رفتن به مطلب
3DMahdi

نظرسنجی:کدوم اینها شغل جالبیه؟

Recommended Posts

3DMahdi

خوبه که در مورد نظرسنجی هایی که از این به بعد توی صفحه اول سایت قرار میگیره بحث کنیم.

الان در مورد نظرسنجی فعلی نظرتون رو بگین و دلیل انتخاب خودتون رو توضیح بدین همچنین دلیل رد کردن گزینه های دیگه رو هم اعلام کنید.

اگه ساکن سرزمین میانه بودید به نظرتون کدوم اینها شغل جالبی بود؟

1- مسئول اصطبل در روهان

2- تمیزکننده پلانتیر ایزنگارد

3- ملاح در بندرگاه های خاکستری

4- مهمانخانه دار در بری

5- مزرعه دار در شایر

6- بازساز بنا در اوزگیلیات

7- آهنگر در موردور

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

من خودم گزینه 3 رو انتخاب کردم : ملاح در بندرگاه های خاکستری

گزینه بعدیم هم 6 بود و بعدش 1

اما دلیل انتخاب نکردن سایر گزینه ها:

1- اگه فقط مسئول باشی خوبه ولی اگه قرار باشه فضولات اسبها رو جمع کنی نه!

2- آخه اینم شد کار که چی هر روز صبح بیای پلانتیر تمیز کنی و یهو دستت بخوره بهش و با سائرون گفتمان کنی(یهو دیدی شاکی شد که چرا از خواب بیدارش کردی) :D

4- این کار هیجان نداره و یکنواخته

5- این یکی از قبلی هم یکنواخت تره :D

6- این شغل خوبیه یه خدمتی به مردم میکنی و دعای خیر مردم گاندور پشت سرته. ولی جدا از شوخی با معماری حال میکنم

7- این یکی هم با روحیات من سازگار نیست. اصولا من ترجیح میدم بمیرم ولی در جبهه دشمن کار نکنم

اما سومی از همه بهتره یه کشتی بر میداری توی دریا واسه خودت سفر میکنی خدا رو چه دیدی شاید یهو سر از والینور در آوردی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

من گزينه 5 انتخاب كردم والا فكر كنم ديگه سن من از كارهاي پر هيجان گذشته (پير شدم ديگه) :D تازه معماري و كار تو اصطبل تميز كردن پلانتر كه اصلاً كه كار من نيست اينهمه تو سرزمين ميانه جان كندم حالا يكمي ميخواهم راحت زندگي كنم سائورن بره آهنگر استخدام كنه من سلاح تو دستم ميگيرم نه اينكه بسازم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

همون گزینه ی 3 بهتره

علت عدم انتخاب :

1-مگه من دیوانم برو فضولات حیواناتو جمع کنم مگه من جومونگم :دی

2-همون موقعی رو که بلا سر یکی از هابیتا ( یادم نمیاد :دی ) اومد نظرم عوض شد

4- اگه برم توی بری مثل باتربار خنگ میشم !!!

5- اینو که اصلا نگو. خود شما جناب میتراندیر گفتین شاخه ای پر از شگفتی هست. میتونه عین کره نرم باشه اما یک دفعه دیدی ... ؟!!؟؟!

6- مگه من بیکارم. مردم گوندور برن خودشون دیوارشونو درست کنن. به من الف نیومده :دی

7-اگه حد اقل مقامم مثل گوتموگ ( سرفرمانده ی ارتش ملکور ) بود یه چیزی . آهنگر ؟؟؟ من یک بار بر اثر دخالت در آهنگری جونمو دورف ها گرفتن

دیگه نزدیکشونم نمی شم ( توی منه گروت وقتی دادم نائوگلامیرو با سیلماریلیون به هم پیوند بزنن )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
elros

من 4- مهمانخانه دار در بری رو انتخاب می کنم اگه گذرتون به این برا افتاد یک نوشیدنی مهمونتون می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tulkas Astaldo

اين كاري كه اينجا ميكنيد،كار باحليه.گر چه كه اگه پيشنهاد براي نظر سنجي داشته باشيد و براي اله سار بفرستيد،كار بزرگتري كرده ايد!

