رفتن به مطلب
ulmo

The Lord of the Rings, The White Council

Recommended Posts

ulmo

در حاليكه انتشار بازي ارباب حلقه ها : سايه هاي آگنمار كه در سبك (RPG (online

به تاريخ نام معلومي در سال 2006 موكول شده است شركت Electronic Arts خبر از ساخت بازي ارباب حلقه ها : شوراي سفيد در سبك RPG براي سال 2007 داده است.طبق گفته Electronic Arts اين بازي برا ي كنسول هاي (ps3,xbox360,pc) وبا دوربين سوم شخص ساخته مي شود .هنوز عكسي از بازي منتشر نشده ولي از آنجاكه بازي براي كنسول ps3 نيز مي آيد احتمالا شا هد گرافيك قوي از اين بازي خواهيم بود . داستا ن اين بازي به 80 سال قبل از جنگ حلقه زمان حمله اعضاي شورا به دول گودور مي باشد . صدا گذاري اعضاي شورا را Hugo Weaving, Cate Blanchett, Christopher Lee ,Ian McKellen انجام ميدهند.برا ي اطلاعات بيشتر به آدرس: http://www.gamespot.com/pc/rpg/lotrwhitecouncil و يا سايت http://www.whitecouncil.ea.com مراجعه كنيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

میتراندیر عزیز با تشکر از خبرت بهتر بود این رو در خبرها میذاشتی تا تاییدش کنم. بهرحال برای اینکه دیر نشه در خبرها قرارش دادم و برای اینکه حقت محفوظ باشه منبع رو نام تو ذکر کردم. بسی ممنون از این خبر جالب توجه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

خواهش میکنم بانو . البته دلیل ا ینکه گفتم عکسی منتشر نشده با توجه به سایت گیم اسپات بود که عکس نگذاشته بود و به این خاطر در بقیه سایتها جستجو نکردم . در کل از شما متشکرم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

ولی چقدر بازی جالبیه من فقط با همین چندتا عکس کپ کردم به نظر میاد از اون بازیهای خدا میشه. مخصوصا که یه کم تخصصی تره و بیشتر تو دنیای تالکین فرو رفته و همچنین روش بیشتر کار شده چه از لحاظ گرافیک چه محتوا. صداپیشگی بازیگران اصلی فیلم در نقش های بازی مثل گندالف و سارومان و گالادریل و الروند که جزو شورای سفیدن خیلی کمک میکنه به جذابیت بازی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نیمه الف

به نظر من بازیش مثل بازیهای معمایی میشه که براش باید یه عالمه وقت صرف کنی برای اینکه باید به اعضا ثابت کنی که حمله به دول گول دور ضروریه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ef@Robber

مدتی پیش کمپانی اکترونیک آرتز پروژه ای را با نام رمز Project Gray Company معرفی کرد که همه حدس میزدند که این پروژه میتواند یکی از بازیهای سری Lord of the Rings باشد و بالاخره معلوم شد که حدسیات درست از آب در آمدند .

EA مشخص کرد که Gray Company بازی جدیدی از سری ارباب حلقه ها است که در دنیای بی پایان LotR با سبک نقش آفرینی (RPG) بازی میشود.

آقای استیو گری (Steve Gray) کارگردان اجرایی LotR:TWC میگوید: تیم طراحی ما این بار کار برروی ویرایشی را آغاز کرده که تجربه ای بینظیر برای طرفداران بازیهای ارباب حلقه ها و همچنین علاقمندان بازیهای نقش آفرینی خواهد بود

در TWC شما قادر خواهید بود در نقش یکی از نژادهای الف ، هابیت ، کوتوله یا انسان بازی کنید ؛ و نهایتا به قهرمانی تبدیل شوید که به جمع یاران White Council میپیوندد.

EA همچنین به این نکته اشاره میکند که در White Council افرادی نظیر گاندالف ، سارومان ، گالادریل و الروند نقش بازی میکنند.

سیر خطی داستان نشان میدهد که بازی حدود 80 سال قبل از جنگ حلقه اتفاق میفتد ، زمانی که آراگورن فقط 10 سال داشته است. تخمین زده شده که بازی در سال 2007 برای کنسولهای PS3 ، X360 و البته PC عرضه خواهد شد.

