رفتن به مطلب
Jack Walters

درباره اچ.پی لاوکرافت و اثر فراخوان کوتولو (Call of Cthulhu)

Recommended Posts

Aslan

چرا اين تاپيك رو من الان مي بينم ؟!

والا من مي خواستم يه همچين تاپيكي بزنم اما وقتش رو نداشتم :دي

والا در مورد لاوكرافت كه بحث زياده

يه كتاب داشت به اسم نكرونميكن كه مي گفتن ممنوعه و شيطاني و خوندنش نهي شده و ....

خيلي دوس داشتم در اين زمينه بحثي داشته باشيم با دوستان

پ.ن

اين ترجمه اي كه از كلمه ي Cthulhu فكر نكنم درس باشه

تو دانشنامه ادبيات گمانه زن يه مقاله اي بود تو اين زمينه اما نمي تونم سايت ادبيات گمانه زن رو پيدا كنم

كسي نمي دونه چه بلايي سر اين سايت و فروم قديميش اومده ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jack Walters

تشکر اسلان عزیز من بیشتر دنبال ترجمه فارسی کتاب بودم در مورد بازی هم اگه خواستید میتونید به این لینک برید

http://www.darinoos.net/NPP/public_html/Games-161-%D8%B4%D9%87%D8%B1%20%D9%86%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%86%20%D8%B4%D8%AF%D9%87.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

راستشو بخوای بازیش یه خورده شبیه سایلنت هیله با این تفاوت که پشتوانه ی این یکی خیلی قوی تره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jack Walters

راستشو بخوای بازیش یه خورده شبیه سایلنت هیله با این تفاوت که پشتوانه ی این یکی خیلی قوی تره!

نکته ای که در مورد بازی و موضوع داستان هست و فکر کنم اونو نسبت به چنین آثاری به نوعی متمایز کند اینه که علاوه بر بعد معمایی از شرایطی طبیعی نهایتا به شرایطی ماوراء الطبیعی و درگیری با هیولاها با اسلحه ای انرژی که ترسیم اون از سوی لاوکرافت به نظر من فراتر از عصر دهه 20 لاوکرافت و حتی فراتر از قرن می باشد رخ می دهد.

ویرایش شده در توسط Jack Walters

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Oropher

اینو قبول دارم ولی چنین بازی های خاصی که اینقدرم روی اونا مانور میدن سازنده هاش مخاطب های خاص خودشو میپذیره که البته کم هم نیستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...