من 6 رو انتخاب ميكنم!برگشتن به شكوه گذشته در هر زمينه اي برام هميشه آرزو بوده و بزرگترين دردم هم تو دنياي تالكين همين زوال اجباريه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
torambar

من مورد 3 رو انتخاب می کنم کلا از دریانوردی و این جور چیزا خوشم میاد

1- از اسب خوشم میاد ولی از نگه داری کردنش نه بوی خیلی بدی میده

2-بدک نیست هراز گاهی هم نگاهی هم بهش بندازم

4- مهمونخونه داشتن خوبه ولی توبری نه آدم های بدجوری اونجا میان اصلا هم خوشم نمیاد سواران سیته بیان تومهمونخونم

5-کار خوبیه به عنوان مورد دوم میشه انتخابش کرد

6-معماری هم کار جالببیه معماری بناهای گوندوری کار جالب تریه

7-چندشم میشه بعد آهنگری بدن قوی می خواد که ما نداریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

با سلام.

خب 3dmahdi عزیز قربون دستت یه چهار پنج تا شغل دیگه اضافه کن تا بهت بگم.

حالا تا اون موقع من ترجیح می دم بیکار تو سرزمین میانه بگردم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi
خب 3dmahdi عزیز قربون دستت یه چهار پنج تا شغل دیگه اضافه کن تا بهت بگم.

برن جان من این شغلها رو انتخاب نکردم اله سار انتخاب کرده و توی صفحه اصلی سایت گذاشته من کاره ای نیستم. من فقط اینجا این مبحث رو باز کردم تا در موردش با هم بحث کنیم.

الان حق انتخاب بین ایناست کاریشم نمیشه کرد. برو توی صفحه اصلی سایت یکی رو انتخاب کن بعد بیا بگو چرا انتخاب کردی.

اگه شغل دیگه ای مد نظرته بگو ببینیم شاید ما هم تغییر شغل دادیم :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

من 4 رو انتخاب کردم. چون اون وقت مدام گاندولف و اراگورن میومدن خونم و می تونستم کمکشون کنم.خصوصا که اون موقع هم روزای سخت این دو نفر بود و شنیدن حرف هاشون خیلی جالب . بعدش هم اینکه از حرف زدن با مسافرها و شنیدن اخبار خارج مرز خیلی خوشم میاد(هر وقت تالکین این بخش رو با اون همه اب و تاب شرح میده من کیف میکنم) و کلا دوست دارم اخبار رو از دور بشنوم و عطش کنجکاویم رو حفظ کنم . حوصله ی دیدن قیافه ی اورگ ها روهم ندارم.

1-2 کارای کسل کننده و راکدی هستن.

3- من دریا رو زیاد دوست ندارم و نمیتونم هر روز شاهد در گذشت یه گروه الف باشم که برای همیشه میرن

5- اینطوری هیچ جای ماجرا نبودم........ یعنی کلا خارج گود...

6- این و هم موافقم اما مطمئنم زیاد زنده نمیموندم که اوستا بشم.

7- معدن تاریک هم که کلا بی خیال حتی با کل طلا و جواهرش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه
من 4 رو انتخاب کردم. چون اون وقت مدام گاندولف و اراگورن میومدن خونم و می تونستم کمکشون کنم.خصوصا که اون موقع هم روزای سخت این دو نفر بود و شنیدن حرف هاشون خیلی جالب . بعدش هم اینکه از حرف زدن با مسافرها و شنیدن اخبار خارج مرز خیلی خوشم میاد(هر وقت تالکین این بخش رو با اون همه اب و تاب شرح میده من کیف میکنم) و کلا دوست دارم اخبار رو از دور بشنوم و عطش کنجکاویم رو حفظ کنم . حوصله ی دیدن قیافه ی اورک ها روهم ندارم.

اما متاسفانه گندالفی نیست که بخوای باهاش صحبت کنی.

به عنوان دارند هی یکی از سه حلقه ( حلقه ی آتش ) اون به دیار آمان کوچید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
برن

با سلام.

