رفتن به مطلب
ایلواتار

ویچر | The Witcher

Recommended Posts

FILI

تشکر دوست عزیز. یعنی کتاب هاش ترجمه شده؟ البته نمی دونم تا چه حد با داستانش ارتباط بر قرار می کنم. چون خیلی به فضای واقعی نزدیکه و در حقیقت یه جورایی میشه گفت تاریخ اروپا به شکلی فانتزی داره روایت می کنه.

در ضمن بازی the witcher3: wild hunt هم همین دو سه ماه ‍‍پیش عرضه شد. جزو بهترین های نقش آفرینی هستش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Raistlin Majere

تشکر دوست عزیز. یعنی کتاب هاش ترجمه شده؟ البته نمی دونم تا چه حد با داستانش ارتباط بر قرار می کنم. چون خیلی به فضای واقعی نزدیکه و در حقیقت یه جورایی میشه گفت تاریخ اروپا به شکلی فانتزی داره روایت می کنه.

در ضمن بازی the witcher3: wild hunt هم همین دو سه ماه ‍‍پیش عرضه شد. جزو بهترین های نقش آفرینی هستش!

سلام

این مجموعه کتاب توسط انجمن دوران اژدها در حال ترجمه هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ایلواتار

بله عالیجناب طبق فرموده عالیجنابraistlin majere کتاب ها به زبان فارسی دروبسایت دوران اژدها حال ترجمه هستند ولی شما میتوانید چند بخش اول اخرین ارزو را که روی سایت قرارگرفته را دانلود ومطالعه بفرمایید ولی لازم میدانم اشاره کنم که گرالت و رمان ویچر با سری بازی ساخته شده ویچر بسیارمتفاوت است و آقای سپکووسکی نیز براین امر اصراردارند و معتقدند که گرالت بازی گرالتی نیست که من ساخته ام!و درباره تاریخ اروپا که اشاره فرمودید هم باید اشاره کنم شاید داستان بازی اینگونه که میفرمایید باشد ولی رمان طبق همان سخن معروف گرالت دارد داستان های کودکی همه ما را به واقعیت نزدیک میکند برای مثال استریگای اول داستان اشاره ای واقع گرایانه به همان داستان زیبای خفته است و برای بار دوم عرض میکنم مطالعه کنندگان این رمان فوق العاده هیچگاه نباید فراموش کنند که*هر چیز هیولامانندی، شیطانی نیست و هر چیز زیبایی، خوب نیست. و در هر داستان پریانی ذره ای حقیقت نهفته است*مانند نیولن و همانطور که شما اشاره فرمودید بازی ویچر هم بازی بسیار خوبیست و سبک نقش افرینی عالی دارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...