رفتن به مطلب
محسن

Black speech of Mordor in Imladris

Recommended Posts

محسن

در فيلم ياران حلقه نسخه اكستندد ، فصل شوراي الروند.

بعد از اينكه فرودو حلقه رو جلو مياره و روميز ميذاره. برومير شروع مي كنه به صحبت كردن درباره يه خواب. بعد به طرف حلقه مياد و مي خواد برش داره. يه دفعه يه اوضاع نا جوري ميشه . گندالف شروع مي كنه به صحبت كردن با زبان سياه موردور. اگه كسي متن صحبت هاي گندالف رو مي دونه لطفا بگه. ممنون ميشم.

پ.ن. من يه پست در قسمت كارتونهاي سرزمين ميانه فرستادم. اما ظاهرا هيچ كس نديده چون در قسمت نام فرستنده آخرين پست، هنوز نوشته پستي وجود ندارد. يه سري بزنيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Captain Of The White Tower

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محسن

ممنون ولي منظورم ترجمه حرفهاش بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
امیر فارامیر

معنی اش تا اونجا که می دونم همون بند معروفه:

one ring ti rule them all

one ring to find them

one ring to bring them all

and in the darkness find them

همون جمله ای که وقتی الف های اره گیون آن را شنیدند فهمیدند که به آنها خیانت شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

وای من خیلی وقت پیش جوابتو دادم اما الان که جواب امیر فارامیر رو دیدم و اومدم اینجا متوجه شدم که جوابم نیست! واقعا نامردیه! :D

بهر حال من گفته بودم که چطور ممکنه تو اینو ندونی؟! و اینکه این چیزی که گندالف میگه همون افسون نوشته شده روی حلقه است که خوندنش یه چیزی تو مایه های اسمشو نبر دنیای هری پاتر بوده!! معنی فارسیش هم این میشه :

حلقه ایست از برای سلطه بر همگان

حلقه ایست برای یافتنشان

حلقه ایست از برای آوردن همگان

و در تاریکی به هم پیوستنشان.

اش نازگ دورباتولوک

اش نازگ گیمباتول

اش نازگ ثراکاتولوک اگ بورزیم

ایشی کریمپاتول

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
محسن

جالبه واقعا چرا من نمي دونستم ؟

فكر كنم به همين خاطر كه گفتنش مثل گفتن ولدمورت مي مونه، من هيچ وقت نفهميده بودم كه لفظ اصلي (موردوري) اين جملات چيه. پس اينا همون One ring to.... هستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
frodo son of drogo

faramire jan akharesho ghalat neveshti dorostesh ine:and in the darkness bind them

-------------------------------------

دوست عزیز لطفا بخاطر حفظ نظم فروم و احترام به بقیه دوستان از پینگلیش نوشتن خودداری کن و پستهای خودت رو با رسم الخط فارسی بنویس . موفق باشی(ناظر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...