رفتن به مطلب
گلورفیندل

«هابیت تا قهرمان»

Recommended Posts

bard

پس چرا اسم کتاب یه چیز دیگس

در مورد شخصیت آراگورن در فیلم بهتر از کتاب شخصیت پردازی شده در کتاب به عنوان شاهی که بی تمایل به حکومت نیست هستش اما در فیلم شاه با شخصیت پردازی بهتری همراه هستش

ویرایش شده در توسط تضاد
سهو نگارشی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان

به نظر من که کتاب خوبی از آب درمی‌آد. شخصیت آراگورن رو شاید بشه با خوندن تمام کتاب‌های تالکین شناخت؛ ولی این طوری با خوندن مطالبی گردآوری‌شده از این شخصیت از جای جای کتاب‌ها، بهتر می‌شناسیم.

حالا اطلاعات بیشتری از این کتاب ندارید؟ مثلاً خرید اینترنتی، دانلود، معرفی کامل در دانشنامه‌ها و...؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گلورفیندل

پس چرا اسم کتاب یه چیز دیگس

در مرو دشخصیت اراگورن در فیلم بهتر از کتاب شخصیت پردازی شده در کتاب به عنوان شاههی که بی تمایل به حکومت نیست هستش اما در فیلم شاه با شخصیت پردازی بهتری همراه هستش

اسم کتاب یه کمی غلط اندازه

بیشتر برای جور شدن قافیه این اسم روش گذاشته شده ولی تا جایی که من خوندم و توی متن هم توضیح دادم تمرکزش روی رنجر مراقب مرزهای هابیت تا شاه شدنش هست

به نظر من که کتاب خوبی از آب درمی‌آد. شخصیت آراگورن رو شاید بشه با خوندن تمام کتاب‌های تالکین شناخت؛ ولی این طوری با خوندن مطالبی گردآوری‌شده از این شخصیت از جای جای کتاب‌ها، بهتر می‌شناسیم.

حالا اطلاعات بیشتری از این کتاب ندارید؟ مثلاً خرید اینترنتی، دانلود، معرفی کامل در دانشنامه‌ها و...؟

کتاب امروز صبح فکر کنم معرفی شده پس این که بخوایم دانلودش بکنیم فکر کنم خیلی زود باشه ولی اگر قصد و امکان خریدنش رو دارید باید ایمیل بزنید بهشون و به پوند پول رو پرداخت بکنید

How to Order Art & Books

Email [email protected] requesting a PayPal Invoice;

Telephone with full card details and delivery address;

Office: +44(0) 1608 812867

Andy Mob: +44(0) 7785 110512

Send a British Pounds cheque, payable to

“ADC Publications Ltd” to:

ADC Publications Ltd

Unit 8 Wychwood Court

Cotswold Business Village

Moreton-in-Marsh

Glos

GL56 0JQ

ویرایش شده در توسط گلورفیندل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Amaniar

من که هر چی سرچ کردم پیداش نکردم. به نظر من هم خیلی زوده که بخوایم دانلودش کنیم. قیمتش 10 پونده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• جدید...