با اجازه شاه اله سار عزیز....

-یکی از شغل ها میتونه شکارچی باشه اونم تو جنگل منگل الف ها....(البته عواقب بعدیش با خودتونه)

-آهنگر هم خوبه ولی نه تو موردور،مثلا پیشه برو بچ دورف....یا تو ریوندل....

-یکی دیگه از شغل ها هم میتونه این باشه :D ....تو تالار های ماندوس خرما و حلوا و چایی و از این چیزا پخش کنیم...

-یا ما مثلا میشه مزدور سائرون بود...بهمون پول بده بریم ادم نفله کنیم! :D

-یا مثلا میشه فرمانده یه سپاه بود(اینم شغله دیگه)...حالا هر سپاهی که دوست دارید...

-یا مثلا میشه یه خار و بار(یا شایدم خوار و بار)فروشی ساده تو ریوندلی،شهر سفیدی،شایری...جایی داشت.

-یا مثلا تو شهر سفید تو شفا خونه ها دکتری چیزی بود.

حالا علی الحساب اینارو داشته باشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

برن عزیز اجازه بده چند مورد هم من بگم:

1)ندیمه ی شهبانو ارون(که تو این فروم تنها مورد مناسب خودم هستم..... از پذیرش اقایان محترم معزوریم...)

2)خانسالار شاه السار

3)معلم و اتابک شاهزاده اناریون تا زمان سلطنت

4)خنیاگر درباری در شهر سفید

5)علمدار سپاه شاه السار در لشکر کشی های بعد از جنگ حلقه

6)خزانه دار در روهان

7)کاتب و مورخ حوادث جنگ حلقه در گوندور

8)دستیار و جانشین تلچار باستانی

9)شاهزاده ی ازگاروت پسر ارشد بارد که پیک میان شاه و فرمانروایی های الف اطرافه

10)کاراموز ساخت حلقه در ارگیون

11)معاون امیر فارامیر و سرپرست باغبانان در ایتیلین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

برن و سیمین عزیز این شغلهایی که گفتین همه خوبه ولی بحث بین اوناییه که اله سار گذاشته پیشنهاد میدم شما یه نظر سنجی جدید (نه درباره شغل) طرح کنید و برای اله سار بفرستید چون خیلی وقته که نظرسنجی عوض نشده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

[

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اله سار
[

این رو خودتون گفتید........... حالا چی میشه یکی رو انتخاب بکنی.... راستش من نمیدونم چطوری برای السار چیزی بفرستم....

در کل شما ما رو ببرید به سرزمین میانه من حاضرم برای اورگ ها رختشویی کنم.... :D

سلام.

می تونید از طریق پیغام خصوصی فروم اینکارو بکنید، یا اینکه به ایمیل من که توی پروفایلم هست ایمیل بزنید، یا توی صفحه ی اصلی آردا، از منوی سمت راست، (فهرست کاربر/ارسال خبر و مقاله) هر محتوایی، مثل نظرسنجی پیشنهادی، یا هر چیز دیگه ای که فکر می کنید برای انتشار مناسبه رو بفرستید، بدست من میرسه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

این رو خودتون گفتید........... حالا چی میشه یکی رو انتخاب بکنی.... راستش من نمیدونم چطوری برای السار چیزی بفرستم....

آره گفتم سر حرفم هم هستم اما اون پیشنهاد رو هم بهتون دادم.

حالا میرم سراغ شغلها اول از شغلهای برن

اولی و دومی خوبه

سومی شغل بعد از مرگه و به درد ما نمیخوره چون آدما رو اونجا راه نمیدن فقط الوه میتونه اونو انتخاب کنه که اونم شاهه و از این کارا نمیکنه :D

سائرون هم عمرا یه پول سیاه کف دستت نمیندازه تنها لطفی که ممکنه بکنه اینه که بذاره تا وقتی براش آدم نفله میکنی زنده بمونی

میخوای فرمانده سپاه بشی؟ یه وقت تعارف نکنی اگه میخوای شاه بشی بگو تو رو در وایسی نمون :D من اگه یه شمشیر درست حسابی بهم بدن (نه از اون قراضه هایی که تو هلمز دیپ میدادن دست مردم :x ) کلاهمو میندازم هوا.

