا مونده دیگه ساخت سایت خوب پیش نرفت

و کلی پول حیف شد ولی نا امید نشده ام و رفتم وبلاگ ساختم برخی از وبلاگ ها آشغال رو هم که محتوا نداشتن ولی سرزننده داشتن رو هک

کرده ام که برنامه اش هم بلاگفا کراکر بود ولی معمولا با قدرت خودم اونکار رو میکرده ام

به عنوان مثال همون وبلاگ اولی موردور که ظرف یک روز هک شد و مستقیما به وبلاگ اصلی ارباب حلقه ها http://www.gondor.blogfa.com

منتقل شد

منم وبلاگ http://www.gondor.blogfa.com رو که خودم ساختم رو بیشتر از هر وبلاگ ارباب حلقه ها دوست دارم ولی توجه کنین که ارباب حلقه ها

و فیلمش و دنبال اردا و تالکین نیستم و بیشتر به پیتر جکسون علاقه دارم تا به تالکین

یا حق

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

اقا ببخشید وبلاگ شاه اله سار از مدیران سایت ادرسش چیه ؟وهمینطور هرکسی از اعضای سایت اردا ,وبلاگ یا سایت داره اینجا معرفی کنه.با تشکر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

فکر نمیکنم اله سار وبلاگی داشته باشه ایشون تمام وقتشون رو روی همین سایت گذاشتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان ,در کنار سایت های مشهور وبزرگ انگلیسی که در مورد تالکین وارباب حلقه ها وجود داره دوتا سایت همسایه اردا هم وجود داره که به نظر من مطالبش ارزش خوندن داره:

سایت والیمار

سایت اکادمی فانتزی

به خصوص دانشنامه سایت والیمار که واقعا مقالات کامل و خوبی درباره مباحث مختلف به زبان فارسی داره.

ویرایش شده در توسط الندیل پادشاه انسان ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mahdi
آب و هوای سرزمین میانه و ... : :D

http://www.planet-tolkien.com

بر چه اساسی اون اطلاعات رو میدن اخه :D

مثلا فرض کنید میگن هوا بارانی حالا کی میتونه ثابت کنه نیست L-)

ولی جالب بود :ymapplause:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
pirooz

یه سایت واسه خرید و فروش اجناس قدیمی فیلم ها از ارباب حلقه ها (حلقه دورف ها و حلقه یگانه و ... تا شمشیر ها) تا وارکرافت و 300 و ...:

http://larp.swords24.eu

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رضائی.استل

میشه بهم توضیح بدین که چطوری لینکاتون رو اتچ کردین؟شرمنده ی شما. ناشیم.از قسمت ویرایشگر پیشرفته هر کار کردم نتونستم لینکی رو اپلود کنم.اینه که دست به دامن شما شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

میشه بهم توضیح بدین که چطوری لینکاتون رو اتچ کردین؟شرمنده ی شما. ناشیم.از قسمت ویرایشگر پیشرفته هر کار کردم نتونستم لینکی رو اپلود کنم.اینه که دست به دامن شما شدم.

لینک رو خیلی راحت کپی پست کنید. لازم نیست کار خاصی انجام بدید، ویرایشگر فروم خودش تشخیص میده و اونو به لینک تبدیل میکنه. مثل این:

www.arda.ir

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الندیل پادشاه انسان ها

با سلام خدمت دوستان عزیز,چه بلایی سر سایت والیمار اومده ,وقتی توی گوگل والیمار رو سرچ می کنم فقط دانشنامه والیمار می اد .

یعنی سایت والیمار تعطیل شده ,اگه اینجوری باشه واقعا خیلی تاسف بر انگیزه.!!!

لطفا اگه هر یک از دوستان اطلاعی در این مورد دارن ,ما رو هم در جریان بزارند.

با تشکر

الندیل پسر آماندیل بزرگ,فرمانروای پادشاهی متحد آرنور وگاندور.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

یعنی سایت والیمار تعطیل شده ,اگه اینجوری باشه واقعا خیلی تاسف بر انگیزه.!!!

آره شما درست می گی سایت والیمار فکر کنم پارسال تابستون مورد حمله ی هکر ها قرار گرفت و .....

البته اطلاعات بیشتر رو نریچ می دونه چون فکر کنم یکی از عضو های اون جا بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آره هکرها بهش حمله کردن و سایت یه مدت تعطیل شد. همون موقع که تعطیل بود میشد وارد فرومش شد(اگه آدرس فروم رو میدونستی). آدرس فروم سخت بود و الان یادم نیست که چی بود تا چک کنیم که هنوز هم فعاله یا نه. البته بعید میدونم فروم هنوز فعال باشه چون سایت به دانشنامه انتقال داده میشه و اونجا هم هیچ لینکی به فروم نیست.

ت.ت و لگولاس سبز برگ احتمالا اطلاعات بیشتری داشته باشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

با سلام به همگی

راستش الان دارم وبلاگم رو به روز می کنم و چند تا مطلب گذاشتم اگه لطف کنید و یه نگاه بندازید من رو خوشحال کردید : http://arda.persianblog.ir/

البته نا گفته نماند که این به روز رسانی یه چند ساعتی طول می کشه چون فکر کنم سه چهار تا مطلب دیگه مونده اما خوب فعلا چند تا مطلب کوچیک گذاشتم تا بعد مطالب بزرگ تر رو بزارم

در مورد وبلاگ نارنیا به عرض دوستان برسونم که بعد از به روز رسانی وبلاگ بالا نوبت وبلاگ طرفدارن نارنیا می شه که دو تا خبر تازه دارم ( البته واسه دو سه روز پیشه ) + یه خلاصه از کل هفت کتاب نارنیا و اگه وقت کنم چند تا مطلب دیگه هم بهش اضافه می کنم

فقط یه نکته چون فعلا مطلب تو وبلاگ نیست از گذاشتن آدرس خوداری کردم به امید خدا تا عصر آدرس وبلاگ طرفدارن نارنیا رو می زارم

دوست دار شما

اصلان

ویرایش شده در توسط Aslan

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...