برگرفته از oxogame.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

ببخشید یک سوال برام پیش اومده :

شما گفتین که برای ایکس باکس 360 پی اس تری و پی سی . آ یا گرافیک تواین دستگاه ها برابره؟همن طور که می دونین پی اس 3 از واحد پردازنده ی مرکزیه 256 بیتی استفاده میکنه و ب رای اجراشتوی پی سی از دو تا کارت 7800 جی فورس پی اس آی استفاده شده . آیا چنین نسخه ای با این گرافیک قراره برای پی سی عرضه شه ؟ یا نه فرق میکنه اساسا ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرون

دستت درد نکنه افای عزیز بابت خبر. من شخصا لحظه شماری می کنم برای این بازی و حتی فقط برای این بازی می خوام سیستمم رو ارتقا بدم! کاشکی ارزشش رو داشته باشه !

حتی با اینکه از استراتژی (مطمئن نیستم البته استراتژی باشه) متنفرم , اما به خاطر این بازی دارم کم کم استراتژی بازیمو قوی می کنم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
ببخشید یک سوال برام پیش اومده :

شما گفتین که برای ایکس باکس 360 پی اس تری و پی سی . آ یا گرافیک تواین دستگاه ها برابره؟همن طور که می دونین پی اس 3 از واحد پردازنده ی مرکزیه 256 بیتی استفاده میکنه و ب رای اجراشتوی پی سی از دو تا کارت 7800 جی فورس پی اس آی استفاده شده . آیا چنین نسخه ای با این گرافیک قراره برای پی سی عرضه شه ؟ یا نه فرق میکنه اساسا ؟

سارون جان، الان کمپانی AMD با این تکنولوژی فوق پیشرفته اش که حتّی INTEL خواب رسیدن بهش رو هم نمی تونه ببینه، داره تراشه ها و یا همون واحدهای پردازندۀ مرکزی(و یا همون سی پی یو) 64 بیتی رو میسازه(کامپیوتر های فعلی ما اکثراً 32 بیتی هستن). پیشرفته ترین اون ها، سی پی یو های دوال پروسسور و یا همان دو پردازنده هستن که به گفتۀ خود کمپانی یعنی در واقع شعار تبلیغاتی این کمپانی، این سی پی یو ها، سی پی یو هایی هستند برای بازی. اون وقت چطوره که شما می گی توی پی اس تری(یعنی یک کنسول گیم خانگی) سی پی یوی 256 بیتی کار شده؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

با یلا خدمت بردار مس:

گویا خبر ندارین! پس به آمار زیر توجه کنین:

پی اس وان : سی پی یو 64 بیتی با 400 مگا هرتزی با توانایی رسم 360000 ان ضلعی! سال تولید : 1994 جالبه نه؟

پی اس تو : سیپی یو 128 بیتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رد باره ی سایر امکاناتش اطلاعات ندارم!

پی اس تری : سیپی یو : 256 بیتی! که به قول مهندسین انقلابی در دنیای رایانست! توجه کنین که این سیپی یو ها برای کاربری بالا 90% بازی طراحی شدند و با سی پی یوی شما فرق میکنند.

حال اگه بخواهید سایر مشخصاتشونم برای شما تحقیق کرده و پیدا می کنم!

دیدین که گفتم برای اجراش توی پیسی از یه سی پی یوی قوی که به احتمال زیاد ای ام دی بوده و دو تا کارت گرافیک 7800 پی اس آی استفاده شده! ...

و با عر معذرت به خاطر منحرف کردن تاپیک! خواهشا بلک نکنین این سری!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS
با یلا خدمت بردار مس:

گویا خبر ندارین! پس به آمار زیر توجه کنین:

پی اس وان : سی پی یو 64 بیتی با 400 مگا هرتزی با توانایی رسم 360000 ان ضلعی! سال تولید : 1994 جالبه نه؟

پی اس تو : سیپی یو 128 بیتی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! رد باره ی سایر امکاناتش اطلاعات ندارم!

پی اس تری : سیپی یو : 256 بیتی! که به قول مهندسین انقلابی در دنیای رایانست! توجه کنین که این سیپی یو ها برای کاربری بالا 90% بازی طراحی شدند و با سی پی یوی شما فرق میکنند.

حال اگه بخواهید سایر مشخصاتشونم برای شما تحقیق کرده و پیدا می کنم!

دیدین که گفتم برای اجراش توی پیسی از یه سی پی یوی قوی که به احتمال زیاد ای ام دی بوده و دو تا کارت گرافیک 7800 پی اس آی استفاده شده! ...

و با عر معذرت به خاطر منحرف کردن تاپیک! خواهشا بلک نکنین این سری!

