رفتن به مطلب
Melkor Morgoth

Rise of The Melkor

Recommended Posts

Melkor Morgoth

در این قسمت بر خلاف انتظار شما میخوام چند تا نظر خوایی بکنم...

به نظر شما بهتر نبود یه بازی اکشن تر درست میکردن؟

ما دوست داریم بازی هامون بسیار خشن باشه...مثلا با تراینر بازی میکنیم. که بتونیم پدر یارو رو در بیاریم...

حالا بگذریم..

ولی بهتر نبود...یه بازی به اسم Rise of The Melkor درست میشد...و جنگ والار رو به بازی میکشید؟

مثلا ارتش مردور رو رو کاری میکردن که با استفاده از قدرت بالروگ ها.(قوی ترین قدرت) بجای یه بالروگ...چهار بالروگ به وجود

می آمد...و در زمین (نقشه) به جای این که دنبال حلقه بگردیم....دنبال سیلماریل بریم...

واین طوری بازی رو بسیار وسیع میکردن....تا حسابی آدم حال کنه...مثلا

ملکور رو هم به بازی می آوردن...که مثلا.با شکنجه کردن سرباز های طرف مقابل...و دزدیدن اون..برای خودش سرباز بسازه..

و یه جورایی سائرون رو Anatar میکردن...و ملکور رو به صحنه می آوردن..و مثلا با پیدا کردن سه سیلماریل...

طرف بتونه ملکور رو تولید کنه...یا مثلا بتونه قدرت های جدید پیدا منه...

و مثلا نژاد های هابیت رو هم اضافه میکردن و نژاد های والار های دیگر هم همچنین...

یه لحظه فکرشو بکن...آيا خوب نمیشد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

به نظرم جالب در نمي ياد و در حال حاظر خيلي از مدهاي سايت http://mevault.ign.com هم براي بازي bfme1 و هم bfme2 و rotw قابليت ساخت ملكور داره يا در قسمت قدرتها قدرت والار اضافه كردند به نظر من بهترين بازي كه بشه در مورد داستانهاي تالكين بسازند بايد در سبك rpg باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

میشه در مورد لینکی که دادی توضیح بدی تا بتونم از اون استفاده کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo

تو اين لينك مد ها يا نقشه ساخته شده توسط اشخاص گذاشته شده كه هم به صورت مجاني قابل دانلود و معمولاً توي مد ها يا گروه جديدي به بازي اضافه كردن يا تعداد هيرو ها تغيير كرده مثلاً توي يكي از مد ها يادمه ملكور اضافه شده بود البته خود ea هم يك مد داده كه توي سايت گيم اسپات ميتوني دانلود كني توي اون مد نيروهاي گوندور و روهان مثل bfme 1 از هم جدا شده و هيرو ها جديد هم بهش اضافه كردن يا قدرت هيروها تغيير كرده مثلاً قدرت تئودن شاه خيلي بالاتر رفته و يا نيروهاي آرنور و مردان شرق اضافه شدن و غيره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
3DMahdi

آرزوی همیشگی من یه بازی عالی بر اساس سیلماریلیون بوده اما نه مثل bfme2 باید خیلی بهتر باشه. اگه ساخته بشه من دیگه آرزویی ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ulmo
آرزوی همیشگی من یه بازی عالی بر اساس سیلماریلیون بوده اما نه مثل bfme2 باید خیلی بهتر باشه. اگه ساخته بشه من دیگه آرزویی ندارم.

منم به همين دليل ميگم كه بهترين سبك توي اين زمينه rpg هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

میشه چند تا برنامه معرفی کنی که من خودم بتونم روی بازی خودم کار کنم؟

یعنی خودم قدرت درست کنم...و نقشه بسازم...و هرو های بسیار جدید بسازم..

میخوام یه برنامه ای رو معرفی کنی که بتونم با اون حتی یه نژاد بسازم و با اون

کار کنم (خلاصه کامل باشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الوه

برای نقشه سازی که یک برنامه به اسمWorld Bulider هست که می تونی باهاش نقشه بسازی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Melkor Morgoth

و بقیه چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست