رفتن به مطلب
Aslan

نظرسنجی های دنیای فانتزی به غیر از اردا

Recommended Posts

Aslan

با سلام

بله بله يه تاپيک جديد و با يه موضوع جديد البته اسمي بهتر از اسمي که فعلا رو تاپيک گذاشتم پيدا نکردم

راستش تو اين تاپيک مي خوام يه نظر سنجي تو حوضه دنياي فانتزي به غير از اردا رو بررسي کنيم ( البته الان دوستان نگن اين فروم دوستاران تالکين پس دنياي فانتزي به چه دردي مي خوره :-o :- )

در ضمن تو اين تاپيک بعد از پايان هر نظر سنجي پيرامون يه مبحث خاص و بعد از اعلام نتايج مي شه يه نظرسنجي ديگه راه انداخت و در کل اين تاپيک نظرسنجي ها پيرامون دنياي فانتزي به غير از دنياي آرداست

در مورد روال نظرسنجي هم شخصي که يه مبحث خاصي رو مي خواد نظرسنجي کنه قوانينش رو اعلام مي کنه البته به نظر من قوانين گفته شده توسط آرون تو اين تاپيک بهترين قانون باشه : https://arda.ir/forum/viewtopic.php?f=17&t=876

البته يه بار ديگه مقررات رو مي گم :

اين نظر سنجي که من طرح کردم يه سري سوال داره که جواب به اون ها به ترتيب امتياز هاي ده تا يک رو به خودش جذب مي کنه يعني انتخاب اول ده امتياز - انتخاب دوم نه امتياز و .... تا آخر : ( حالا با روند نظرسنجي آشنا تر مي شودي )

سوالات نظر سنجي :

1- محبوب ترين شخصيت فانتزي شما ؟ ( شما مي تونيد ده شخصيت رو به ترتيب اعلام کنيد از هر کتاب فانتزي که خونديد حتي دنياي تالکين )

2- ترسوترین شخصیت فانتزي شما ؟ ( شما مي تونيد ده تا شخصيت رو انتخاب کنيد از دنياي فانتزي که خونديد حتي دنياي تالکين )

توجه 1 : هر کسی می توه ده تا انتخاب داشته باشه اما بعضی ها مثلا 6 تا انتخاب داره که در این جا امتیاز دهی یه ذره فرق می کنه یعنی به شخص اول شش امتیاز می رسه به شخص دوم پنج امتیاز و ... ( البته اگه نظر دیگه ای دارید بگید تا ببینیم چی می شه :ymsmug: )

توجه 2 : نظر سنجی بعدی انتخاب بهترین نویسنده فانتزی می باشد که البته اعمال شاقه ای داره که بعدا عرض می شود ( نظر سنجی دوم رو هم بنده وقت گرفتم :D از نظر سنجی سوم شما وقت بگیرید " کافیست در پایان پستتون بگید نظر سنجی بعدی رو من گرفتم " )

توجه 3 : هر کسی هر شخصیت رو که می گه اسم کتاب رو هم ذکر کنه ( رکن خیلی مهم )

امید به ان است که تاپیک جالبی باشد :-

ویرایش:

تاپیک بنا به درخواست اصلان تا 15 آبان بسته میشه. بعد از اون تاپیک رو دوباره باز میکنیم{ناظر انجمن}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع از هم اکنون بسته می گردد.

• جدید...