سارون جان، ممنون از زحمتت ولی من فکر می کنم در مورد برداشت شما از اطّلاعات منبعی که مطالب بالا رو ازش گرفتی یه سوء تفاهم جدّی رخ داده باشه. اصلاً اگه بنا به گفتۀ شما پی اس وان سی پی یوی 64 بیتی داشته باشه، پس الان خیلی باید تواناییش از کامپیوتر های ما که 32 بیتی هستن بیشتر باشه و این در حالیکه می بینیم در عمل به هیچ وجه اینطور نیست. دقّـت کن که الان شما توی بازار کامپیوتر سی پی یو 64 بیت رو هم به ندرت بهش برخورد می کنی. اصلاً این قضیه یه چیز معروفه که سی پی یو 64 بیت نهایت تکنولوژی در ساختش به کار رفته. شاید هم منظور شما از این اعداد 64 و 128 و 256 در واقع حافظۀ کارت های گرافیک مربوطه باشه. در هر صورت بهت پیشنهاد می کنم که یه سری به سایت شرکت هایی مثل AMD و یا اینتل بزنی. توی سایت ای ام دی بیشتر از هر چیزی روی آخرین دستاوردشون یعنی سی پی یو های 64 بیتی دو هسته ای تبلیغ شده. کاش سونی استایل خودمون اینجا بود و یه توضیخ اساسی در این مورد که البتّه حتّی نزد عامّۀ کابران کامپیوتر هم چیز عادی ایه، می داد. من خودم همین پریروز یه سیستم 64 بیتی اسمبل کردم(ای می دی، اتلون 2/3)، هر کی دیده تو کف توانایی پردازش گرافیکشه که حتّی از پی اس تو هم بالاتر نشون میده(برای مثال میشه توانایی هر دو تا دستگاه رو در اجرای most wanted مقایسه کرد!) . راستی این هم آدرس برای سایت AMD

http://www.amd.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

برادر من مطمعنم! می خوای برو از چند نفر اهل فن هم بپرس! بله من کش و حافظه ی سی پی یو رو از پهنای کار سی پی یو تشخیص میدم!

و گفتم : سی پی یو ی بازی با مال کامپیوتر های ما فرق داره ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MAS

دو صد گفته چون نیم کردار نیست. بهتره هممون برای روشن تر شدن مطلب یه سری به این لینک ها بزنیم که توضیحات مفصّلی دربارۀ پی اس تری و سی پی یوی به کار رفته توی اون داده اند.

http://en.wikipedia.org/wiki/PS3

http://en.wikipedia.org/wiki/Cell_microprocessor

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سارون کبیر

با سلام خدمت تمامی اعضا به ویژه جناب مس عزیز که من بهشون یه معرت خواهی بابت رفتار زشتم بدهکارم! که هر چی باشه شما بزگتر ما هستین و...

و یه تشکر بابت اینکه ما رو روشن کردین با این لینک هاتون و برای صرفه جویی در وقت اعضا ی محترم بگم که : سی پی یوی پی اس 3 ،128 بیتی هست ... و اگه مایلین بیشتر بدونین به لینک شما ره ی 1 سر بزنینی

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آرین

من عاشق بازي هاي rpg براي آمدن اين بازي روز شماري ميكنم , و قصد دارم سيستمم ارتقاء بدم ولي اميدوارم EA رو بازي كاركنه و صرفاً يك بازي متوسط براي كسب درآمد بيرون نده البته بنظرم bfme1 و bfme 2 بازي هاي خوبي هستند ولي نشان دادن زيبايي و شاهكار داستانهاي تالكين فقط با يك بازي rpg امكان پذير هست. ولي من براي يك بازي rpg ديگه هم روز شماري ميكنم و آن هم بازي rpg سايت آردا هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

در سايت www.whitecouncil.ea.com چند عكس جديد از بازي گذاشته شده كه پيشنهاد ميكنم كه بريد و ببينيد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اولورین

بالاخره این بازی چی شد؟ یه بازی دیگه به نام Conquest اومد که باحال بود، یعنی به عنوان یه طرفدار لوتر میشد باهاش حال کرد، ولی در کل و تو دنیای بازی قابل قبول نبود و همون Rise of the Witch-King بیشتر میچسبه. میخواستم ببینم کسی از شورای سفید خبر داره که چه بلایی سرش اومد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Elendil

همچين بازيي هيچوقت وجود نداشت و هيچ وقت نيومد!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...