خوار و بار فروشی تو ریوندل فکر نکنم جواب بده اما تو شایر نافرم سود داره. اگه شریک میخوای من هستم البته فقط شریک مالی من خودم ترجیح میدم با همون کشتیم بگردم.

دکتری هم شغل خوبیه ولی من مرد جنگم و توی اتق بند نمیشم.

اما شغلهای سیمین

1 که فقط به درد خودت میخوره

2 و 3 هم باعث افتخاره

4 نه من با این قرتی بازی ها حال نمیکنم که چی بساط لهو و لعب مردمو راه بنذازم؟ :x

5 اینو هستم برای شغل دوم وقتی خواست لشگر کشی بکنه لنگر کشتی رو میندازم میرم میرم جنگ.

6 روهان پولش کجا بود تو این گیر و دار که خزانه داشته باشه. کل خزانه رو باید صرف کفن دفن سربازا بکنن

7 اینم برای زمان پیری خوبه وقتی نتونستم سوار کشتی بشم میشینم تاریخ رو مینویسم (البته اگه دچار آلزایمر نشده باشم :D )

8 و 9 و 10 شغلهای خوبی هستن

11 نه باغبانی با روحیات من سازگار نیست.

اینم نظرات من. خیلی زیاد شد دستم خسته شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

واسه یه الف این کار ها افت داره. من نه دوست دارم پهن اسب جمع کنم ، نه کلفتی دشمن رو ، از بنایی هم بدم میاد ، کلفتی تو میخونه رو هم دوست ندارم ، اگه تخت لورین رو بدین شاید قبول کنم به اونجا حکم برونم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورون

امر دیگه ای نیست؟؟؟ تو رو خدا تعارف نکن.... پادشاهی گوندور رو نمی خوای ؟ یا مقام البریت رو ...

ضمنا ورودت رو به آردا تبریک می گم... سرفراز باشی... :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

سپاس گذارم.

آخه من عاشق لورین هستم . به جز اونجا به جای دیگه ای فکر نمیکنم ، البته علاقه به میناس تریت رو نمیتونم انکار کنم . پادشاهی گوندور بد نیست ، ولی بگو ببینم مگه پدرم نگفته بود حتی پادشاه گندور هم لیاقت من رو نداره و ارزش من بیشتره ؟ :D :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

کشته این فروتنیتم :D

حالا بابات یه چیزی گفت، اگه اینجوری بود که تا روز بازپسین باید مجرد میموندی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

هیچم اینجوری نیست.

همین الانش هم دنبال لگولاس میکردم ، اگه پیداش کنم دوباره تجدید فراش میکنم و تخت ریوندل و لورین رو دوباره از نو احیا کرده و عظمت الف ها رو بر میگردونم. :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord of the ring - Sauron

من گزینه 2 رو انتخاب می کنم

دلیلش هم اینه که من از سائورون خوشم میاد ( روزی 5 بار هم تمیزش می کنم یه ببینمش و یه حالی ازش بپرسم ) :D

1- کلا از اسب خوشم نمیاد

3- الفا ترسو هستن

4- از مشروب و ... هم بدم میاد

5- با هابیت ها هم حال نمی کنم ( آدمای فضولین )

6- باسازی دیوار ها به من ربطی نداره

7- از اورک های موردور می ترسم به یه ماه نرسیده سکته می کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

به به میبینم که شما هم میگی الفها ترسو هستن. یه سری به تاپیک "آیا الفها ترسو هستند؟" بزن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فنگورن

با با بچه ها انقدر بر علیه ما جو ندید ، این اقا که نظر داده از آدم بد هاست ((دشمنه)) انتظار ندارید که از بزرگترین دشمن و سد راهش (( الفها)) :D

تعریف و تمجید کنه! هواستون باشه ، دارید میرید تو دل تاریکی هاآآ!!!!!!!1 :D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...