رفتن به مطلب
WARLOCK

افسانه های معاصر

Recommended Posts

WARLOCK

با عرض سلام وتبریک سال نو به همه.نظرتون چیه که دربارهی افسانه ها وداستان های معاصز هم صحبت کنیم مثل گرگ و میش یا هری پاتر یا خیلی چیزهای دیگه. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

اين مبحث به اينجا منتقل شد تا با عنوان انجمن هماهنگي داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

البته كه ميتونيم اين كار رو بكنيم.اما واقعيت اينه كه هدف گذاري سايت بر اين قضيه قرار نميگيره.

خب خودت شروع كن و بگو كه در مورد چي بحث كنيم(نكته مهم:براي هر مجموعه داستان،همه پست ها بايد در يك تاپيك آورده شود كه نام اون داستان رو داشته باشه!كه كليت تالكيني سايت حفظ بشه)

با تشكر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Aslan

فکر نکنم هری پاتر و گرگ و میش افسانه های معاصر باشن اگه این ها رو افسانه های معاصر می دونید که خوب بی خیال این تاپیک بشیم چون فکر کنم زیاد در این روابط صحبت کردیم ولی اگه این جوری نیست بیاید در مورد افسانه هایی که مامان بزرگ ها و بابا بزرگ ها می گن صحبت کنیم یا در مورد افسانه ها یا داستان هایی که از خانواده شنیدیم اینها خودشون کلی ما جرا هستند همین ها هستند که چند صد سال بعد می شن افسانه و اسطوره های جهان اینده دیگه ;)

اگه موافقید بسم ا..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tolkien

خوب كي افسانه گورآوغلي رو خونده؟

از سري افسانه هاي آسيايي ميانه متعلق به قوم تركمن هست . كه دو سري غقيده راجع به اون وجود داره يك ميگه كه اين افسانه از آسياي ميانه شكل گرفته ، وارد ايران شده و سپس به تركيه رفته . اما پروفسور فاروق سومر تركمن شناس برجسته ( كه من خيلي تحت تاثير تاليفاتش هستم ) اين قضيه رو برعكس مي دونه

گورآوغلي به معني از گور امده هست . چون شخصيت اصلي هنگامي كه مادرش به اون حامله بوده ميميره و در گور زاده ميشه ;)

اگه كسي راجع بهش خونده يا شنيده مطرح كنه لطفا :((

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

من یه توضیح به اصلان بدم:هری پاتر،گرگ و میش ،کتابای دارن شان و حتی دنیای تالکین،فانتزی مدرن حساب میشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
nazgul king of anegmar

دوستان کسی در مورد رمان داستان بی پایان چبزی میدونه که ایا به فارسی ترجمش کردن یا نه . یه فیلم ازش تو اوایل دهه نود ساختند که خیلی غوغا کرد من یادم میاد که تلویزیون مدام نقدش میکرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...